Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 23:26




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31411
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2011, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Verum написав:
jasvami написав:
Winslet написав:
Думаю, багатьом із нас доводилося спілкуватися зі свідками Єгови, які стверджують, що Ісус не є Богом, просто сином Божим. Непогано було б завдяки цій темі зібрати аргументи проти таких стверджень... :wink:

А хіба син Бога не є богом?
Хіба не всі ви - боги?
Син людини є людиною, відповідно й син Бога мусить бути тільки богом!
А відносно Христа, пишете "Бог", з великої тому, що Він - найстарший серед усього людства - дітей Божих, чим і висловлюєте йому свою повагу.
Він - початок Божого творива; ми - слідом за ним" тварини - за нами...!


Це відверта маячня!
Він - початок Божого творива, це так!
Але людина була створена в останній "день" творива!
тварини були створені перед людиною!


Ви ынтерпретували першу главу, а "я свами" другу главу Буття.
Тварини були створені скоріше - факт. Але людина - образ Божий - запланована скоріше, як вершина...

Коротше це не дискусійне взагалі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31414
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2011, 16:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та яка різниця, хто був скоріше сотворений. Незалежно від часу творення, у Бога така ієрархія: Бог (Отець) - Син - чоловік - жінка - тварина




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31415
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2011, 22:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Та яка різниця, хто був скоріше сотворений. Незалежно від часу творення, у Бога така ієрархія: Бог (Отець) - Син - чоловік - жінка - тварина
Тварини це безСЛОВесність. Категорія що не відповідає саму за себе. Інша справа зачаття/народження, через непослух воно у людей як і у тварин.
Але не у Божого Сина, що став чоловіком, народившись від Діви.
Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14; Мат. 1:23)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31427
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2011, 22:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Братик написав:
Та яка різниця, хто був скоріше сотворений. Незалежно від часу творення, у Бога така ієрархія: Бог (Отець) - Син - чоловік - жінка - тварина
Тварини це безСЛОВесність. Категорія що не відповідає саму за себе. Інша справа зачаття/народження, через непослух воно у людей як і у тварин.
Але не у Божого Сина, що став чоловіком, народившись від Діви.
Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14; Мат. 1:23)


Причому тут це!

Я про оці слова:

Він - початок Божого творива; ми - слідом за ним" тварини - за нами...!




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31435
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2011, 19:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2011, 23:48
Написано: 16
Віровизнання: греко-католик
Verum написав:
Yur написав:
Братик написав:
Та яка різниця, хто був скоріше сотворений. Незалежно від часу творення, у Бога така ієрархія: Бог (Отець) - Син - чоловік - жінка - тварина
Тварини це безСЛОВесність. Категорія що не відповідає саму за себе. Інша справа зачаття/народження, через непослух воно у людей як і у тварин.
Але не у Божого Сина, що став чоловіком, народившись від Діви.
Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14; Мат. 1:23)


Причому тут це!

Я про оці слова:

Він - початок Божого творива; ми - слідом за ним" тварини - за нами...!

Слово початок стосується Ісуса як джерела творення. Він так само як і Отець є початок для Сонця, Землі, зір та всього всесвіту. Це тільки ще раз підтверджує, що Ісус - Бог, адже сказано що твориво Боже (Ісусове). Ніде в Біблії не сказано що Ісус є створений!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31440
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2011, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Причому тут це!

Я про оці слова:

Він - початок Божого творива; ми - слідом за ним" тварини - за нами...!

Defens написав:
Слово початок стосується Ісуса як джерела творення. Він так само як і Отець є початок для Сонця, Землі, зір та всього всесвіту. Це тільки ще раз підтверджує, що Ісус - Бог, адже сказано що твориво Боже (Ісусове). Ніде в Біблії не сказано що Ісус є створений!


Verum, Ви ще раз підтверджуєте моє бачення. Моя відповідь була тут viewtopic.php?p=21074#p21074




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31556
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2011, 00:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Проблема пане, що оте речення це ваше слово,а не Боже.Я ж апелюю до Божого Слова.Чому ви ніяк цього не збагнете??
Проблема в тому, що тільки невіглас і впертюх може говорити, що: - "Бог тут не є нашим Господом".Немає значення де саме в Біблії говориться про Господа Бога. Згідно тієї ж Біблії Він для нас Один, а отже Бог завжди й усюди є нашим Господом, і тут і там і вовіки віків.
м ожливо і значення не має де бога по праву названо Господом,проте ми обговорюєм 1Кор8:5,де Бога не названо Господом,більш того Господом названо зовсім іншого,ніж той кого названо Богом.Та й не тільки у іКор так написанно.У інших місцях теж навіть одно значніше пише «Бог і Отець,Господа нашого Ісуса).То чи є тут Бог і Отець нашим Господом??Ні-і-і-і-і))),бо ним є Ісус,який не є вашим Отцем.самі ж про це пишете.Хіба ні Юрку??

sss написав:
Yur написав:
Й справді аяяй .. Утім ви мене нічим не здивували, пане sss. Давно помітив що СЄ таліпає від Слова Божого.
Дух дихає, де хоче (Івана 3:8), й саме про те у Хоменка, котрий Духа Святого, від Котрого отримуємо своє духовне народження порівнює з вітром. В обох випадках контекст незмінний.
Гм цікаво.Як це Хоменко порівнює дух св до вітру?.То він що має таке виключне право??Чому Ог так само не порівнює дух св. до вітру??Щось ви Юрку забалакались.Вчергове лукавство стає очевидним.Хіба ні?А як думаєте,апостол Іван коли Писав оте Евангеліє,то написав дух дихає,чи вітер віє??а може дух віє,а може вітер дихає??Виявіть що ви думаєте про це.
Цитата:
Щось знову хамити почали, пане sss, так важко втриматися ..
Даруйте,а в чому власне полягає моє хамство,від якого вам так важко втриматись і вчергове не назвати мене невігласом???
Цитата:
Стосовно вашого запитання, чому Хоменко вживає слово вітер замісто дух, це його справа перекладача.
Ні шановний це не його справа.справ у тому що мав на увазі письменник Біблії коли писав,дух дихає чи вітер віє,чи дух віє,а може вітер дихає.Як гадаєте?
Цитата:
Для мене ж контекст один і той же, що в перекладах, де сказано вітер, що в тих, де сказано дух. http://www.isuspan.com/Slovo/iva.htm
Тож якщо вітер віє,то все ж не дух дихає??Так??

