Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 03:30




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26650
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 12:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
@1-е Петра 1:10- Про це спасіння розвідували та допитувалися пророки, що звіщали про благодать, призначену вам.11 Вони досліджували, на котрий чи на який час показував Дух Христів, що в них був, коли Він сповіщав про Христові страждання та славу, що прийдуть по них.@Шановний ссс, я так і не зрозумів з учення СЕ, чий Дух був на пророках, від кого вони пророкували: Отця чи Сина?!
Михайле це добре що ви так вміло відшуковуєте такі місця з Писання.Проте це лише одне місце у Писанні де так перекладенно.При цьому тут вашко вловити суть сказанного у такому перекладі.Пропоную вам розглянути це місце у іншому перекладі,та вияснити суть сказанного:-"Вони досліджували, на коли й на яку пору вказував стосовно Христа, дух, що був в них, коли свідчив наперед про страждання, яких мав зазнати Христос, і про його подальшу славу".Отож ваш переклад подає не точно суть сказанних Петром слів.Ні про який "Дух Христів" мова не йде.Розумієте??А чітко сказанно що дух у пророках свідчив стосвно Христа.Дивимось у Дн9:25-"Та знай і розумій: від виходу наказу, щоб вернути Ізраїля й збудувати Єрусалим, аж до Владики Месії(Христа) сім тижнів та шістдесят і два тижні".Отже то хто про кого тут свідчить.Як бачимо Даниїл під натхненням св духа,свідчить стосовно того коли прийде Месія,Христос.Розібрались??Ну і як завжди у Писанні ми читаємо що цей дух є Божим Святим духом-духом Отця-" бо не ви промовлятимете, але Дух Отця вашого в вас промовлятиме".Сподіваюсь відповідь вас задовольнить.
Цитата:
За християнським вченям це був Святий Дух, який є і Отця і Сина... як єдиного Бога!
Насміюсь вас впевненно виправити-це не за християнським вченням,адже ні Христос,ні перші християни цього не вчили.Тому можна знову константувати що це вчення є перекрученним як про це і писав Павло-" Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою...".Чи ви погоджуєтесь із цим??
.
Цитата:
Це і вказує, що Альфа і омега, Перший і Останій у Одкровенні і Отець і Син!

Отож в чергове ваш міф я оголив.Це лише у ваших головах так виходить.У Об це по іншому.Не потрібно видавати своє за Боже.Успіхів вам МИШУ :) :) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26730
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 16:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"За християнським вченям це був Святий Дух, який є і Отця і Сина... як єдиного Бога!
Насміюсь вас впевненно виправити-це не за християнським вченням,адже ні Христос,ні перші християни цього не вчили.Тому можна знову константувати що це вчення є перекрученним як про це і писав Павло-" Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою...".Чи ви погоджуєтесь із цим?? "

Як не вчили... Ви Біблію читаєте?
Коли Христос дунув на апостолів і сказав, щоб прийняли Духа Святого?
Вчили про це апостоли просто іншими словесними виразами.

Так що нічого Ви не спростували, ссс...

Знаєте яка тваринка видає такий зву "ссс..."? :) Жарт! (Не ображайтеся, не знаю, що ви зашифрували під ссс, і це не важливо, краще візьміть інший псевдонім, бо мені важко до Вас так звертатися)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26738
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2010, 20:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:"За християнським вченям це був Святий Дух, який є і Отця і Сина... як єдиного Бога!-)
SSS написав:
Насміюсь вас впевненно виправити-це не за християнським вченням,адже ні Христос,ні перші християни цього не вчили.Тому можна знову константувати що це вчення є перекрученним як про це і писав Павло-" Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою...".Чи ви погоджуєтесь із цим??)

