Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 01:28




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29402
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То чому ж тоді ту обмеженну людину Хома назвав Богом??

На це питання ти відповідь дай?
А моя відповідь: Бо Отець Йому відкрив це.

sss написав:
То виходить є троє власників,а значить і триБоги.Очевидно,що твої бачення тройці йдуть у розріз з тим що пише католик про просту іпостастність одного Бога.

Ну тобі поясни: хто такий Бог? що означає слово "Бог"?

sss написав:
То чому у випадку коли Хома воскреслу людину називає Богом,ти кажеш що ця людина є Богом??

То що Хома теж перебільшив. От скажи тоді чому Хома назвав Ісуса - Богом?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29405
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То де ти кажеш Писання говорить що немає більше ніяких богів?


Та не так написано: Бо хоч і існують так звані боги А це значить що немає більше одного Бога. Та в Писанню сказано, що гроші або якась річ, людина нам можуть бути за бога.... то Ісус із твоїх слів десь такий, чи як?


Єр.2:28 А де ж твої боги, яких наробив ти собі? Хай устануть вони, якщо можуть спасти тебе в час твого лиха, бож в тебе богів, скільки міст твоїх, Юдо!
Значить справжній Бог чує і спасає. А Ісус чує і спасає.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29407
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 16:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Так Христос все відає,бо йому це відкриває Бог.
Та тому Він все знає бо Він Бог.
Заперечую-"Син сам від себе нічого не робить" і "не йому вирішувати хто сидітеме праворуч..".
1. Ти уже до кінця хоч вірш цитуй. Написано не може Сам від Себе, тобто воля Отця і Сина однакова.
Е ні.Отець про себе так не говорить.Тож Отець робить все як хоче,а син усе як бачить в Отця- "тільки те, що Він бачить, що робить Отець".
Цитата:
2. То що робить Отець, що Син бачивше так само робить?
Незрозумів запитання
Цитата:
3. Шанування Сина І Отця одинакова. Як ви ставитися до Сина, то так само ставитися і до Отця.
Шанувати когось не означає поклонятись комусь."Шануй батька та матір",не вказує на поклоніння їм.
Цитата:
Значення слова "дана" - давать, отдавать, подавать, выдавать, раздавать, наделять, уступать, позволять.
Ісус дав владу учням.
Ой Протестанте ти довго будеш вдаватись до таких примітивних речей.Христос каже "дана мені влада".То як з цих слів зробити висновок, кому дана влада?учням? :D Якщо ти хотів мене розсмішити,то тобі вийшло.Дякую.але надалі я очікую від тебе серйозності :yes: ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29408
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
То чому ж тоді ту обмеженну людину Хома назвав Богом??

