Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 23:25




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31899
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2011, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
Verum написав:
Початківець написав:
А як називається перекручення місць, які вказують на Божественість Ісуса Христа?
Ну наприклад: Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!1Ів5:20. Абож: 15. Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива.
16. Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!
17. А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.Кол1:15-17
Де і хто їх перекручує?

Пояснюючи, що ці місця говорять про Бога Отця. Хоч конкретно написано, що Ісус правдивий Бог і вічне життя, Який являється творцем ВСЬОГО!


Я думаю, що все-таки, що про нашого Бога - Отця.
Написано ж:
    Він (Ісус) - образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива! Образ Бога не може бути Богом і не може мати початку!!!
    ...благодать вам та мир від Бога, Отця нашого, і Господа Ісуса Христа! (Рим.1:7). Хто тут Бог і хто тут Пан(Господь)?
    ... насамперед дякую Богові моєму через Ісуса Христа ... (Рим.1:8) З чого тут видно, що Ісус - Бог?.
    ...коли Бог, згідно з моїм благовістям, буде судити таємні речі людей через Ісуса Христа (Рим.2:16). Дуже добре видно, що тут йдеться про двох Осіб, один з яких - Бог.
    ...але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі, що Його Бог дав у жертву примирення в крові Його через віру, щоб виявити Свою правду через відпущення давніше вчинених гріхів (Рим.3:24,25). А тут, що Бог дав у жертву Бога?

Список можна продовжувати дуже довго! Таких віршів набагато більше ніж тих у яких важко побачити, що Син - не Бог а все-таки Син Божий! Хоча я розумію, що це важко побачити людям у яких на очах так звані "християнські догмати"!

А на останок ще дуже цікавий фрагмент:
...і промовив: О сину дияволів, повний всякого підступу та всілякої злости, ти ворогу всякої правди! Чи не перестанеш ти плутати простих Господніх доріг? І тепер ось на тебе Господня рука, ти станеш сліпий, і сонця бачити не будеш до часу! І миттю обняв того морок та темрява, і став він ходити навпомацки та шукати поводатора...(Дiї.13:10,11)

Чому так багато людей (і Ви також) так ускладнюють Слово Боже?
    Понапридумували собі богів (трійця, Син-Бог???, Святий Божий Дух - Бог???).
    Зробили себе безмертними (якщо душа - безсмертна, то чому сказано, що "Душа, що грішить, вона помре.(Єз.18:4)". Чи може Ви вважате себе праведним?).
    Вигадали пекельні муки (Хіба наш Отець настільки жорстокий, що буде вічно мучити нас, коли ми живемо тільки 60-80 років???)
Напевно все таки "бог цього світу" вас духовно засліпив... :(




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31902
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2011, 20:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Протестант написав:
Не розумію яке відношення Лук.22:29,30 має до мого питання? а 1Кор.11:26-29 говорить що маємо випробовувати себе чи маємо віру і чи живемо згідно Писання.


А Ви ще раз перечитайте і Лук.22:29,30, Лук. 12:32 і Iвана 10:16 та й подумайте, що це за різні "вівці", які має Ісус? З яким "вівцями" він уклав заповіт?

Ну я ж задав питання: яке відношення мають ті вівці до питання про Спомин? Не бачу тут нічого спільного. Звісно я знаю що сЄ себе рахують за інших овець, ніж християни і руки відмивають від християнства.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31903
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2011, 20:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Звісно я знаю що сЄ себе рахують за інших овець, ніж християни і руки відмивають від християнства.


Я чомусь такого не зауважив. Думайте пане Протестанте, думайте!!!




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31906
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2011, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Думайте пане Протестанте, думайте!!!

Ви мене заплутали, що я маю думати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31909
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2011, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Думайте пане Протестанте, думайте!!!

Ви мене заплутали, що я маю думати?


Щодо різних овець, які має Христос?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31911
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2011, 21:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Я думаю, що все-таки, що про нашого Бога - Отця.

. Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.Ів1:1
І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди... Ів1:14
По вашому тут також названо Словом Бога -Отця, Який оселився між людей? Чи як? І взагалі, якщо конкретно є написано, то такі вставкі, як: "я так думаю", "я так вважаю", "я так розумію" - зовсім недоречні. Якщо є написано, що ісус правдивий Бог і вічне життя і Який створив все - то так воно і є. Навіть якщо ми всього й не розуміємо.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31914
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2011, 21:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Список можна продовжувати дуже довго! Таких віршів набагато більше ніж тих у яких важко побачити, що Син - не Бог а все-таки Син Божий! Хоча я розумію, що це важко побачити людям у яких на очах так звані "християнські догмати"!