Michail написав:
"Як не вчили... Ви Біблію читаєте?Коли Христос дунув на апостолів і сказав, щоб прийняли Духа Святого?)
Мишу я вам вже писав -не тлумачте самі Писання та не вигадуйте власних теорій.О тих словах які ви навели не сказанно що Христос дмухнув Свого духа,а написанно Святого духа тобто духа Отця..Розумієте??


Michail написав:
Так що нічого Ви не спростували, ссс...Знаєте яка тваринка видає такий зву "ссс..."? :) Жарт!)
Все ж так і хочете мене образити та скомпроментувати.Навіщо такі лукаві жарти.Ну й щодо спростувань,то думаю що ваша крутанина є очевидною.Будьте серйознішим.

Michail написав:
(Не ображайтеся, не знаю, що ви зашифрували під ссс, і це не важливо, краще візьміть інший псевдонім, бо мені важко до Вас так звертатися)
Не робіть в чергове легенду з мого псевдо.Ці три букви це простіі мої ініціали(ФІБ).Думаю вам відомо як вимовляється буква С,тож так і робіть.Всього доброго




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26838
UNREAD_POSTДодано: 25 листопада 2010, 15:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
"Як не вчили... Ви Біблію читаєте?Коли Христос дунув на апостолів і сказав, щоб прийняли Духа Святого?)
Мишу я вам вже писав -не тлумачте самі Писання та не вигадуйте власних теорій.О тих словах які ви навели не сказанно що Христос дмухнув Свого духа,а написанно Святого духа тобто духа Отця..Розумієте??


Якраз я не тлумачу сам. Відомо, що Христос казав, що Отця те й Його. Святий Дух, отже також, якщо Його вдихає так само й Христос!

Цитата:
Michail написав:
Так що нічого Ви не спростували, ссс...Знаєте яка тваринка видає такий зву "ссс..."? :) Жарт!)
Все ж так і хочете мене образити та скомпроментувати.Навіщо такі лукаві жарти.Ну й щодо спростувань,то думаю що ваша крутанина є очевидною.Будьте серйознішим.

Michail написав:
(Не ображайтеся, не знаю, що ви зашифрували під ссс, і це не важливо, краще візьміть інший псевдонім, бо мені важко до Вас так звертатися)
Не робіть в чергове легенду з мого псевдо.Ці три букви це простіі мої ініціали(ФІБ).Думаю вам відомо як вимовляється буква С,тож так і робіть.Всього доброго


Я написав, не ображайтесь?

Якщо вже говорите про імена, то "Мишу" - вживаня неправильне.
Міша, або Михайле, або Михаїл!
В українській є букав "і", якщо транслітеруєте з російської?