На це питання ти відповідь дай? А моя відповідь: Бо Отець Йому відкрив це.
Це чергова твоя видумка.Хома під враженням того що побачив,не докінця усвідомлюючи хто перед ним стоїть, назвав Ісуса Богом,бо розумів що перед ним стоїть хтось більший ніж проста людина,так само як і Маноах під враженням назвав ангела Богом,бо недокінця розумів хто перед ним стояв.Також слід взяти до уваги тогочасну культуру та їхню мову.Наприклад сьогодні американці часто під враженням кажуть на своїй мові "О мій Бог",так це не означає що перед ними зявився Бог.Але коли це читав би хтось з іншого часу то мабуть би думав так само як ви думаєте про вислів Хоми.Чи нетак??
sss написав:
То виходить є троє власників,а значить і триБоги.Очевидно,що твої бачення тройці йдуть у розріз з тим що пише католик про просту іпостастність одного Бога.
Цитата:
Ну тобі поясни: хто такий Бог? що означає слово "Бог"?
Біблія каже що Бог-це Дух,тобто духовна особа.У духовному світі усі особи є духовними,наприклад ангели.Ніколи нейдеться мова про те що духовна особа складається ще з інших окремих духовних осіб.Тому Бог часто себе асоціює у Писанні як Вищий розум,Всевишня Істота, яка має особисте ім’я — Єгова. Єврейські відповідники слова "Бог" передають думку про силу, а також величність, гідність і вищість.Тому часто у Писанні тих хто має певну силу,вищість,величність по відношенню до інших називали богом.Наприклад тих судів про яких Ісус говорив "Якщо Бог тих до кого було Боже слово,називав богами",але ці назви у правдивому поклоннінні не вказували на поклоніння тим кого називали богом.У фальшивому поклонінні слово бог вказувало на поклоніння,чого не можна сказати про правдивих поклонників.Тому коли Бог,говорив що немає Бога окрім Нього,малося на увазі абсолютність Його божества,величності,сили,вищості ,розуму,тощо.Саме тут мова йшла вже про поклоніння-"Єгові Богу своєму вклоняйся і одному йому служи".Отже слово Бог у євреїв вказувало на абсолютну вищість від інших та на поклоніння тому кого так називали,а слово бог лише підкреслювало певну вищість,силу тощо.Євреї ніколи несприймали Бога який складався з трьох окремих осіб.Навіщо ж тоді було його називати одним,якщо їх насправді троє??.Навіщо Богу було себе звати одним,якщо їх троє?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29410
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 17:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Значить справжній Бог чує і спасає. А Ісус чує і спасає.
Ісус чує і спасає,бо робить те,що бачить робить Бог.-" Син Сам від себе нічого не робить,тільки те що бачить як Отець робить".Також Ісус робить це,бо Бог йому це доручає та на це посилає(Ів3:16).Бог же робить що хоче сам і ні від кого це незалежить.Також Богові ніхто нічого недоручає і ніхто його нікуди непосилає.Бог усе знає,і все вирішує сам.,чого не скажеш про Ісуса.Так само Богові влада не дана,а він сам її дає кому хоче.Щодо Ісуса,то всеж йому "дана влада".Ну і так далі про голову Бога.Чи є у Бога голова?ні, і бути неможе.А от у Ісуса головою є якраз Бог,що ще раз вказує на його підлеглість Богові.Бог же нікому не підвладний.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29411
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 17:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
То чому ж тоді ту обмеженну людину Хома назвав Богом??

На це питання ти відповідь дай? А моя відповідь: Бо Отець Йому відкрив це.
Це чергова твоя видумка.Хома під враженням того що побачив,не докінця усвідомлюючи хто перед ним стоїть, назвав Ісуса Богом,бо розумів що перед ним стоїть хтось більший ніж проста людина,так само як і Маноах під враженням назвав ангела Богом,бо недокінця розумів хто перед ним стояв.Також слід взяти до уваги тогочасну культуру та їхню мову.Наприклад сьогодні американці часто під враженням кажуть на своїй мові "О мій Бог",так це не означає що перед ними зявився Бог.Але коли це читав би хтось з іншого часу то мабуть би думав так само як ви думаєте про вислів Хоми.Чи нетак??

Та ні, давай ще раз спочатку.
Я говорив Хома був єврей, а перша заповідь говорить Вих.20:3 Хай не буде тобі інших богів передо Мною! А ти говорив що в Івана 1:1 "Слово було Бог "має бути "бог" . Тоді дальше написано так: Повт.7:16 І ти винищиш всі ті народи, що Господь, Бог твій, дає тобі, не змилосердиться око твоє над ними, і не будеш служити їхнім богам, бо то пастка для тебе. Тобто І.Х. не можна служити, не поклонятися, не визнавати навіть богом.
Питання: Написано Євр.1:6 І коли знов Він уводить на світ Перворідного, то говорить: І нехай Йому вклоняться всі Анголи Божі. То чому сам Бог говорить вклонятися І.Х.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29413
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 18:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Значить справжній Бог чує і спасає. А Ісус чує і спасає.
Ісус чує і спасає,бо робить те,що бачить робить Бог.-" Син Сам від себе нічого не робить,тільки те що бачить як Отець робить".Також Ісус робить це,бо Бог йому це доручає ...........


sss написав:
Протестант написав:
2. То що робить Отець, що Син бачивше так само робить?

Незрозумів запитання


Не доручає.... а те саме робить Отець. Тобто Бог відкрився У Сина, Бог робить усе через Сина, Бог спасає через Сина.