sss написав:
Yur написав:
Й Бог Є Дух, утім Він дихає.
Якщо Бог є Дух,то навіщо йому дихати,Він же не тіло і кров,для яких це необхідне?Юрку поясніть.І утім мабуть дух не дихає,а все ж вітер віє.
Цитата:
Гадаєте варто пояснювати тому, хто ніяк не може перестати хамити .. Це у вас набуте чи гени.
Даруйте ,але я знову нерозумію про що ви.До чого тут гени і все інше.Я поставив вам запитання,ви ж як висловився один дописувач з ясним розумов вильнули хвостом.Як я і казав ,це ж помітно Юрку.Тож в чому полягає моє хамство??Ну й --Якщо Бог є Дух,то навіщо йому дихати,Він же не тіло і кров,для яких це необхідне?Постарайтесь не апелювати знову до уявного хамства.

sss написав:
Yur написав:
Але все ж таки їм щось потрібно аби існувати, чи ні? Як гадаєте.
Я вважаю що беззаперечно.Проте явно,що їм аби існувати дихання не потрібне,бо вони не тіло і кров,так само як і їм не потрібно серцебиття,функціонування печінки ,шлунку тощо.Так само як їм і непотрібно теплого одягу.Чи розумієте це??
Цитата:
Оте й зрозумів що розмову в інше русло намагаєтесь завести. Справа ж не в диханні, а в тому що для існування/життя потрібне ще ЩОСЬ, що й самі вимушені визнати.Як уже говорилося раніше viewtopic.php?p=30915#p30915Необхідним атрибутом житття/існування є приймати участь у чомусь. Коли ж не має НІЧОГО, ні в чому й приймати участь.
Бог, що Є Творцем життя, може й не творити. ВиЯВивши Себе як життя, Бог більший за життя.
ви свідомо ходите по колу,чи то так через неуважність.Я ж писав ,що Бог існував,не приймаючи участь ні в чому і тоді коли не було нічого окрім Нього.Тож без цього як ви кажете необхідного атрибуту життя Бог був живим,існуючим.
sss написав:
Yur написав:
А яким Він був, коли не біло НІЧОГО. От як ви собі уявляєте на той момент Його?
Бог Є Дух,таким він був завжди,навіть тоді коли небуло нічого.Навіщо вдаватись до своїх думок,якщо все НАПИСАННО.Читайте просто уважніше.
Цитата:
А що є бути Духом, чи інші духи такі ж як і Бог? Що вичитали про це :)
Нічого нового не вичитав.Усе написано у Слові.Просто слід спокійно до цього ставитись.Бути духом є бути не тілом матеріальним.Звісно що інші духи є не такими як Бог-Дух,проте щось таки спільного у них є.Як гадаєте??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31557
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2011, 00:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Defens написав:
sss написав:
Defens написав:
Це все другорядні аргументи. Біблія чітко говорить, що Ісус - Бог, багато є цитат де прямо Ісуса названо Богом, Ісус сам називає себе Єговою, Біблія називає його альфою і омегою, що може стосуватись тільки істиного Бога, а також Біблія говорить про те, що Ісус має Божу природу, отже його сутність - Бог! Що тут не ясно? Хіба потрібні ще якісь докази?
На перший погляд коли читати неточні переклади Біблій та праці тих хто називає Бога тройцею,то можливо воно і так виглядає.Проте коли докопуватись до сутті воно зовсім все стає іншим.От тут власне пробуєм докопатись до сутті.Тож ви пишете що Біблія називає Ісуса Богом.Для ясності зішліться на те місце де так є.Ісус себе називає Єговою?-де?Біблія називає Ісуса Альфою і Омегою :shock: ?-де???Біблія говорить що Ісус має Божу природу? ну і що?Хіба це вказує на те що Він Бог.Хіба Божа природа це Бог??Тож дуже багато чого тут неясно,зоокрема те чого ваші однодумці частенько уникають.Приміром ваші одновірці та й мабуть ви кажете що Бог Всемогутній,тобто все може.А от цікаво чи Ісус є таким??Чи він може все??От чи може він вирішувати хто сидітиме праворуч нього ,а хто ліворуч у Божому царстві??Ви кажете що Бог Всезнаючий,бо все знає.То чи є таким Ісус??чи знає він все??Приміром чи знає він день та годину кінця світу???Спробуйте пане Defens спочатку зясувати це,а потім говоритимете про усе інше.Я сподіваюсь ви не підете шляхом тих хто просто уникає цих питань і зосереджується лише на тому що б влещувало йому вухо.Щасти вам.
А ви не знаєте? Що ж тоді вчіться.
З великою насолодою пане Дефенс.Повірте,я люблю учитись.
Цитата:
1. Де Біблія називає Ісуса Богом? Та хо ча б тут: "...що їхні й отці, і від них же тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь." (Рм.9,5)
Аяяй,нічого нового ви не вигадали,тіж самі доводи на основі неточного ,сумнівного перекладу.Пробували щодо цього місця подивитись у інші переклади?.Приміром у переклад сучасною мовою(СМ),який не має нічого спільного зі сЄ.---« «Від них прийшов на землю Христос. Нехай Той, Хто є Богом над усіма, буде благословенний на віки! Амінь».Як гадаєте чи тут змінюється суть сказаного.Чи тут дійсно названо Ісуса Богом що над усіма??Як можна будувати віру на основі сумнівного перекладу??
Цитата:
2. Ісус назаває себе Єговою: "24 Тим я і сказав вам: Помрете у гріхах ваших. Бо коли не увіруєте, що я - Сущий, помрете у ваших гріхах.» 25 Тоді вони йому: «Хто ж ти такий?» Ісус же їм відрік: «Споконвічний, як я і казав вам." (Ів.8,24-25)Сущий, або Я-Є це і є Єгова.
Даруйте,але це лише ваші суб’єктивні міркування.Коли говорилось про Бога Єгову,то так і Писалось Єгова Бог,а не лише таак як про це писалось один раз-Сущий.Далі тут ви знову подаєте сумнівний переклад,адже згідно з перекладом Огієнка –« Бо коли не ввіруєте, що то Я, то помрете в своїх гріхах.»,Ісус не називає себе Сущим.Чи не так??Тож я пи тав де Ісуса названо Єговою,так само як цим іменем названо Бога і Отця.Де-е-е-е))))???Що то за викрутаси Пане Дефенс.Я сподівався від вас більшої відповідальності.Не розчаровуйте мене.
Цитата:
3. Якщо Біблія каже що Ісус має Божу природу, то він Бог. Людина має людську природу, тварина - тваринну, а Бог - Божу.
Аяяй,пане Дефенс,як можна отак апелювати до такої логіки і при цьому забувати що Писання говорить Що Син є «Образом(подобою) невидимого Бога»,тому й має Божу природу.Тож Божа природа це не тільки Бог,а те що подібне до Бога.чи не так??.Щодо людської природи то й тут вона є не лише природою якоїсь людини,а й природою іншої людини.Таким чином тих хто має природу людини є багато,проте тим Хто себе називає тут Дефенсом є один носій такої природи.І ніхто інший хто має природу людини ним,тобто тим хто називає себе Дефенсом не стане,адже Дефенс один такий індивідуум..Так і Син,котрий має природу Божу,не стане Богом,Бо Бог є один,більш того Бог є Отцем для сина.Тож син своїм отцем бути неможе.це проста та зрозуміла істинна.Як ви незбагнете цього??