А ще говорите щось про чесність. Я, принаймні, пишу чисто, як думаю а без підвохів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26842
UNREAD_POSTДодано: 25 листопада 2010, 16:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Якраз я не тлумачу сам. Відомо, що Христос казав, що Отця те й Його. Святий Дух, отже також, якщо Його вдихає так само й Христос!
Та всеж дух Отця,бо так написанно-"І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може","А коли Втішитель прибуде, що Його від Отця Я пошлю вам, Той Дух правди","бо не ви промовлятимете, але Дух Отця вашого в вас промовлятиме".Чи ви Михайле помічаєте що написанно про оцей дух??Кого Ісус благатиме аби Він дав духа??Від кого Ісус пошле цього духа??Чий дух промовлятиме??Тож ви і далі після такого аналізу Писання будете стверджувати що ви не тлумачите Біблію??Це не чесно І це очевидно.Покайтесь у цьому ;-D ;-D
Michail написав:
Я написав, не ображайтесь?Якщо вже говорите про імена, то "Мишу" - вживаня неправильне. Міша, або Михайле, або Михаїл!В українській є букав "і", якщо транслітеруєте з російської?А ще говорите щось про чесність. Я, принаймні, пишу чисто, як думаю а без підвохів.
Після такого лукавства писати неображайтесь -означає лицемірити.А щодо вашого імені яке я письмом пишу Мишу,ніякої підвохи не несе.Це просто свідчить про ваше обмеженне знання імен та їхніх скорочених форм укр мовою.Саме скороченна форма(укр) імені Михайло при звертанні Михайле і є Мишу.Та всеж якщо вам таке звертання видається підвохою ,то небуду Михайле!!! :oops: То всеж будьте чесними та не лицемірте :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26856
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2010, 13:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
Якраз я не тлумачу сам. Відомо, що Христос казав, що Отця те й Його. Святий Дух, отже також, якщо Його вдихає так само й Христос!
Та всеж дух Отця,бо так написанно-"І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, Духа правди, що Його світ прийняти не може","А коли Втішитель прибуде, що Його від Отця Я пошлю вам, Той Дух правди","бо не ви промовлятимете, але Дух Отця вашого в вас промовлятиме".Чи ви Михайле помічаєте що написанно про оцей дух??Кого Ісус благатиме аби Він дав духа??Від кого Ісус пошле цього духа??Чий дух промовлятиме??Тож ви і далі після такого аналізу Писання будете стверджувати що ви не тлумачите Біблію??Це не чесно І це очевидно.Покайтесь у цьому ;-D ;-D
Michail написав:
Я написав, не ображайтесь?Якщо вже говорите про імена, то "Мишу" - вживаня неправильне. Міша, або Михайле, або Михаїл!В українській є букав "і", якщо транслітеруєте з російської?А ще говорите щось про чесність. Я, принаймні, пишу чисто, як думаю а без підвохів.
Після такого лукавства писати неображайтесь -означає лицемірити.А щодо вашого імені яке я письмом пишу Мишу,ніякої підвохи не несе.Це просто свідчить про ваше обмеженне знання імен та їхніх скорочених форм укр мовою.Саме скороченна форма(укр) імені Михайло при звертанні Михайле і є Мишу.Та всеж якщо вам таке звертання видається підвохою ,то небуду Михайле!!! :oops: То всеж будьте чесними та не лицемірте :)



Про Дух Святий лише Отця це лише Ваше тлумачення. Ви далеко не передивились всі цитати з Біблії про Святого Духа. Тому самі покайтесь. Я просто не маю часу їх всі навести. Може пізніше у відповідній гілці.
А можете й самі дослідити і написати статейку в форум використовуючи всі цитати про Святого Духа... А тоді попишемо...


А про їмя не переймайтесь.. Мене воно не ображало... Просто я й справді не знав про форму "Мишу". Так що не спішіть мене звинувачувати у нечесності.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
26894
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2010, 13:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Про Дух Святий лише Отця це лише Ваше тлумачення. Ви далеко не передивились всі цитати з Біблії про Святого Духа. Тому самі покайтесь. Я просто не маю часу їх всі навести. Може пізніше у відповідній гілці..
От коли будете мати більше часу та наведете щось значуще та не сумнівне,що б підверджувало вашу думку та спростовувало мою(яка основується на чітких словах Писання),тоді і будете говорити про якесь покаяння.А так Михайле до цього покаячння слід вам вдатись.Ну а якщо небажаєте,бо я недає,то ваша справа.Я просто хочу вам у цьому допомогти.Повірте.
Цитата:
А можете й самі дослідити і написати статейку в форум використовуючи всі цитати про Святого Духа... А тоді попишемо...
Я думаю тих слів з Писання щодо Св духу які я навів є достатньо аби чесній людині зробити висновок.Якщо вам недостатньо,то мабуть є проблема зі сприйняттям того що міститься у Слові Бога.Сподіваюсь ви неперечитимете тому що написанно!? :)
Цитата:
А про їмя не переймайтесь.. Мене воно не ображало... Просто я й справді не знав про форму "Мишу". Так що не спішіть мене звинувачувати у нечесності.
Та я й непереймаюсь Михайле.Як бажаєте так і буду писати.Нема проблем.А щодо вашої нечесності, то вона полягає у іншому.Не буду повторюватись.Успіхів вам. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
27053
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
ССС написав:
Цитата:
"Я думаю тих слів з Писання щодо Св духу які я навів є достатньо аби чесній людині зробити висновок.Якщо вам недостатньо,то мабуть є проблема зі сприйняттям того що міститься у Слові Бога.Сподіваюсь ви неперечитимете тому що написанно!? "

Є в Біблії цитати на перший погляд суперечні. З одної висновки не роблять. Ваші ж кажуть, що Біблію потрібно дослідити. Я й досліджував.