Написано:"Iс.43:11 Я, Я Господь, і крім Мене немає Спасителя!, мова про кого, звісно про Бога. Дальше читаємо Дiї.4:12 І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. Тобто Бог спасає У Сині. В імені Ісуса - спасаємося, бо Він (І,Х.) той єдиний Спаситель, а не спаситель. 1Iван.4:14 І ми бачили й свідчимо, що Отець послав Сина Спасителем світу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29414
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 18:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Та ні, давай ще раз спочатку.Я говорив Хома був єврей, а перша заповідь говорить Вих.20:3 Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
Маноах теж був єврей.
Цитата:
А ти говорив що в Івана 1:1 "Слово було Бог "має бути "бог"
Так,тобто божественне,подібне до Бога.
Цитата:
Тоді дальше написано так: Повт.7:16 І ти винищиш всі ті народи, що Господь, Бог твій, дає тобі, не змилосердиться око твоє над ними, і не будеш служити їхнім богам, бо то пастка для тебе. Тобто І.Х. не можна служити, не поклонятися, не визнавати навіть богом.
У повторенні закону мова йшла не про тих кого просто називали богом через певну вищість,а про тих богів яким поклонялись замість того щоб поклонятись одному Богу.Більш того ці боги були придуманними,фальшивими яких насправді неіснувало.Щодо Христа ,то він названний богом не через те щоб йому поклонятись так як Богу,а тому,що він володіє певною вищістю,величністю,тощо по відношенню до людей та навіть ангеліввін.Також він живий на відмінну від тих божків.Ну і на сам кінець він є Богоподібним,чого не скажеш про отих божків.Тому його по праву названно богом,але не слід плутати з Богом.
Цитата:
Питання: Написано Євр.1:6 І коли знов Він уводить на світ Перворідного, то говорить: І нехай Йому вклоняться всі Анголи Божі. То чому сам Бог говорить вклонятися І.Х.?
Коли євреї вклонялись цареві,то таким чином визнавали його вищість та це був знак пошани.Подібно ангели теж повині вклонятись Ісусу,тобто виявляти пошану до нього а також визнавати його вищість.Усе просто коли приходити до цього порівнюючи це.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29416
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 18:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Не доручає.... а те саме робить Отець. Тобто Бог відкрився У Сина, Бог робить усе через Сина, Бог спасає через Сина.
Отець робить що хоче,син же робить те що бачить у Отця.Бог посилає сина.А чи хтось посилає Бога??Ну і не Бог відкрився у сина,а син показав Бога,бо є Його образом-подобою,тобто подібним.Ну й коли дивишся на подібного,то уявляєш яким є той хто до нього подібний.
Цитата:
Написано:"Iс.43:11 Я, Я Господь, і крім Мене немає Спасителя!, мова про кого, звісно про Бога. Дальше читаємо Дiї.4:12 І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали. Тобто Бог спасає У Сині. В імені Ісуса - спасаємося, бо Він (І,Х.) той єдиний Спаситель, а не спаситель. 1Iван.4:14 І ми бачили й свідчимо, що Отець послав Сина Спасителем світу.
Не зводьте все до купи.У Ісаї мова йде про ізраільський народ для якого лише Бога був Спасителем.Тоді ще Христа на землі не було.Тому й говорилося що немає нікого крім Бога Спасителя.Коли ж мова йде про Сина спасителя,то ту вже зовсім інша ситуація.Бог послав сина,аби спасти людей.Задум,або намір спасти людей виявив Бог,а безпосередньо це виконав Ісус.,бо Бог його послав це виконати.Ну й власне Бог сам визначив роль Христа як спастиеля.Тому немає ні вкому іншому спасіння,бо так визначив Бог.Навіщо порівнювати дві однакові назви які належать двом різним особам і на цьому будувати такий дивний висновок. Спасителем є той хто спасає.Запамятайте.Бог був одним спасителем для євреїв,бо спасав їх від ворожих народів.Христос же є одним спасителем для усіх людей,бо він лише викупив людей від рабства гріха та смерті.Але шо я тобі толкую,ти навіть мабуть і неаналізуєш , того що я тобі пишу.Головне подебатувати,якось зберегти лице. :(




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29417
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 18:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Тоді дальше написано так: Повт.7:16 І ти винищиш всі ті народи, що Господь, Бог твій, дає тобі, не змилосердиться око твоє над ними, і не будеш служити їхнім богам, бо то пастка для тебе. Тобто І.Х. не можна служити, не поклонятися, не визнавати навіть богом.
У повторенні закону мова йшла не про тих кого просто називали богом через певну вищість,а про тих богів яким поклонялись замість того щоб поклонятись одному Богу.Більш того ці боги були придуманними,фальшивими яких насправді неіснувало.Щодо Христа ,то він названний богом не через те щоб йому поклонятись так як Богу,а тому,що він володіє певною вищістю,величністю,тощо по відношенню до людей та навіть ангеліввін.Також він живий на відмінну від тих божків.Ну і на сам кінець він є Богоподібним,чого не скажеш про отих божків.Тому його по праву названно богом,але не слід плутати з Богом.