Цитата:
4. Ісус - альфа і омега: "7 От, приходить із хмарами і побачить його кожне око, і ті, що його прокололи, і возплачуть за ним усі племена землі. Так, амінь. 8 Я - Альфа і Омега, початок і кінець - говорить Господь Бог, хто єсть і хто був і хто приходить, Вседержитель." (Од.1,7-8)
"17 Коли я побачив його, впав до ніг його, як мертвий. А він поклав правицю свою на мене, кажучи до мене: «Не бійся: я - перший і останній, 18 і живий; і стався мертвий, і от - я живий на віки вічні; і маю ключі смерти й аду." (Од.1,17-18)
"І до ангела Церкви в Смирні напиши: Ось що говорить перший і останній, хто був мертвий, і є живий" (Од.2,8)
"І сказав мені: «Сталося. Я - Альфа і Омега, початок і кінець. Я спраглому дам даром від джерела води життя." (Од.21,6)
"От, приходжу скоро, і відплата моя при мені, щоб віддати кожному, яка робота його. 13 Я - Альфа і Омега, початок і кінець, перший і останній. 14 Блаженні ті, котрі одяг свій перуть, щоб було право їм на дерево життя і через брами ввійти в місто. 15 Назовні - пси і чарівники, і розпусники і вбивці, і ідолопоклонники, і всі, що люблять і чинять лжу. 16 Я, Ісус, послав ангела мого засвідчити вам про це в церквах. Я - корінь і паросток Давида, ясна зоря досвітня." (Од.22,12-16)
Щодо цього повторюватись не буду і вчергове розкривати маніпуляції.Є відповідна тема де я нещодавно це спростував.от і там можемо про це продовжити.Головне є очевидним з Об1;4,8,де «Той,Хто Є,Хто Був,і Хто має прийти» не Є Ісусом,а є Альфою та Омегою,Богом Вседержителем.Цього досі ще ніхто не спростував.
Цитата:
5. Так Ісус як Бог все може , все знає і завжди був є і буде. Він не все знав тільки в своєму земному пониженні, бо сам себе понизив. "6 Він, існуючи в Божій природі, не вважав за здобич свою рівність із Богом, 7 а применшив себе самого, прийнявши вигляд слуги, ставши подібним до людини. Подобою явившися як людина, 8 він понизив себе, ставши слухняним аж до смерти, смерти ж - хресної." (Фл.2,6-7)
Як це?То виходить Ісус на землі не був одним Богом Всемогутнім??Чи правильно я вас зрозумів??Ким же він тоді був??Чим ще,крім знання «кінця» він пожертвував щоб не вважати за здобич бути Богові рівним??.Ну і все ж,хто є той хто знає час кінця,за словами сина??
Цитата:
Як бачите, в своєму позаземному бутті Ісус у всьому рівний Отцю.
Невже?То чому ж він сидить праворуч від Бога??Чи це вказує на рівність.Чому Бог для ісуса є головою.Чи такий факт підтверджує його рівність з Богом.Наприклад Головою чоловіка є Христос,що власне однозначно передає думку вищості Ісуса над чоловіком.Чи не є подібно і у випадку з тим хто єголовою над Христом??Очікую від вас вівертості та щирості пане Девенс.
Цитата:
Так що Ісус - Бог. Думайте і вивчайте Біблію з молитвою, щоб Бог відкрив вам істину.
Дякую,що ви так потрудились та даєте мені таку гарну пораду.Звісно ,я їх приймаю,проте очікую і від вас того ж.Тож усі ваші буцім доводи тройці я вчергове розвіяв.Прошу дуже з допомогою роздумів мені якось заперечити і вказати де я помилився.З нетерпінням ченкаю.На все добре )))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31558
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2011, 07:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Defens написав:
Verum написав:
Yur написав:
Братик написав:
Та яка різниця, хто був скоріше сотворений. Незалежно від часу творення, у Бога така ієрархія: Бог (Отець) - Син - чоловік - жінка - тварина
Тварини це безСЛОВесність. Категорія що не відповідає саму за себе. Інша справа зачаття/народження, через непослух воно у людей як і у тварин.Але не у Божого Сина, що став чоловіком, народившись від Діви.
Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14; Мат. 1:23)
Причому тут це!
Я про оці слова:Він - початок Божого творива; ми - слідом за ним" тварини - за нами...!
Слово початок стосується Ісуса як джерела творення. Він так само як і Отець є початок для Сонця, Землі, зір та всього всесвіту. Це тільки ще раз підтверджує, що Ісус - Бог, адже сказано що твориво Боже (Ісусове). Ніде в Біблії не сказано що Ісус є створений!
Дивно до чого може дійти людини заради того аби приховати правду.Слово початок,шановний не стосується Ісуса як джерела творення,адже таким джерелом є Бог.тому ніколи по відношенні до одного Бога таке слово не вживається.В даному випадку неслід вдаватись до підміни понять,більш того коли вони такі ясні та зрозумілі.Навіщо ж тоді пишуть про Ісуса він-"початок Божих творін",а мають на увазі він "почав Боже творіння"???Чому ж так і не написано??Це б зняло будь які сумніви,чи не так.Проте ми в жодному перекладі,навіть у сЄ,так не зустрічаємо щоб було поданно.Тому не старайтесь видати бажанне за дійсне,як би вам цього нехотілось,це лише примара.Підтвердженням того є слова Павла з Кол де про Ісус сказанно "він родженний першим з Божих творінь",що ясно перекликається з словами з Об3:14.Чи колись натрапляли на ці слова,чи пробували їх порівняти??Ну і зрозуміло знову йте що ніколи про істинного одного Бога неговориться ,що він "родженний".Чи може ви десь таке зустрічали у Писанні по відношенні до того кого Ісус називає "єдиним правдивим Богом"??Чи є він "родженний" теж??
Також цікаво,чи є десь у Біблії сказанно що ангели сотворенні??чи є десь у Біблії сказанно що Сатана сотворенний??Чекаю від вас пане всеж змістовниї розмови.Ну і будьте розсудливі,та подавайте факти,доводи так як і написанно без отих зайвих субєктивних тлумачень.На все добре!!!))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31559
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2011, 07:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Причому тут це!

