Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 23:34




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30225
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2011, 21:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Слава Ісусу Христу!

Слава навіки!

До речі ССС, чому ви не відаєте славу І.Х.? І не вітаєтеся християнським привітанням "Слава І.Х"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30226
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2011, 21:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Нажаль, ссс, Ви піддаєтесь помилкам: Солунянам 4, 16 явно вказує на те, що Христос не архангел Михаїл:Як це б Христос зійшов під звук своєї ж труби? Сам собі сигналив?

ССС, а це правдиве ваше вчення, що у вас вчать: що воскрес не І.Х., а архангел Михаїл?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30233
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2011, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
.Те саме і в творенні усьго.Бог -Конструктор-інженер,син-безпосередній виконавець.Тому й лише про одного Бога сказанно -"що з Нього походить усе".Хіба ні??

Я уже тут пояснював що І.Х. і є Той архітектор viewtopic.php?p=21074#p21074

Iван.1:3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.

Кол.1:16 Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи
то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!

Кол.1:17 А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.

Євр.1:10-12 І: Ти, Господи, землю колись заклав, а небо то чин Твоїх рук.

Євр.3:4 Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог.

Iс.45:12 Я землю вчинив і створив людину на ній, небеса Я руками Своїми простяг і про їхні зорі звелів.

Iс.45:18 Бо так промовляє Господь, Творець неба. Він той Бог, що землю вформував та її вчинив, і міцно
поставив її; не як порожнечу її створив, на проживання на ній Він її вформував. Я Господь, і нема більше
іншого Бога!


Ці місця говорять що все створив Єдиний Бог -І.Х. все створе Ним і для Нього.
ССС, покажіть із тих місць ту різницю що ви пишете? Якщо всіх місцях говориться що світ створив Бог і для Себе.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30234
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2011, 23:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
.Те саме і в творенні усьго.Бог -Конструктор-інженер,син-безпосередній виконавець.Тому й лише про одного Бога сказанно -"що з Нього походить усе".Хіба ні??

А тепер подивимося на те саме слово "Архі" де стосується Отця. І ви, ССС, скажіть, то із цих місць значить теж варто зробити висновок що Отець створений?

Откр.1:8 Я есмь Альфа и Омега, начало и конец, говорит Господь, Который есть и был и грядет, Вседержитель.

Откр.21:6 И сказал мне: совершилось! Я есмь Альфа и Омега, начало и конец; жаждущему дам даром от источника воды живой.


Ну що ж ССС, получається реверс відносно Отця, то що ваша вартова башта на це говорить?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30238
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2011, 00:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Й у цьому ж контексті, пане sss. Однороджений Син, що в лоні Отця, звідкіля Він взявся. Він що, два рази народився, раз в Отцівському лоні і раз від Діви?

Бога не видел никто никогда; Единородный Сын, сущий в недре Отчем, Он явил.
УПО: Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.
(Івана1:18)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30247
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2011, 13:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Yur написав:
Й у цьому ж контексті, пане sss. Однороджений Син, що в лоні Отця, звідкіля Він взявся. Він що, два рази народився, раз в Отцівському лоні і раз від Діви?

Бога не видел никто никогда; Единородный Сын, сущий в недре Отчем, Он явил.
УПО: Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.
(Івана1:18)


Брате Юра, це вже зачіпає питання про Трійцю іманентну і Трійцю в ікономії спасіння:

Фундаментальну формулу віри щодо цього подає Богословська Міжнародна Комісія:
Отож, фундаментальна аксіома сучасної богословії виражається правильно у наступному визначенні: Трійця, яка об’являється у ікономії спасіння є Трійцею імманентною. Це імманентна Трійця, яка вільно і даром об’являється, комунікується в ікономії спасіння. В наслідок цього, як у богословії, так катехизі, уникатиметься будь-яке розділення між христологією та тринітарною доктриною.


Ідентифікація між Трійцею в ікономії та Трійцею імманентною не означає, що імманентна Трійця не існувала б, якби не Трійця в ікономії, або що Бог стає троїчним, коли починає своє спілкування ad extra, зі світом і з людьми, або, що Трійця Осіб є плодом якогось певного вільного рішення у якийсь певний момент.
Бог не стає досконалим ні із творенням, ні з економією спасіння. Бог сам у собі не має потреби ні в людях, ні у світі. Тільки із розрізненням Осіб у Трійці у собі, та у спілкуванні між Особами ця свобода може бути збережена.