Та я ж підкреслив слова не будеш служити їхнім богам,. Немає різниці хто цей бог. Ні, значить ні.
Перша заповідь: 3 Хай не буде тобі інших богів передо Мною! 4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, Як бачимо немає більше Бога не на небі, ні не землі, тільки один Бог, чи бог.
І не може бути так як ти пишеш, сам Бог не може признавати ще одного бога, Він не міг ще створити одного бога подібного собі і сказати щоб Його слухалися. Як можна слухатися ще одного Бога?
Навіть якщо так як ти говориш, що Бог дає всю владу І.Х., то треба слухатися І.Х. і робите все що Він говорить. Отож, слухатися І.Х то значить слухатися Єгову, а значить бути Його свідком.

sss написав:
Протестант написав:
Питання: Написано Євр.1:6 І коли знов Він уводить на світ Перворідного, то говорить: І нехай Йому вклоняться всі Анголи Божі. То чому сам Бог говорить вклонятися І.Х.?
Коли євреї вклонялись цареві,то таким чином визнавали його вищість та це був знак пошани.Подібно ангели теж повині вклонятись Ісусу,тобто виявляти пошану до нього а також визнавати його вищість.Усе просто коли приходити до цього порівнюючи це.

Та до чого тут царі, це означає поклонятися якомусь іншому богу крім Одного Бога і це не люди зі страху вклонилися, а Сам Бог сказав!!!
Написано: Лук.4:8 І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!
1. Вклонятися тільки одному Богу.
2. Служити тільки Одному Богу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29418
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 18:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Але шо я тобі толкую,ти навіть мабуть і неаналізуєш , того що я тобі пишу.Головне подебатувати,якось зберегти лице

Ти знаєш, я як читав теж саме подумав.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29420
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 19:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну і на сам кінець він є Богоподібним,чого не скажеш про отих божків.

Це уже близько:

Багато місць із Святого Письма прямо указують нам на Божество Ісуса. Наведу лише декотрі:

Іс.40.3: “Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому
(Ісусу Христу, Богу нашому рівняв стежки в юдейській пустелі бездуховності Іван Хреститель, — О.В.)”
Іс.9.5 : “Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть Ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру”.
1Ів.5.20: “Ми знаємо, що Син Божий прийшов і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого... Він — Бог правдивий і вічне життя !”
Рим.9.5: “... і від них же ( від ізраїльтян, — О.В.) тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний навіки, амінь”.
Іс.54.5: “Бо Муж твій (тут — Церкви, — О.В.), Творець твій, — Господь Саваоф Йому Ймення (до речі, Саваоф, “Бог воїнств”, “Бог воюючий”— одне з Імен Божих, а не тільки Ягве (Єгова, “Сущий” ), — О.В.), а твій Викупитель — Святий Ізраїлів (Христос , — О.В.), — Він Богом усієї землі буде званий!”
1Тим.3.16: “Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Бог явився во плоті”.
Мф.1.23: “Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Емануїл, що в перекладі є З нами Бог (Бог, а не просто людина!, — О.В.)”
Євр. 1.8 — 9: “А про Сина [сказано ]: “Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання — берло праведності. Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радості більше, ніж друзів Твоїх”.
Тита 2.11 — 14 : “Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожності та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно і побожно в теперішнім віці і чекали блаженної надії та з’явлення слави великого Бога й Спаса нашого Ісуса Христа”.
Ів.20.19 — 31 : “І, як замкнені двері були, прийшов Ісус, і став посередині та й проказав: «Мир вам!» Потім каже Хомі: «Простягни свого пальця сюди та й на руки Мої подивись. Простягни й свою руку і вклади до боку Мого. І не будь ти невіруючий, але віруючий!» А Хома відповів і сказав Йому: «Господь мій і Бог мій!”.
І, нарешті, останнє. Чи можете ви назвати хоча одну людину на землі, яка була б безгрішна? Ні! Праведна — так, свята — так, але безгрішна? Це прерогатива лише Самого Бога! І поки ми в тілі — то відчуваємо в членах своїх закон плоті (див. Рим. 7.23), і коли кажемо, що гріха не маємо, то обманюємо самих себе (див. 1Ів. 1.8). А Христос — жив во плоті, і був безгрішним! Яких іще доказів Богочоловічества Ісуса Христа нам шукати?
Господь мій і Бог мій!