Я про оці слова:

Він - початок Божого творива; ми - слідом за ним" тварини - за нами...!

Defens написав:
Слово початок стосується Ісуса як джерела творення. Він так само як і Отець є початок для Сонця, Землі, зір та всього всесвіту. Це тільки ще раз підтверджує, що Ісус - Бог, адже сказано що твориво Боже (Ісусове). Ніде в Біблії не сказано що Ісус є створений!


Verum, Ви ще раз підтверджуєте моє бачення. Моя відповідь була тут viewtopic.php?p=21074#p21074
Протетсанте,а ти підтверджуєш те що і я говрив.Твоя мета не зясувати щось конкретне,а відстояти своє,те що ти десь читаєш на рус язике.Явно не саму лиш Біблію і хочеш це подати як слова із Біблії.І тобі байдуже що Писання говорить по іншому.Більш того,нащо ти знову апелюєш до цих інетовських сторінок,та щей на рус язике,коли я це уже давно заперечив та спростував після чого ти жодним чином не обмовився стосовно цього виявивши цим свою згоду??Думаєш я цього не помічу??Правдободібно виглядає з твого боку,як чергове лукавство.Як кажеш??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31565
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2011, 01:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Проблема в тому, що тільки невіглас і впертюх може говорити, що: - "Бог тут не є нашим Господом".Немає значення де саме в Біблії говориться про Господа Бога. Згідно тієї ж Біблії Він для нас Один, а отже Бог завжди й усюди є нашим Господом, і тут і там і вовіки віків.
м ожливо і значення не має де бога по праву названо Господом,проте ми обговорюєм 1Кор8:5,де Бога не названо Господом,більш того Господом названо зовсім іншого,ніж той кого названо Богом.Та й не тільки у іКор так написанно.У інших місцях теж навіть одно значніше пише «Бог і Отець,Господа нашого Ісуса).То чи є тут Бог і Отець нашим Господом??Ні-і-і-і-і))),бо ним є Ісус,який не є вашим Отцем.самі ж про це пишете.
Лише невіглас і впертюх може говорити, що: - "Бог тут не є нашим Господом", якої б цитати з Біблії це не стосувалось. Фраза нездала, її треба позбутися.

sss написав:
Хіба ні Юрку??
Хіба я просив звертатись до мене якось по-іншому аніж мій нік під яким дописую?
От усе думаю собі, оте хамське запанібратство воно вроджене, так сказати в генах, чи набуте під час ходжень по людських домівках.

sss написав:
Yur написав:
Й справді аяяй .. Утім ви мене нічим не здивували, пане sss. Давно помітив що СЄ таліпає від Слова Божого.
Дух дихає, де хоче (Івана 3:8), й саме про те у Хоменка, котрий Духа Святого, від Котрого отримуємо своє духовне народження порівнює з вітром. В обох випадках контекст незмінний.
Гм цікаво.Як це Хоменко порівнює дух св до вітру?.То він що має таке виключне право??Чому Ог так само не порівнює дух св. до вітру??Щось ви Юрку забалакались.Вчергове лукавство стає очевидним.Хіба ні?А як думаєте,апостол Іван коли Писав оте Евангеліє,то написав дух дихає,чи вітер віє??а може дух віє,а може вітер дихає??Виявіть що ви думаєте про це.
Хамство, як індикатор неспроможності.

sss написав:
Yur написав:
Щось знову хамити почали, пане sss, так важко втриматися ..
Даруйте,а в чому власне полягає моє хамство,від якого вам так важко втриматись і вчергове не назвати мене невігласом???
Окрім того й обманюєте. Невігласом я вас не називав, мною сказано: "що тільки невіглас і впертюх може так говорити". Звертаюсь до вас я завжди, пане sss.

sss написав:
Yur написав:
Для мене ж контекст один і той же, що в перекладах, де сказано вітер, що в тих, де сказано дух. http://www.isuspan.com/Slovo/iva.htm
Тож якщо вітер віє,то все ж не дух дихає??Так??
Немає суттєвої різниці, бо ж йдеться про кожного хто народжений від Духа. Про те у який спосіб відбувається це духовне народження, що людина сама не знає звідкіля це до неї прийде/навіє/надихне. Тому контекст у різних перекладах не змінений будь-то вітер, чи дух.

sss написав:
Даруйте ,але я знову нерозумію про що ви.До чого тут гени і все інше.Я поставив вам запитання,ви ж як висловився один дописувач з ясним розумов вильнули хвостом.Як я і казав ,це ж помітно Юрку.Тож в чому полягає моє хамство??Постарайтесь не апелювати знову до уявного хамства.
Як уже було сказано, до хамства вдаються обділені натури, у своїй неспроможності протиставити опоненту в словесній формі щось по суті. Коли таким нічого сказати й починається хамство, блудослів'я й таке інше. Що й зрештою вказує на спадок.