Певне розрізнення (не розділення) є необхідним.
Імманентна Трійця не реалізується, не вирішується в ікономії. Вона має у собі повноту, незалежно від творіння та спасительної дії. Якщо б так не було, то саме наше спасіня було б скомпроментоване. Бог би нас не міг спасти, якщо би тим спасінням мав сам дійти до своєї повноти, якщо би сам через те мав спастися. Тільки якщо гарантується трансценденція Бога, (навіть, якщо знаємо його глибинну імманентність у цьому світі), ікономія спасіння може направду здійснитися

(З тексту лекцій догматики в греко-католицькій богословській академії).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30412
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2011, 15:43 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
У світі живуть разом,
Ті що увірували у Невидимого Рожевого Єдинорога
І ті, що ще ні.
Для всіх є Єдинорожим наказом
Закону правда проста,
Дана тобі і мені.
Та Закон не від віри,
Він від безвір’я,
Невидимий Рожевий Єдинорог відкупив нас від нього,
То ж, щоб не було зневіри,
У надвечір’я
І ви увіруйте у Невидимого Рожевого Єдинорога мого.
Коли увірують усі в Невидимого Рожевого Єдинорога,
Не страшно буде йти на Суд.
Така ця заповідь проста,
Але, як важко йде до неї люд.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
-1
(0-1)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 31 березня 2011, 21:06.
Причина: антихристиянські висловлювання
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30428
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
1)
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Знаєте, є такий вислів умом расію нє панять. В даному випадку маємо подібну ситуацю, коли ігнорується здоровий глузд, засади логічного мислення й усі зусилля направлені на застосування агресії облуди.Коли, оком не моргнувши біле видається за чорне, зміст цитати з Біблії змінюється на протилежний, а там де уже не можливо переіначити зміст, змінюється сама цитата, мовляв переклад не такий, як ото в Івана 1:1. Такими є СЄ..
Юрію,і вам пояснюю,що Слово Бога це не окремі цитати які ви щей перекладаєте на власний розсудок.Слово Бога це тисячі віршів,до розуміння яких слід приходити узгоджуючи їх між собою.Так і з тим Ів1:1,якщо правильно перекладати "Слово було Богом",то навіщо писати що "Слово було _з_Богом".Хіба Бог не один??Якщо вірити що Бог один,то аж ніяк Бог(Слово)не міг бути з Богом,бо це за принципами отого "здорового глузду та засад логічного мислення" про які ви пишете є абсурдом.Тому пишучи про те що сЄ ігнорують здоровим глуздом та логічне мислення,ви явно лукавите.Чи не так Юрію??.
Ні, пане sss. Лукавите ви, свідки.
Так так,на злодієві шапка горить.Я сподівався від вас якихось аргументів підкріплених отим здоровим глуздом,а ви отак ніяк,без отого глузду.Думаєте люди повірять?Отож вам нічим заперечити того що я писав?----- Ів1:1,якщо правильно перекладати "Слово було Богом",то навіщо писати що "Слово було _з_Богом".Хіба Бог не один??Якщо вірити що Бог один,то аж ніяк Бог(Слово)не міг бути з Богом,бо це за принципами отого "здорового глузду та засад логічного мислення" про які ви пишете є абсурдом.Тому пишучи про те що сЄ ігнорують здоровим глуздом та логічним мисленням,ви явно перебільшуєте,ба навіть лукавите.Чи не так Юрію???Ваша відповідь друже, підкріпленна отим здоровим глуздом,який начебто ігнорують сЄ.Аргументуйте,а не просто балакайте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30429
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
А от ти Сонячнику заклади інший смисл у слово Господь ніж той який закладаю я у це слово.От і переконаємось хто каламутить водичку??Зможеш?
Скажи ССС, наше слова "Господь" те саме що єврейське слово "Адонай"?
І що з того?Наше слова Пан також те саме що євр Адонай.Той хто панує над кимось є Адонай.Ти про це знав??
Протестант написав:
sss написав:
Повторюю для "віруючих"-сЄ визнають Ісуса Господом чи іншим словом Паном,бо йому коряться.
Сумніваюся що ви визнаєте Ісуса за Єгову, ви навіть своїму перекладу не вірити, бо так сказано:Деян.2:21 И каждый, кто призывает имя Иеговы, спасётся".Рим.10:13"Каждый, кто призывает имя Иеговы, спасётся"..
Шановний Протестанте,ти шось явно не те в інеті прочитав.Визнавати Ісуса своїм паном(господом),не означає визнавати Ісуса Єговою,тому що Єгова це один Бог,а Ісус -це син одного Бога Єгови.Відчуваєш різницю??А щодо наведенних віршів то коментар твій до них явно свідчить про те що ти нерозумієш того на що ссилаєшся.Хіба у цих словах є натяк на те що кликати імя Єгови,означає кликати імя Ісуса,чи те що Ісус це Єгова??Прокоментуй будь добрий свою писанини,але спокійно та без ємоцій.