Ви ж зробили висновок з однієї....
Жаль.

Те, що я можу помилятись і що я грішний, це незаперечно...
Десь Ви це помітили і сказали, що я не чесний.

Дякую. Якщо я не услідкував таке, приймаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
27054
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Оскільки на маю часу сильно аналізувати тексти (а з Вами ссс це необхідно), спілкуюсь поки що в гілці про Марію і про "невходження кісток і крові в Царство Боже".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
27146
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
ССС написав:
Цитата:
"Я думаю тих слів з Писання щодо Св духу які я навів є достатньо аби чесній людині зробити висновок.Якщо вам недостатньо,то мабуть є проблема зі сприйняттям того що міститься у Слові Бога.Сподіваюсь ви неперечитимете тому що написанно!? "

Є в Біблії цитати на перший погляд суперечні. З одної висновки не роблять. Ваші ж кажуть, що Біблію потрібно дослідити. Я й досліджував.Ви ж зробили висновок з однієї.... Жаль..
Ну чому ви таке пишете.Подивіться ще раз.Там принймні є три цитати,які яскраво спростовують те що писали ви.Можу навести ще одну неоспориму-"Ісус був вознесений як правиця Богова. І Він одержав обіцяний Дух Святий від Отця. І Він пролив Цей Дух, що ви зараз бачите і чуєте"(Дії2:33СМ).Можна ще подивитись в Ог-"і обітницю Духа Святого прийняв від Отця, то й злив Він оте,".Отже Ісус прийняв Св дух від Отця.А це означає що дух не Сина ,а Отця.Як висновок не тройця. Ну і якщо вам жаль,то за чим??
Michail написав:
Те, що я можу помилятись і що я грішний, це незаперечно...Десь Ви це помітили і сказали, що я не чесний.Дякую. Якщо я не услідкував таке, приймаю.
Зрозумійте Михайле,мені ваша чесність чи не ченість життя не погіршує.То ваша справа.Але ж слів не замалюєш,сторінок не вирвеш. :(




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
27147
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 19:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Оскільки на маю часу сильно аналізувати тексти (а з Вами ссс це необхідно), спілкуюсь поки що в гілці про Марію і про "невходження кісток і крові в Царство Боже".
:yes: але якось помітив ви ще на чистилище час знайшли.Ну нічого,трохи відпочиньте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
27183
UNREAD_POSTДодано: 01 грудня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі.(Пс104:30)Зауважили духа нанисанно з малої букви.Так НАПИСАННО ,а не придуманно Нецікавий."---Ага, супер!Послав у світ Сина свого! Посилаєш Духа Свого!Тут на думку СЕ є різниця.!
Якщо нема ,то так і напишіть.А далі ми це зясуємо як завжди. :yes:
Цитата:
А от Син і Отець - одне, або вірні в Христі одне, то тут уже на думку СЕ різниці нема....
а що є :shock: ??Яка,в чому саме та різниця??
Цитата:
Щось мене "терзают смутные сомнения", що СЕ кажуть все від чистого серця. Думаю, просто їм поки що важко визнати свої помилки... Але чим далі, тим ваони заблуджуються... До 30-х років, хоча б хрест признавали не стовпом. Хоча в теології правильно все зрозуміти важко, але те що Альфа і Омега, і я Перший та Останній сказав і Син і Отець в Одкровенні від Івана, нічого спростовувати!
сумніви то погано Михайле.Якщо у чомусь вони є то ви пишіть.Ну й щодо Альфи і Омеги, і Першого та Останнього,що буцім сказав і Син і Отець ,то це слід доводити коли я спростовую.Адже хтось з нас помиляється.Поки що ви не вказали на помилку тай не спростували того що написанно супрти вашої правоти.То як??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
31079
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2011, 02:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2011, 23:48
Написано: 16
Віровизнання: греко-католик
Sone4ko17 написав:
Sh_21 написав:
Хто є цей Перший і Останній Бог Отець чи Бог Син?