sss написав:
Ну й --Якщо Бог є Дух,то навіщо йому дихати,Він же не тіло і кров,для яких це необхідне?
Дихає ж.
Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою. (Буття 2:7) переклад Хоменка

sss написав:
Yur написав:
А що є бути Духом, чи інші духи такі ж як і Бог? Що вичитали про це :)
Нічого нового не вичитав.Усе написано у Слові.Просто слід спокійно до цього ставитись.Бути духом є бути не тілом матеріальним.Звісно що інші духи є не такими як Бог-Дух,проте щось таки спільного у них є.Як гадаєте??
Чому б вам не відповісти по-суті: А що є бути Духом, чи інші духи такі ж як і Бог?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31575
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2011, 19:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
можливо і значення не має де бога по праву названо Господом,проте ми обговорюєм 1Кор8:5,де Бога не названо Господом,більш того Господом названо зовсім іншого,ніж той кого названо Богом.Та й не тільки у іКор так написанно.У інших місцях теж навіть одно значніше пише «Бог і Отець,Господа нашого Ісуса).То чи є тут Бог і Отець нашим Господом??Ні-і-і-і-і))),бо ним є Ісус,який не є вашим Отцем.самі ж про це пишете.
Лише невіглас і впертюх може говорити, що: - "Бог тут не є нашим Господом", якої б цитати з Біблії це не стосувалось. Фраза нездала, її треба позбутися.
Юрію відкиньте все ж ті емоції.вони вам заважають ясно мислити.Я вам факти ви мені сипете образи обзиваючи невігласом та упертюхом.Потім щей звинувачуєте мене в хамстві.подивіться на себе,ви виглядаєте смішним.Тож чи вірити ви словам які записав колись Павло під натхненням св..духа—«один бо є Бог Отець».—Так чи ні?? Також чи вірите ви іншим словам які записав колись той же апостол під керівництвом самого Бога—«для _Нас_ один Господь-Ісус Христос» і подібне «….Господа _Нашого Ісуса Христа».Тож чи Ісус для вас є одним Господом?так чи ні?
А тепер проведемо експеримент і спробуємо до нього залучити ваших одновірців.Нехай вони дадуть відповідь-Кого апостол Павло у 1Кор8:6 називає Богом??Скільки він каже їх є?Також кого ап. Павло називає Господом і скільки за його ж словами їх є??ну і чи перший є другим??Нехай вони дадуть відповідь.мені дуже цікаво довідатись що вони думають про це??

sss написав:
Хіба ні Юрку??
Хіба я просив звертатись до мене якось по-іншому аніж мій нік під яким дописую?От усе думаю собі, оте хамське запанібратство воно вроджене, так сказати в генах, чи набуте під час ходжень по людських домівках. [/quote]Аааа,он воно що.Юр то ви моє таке звертання до вас,називаєте хамством??Пробачте я б і не подумав що ви це сприйматимете таким чином.Мабуть ви давно вже не були в Укр,той втратили той культурний спадок українця.Спробую вам нагадати,бо ви там у Австралі забули усе українське.Добре що ще хоч на укр. Мові ведете бесіду.У нас на Укр до людей яких назвали Юрієм прийнято говорити Юрку,так само як до Ігора-Ігорку,до Романа-Ромку,тощо.І ніхто тут не сприймає таке звернення за хамство.Тож якщо вам це так ріжить у вухо,то виключно звертатимусь до вас по імені Юр.Але дозвольте писатиму його на укр мові!?

sss написав:
Гм цікаво.Як це Хоменко порівнює дух св до вітру?.То він що має таке виключне право??Чому Ог так само не порівнює дух св. до вітру??Щось ви Юрку забалакались.Вчергове лукавство стає очевидним.Хіба ні?А як думаєте,апостол Іван коли Писав оте Евангеліє,то написав дух дихає,чи вітер віє??а може дух віє,а може вітер дихає??Виявіть що ви думаєте про це.
Цитата:
Хамство, як індикатор неспроможності.
Та я уже вибачився і небуду більш до вас звертатись по імені Юрку.То всеж я поставив навідні запитання--Як це Хоменко порівнює дух св до вітру?.То він що має таке виключне право??Чому Ог так само не порівнює дух св. до вітру???А як думаєте,апостол Іван коли Писав оте Евангеліє,то написав дух дихає,чи вітер віє??а може дух віє,а може вітер дихає??Виявіть що ви думаєте про це,дуже вас прошу пане Юр.

sss написав:
Yur написав:
Щось знову хамити почали, пане sss, так важко втриматися ..
Даруйте,а в чому власне полягає моє хамство,від якого вам так важко втриматись і вчергове не назвати мене невігласом???
Цитата:
Окрім того й обманюєте. Невігласом я вас не називав, мною сказано –«що,тільки впертюх та невіглас ,може так говорити».Звертаюсь до вас я завжди, пане sss.
Пробачте але я й гадки не мав когось обманювати пане Юр.Ваші слова мені дають підставу так вважати.Адже ви написали –«що,тільки впертюх та невіглас ,може так говорити».»Так говорити» тобто як??Ви мали на увазі так як говорю я.Хіба ні??Отож, то й першу частину речення ви теж закинули в мою адресу,адже я так говорю по вашому як «невіглас та впертюх може говорити».Але це по вашому.Тому відгороджуйтесь від отої пихи які ви хоч так скрито на перший погляд демонструєте.Раджу вам коли є бажання образити когось робити це відкрито,або ж взагалі цього не робити і нічого тут з себе невинність показувати.Культури у вас не позичатимеш пане з чудовим імям Юр.

sss написав:
Yur написав:
Для мене ж контекст один і той же, що в перекладах, де сказано вітер, що в тих, де сказано дух. http://www.isuspan.com/Slovo/iva.htm
Тож якщо вітер віє,то все ж не дух дихає??Так??
Немає суттєвої різниці, бо ж йдеться про кожного хто народжений від Духа. Про те у який спосіб відбувається це духовне народження, що людина сама не знає звідкіля це до неї прийде/навіє/надихне. Тому контекст у різних перекладах не змінений будь-то вітер, чи дух. [/quote] Так справа пане Юр не в контексті цих слів,а в самих цих словах.Як саме писав Іван про те?Ми ж з вами обговорювали дух речі які подаються нам зрозумілими для нас термінами.Ну й власне ви навели ці слова аби підтвердити своє переконання буцім дух неможе існувати без дихання.я в сою чергу ваш аргумент заперечив подавши вам ті слова на вашому рідному перекладі де й натяку на те що дух дихає немає.Ба навіть більше,я вас запитав навіщо духові дихання,він же не тіло і кості.ну і як то часто є ви уникнули його,почавши крутити з тим віянням чи то диханням вітру чи то духу.Аяяй….
sss написав:
Даруйте ,але я знову нерозумію про що ви.До чого тут гени і все інше.Я поставив вам запитання,ви ж як висловився один дописувач з ясним розумов вильнули хвостом.Як я і казав ,це ж помітно Юрку.Тож в чому полягає моє хамство??Постарайтесь не апелювати знову до уявного хамства.
Цитата:
Як уже було сказано, до хамства вдаються обділені натури, у своїй неспроможності протиставити опоненту в словесній формі щось по суті. Коли таким нічого сказати й починається хамство, блудослів'я й таке інше. Що й зрештою вказує на спадок.
Ще раз перепрошую за вжиту мною укр. Форму імені Юрій таким чином.не сприймайте це за хамство.Більш того виключно звертатимусь до вас так як бажаєте пане Юр.Тож вернімось до запитань вони уже чекають на вашу реакцію по суті та без хамства,блудослівя і натури.

