Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 червня 2024, 09:58




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20928
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 20:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
І це дуже просто: Хто увірує й охреститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде. (Мар.16:16)


ТУТ ГОВОРИТЬСЯ ПРО ВОДНЕ ХРЕЩЕННЯ!!! Тоді ще Дух Святий не зійшов!!! :)... на все інше потім відповім... І знову-таки стверджувати, що інші мови - це єдиний признак хрещення Духом Святим, не можна!! Бо це не по Біблійному!!!... а от історію виникнення п*ятидесятників вам краще б почитати!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20930
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
а от історію виникнення п*ятидесятників вам краще б почитати!

Навіщо мені та історія хто зна яких п'ятидесятників? Я взагалі, не відношу себе до них. Просто Господь мене хрестив Духом Святим по вірі, але ж я просто віруючий - християнин. А історію своєї помісної церкви - я знаю добре.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20931
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 21:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
якщо Ви також повірите Господу, то Він на ділі зіллє благодать і на Вас. Але якщо Ви не вірите Словам Ісуса Христа, то Ви не отримаєте благодать від Бога.
І це дуже просто: Хто увірує й охреститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде. (Мар.16:16)
Амінь,бо слова Ваші праведні!
Sofia написав:
формі пустої тарабанщини
А з чого Ви взяли,що то пуста тарабанщина??
Sofia написав:
І це дуже просто: Хто увірує й охреститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде. (Мар.16:16)


ТУТ ГОВОРИТЬСЯ ПРО ВОДНЕ ХРЕЩЕННЯ!!!
Можна спитати:а чому ви так думаєте?Адже ж самі казали-не видавайте свої трактування за БОЖІ ПОНЯТТЯ.
П.С.Братику,а можна не скромне питання:а в яку ВИ церкву ходите?Проста цікавість,не більше.




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20934
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2010, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
to Вільний Вітер
"Можна спитати:а чому ви так думаєте?"

Якби ви не виривали мої слова з контексту, то не запитували б чому я так думаю. В тому пості више я написала, що НА ТОЙ МОМЕНТ ДУХ СВЯТИЙ ЩЕ НЕ ЗІЙШОВ, і відповідно НЕ МОЖЕ БУТИ КРЕЩЕННЯ ДУХОМ СВЯТИМ!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20938
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2010, 22:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Софія, можливо Ви й праві, я тут не буду сперечатися з Вами, бо за логікою у цьому місці слово "охреститься" могло мати три значення:
1) Іванове хрещення (про яке вже тоді всі знали);
2) духовне хрещення (про яке Христос багато говорив, і навіть сам Іван Хреститель);
3) як водне так і духовне (повнота).
Хоча я зауважив, що навіть за апостольських часів були баптисти, що не знали про духовне хрещення, як от Аполлос:
Він був навчений дороги Господньої, і, палаючи духом, промовляв і про Господа пильно навчав, знаючи тільки Іванове хрещення. І він сміливо став промовляти в синагозі. Як Акила й Прискилла почули його, то його прийняли, і докладніш розповіли йому про дорогу Господню. (Дії 18:25-26)

Чи ви Духа Святого одержали, як увірували? А вони відказали йому: Та ми навіть не чули, чи є Дух Святий! 3 І він запитав: Тож у що ви хрестились? Вони ж відказали: В Іванове хрещення. 4 І промовив Павло: Таж Іван хрестив хрещенням на покаяння, говорячи людям, щоб вірили в Того, Хто прийде по ньому, цебто в Ісуса. 5 Як почули ж оце, то хрестились вони в Ім'я Господа Ісуса. 6 А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати! (Дії 19:2-6)
Тобто виходить так, що духовне хрещення людина може отримати лише від Бога, увірувавши в Ісуса Христа, а водне хрещення дається кожному, хто прийме рішення йти дорогою Господньою. Іншими словами, для того щоб прийняти водне хрещення достатньо лише прийняти таке рішення, а от щоб отримати духовне хрещення - слід увірувати, що Христос є Той, Хто хрестить Духом Святим.
І про це свідчив ще сам Іван:
Іван відповідав усім, кажучи: Я хрещу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв'язати ремінця від Його взуття я негідний, Він хреститиме вас Святим Духом й огнем! (Лук.3:16)
І Христос хрестить Духом Святим і сьогодні - кожного, хто повірить у Слова Ісуса Христа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20940
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 00:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
pika написав:
Sofia написав:
Сам ПАВЛО БУВ МАЛОВІРОМ, що, по-перше, не міг зцілити себе, а по-друге, отримати зцілення по вірі!?!? Не ВІРЮ!... не спекулюйте тими цитатами, які не відповідають дійсності

почитай що говорив Павел нащот свого недуга . Бог недав одаженя по причiнi того шоб невозгордився Павел , чи може у тебе друга Бiблiя, i хватить нести чуш


наведіть цитату....)).. та все одно, Павло - не єдиний приклад!... і це факт не змінює!