Протестант написав:
То ви, хіба кричите ім’я Ісуса Христа - Єгову спасаючого?
Хіба є десь у Писанні є такий наказ??Знову десь з інету не те скачав??Поясни
Протестант написав:
Хіба ви, проповідуєте імя І.Х.?
Можеш заперечити?
Протестант написав:
Хіба ви, прославляєте імя І.Х?
Можеш заперечити??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30430
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Важко не помітити, що Писання не схоже ні до якої іншої літератури. Ні науково-технічної, ні художньої, ні публіцистики. Святе Письмо акумулює у собі Божу правду.
Але чомусь ви її викривлюєте отими філософськими міфічними випадами,типу рожевого невидимого однорога.
Yur написав:
Як та бджола, шо летить на нектар, так і щире сумління тянеться до світла істини, проникається ним, збагачуючи себе й інших. Тому й не багатослівне воно у своїх істинах, маючи своїх, спраглих Слова, споживачів.
Тому нічого щось до цього небагатослівного Слова щось приплітати багатослівне.Є один Бог і у нього є син,який є Йому подібний,але ним не є.Проста небагатослівна математика.Ваша ж математика є надто багатослівною,неодностайною та через-чур заплутаною.Хіба ні Юрію?
Yur написав:
Багато слів потребують ті, що не здатні розпізнавати істини, котрих притягує гниль. Такі ніколи не визнають істини в її довершеності, завжди їм чогось невистачатиме, будуть перескакувати з одного на друге, каламутити, звалювати в одну купу, аби лиш триматися у невизначеності. А раз невизначеність, отже й нагода проштовхнути своє гниле.
Ті,кого ви так прагните образити,щиро та чесно бажають зрозуміти істину.Ви ж її лише робите заплутанішою,аби самим крутити нею як завгодно.Чого тільки варте пояснення що розумом цього не осягнути,в той же час як придумуєте різні начебто розумні пояснення цього міфу.Тому то й більшість ваших прихильників прихожан,не здатні пояснити хоч якось цей міф своїми словами,Багато навіть і не підозрюють що за словом Тройця криється така складна концепція.Тому коли самим же сЄ, доводиться людям пояснювати що має на увазі їхня церква під цим словом,то вони самі ж заперечують цей міф.І це стосується як ортодоксів так і протестантів.Сидячи там в себе у комірці ви цього мабуть і не знаєте.Якщо невірете,то пройдіться по поселеннях та поспілкуйтесь з людьми на цю тему.Впевнений вони з вашою тройцею,отак як ви її пояснюєте,не погодяться.
Yur написав:
Не раз такі полюбляють казати, що до розуміння Біблійних віршів слід приходити, узгоджуючи їх між собою. Слушна фраза, але в певній мірі. Бо якщо за основу брати узгодження написаного, виходить що Писання не узгоджене і зміст його віршів не в тому, що в них написано, а в тому, як їх потрактувати. А тут уже воля-вольная. Окрім того під "узгодженням цитат" припускається вкладання у них діаметрально протилежного змісту, й звичайно робиться це там, де вигідно. Напевно здогадуєтесь про кого мова..
Ті хто наголошує на узгодженності біблійних віршів,просто викривають та не дозволяють таким як ви,вводити інших в оману,вириваючи окремі вірші з Писання та на власний розсуд їх пояснювати.Хто як розуміє так і пояснює,дарма що таке пояснення явно суперечить іншим віршам.От тому то як в католицизмі так і протестантизмі зявляються все нові та нові церкви,з власними вченнями,буцім біблійними.Але ж як вони усі можуть бути біблійними якщо одне одному перечать.Самі ж твердите що Біблія неможе сама собі перечити.Тому,ті хто полюбляють казати,що до розуміння Біблії слід приходити узгоджуючи біблійні вірші між собою,наголошують на простій істинні-Слова Бога мусять узгоджуватись між собою,інакше вони б небули словами Бога.Вам же мабуть байдуже це,головне як і далі керувати масами.Та й взагалі, людям які придумали інквізицію чи приміром індулігенцій,звісно байдуже,а той невигідно отак узгоджувати вірші Писання між собою.Ну й зрозуміло чому. Тому як би ви не крутили,слова Бога самі себе пояснюють,якщо бачити таке пояснення через паралельні місця Писання.
Yur написав:
Як сказано, Святе Письмо не від людей. У нього маємо передусім вірити, з вірою приходить й розуміння. А якщо немає глибокого осмислення, не біда, воно обов'язково прийде, коли Дух Святий того захоче. У будь-якому випадку воно повністю компенсується щирою незламною вірою в НАПИСАНЕ..