sss написав:
Ну й --Якщо Бог є Дух,то навіщо йому дихати,Він же не тіло і кров,для яких це необхідне?
Цитата:
Дихає ж. Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою. (Буття 2:7) переклад Хоменка
Так,якщо є потреба комусь вдихнути в ніздрі віддих життя.А коли такої потреби немає,то навіщо йому це??

sss написав:
Yur написав:
А що є бути Духом, чи інші духи такі ж як і Бог? Що вичитали про це :)
Нічого нового не вичитав.Усе написано у Слові.Просто слід спокійно до цього ставитись.Бути духом є бути не тілом матеріальним.Звісно що інші духи є не такими як Бог-Дух,проте щось таки спільного у них є.Як гадаєте??
Цитата:
Чому б вам не відповісти по-суті: А що є бути Духом, чи інші духи такі ж як і Бог?
По сутті й відповів----Бути духом є бути не тілом матеріальним.Звісно що інші духи є не такими як Бог-Дух,проте щось таки спільного у них є.Що вас у цій відповідді по сутті не влаштовує??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31588
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2011, 00:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Юрію відкиньте все ж ті емоції.вони вам заважають ясно мислити.Я вам факти ви мені сипете образи обзиваючи невігласом та упертюхом.
Вас я так не називаю, самі виставляєте себе таким, уперто повторюючи що "Бог тут не є нашим Господом".
Бог завжди й усюди є нашим Господом, і тут і там і вовіки віків.
Оце собі занотуйте й не виставляйте себе на посміховисько перед своїми ж одновірцями.
Окрім того знову ж ваше звертання, чи ми з вами знайомилися, я особисто не знаю як вас звати.

sss написав:
Аааа,он воно що.Юр то ви моє таке звертання до вас,називаєте хамством??Пробачте я б і не подумав що ви це сприйматимете таким чином.Мабуть ви давно вже не були в Укр,той втратили той культурний спадок українця.Спробую вам нагадати,бо ви там у Австралі забули усе українське.Добре що ще хоч на укр. Мові ведете бесіду.У нас на Укр до людей яких назвали Юрієм прийнято говорити Юрку,так само як до Ігора-Ігорку,до Романа-Ромку,тощо.І ніхто тут не сприймає таке звернення за хамство.
Коли б я назвався Юрієм, то так.

sss написав:
Тож якщо вам це так ріжить у вухо,то виключно звертатимусь до вас по імені Юр.Але дозвольте писатиму його на укр мові!?
Власний нік у вас латинськими буквами, а тут дуже своє українство виставляєте.
Зрештою мені від цього не багато залежить. Звернув увагу заради вас, а там думайте ..

sss написав:
Як це Хоменко порівнює дух св до вітру?.То він що має таке виключне право??Чому Ог так само не порівнює дух св. до вітру???А як думаєте,апостол Іван коли Писав оте Евангеліє,то написав дух дихає,чи вітер віє??а може дух віє,а може вітер дихає??Виявіть що ви думаєте про це,дуже вас прошу пане Юр.
Я думаю, що саме свідківська зашореність не дозволяє вам сприймати очевидних речей, що йдеться не про саму тотожність вітру чи духу, а про те у який спосіб відбувається духовне народження, а саме коли людина сама не знає звідкіля це до неї прийде/навіє/надихне. В навіюванні (вітер віє) і в диханні (особа дихає) й міститься порівняння.

sss написав:
Yur написав:
Окрім того й обманюєте. Невігласом я вас не називав, мною сказано –«що,тільки впертюх та невіглас ,може так говорити».Звертаюсь до вас я завжди, пане sss.
Пробачте але я й гадки не мав когось обманювати пане Юр.Ваші слова мені дають підставу так вважати.Адже ви написали –«що,тільки впертюх та невіглас ,може так говорити».»Так говорити» тобто як??Ви мали на увазі так як говорю я.Хіба ні?? Отож, то й першу частину речення ви теж закинули в мою адресу,адже я так говорю по вашому як «невіглас та впертюх може говорити».Але це по вашому.
По моєму те -- що мною написане, а саме: «що, тільки впертюх та невіглас, може так говорити». А далі самі робіть висновки хто ви є.

sss написав:
Так справа пане Юр не в контексті цих слів,а в самих цих словах.Як саме писав Іван про те?Ми ж з вами обговорювали дух речі які подаються нам зрозумілими для нас термінами.Ну й власне ви навели ці слова аби підтвердити своє переконання буцім дух неможе існувати без дихання.
Такого я не говорив, що дух не може існувати без дихання.

sss написав:
я в сою чергу ваш аргумент заперечив подавши вам ті слова на вашому рідному перекладі де й натяку на те що дух дихає немає.Ба навіть більше,я вас запитав навіщо духові дихання,він же не тіло і кості.ну і як то часто є ви уникнули його,почавши крутити з тим віянням чи то диханням вітру чи то духу.Аяяй….
Крутите ви пане sss, власне на чому й тримається уся свідківська наука. У переклад Хоменка читаємо:
Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою. (Бут.2:7)
Отже дихає Господь Бог. Ви ж не станете заперечувати, що Бог Є Дух.

sss написав:
Ще раз перепрошую за вжиту мною укр. Форму імені Юрій таким чином.не сприймайте це за хамство.Більш того виключно звертатимусь до вас так як бажаєте пане Юр.Тож вернімось до запитань вони уже чекають на вашу реакцію по суті та без хамства,блудослівя і натури.
Сподіваюся ви уже засвоїли, що хамство полягає не в українській мові, а у відсутності елементарної культури спілкування, чого уж, виховання. По імени (в тому числі вжита вами форма), звертаються тоді, коли назвалися одне одному. В даному випадку оте інтернетівське спілкування вказує на нік і не і більше того.