Братик написав:
Цитата:
Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!..

Правду казали. Але це стосувалося лише католицької та православної церкви. Слава Богу, окрім них існують ще й істинні живі церкви!



Слова тих Отців, яких я читала, належать ще ДО розділення церкви! Тобто на той момент ще не було ні католицької ні православної церкви! :)

Братик написав:
Любов, як і Бог - вічна. А мови, пророцтва і знання перестануть існувати разом з кінцем існування світу, тобто землі.

З чого ви взяли що саме з кінця світу!? Підтвердіть Біблією!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20941
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 00:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Вільний Вітер написав:
А з чого Ви взяли,що то пуста тарабанщина??


По-перше:
- Сьогоднішню "тарабанщину" не можна віднести до дару іноземних мов, оскільки по ПРИРОДІ вони такими не являються( уважно читайте Діяння 2гл).
По-друге:
- Будь який дар дається для СЛУЖІННЯ ЛЮДЯМ!!! Більш того в ті часи дар інших мов слугував для поширення Євангелія іншим народам!!! То виникає питання: як сьогодні "тарабанщиною" можна служити людям і проповідувати знову таки людям Слово Боже!?? Відповідь проста: НІЯК!
По-третє:
- Використання "тарабанщини" в церкві - явно і чітко протирічить БІБЛІЇ (читайте 14 главу)!!! А якщо будь-які діяння йдуть врозріз Слова і волі Бога - то це відповідно ГРІХ! І от чому в цей момент як я пишу мені в голову спадає думка: як те, що протирічить Слову Божому - власне гріх - може сходити від Самого Бога, як це стверджують деякі!?!? хм...


0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20942
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 03:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Братик написав:
Цитата:
Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!..

Правду казали. Але це стосувалося лише католицької та православної церкви. Слава Богу, окрім них існують ще й істинні живі церкви!

:wall: :wall: :wall:
оце так блєснув... як завжди на висоті... :D




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20943
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 10:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сергій написав:
Братик написав:
Цитата:
Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!..

Правду казали. Але це стосувалося лише католицької та православної церкви. Слава Богу, окрім них існують ще й істинні живі церкви!

:wall: :wall: :wall:
оце так блєснув... як завжди на висоті... :D
Мені здається краще від вас Серожа ніхто не блєстає. :D :D :D :D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20944
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 10:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
ви б уважніше б читали повідомлення! а то як завжди вириваєте з контексту! на цю репліку я вже відповіла...

Слова тих Отців, яких я читала, належать ще періоду, що передував розділенню церкви! Тобто на той момент ще не було ні католицької, ні православної церков!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20946
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 17:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
ви б уважніше б читали повідомлення! а то як завжди вириваєте з контексту! на цю репліку я вже відповіла...

Слова тих Отців, яких я читала, належать ще періоду, що передував розділенню церкви! Тобто на той момент ще не було ні католицької, ні православної церков!

до чого тут ви? я Братика процитував. :)




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20947
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 18:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
ну то ви його принизливо цитуєте і насміхаєтесь... шкода...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20948
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2010, 20:23 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Sofia написав:
Сьогоднішню "тарабанщину" не можна віднести до дару іноземних мов
.
Але ж Ви не знаєте що ті люди сповнені Духом Святим говорять,НЕ знаєте!!Тому що це молитва тієї людини до Бога .Дух Святий сповняє людину і вона молиться так як Бог їй це дає(чи іншою мовою,і не обов'язково тією ,що десь на землі(для нас іноземною))
Sofia написав:
Будь який дар дається для СЛУЖІННЯ ЛЮДЯМ

Людям??!!Не вже в молитві людина до людини звертається і славить людину?(я не кажу за те коли людина піднімається і пророкує,звертаючись до церкви чи до окремої особи).Адже ви не знаєте що ті слова мовлені при молитві тією людиною означають,якщо це слова прославлення Бога,то як можна назвати їх бурмотінням і тарабанщиною,і не для служіння людям промовляються вони ,а ДЛЯ ГОСПОДА.
Sofia написав:
Використання "тарабанщини" в церкві

Використання??Це молитва знову ж таки до Бога і якщо(я повторюсь) людина просто молиться(сповнена і хрещена Духом Святим.наділена даром і молиться іншою мовою) не для Вас і не для мене вона говорить ті слова,не для служіння людям,а Богу і лише,лише Богу!!!Чи я знову помиляюсь?? :???:




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20951
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 03:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Sofia написав:
Деякі Отці церкви писали, що не за їх часів дару інших мов вже немає!!!..