То чому ж та віра така різна навіть у вас ортодоксів.Чому з своїм братом Михайлом так яро сперечаєтесь та обмовляєте його за те що він вірить по іншому ніж ви у це Слово.Хіба не є така віра причиною виникнення сектанства,навіть у вашому осередку??Ви вірите по своєму,Михайло по своєму,от і вже є підстава для поділення.Тож недобре так вірити на власний розсуд.Віра повинна узгоджуватись з написанним.От як би католики середньовіччя керувались у своїй вірі написанним,то ніколи б недопустили щоб їхне керівництво створило інквізицію чи тіж індулігенціі.Те саме стосується і тройці.Тож брехня ваша є очевидною для тих у кого віра не є сліпою.
Yur написав:
Уже маючи трохи досвіду спілкування з вами, пане sss і при всій моїй повзі, я не вірю у вашу щирість в цьому питанні. Бо самі до кінця не вірите у те, що намагаєтесь довести. Ви чудово розумієте двоякість, хиткість і невизначеність такого підходу; нові й нові питання постають щоразу, й раз у раз переконуєтесь, що у вибраному вами керунку відповідей на них не знайти..
Ваша справа у що вірити.А от щодо моєї віри яка начебто не є довершеною,то я нерозумію що вас наштовхнуло до такої думки.В чому двоякість,хиткість і невизначеність??Хіба вам не є зрозумілим написанне?Які все нові і нові питання без відповідей??Як на мене кожне ваше питання чи закид є спростованими,що явно приводить до однозначного висновку того що й написанно "є бо один Бог-Отець".Про сина ж такого ви не знайдете.Переконайте інших у зворотньому!!!
Yur написав:
Й питання. В одному з дописів в стосунку до Христа ви кажете:
Цитата:
Ну і на сам кінець він є Богоподібним,чого не скажеш про отих божків.
У чому полягає Христова Богоподібність; чи є ще у комусь така Богоподібність; й чим Христос не подібний до Бога.
1)-подібність у рисах,діях,думках,та намірах.2)-такої немає3)Своїм становищем.Все просто Юрію.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30431
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Тома знає, що це божа людина й в контексті Павлових слів говорить про нього, як про бога і Господа. 1-е Кор. 8:5,6-
Все ж таки, як дешево, пане sss. У Суддів 13:22 ви наголошували на великій літері, а тут свідомо пишете з маленької ..
Сподіваюсь Юрію,у вас криза уже минула і цього разу будете спокійно реагувати на мої повідомлення?Отож дешево чи недешево,я пишу так як воно є.Хома чудово розумів що Богом з великої літери є той кому Ісус є сином,тому аж ніяк не міг свідомо поплутати і назвати сина Тим, кому він є сином.Вникніть просто в це спокійно,і полиште оті хибні закиди.А якщо і в даному випадку коли Хома переконався що це справді воскреслий Ісус,то просто міг під великим враження та здивування сказати "Господь мій і Бог мій",не маючи на увазі Христа,а так само про себе як це промовляють люди сьогодні коли дуже враженні від побаченного говорять типу "о Боже" чи "господи Боже мій".Моя бабця католичка часто у таких випадках говорила "о матко боска".Ну й це не означає що ці люди які так висловлюються у таких ситуаціх бачать самого Бога.Це також не означає що моя бабця бачить Марію,коли так висловлюється.Американці теж часто у таких ситуаціях кажуть на своїй мові "о мій Бог" чи "о Ісус".Ну й звісно що це теж не вказує що перед ними Ісус чи Бог зявляється.Це прості елементи мови сповненої вражень. Ви ж небажаючи просто спокійно вникнути в суть та контекст обговорюваної фрази схильні поспішно приймати ту позицію яка вам вигідна без жодних аналізів та при цьому закриваєте очі на інші схожі місця.Так нечесно,проте вам мабуть байдуже.
Як і завжди, коли сказати нічого, купа купезна буквів.У Суддів 13:22 ви наголошували на великій літері, а у випадку Томи свідомо пишете з маленької, хоч в обох випадках написано з великої.
Друже,якби сказати було нічого,то й тої купи купезної букв небуло.Тож невидавай як ти полюбляєш бажанне за дійсне.Звісно,що тобі б хотілося,щоб сЄ нічого було тобі сказати,проте якраз ота купа свідчить що твоє бажання сЄ не враховують.Вибач.Якщо можеш то спростуй оту купу і покажи протилежне,а не вдавайся до отих букв.Можливо і у твоєму та подібних перекладах написанно з великої,але неможна непомічати інших де написанно з малої.Тут навіть нетак суть полягає у буквах,як у сутті,в яку ти небажаєш вникнути.Тому й зациклюєшся на буквах.Я ж зі своєї сторони пояснив суть сказанних Хомою слів,чого ти не заперечив,навіть не спробував торкнутись того хоч якось.Тож виходить ,тобі, нічого сказати,а лише і далі зациклюватись не на сутті,а на буквах.І знову є очевидним факт, звинуватити когось у тому від чого сам потерпаєш Юрію.Задумайся над цим і нероби більше так,якщо бажаеш вести змістовну розмову.

sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Як бачимо тут Христа названно не Богом,а Господом.Ви недовіряєте цим словам??
Довіряю тому, що НАПИСАНО. Написано ж про Бога і про Христа, як про ОДНОГО Господа Бога.
Де так написанно як про одного Господа Бога??Чому не зіслались,щоб це було очевидно?Я ж бачу що навпроти один Бог- написанно Отець,а один Господь,тобто пан -Ісус.Тож не змішуйте це до купи,ніхто вам на це права не дав.
Yur написав:
Самі ж повторюєте один, а погодитися що написано про ОДНОГО не хочете.То як, про одного говориться в 1-е Кор. 8:6, чи ні. :)
Гм,ви непомітили мабуть,що мова йде не просто про когось одного,у цих словах,а про одного Бога для християн яким є Отець,та одного Господа,яким є Христос Божий.А отже,зосередьтесь,Павло згадував про двох різних осіб,тобто про Бога та про Його сина як то він часто робить пишучи до інших.До прикладу 1Тим2:5-"Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус".Очевидно тут вам вже не вдалось зманіпулювати,буцім мова йде про одного,тобто Господа Бога.Той недивно,адже Павло ясно говорить що той хто є посередником,себто Христос Ісус,не може бути отим одним Богом,бо є посередником між Ним,тобто Богом та людьми.Хіба ні Юрію??Тож знову вертаємся до тієї узгодженності біблійних слів,якою ви чомусь нехтуєте.Підозрюю що ви це робите спеціально,аби проштовхувати оті хибні теорії про невидимого та рожевого однорога.Розвійте мої прідозри.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30432
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Тепер щодо запитання стосовно Господа. Господом,тобто паном є той хто господствує чи панує.Згідно з значеням цього слова(слів),-так, Бог є паном,і не тільки Бог,а й ті хто мають певну владу над кимось,є над ними панами чи господами.А от щодо слів 1Кор8:5 то бачимо тут паном(для християн) лише названно Ісуса,а Отця Богом.Пан тут є тим кому служать і кого слухають,Бог є тим кому поклоняються і перед ким благоговіють.Недарма ж сам син сказав-"правдиві поклоники вклонятися будуть Отцеві(виключно) в дусі та в правді".Думаю тут багато розуму не потрібно аби це зрозуміти.Сподіваюсь у вас хлопці усе вийде.
Як завжди намагання качєство компенсувати колічєством :) Те ж запитання, Бог є Господом, чи ні?
Бідолашний,уже навіть непомічає відповіді.Мабуть оте упередження та злість через неспроможність щось спростувати і недає стати вам видющим.Ну що ж іншої відповіді не буде ніж та яка написанна.Спробуйте заспокоїтись та зосередитись.Тож повторюю---- господом,тобто паном є той хто господствує чи панує.Згідно з значеням цього слова(слів),-так, Бог є Паном або Господом.