sss написав:
Yur написав:
Дихає ж. Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою. (Буття 2:7)
Так,якщо є потреба комусь вдихнути в ніздрі віддих життя.А коли такої потреби немає,то навіщо йому це??
Ви мене питаєте про Божі потреби і навіщо Йому це?. Сказано вдихнув, отже дихає.

sss написав:
Yur написав:
Чому б вам не відповісти по-суті: А що є бути Духом, чи інші духи такі ж як і Бог?
По сутті й відповів----Бути духом є бути не тілом матеріальним.Звісно що інші духи є не такими як Бог-Дух,проте щось таки спільного у них є.
Так і з людиною щось спільного є, раз сотворена на Божий образ і Його подобу.
От ви кажете бути духом є бути не тілом матеріальним, а Бог, що Є Дух взагалі може бути тілом?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31595
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2011, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Юрію відкиньте все ж ті емоції.вони вам заважають ясно мислити.Я вам факти ви мені сипете образи обзиваючи невігласом та упертюхом.
Вас я так не називаю, самі виставляєте себе таким, уперто повторюючи що "Бог тут не є нашим Господом".Бог завжди й усюди є нашим Господом, і тут і там і вовіки віків.Оце собі занотуйте й не виставляйте себе на посміховисько перед своїми ж одновірцями.Окрім того знову ж ваше звертання, чи ми з вами знайомилися, я особисто не знаю як вас звати.
Та не я так говорю,а Писання так говорить.Ви ж і далі засліпленні емоціями.Або спростовуйте факти,або йдіть до одновірців та коло них виставляйе свої емоції.Бо тут їм не місце,як я сподіваюсь.Тож не марнуйте часу спростовуючи біблійні факти своїми емоційними випадами.Можете теж собі це занотувати.Домовились??Ну і щодо вашого імені,то я думав що оті три іноземних літери вказують на імя Юрій.Якщо б це було не так,то ви б мене давно уже виправили.Мабуть тепер знову емоції вас накрили і вам немає за що учепитись Пане Юр(ій).

sss написав:
Аааа,он воно що.Юр то ви моє таке звертання до вас,називаєте хамством??Пробачте я б і не подумав що ви це сприйматимете таким чином.Мабуть ви давно вже не були в Укр,той втратили той культурний спадок українця.Спробую вам нагадати,бо ви там у Австралі забули усе українське.Добре що ще хоч на укр. Мові ведете бесіду.У нас на Укр до людей яких назвали Юрієм прийнято говорити Юрку,так само як до Ігора-Ігорку,до Романа-Ромку,тощо.І ніхто тут не сприймає таке звернення за хамство.
Цитата:
Коли б я назвався Юрієм, то так. .
Чому ж ви тілько зараз про це заговорили??

sss написав:
Тож якщо вам це так ріжить у вухо,то виключно звертатимусь до вас по імені Юр.Але дозвольте писатиму його на укр мові!?
Цитата:
Власний нік у вас латинськими буквами, а тут дуже своє українство виставляєте.Зрештою мені від цього не багато залежить. Звернув увагу заради вас, а там думайте .. .
А я немаю ніц проти коли цей нік пишуть кирилицею.Он Початківець взагалі до чого додумався,мій нік подає в формі 3с.І ви знаєте,я немаю нічого проти,головне щоб було зрозуміло до кого звертаються.Чи не так??Тож якщо вам не залежить то сподіваюсь ми у цьому порозуміємось.
sss написав:
Як це Хоменко порівнює дух св до вітру?.То він що має таке виключне право??Чому Ог так само не порівнює дух св. до вітру???А як думаєте,апостол Іван коли Писав оте Евангеліє,то написав дух дихає,чи вітер віє??а може дух віє,а може вітер дихає??Виявіть що ви думаєте про це,дуже вас прошу пане Юр.
Цитата:
Я думаю, що саме свідківська зашореність не дозволяє вам сприймати очевидних речей, що йдеться не про саму тотожність вітру чи духу, а про те у який спосіб відбувається духовне народження, а саме коли людина сама не знає звідкіля це до неї прийде/навіє/надихне. В навіюванні (вітер віє) і в диханні (особа дихає) й міститься порівняння. .
я немаю жодних заперечень щодо вдалих порівнянь.Власне і не про порівняня мова йшла,а про те чи дійсно духу необхідним є дихання?Тож ваш аргумент був не вдалим,що власне ви зараз показуєте задкуючи від цього обговорення.Помилились,так небійтесь про це відкрито сказати.

sss написав:
Yur написав:
Окрім того й обманюєте. Невігласом я вас не називав, мною сказано –«що,тільки впертюх та невіглас ,може так говорити».Звертаюсь до вас я завжди, пане sss.
Пробачте але я й гадки не мав когось обманювати пане Юр.Ваші слова мені дають підставу так вважати.Адже ви написали –«що,тільки впертюх та невіглас ,може так говорити».»Так говорити» тобто як??Ви мали на увазі так як говорю я.Хіба ні?? Отож, то й першу частину речення ви теж закинули в мою адресу,адже я так говорю по вашому як «невіглас та впертюх може говорити».Але це по вашому.
Цитата:
По моєму те -- що мною написане, а саме: «що, тільки впертюх та невіглас, може так говорити». А далі самі робіть висновки хто ви є. .
Я висновок зробив,про що й написав.Тож надалі будьте розсудливіші,якщо немаєте мети ображати співбесідника.

sss написав:
Так справа пане Юр не в контексті цих слів,а в самих цих словах.Як саме писав Іван про те?Ми ж з вами обговорювали дух речі які подаються нам зрозумілими для нас термінами.Ну й власне ви навели ці слова аби підтвердити своє переконання буцім дух неможе існувати без дихання.
Цитата:
Такого я не говорив, що дух не може існувати без дихання. .
Знову задкуєте??