Я впевнена що ці вірші йдуть саме про Бога Сина, що й доводить нам Його Божество, але я молода християнка і розмови з свідками Єгови мене трішки заплутали. Будь ласка скажіть, як їм це доказати?

Ви правильно думаєте, що тут альфою і омегою названо Ісуса. Доказ лежить на поверхні і видимий як кажуть не озброєним оком - сказано, що він має прийти! Поскільки навіть свідки не вірять що прийти має Отець, то тут навіть і вони мусять погодитись, що мова йде про Сина, а отже Ісус - Бог!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
31170
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Defens написав:
Sone4ko17 написав:
Sh_21 написав:
Хто є цей Перший і Останній Бог Отець чи Бог Син?
Я впевнена що ці вірші йдуть саме про Бога Сина, що й доводить нам Його Божество, але я молода християнка і розмови з свідками Єгови мене трішки заплутали. Будь ласка скажіть, як їм це доказати?

Ви правильно думаєте, що тут альфою і омегою названо Ісуса. Доказ лежить на поверхні і видимий як кажуть не озброєним оком - сказано, що він має прийти! Поскільки навіть свідки не вірять що прийти має Отець, то тут навіть і вони мусять погодитись, що мова йде про Сина, а отже Ісус - Бог!
Чому ви такий впевнений стосовно того що сЄ не вірять,у те, що має прийти не лише Син,а й Бог.Обгрунтуйте.
Тепер по сутті питання.Читайте уважно те що написанно,тоді зайвої балаканини не виникатиме.Дивимось--"Об'явлення Ісуса Христа, яке дав Йому Бог".Виникає питання,якщо Ісус Бог то хто йому дав обявлення??Ваша відповідь пане якому все видається очевидним на поверхні.Далі--"благодать вам і мир від 1-Того, Хто є, Хто був і Хто має прийти;2- і від семи духів, що перед престолом Його, 3-та від Ісуса Христа,.."(Об1:4,5).Як бачимо тут перечислюється ті від кого мир та благодать.Їх тут троє.1,2,3.Ну й доказом того що Ісус не є "Тим,Хто є,Хто був і Хто має прийти" є слова які знаходяться на поверхні де чітко говориться "...,.., та від Ісуса Христа".Отож розумію вашу мету пане Дефенс,збивати людей з толку,але я вам спробую недозволити це робити маніпулюючи Божими словами та віруваннями сЄ,які начебто не вірять у прихід Бога.Якщо написанно що "Тим,ХТо є,Хто був та /Хто має прийти"не є Ісус,значить так воно і є.Прийти має теж "Той,Хто був,Хто є",тобто Бог Вседержитель,Альфа і Омега.Чи нетак пане??Свідома та неупередженна людина однозначно з цим погодиться.Інакше змісту б писати "та від Ісуса Христа",коли він є "Тим,ХТо є,Хто був і Хто має прийти" НЕМАЄ.Аналізуйте НАПИСАННЕ люди добрі,а не слухайте таких горепроповідників.Щасти вам,ну й неображайтесь.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Альфа й Омега
31174
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2011, 22:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Аналізуйте НАПИСАННЕ люди добрі,а не слухайте таких горепроповідників.

Альфа и Омега – Кто Он? http://www.jehovah.name/?p=30




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>