sss написав:
Yur написав:
Взагалі, як на мене ваші слова і є суцільним запереченням. Тому запитання, що до вашого свідомого висновку. Яким чином те, що Ісуса Бог учинив нашим Господом, може означати, що Син Божий Христос не є Богом?.
Ну чому ж суцільним запереченям?Хіба ж не зрозумілими є написанні слова-Бога,ніхто Господом не учиняє,а Він сам учиняє інших.Чи ви непогоджуєтесь із ними??
Yur написав:
Погоджуюся з усім, що написано в Святому Письмі. З вашими вигадками, що Син Божий не є Богом погодитися не можу.
Про які вигадки ви пишете Юрію.Ви заперечуєте слова Бога стосовно того що Христос є Господом не тому що він Бог,а тому що Бог його таким учинив??Ну й чи здогадуєтесь ким Син був до того як Бог його учинив Господом??Напишіть якщо здогадались.Мені дуже цікаво,мабуть і не тільки мені.Чекаєм.
sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Також може і цих слів у Біблії немає-"дана мені всяка влада".Отже кимось дана Христові влада.Ну й звісно Богом!!що б там противник не говорив,слів не закреслиш,сторінку не вирвеш.От і доводиться зациклюватись на фрагменті і на свій лад тлумити.
Й тут постає те саме запитання. Яким чином те, що Ісусові Богом дана усяка влада, може означати, що Син Божий Христос не є Богом??.
Розумію та повірте співчуваю.Коли немає заперечень то лишень зостається отак грати варята.Повторюю зоокрема вам,бо думаю що інші за це образяться,адже це очевидно-Богові ніхто влади не дає,лише один Бог є суверенним володарем,тому Він і тільки він може давати владу кому захоче.Хіба це не зрозумло Юрію.Тож якщо Христу "влада дана",то звісно що владу йому дав Бог,а отже Христос Ним не є,бо сам собі владу не дає.
Yur написав:
То чому ж Бог Сам Собі не може дати владу? Поясніть :)
Тому що у цьому немає змісту та потреби.Адже владу дають тим у кого її немає.У Бога вона була завжди.У Сина ні.Розумієте??