sss написав:
я в сою чергу ваш аргумент заперечив подавши вам ті слова на вашому рідному перекладі де й натяку на те що дух дихає немає.Ба навіть більше,я вас запитав навіщо духові дихання,він же не тіло і кості.ну і як то часто є ви уникнули його,почавши крутити з тим віянням чи то диханням вітру чи то духу.Аяяй….
Цитата:
Крутите ви пане sss, власне на чому й тримається уся свідківська наука. У переклад Хоменка читаємо:Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою. (Бут.2:7) Отже дихає Господь Бог. Ви ж не станете заперечувати, що Бог Є Дух. .
Кому,кому як не вам повинно бути зрозумілим,що Бог часто описує духовні речі,дії на зрозумілій для нас мові.Але це зовсім не означає що воно так є.Тому й те що написанно «Бог вдихнув» зовсім не означає що це відбулось так як вдихаєте ви.Тож не прирівнюйте дух дії до матеріальних.Отож я питав- навіщо духові дихання,він же не тіло і кості.Чекаю ясної відповіді,за що буду дуже вам вдячним.

sss написав:
Ще раз перепрошую за вжиту мною укр. Форму імені Юрій таким чином.не сприймайте це за хамство.Більш того виключно звертатимусь до вас так як бажаєте пане Юр.Тож вернімось до запитань вони уже чекають на вашу реакцію по суті та без хамства,блудослівя і натури.
Цитата:
Сподіваюся ви уже засвоїли, що хамство полягає не в українській мові, а у відсутності елементарної культури спілкування, чого уж, виховання. По імени (в тому числі вжита вами форма), звертаються тоді, коли назвалися одне одному. В даному випадку оте інтернетівське спілкування вказує на нік і не і більше того.
Та перестаньте ви про культуру лукавити.Вам з вашими емоціями культурою аж ніяк нехизуватись.Щодо спілкування в інеті,то незавджи воно є так як ви його обов’язково сприймаєте.Часто люди подають нік таким як є їхнє імя.Ваш нік з тих трьох іноземних букв мені нагадав імя Юрко,тому я подумав що вас саме так і звати.Більш того довгий час ви немали жодних заперечень коли не лише я,а й інші до вас звертались по імені Юра,Юрій,Юрко,чи Юрку.Хіба ні.То навіщо ви зараз лукавите пане Юр(ій)??)))

sss написав:
Yur написав:
Дихає ж. Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою. (Буття 2:7)
Так,якщо є потреба комусь вдихнути в ніздрі віддих життя.А коли такої потреби немає,то навіщо йому це??
Цитата:
Ви мене питаєте про Божі потреби і навіщо Йому це?. Сказано вдихнув, отже дихає.
Це образна мова,аби вам було хоч якось зрозумілою дух дія.Тож питаня залишається.

sss написав:
Yur написав:
Чому б вам не відповісти по-суті: А що є бути Духом, чи інші духи такі ж як і Бог?
По сутті й відповів----Бути духом є бути не тілом матеріальним.Звісно що інші духи є не такими як Бог-Дух,проте щось таки спільного у них є.
Цитата:
Так і з людиною щось спільного є, раз сотворена на Божий образ і Його подобу.
так звісно,але ця спільність є зовсім іншою.Ви ж не заперечуватимете своєї спільності з приматами.То чи така спільність є у них з Богом??
Цитата:
От ви кажете бути духом є бути не тілом матеріальним, а Бог, що Є Дух взагалі може бути тілом?
Так,звичайно,проте нематеріальним,про що я писав основуючись на Писання.Ніяк ви незбагнете філософії сЄ,яка завжди основується на Божому Слові,на відміну від ваших емоційних реплік пане Юр.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31599
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2011, 02:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Та не я так говорю,а Писання так говорить.Ви ж і далі засліпленні емоціями.Або спростовуйте факти,або йдіть до одновірців та коло них виставляйе свої емоції.Бо тут їм не місце,як я сподіваюсь.Тож не марнуйте часу спростовуючи біблійні факти своїми емоційними випадами.Можете теж собі це занотувати.Домовились??
Не вигадуйте, у Біблії ніде не сказано, що тут Бог є нашим Господом, а там не є. Тож стверджувати, що "Бог тут не є нашим Господом" у будь-якому випадку буде невірно.
Бог завжди й усюди є нашим Господом, і тут і там і вовіки віків.
Кажу це вам спокійно без емоцій :yes: у сподіваннях, що таки засвоїте.

sss написав:
Власне і не про порівняня мова йшла,а про те чи дійсно духу необхідним є дихання?Тож ваш аргумент був не вдалим,що власне ви зараз показуєте задкуючи від цього обговорення.Помилились,так небійтесь про це відкрито сказати.
Ви на повному серйозі хочете обговорювати чи Богу потрібне дихання?

sss написав:
Yur написав:
Такого я не говорив, що дух не може існувати без дихання.
Знову задкуєте??
Мені нічого задкувати, такого я не говорив, що дух не може існувати без дихання.

sss написав:
Yur написав:
У переклад Хоменка читаємо:Тоді Господь Бог утворив чоловіка з земного пороху та вдихнув йому в ніздрі віддих життя, і чоловік став живою істотою. (Бут.2:7) Отже дихає Господь Бог. Ви ж не станете заперечувати, що Бог Є Дух. .
Кому,кому як не вам повинно бути зрозумілим,що Бог часто описує духовні речі,дії на зрозумілій для нас мові.Але це зовсім не означає що воно так є.Тому й те що написанно «Бог вдихнув» зовсім не означає що це відбулось так як вдихаєте ви.Тож не прирівнюйте дух дії до матеріальних.Отож я питав- навіщо духові дихання,він же не тіло і кості.Чекаю ясної відповіді,за що буду дуже вам вдячним.
Хіба ви чули від мене, що Боже дихання відбувається так само як і у нас? Утім Бог, що є Дух дихає й не варто цього заперечувати.

sss написав:
Yur написав:
Ви мене питаєте про Божі потреби і навіщо Йому це?. Сказано вдихнув, отже дихає.
Це образна мова,аби вам було хоч якось зрозумілою дух дія.Тож питаня залишається.
А любов це хіба не образна мова :)
Бог Є Любов і Він любить. Бог Є Дух і Він дихає.

sss написав:
Yur написав:
От ви кажете бути духом є бути не тілом матеріальним, а Бог, що Є Дух взагалі може бути тілом?
Так,звичайно,проте нематеріальним,про що я писав основуючись на Писання.
Не могли б ви іще раз розповісти про це нематеріальне Боже тіло?

sss написав:
Ніяк ви незбагнете філософії сЄ,яка завжди основується на Божому Слові,на відміну від ваших емоційних реплік пане Юр.
Краще говорімо по суті, О.К.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>