проповіді отця Олега Ведмеденка




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29421
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 20:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Та я ж підкреслив слова не будеш служити їхнім богам,. Немає різниці хто цей бог. Ні, значить ні.
А хт о цьому перечить??
Цитата:
Перша заповідь: 3 Хай не буде тобі інших богів передо Мною! 4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, Як бачимо немає більше Бога не на небі, ні не землі, тільки один Бог
Так Бог якому треба поклонятись Один.Більш того тут мова йде про ідолів-богів,а не тих кого сам Бог називав богами.
Цитата:
І не може бути так як ти пишеш, сам Бог не може признавати ще одного бога, Він не міг ще створити одного бога подібного собі і сазати щоб Його слухалися. Як можна слухатися ще одного Бога?
Ніякого другого Бога,Він не створював.Син Його завдяки бездоганній слухняності,успадкував вище імя,тобто Бог доручив йому завдяки цьому багато привілеїв.-Судити,восрешати,наказувати,прощати тощо.Але не поклонятись,бо поклоніння належить лише Отцеві-"правдиві поклонники поклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді".Отож ці слова ясно увиразнюють роль Сина.Йому поклонятись небудуть,а Отцеві,бо Отець йому цього вже не віддав.
Цитата:
Навіть якщо так як ти говориш, що Бог дає всю владу І.Х., то треба слухатися І.Х. і робите все що Він говорить. Отож, слухатися І.Х то значить слухатися Єгову, а значить бути Його свідком.
Все правильно.Але це не вказує що Єгова це Ісус,Ісус-це Бог.Слухатись Ісуса ми повинні бо так каже Бог,а не тому що Ісус один Бог.Бути свідком Єгови і не свідкувати про Ісуса означає неслухати Бога.
sss написав:
Протестант написав:
Питання: Написано Євр.1:6 І коли знов Він уводить на світ Перворідного, то говорить: І нехай Йому вклоняться всі Анголи Божі. То чому сам Бог говорить вклонятися І.Х.?
Коли євреї вклонялись цареві,то таким чином визнавали його вищість та це був знак пошани.Подібно ангели теж повині вклонятись Ісусу,тобто виявляти пошану до нього а також визнавати його вищість.Усе просто коли приходити до цього порівнюючи це.
Цитата:
Та до чого тут царі, це означає поклонятися якомусь іншому богу крім Одного Бога і це не люди зі страху вклонилися, а Сам Бог сказав
Та про яке ти поклоніння говориш другому Богу.Ангели мають вклонятись Ісус,тобто виявляти пошану та послух,так само як люди вклонялись колись цареві чи батькам.
Цитата:
Написано: Лук.4:8 І промовив Ісус йому в відповідь: Написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому! 1. Вклонятися тільки одному Богу.2. Служити тільки Одному Богу.
То чому пророк Натан,вклонявся перед Давидом??Хіба він не знав того що написанно?Я змушений знову повторювати,бо чомусь ніхто недає відповіді,а лише крутить з тим що десь копіює ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29422
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 20:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ну і на сам кінець він є Богоподібним,чого не скажеш про отих божків.
Це уже близько:[i] Багато місць із Святого Письма прямо указують нам на Божество Ісуса. Наведу лише декотрі:
Насправді усі ці місця є простим нерозумінням написанного.Більш того,які саме доводи з цієї проповідді я неспростував,наведи??
Цитата:
проповіді отця Олега Ведмеденка
А хто це такий??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29425
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2011, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ми уже майже рік говорив хто такий І.Х.. …….Щось я уже змучився із тобою на цю тему говорити. :roll:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>