приклади наведіть тих Отців, яких ви читали, ато якесь пустослівство получаіться...

Цитата:
Св. Іреней з Ліону у своїй монументальній праці «Проти єресей», боронячи правдивість Католицької Церкви, наголошує, що не лише своїм навчанням Церква залишається вірна Христові, але й практикуванням харизм (як це прийнято було в Церкві ще від апостольських часів), а особливо ж дару мов, пророкування, пізнання, авторитету над злими силами, зцілення (див. «Аd vеrsus hеrеsае», V, 6, 1.).

Один з найвідоміших пустельників християнської старовини св. Антоній Великий у свої повчаннях зазначав необхідність для нормального християнського життя дару розрізнення духів та вказував на те, що харизми не є виявом святості, а лише даром Духа .

Великий катехит патристичної доби св. Кирило Єрусалимський в своїх катехизах неодноразово згадує особливі харизматичні дари Святого Духа. Пояснюючи своїм слухачам зміст назви «католицька Церква» св. Кирило каже: «Церква називається «католицькою» тому, що вона є розповсюдженою по цілому світі, всюди навчає ту ж саму науку, всюди має харизми Духа» (Cаth., 18, 23). Споміж харизм св. Кирило згадує дар мов (ґлосолялію), дар пізнання, дар мудрості, дар пророкування, дар авторитету над демонами (див. Cаth., 16, 11); дар чудес та дар віри, не тої віри, котра нам необхідна для вічного спасіння, а тої надзвичайної віри, котра є джерелом дару чудес (див. Cаth., 5, 10 - 11).

Св. Василій Великий, батько спільного монашого життя, один з найбільших Отців і Вчителів Церкви, котрого як Отця Церкви почитає і Католицька і Православна Церква, говорячи про діяння Святого Духа в Церкві, каже, що Дух Святий дає Церкві всю різноманітність служб і харизм, та в особливіший спосіб наголошує дар творити чуда, дар оздоровлення, дар служіння, дар мов. (див. PG 32,141А).

Максим Ісповідник перераховує наступні харизми: слово мудрості, дар віри, дар розуму, дар оздоровлення, але каже, що є ще багато інших харизм (див. PG 90, 1308).

Св. Іларіон каже, що Дух Святий дає нам через харизми можливість діяти в Його силі (див. PL 10,75).

Єпископ Діадох Фотіценський одну свою проповідь присвятив харизмі розпізнання духів (див. PG 65, 1176).

Св. Авґустин Гіпонський описує дар мов як молитву, котра є настільки невимовною, що наш дух, послуговуючись нашим язиком, говорить незрозумілою мовою, мовою, котра є понад усі людські мови (див. СС 38, с. 254).

Св. папа Григорій Великий, великий обновитель церковного життя на Заході і автор візантійської літургії Передосвячених Дарів, вчить, що Дух Святий вдосконалює Церкву харизмами, до яких він зараховує дар пізнання, мудрості, пророкування, оздоровлення хворих (див. СС 142, с. 322).

Св. Петро Дам'янський також говорить про наступні харизми: дар мов (ґлосолялію), дар пророкування, дар пізнання, дар одкровення Божого (див. PL 144, 982 - 983).

Багато християнських авторів з епохи Отців Церкви говорить про харизми в своїх творах. Цікаво спостерегти, що пишучи про харизми, вони не відчувають потреби пояснювати, що таке харизми і як вони діють. Очевидно, що християни тих часів зі свого повсякденного життя добре знали все про харизми.

У середніх віках і аж по ХХ століття богослови мало пишуть про харизми, але харизми не зникають з повсякденного життя Церкви. Найбільший богослов середньовіччя св. Тома з Аквіну, котрий старався виробити богословську систему, котра би охопила всі питання християнської віри, роздумуючи про сходження Святого Духа на вірних, каже, що Дух Святий приносить вірним свої харизми, а зокрема: дар чудес, дар пророкування, дар оздоровлення (див. Sum. thеоl. І, q.43, а.6, аd 2). Хоча, як вже сказано, харизми і зникають з богословських трактатів, та все ж таки вони не зникають з життя Церкви. З життєписів святих довідуємося, що всі святі мали харизми, які і практикували.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
20953
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2010, 10:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сергію, звідки ви взяли тут цитату, цікаво!?... бо автор явно про-п*ятидесятницький... і хотілося б наведені приклади провірить!.. ви самі-то бачили ті цитати чи ті натяки!?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>