sss написав:
Yur написав:
Чому ж не може, коли Він ТриЄДИНий.
Ага так само як Рожевий і невидимий Одноріг.Як може бути рожевим,якщо він невидимий?Як може буди невидимим якщо рожевий??Мабуть за вашою такою логікою може.Ця коцепція є абсурдною вже у самій своїй основі як і оця про Рожевого.Навіщо вдаватись до такого абсурду,ви якось виглядаєте ніби людиною розумною,на відміну від начебто ваших предків приматів.Мабуть у цьому є якась вигода.То так і пишіть.
Yur написав:
Й знову сказати вам нічого.
Черговий раз ви правдоподібно виглядаєте просто лузером.В принципі це й недивно,адже на світі така закономірність.Тож можете мене обмовляти у тому що мені нічого сказати,але кожен ваш закид чи запитання є мною прокоментованними.Якщо ви з чимось непогоджуєтесь то прошу дуже.Якщо немаєте за що учепитись,то неперекладайте на мене цю вину.

sss написав:
Yur написав:
sss написав:
Бог(конструктор) творив світ за посередництвом свого сина,майстра.Навіщо тут приплітати якусь трьох іпостастність,яку розумом самі ж твердите неможливо збагнути??Те що зрозуміли сЄ і чого навчають людей є простим,послідовним та зрозумілим.
Значиться посередників приплітати можна :) Тоді скажіть, навіщо Богові було творити за посередництвом. Сам Він що, не справився би?
Аяяй,як негарно так осоромлювати слова з Писання.Ніхто посередників не приплітає,друже.Сама Біблія про них говорить(1Тим2:5)Ну а щодо того чому Бог творив світ за посередництвом сина,то хіба це не є очевидним??Це те саме що б ви запитали чому Бог писав Біблію за посередництвом людини??Сам би Він що не справився з такою простою справою??
Yur написав:
Це оті аяяйкання і запитальні значки ваша відповідь.
Немаю я нічого супроти Посередника між Богом та людьми, а проти ваших стандартів. Коли де вам треба, говорите про посередництво, а там де сказано Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7) Триєдиного Бога не бачите.
А тут вже взагалі нізащо вчепитись,так чіпляєтесь до тієї фальшивої вставки з Ів5:7,якої навіть у вашому офіційному перекладі Хом немає.От і є очевидною мета її.Але це ж не слова Бога.Чи нетак Юрію??То навіщо та гра??
Отже то чи визнаєте ви факт,того що Бог тройця,це міф??
sss написав:
Успіхів вам хлопці.Нехай ваш спокій не порушується через це Юрію.
Yur написав:
Еге ж, як набралися духу, так і спуститесь :yes:
Бажаєте знову вдаватись до образ??Наздоровя.Вам скажу лиш одне-ви неудачник.І якби у мене було більше вільного часу я б це неодноразово фіксував у наших розмовах.Тож будьте щасливі,що поки цього часу у мені немає.Можете і далі ображати чи виявляти свою неспроможність вести спокійно розмову.Буду мати час,обовязково черговий раз зафіксую ваше лукавство,якщо неотямитесь.Тому і далі сподіваюсь,що вам вистачить самовладання і ви візьмете себе в руки та спробуєте подивитись на тройцю під іншим кутом




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30433
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Нажаль, ссс, Ви піддаєтесь помилкам:Солунянам 4, 16 явно вказує на те, що Христос не архангел Михаїл:Як це б Христос зійшов під звук своєї ж труби? Сам собі сигналив?
Знову перескакуєте Михайле на іншу зачіпку.Шо там на рахунок того хто був в пустелі з ізраїльтянами??Я так від вас і від ваших сторонників не дочекався?-Христос-Бог,чи Христос-ангел в якому було Боже імя??Чому ж ви так хитренько від цього втікли.Давайте будемо всеж послідовними і хоч одне доведемо до логічного зясування.А то якийсь цирк з вами получається.
Michail написав:
До речі як це "угораздило" СЕ назвати Ісуса Христа "ангелом бездни"? У виданнях "Откровение: его грандиозный апогей близок, 2002, гл. 22, абзац 22, с. 148. та Сторожевая башня, 1992.01.05, стр. 11)?І потім не кажіть що християни неправі на рахунок СЕ. Покайтеся, поки ще не пізно і прийміть справжнього Ісуса Христа Богочоловіка своїм Спасителем.
До речі Михайлику,як то тебе так часто угаразджує вдаватись до таких хитростей??Якщо вам щось з вчення білії є незрозумілим,то перепитайте,а не хибно чи то хитро звинувачуйте у гріху.
Michail написав:
До речі в нас починається Великий Піст, і як прийнято (та не тільки тому що прийнято) прошу у всіх Вас і в кожгого окремо вибачення, якщо когось образив і прогнівив. Особливо в брата Юри, і ссс, бо з Вами я найбільше дискутував.Слава Ісусу Христу!
До речі Михайле,неробіть нічого на показ.Ну й стосовно того посту який у вас починається--чи є Біблійна підстава для дотримання цього визначенного посту який у вас починається??.Мир вам Михайле.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30434
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Michail написав:
Слава Ісусу Христу!
Слава навіки!До речі ССС, чому ви не відаєте славу І.Х.? І не вітаєтеся християнським привітанням "Слава І.Х"?
До речі Протестанте прочитай слова Ісуса з Ів5:41.Це і буде тобі відповіддю на твоє просте запитання.Сподіваюсь ти більш так неробитемеш,якщо ти слухняний християнин.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>