Читайте протилежне, щоб не повторятися.
viewtopic.php?p=29115#p29115
viewtopic.php?p=29151#p29151




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31918
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 06:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Верум написав:
Список можна продовжувати дуже довго! Таких віршів набагато більше ніж тих у яких важко побачити, що Син - не Бог а все-таки Син Божий! Хоча я розумію, що це важко побачити людям у яких на очах так звані "християнські догмати"!

Все правильно, Христос - це Син Божий, а значить Він БОГ! Невже так важко збагнути таку просту річ?
Якщо ти син Коваленка, хіба ти не Коваленко? Якщо твій батько людина, хіба ти не людина?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31921
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 14:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
Юр неуподібнюйтесь до релігійного фанатика викрикуючи безапеляційно одна і теж.Це черговий пшик))) на який ви спромоглись і у цій бесідді,що власне я неодноразово довів.Необманюйте себе.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31922
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Спілкуючись з представниками різних віросповідань і конфесій помітив одну річ, а саме спільність окремих висновків сЄ і де-яких православних, в тому числі й таких, що ніби-то називають себе греко-католиками.
А ви належите до таких??
Цитата:
К приміру свідки кажуть, що спершу Син з'явився разом з отцівським лоном у цьому ж лоні, потім вийшов з лона й уже після того усього народився від Діви Марії, що уже й народженням не назовеш, бо по-справжньому народився/сотворився Він від Бога. Іншими словами намагаються показати Сина як окрему від Бога істоту, що з'явилася на Небесах, зійшла в людському тілі на землю й потім повернулась назад до Небес.
Та ж зрозумійте, не сЄ так кажуть,а так написанно.
Цитата:
Подібне й вищезгадані православні, що підкреслюють реальність Христового існування як Другої Божої Особи, до Його народження від Діви.
Можете це якось обгрунтувати,аби це не виглядало наклепом??
Цитата:
На перший погляд усе вроді би виглядає правильно, але це на перший погляд. Бо отой наголос на реальному існуванні Сина до Його народження у Вифлеємі дає привід для виокремлення сутности Сина від сутности Отця. Про що свідки заявляють напряму.
Не тілько на перший погляд,а й на другий і третій.І про це знову ж таки заявляють не свідки а сама Біблія-"Слово було з Богом",отже ці слова явно підкреслюють відмінність Слова від Бога,адже про одного чи то Бога, чи то одну особу так безгуздо писати.Ну й звісно що й безглуздо це так сприймати.Якщо Слово-Бог,то з ким воно Було,будучи одним???Розкажіть пане Юр та Ко??Дуже вас прошу))))
Цитата:
Син невід'ємна сутність Отця, як і Сам Отець завдяки Сину. Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! (Івана 14:11) Єдиносущність Отця і Сина є сутністю Творця Вседержителя, ніщо й ніколи не порушує цю єдиносущність. Вона існує коли Бог творить світ, вона існує коли Син страждає на хресті, вона існує коли Син сидить одесну від Отця.
Та навіщо ж оті чергові перекрикування.Писав же вам та компанії що вислів "я в Отці ,Отець в мені" такий же самий як і подібно "вони(учні) в Мені(Ісусі),я в Тобі(Отці)"; "вони(учні) в Нас",тощо.І це аж ніяк не вказує на [color=#0000FF]єдиносущність Учнів з Сином та Отцем,які є подібно в Отці та сині,яко і Син в Отці
.Власне самі ж з цим погоджуєтесь,то навіщо отак маніпулювати слабкими у вірі та в знанні Слова.
Тепер щодо отої єдиносущності яка не порушується ніколи між сином та Отцем.Хто і до Кого промовив ці слова "Це син мій улюблений якого я вибрав"??Також цікаво чому сина отого названно не просто любимим начебто він один,а улюбленним(найбільш любимий),начебто він не один?Цікаво щей те, чи смерть сина ознаменувала й смерть Отця,котрий є єдиносущним,тобто одною сутністю з сином яка померла на дереві??
Тож спробуйте пане Юр не просто розкидатисьб репліками,а доводити написанне НАПИСАННИМ.Успіхів вам.Одновірці ж ваші пильно за вами слідкуватимуть.
Цитата:
Народження ж Сина від Діви знаменує собою Боже виЯВлення. Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14)Бог, у якого хтось вірить, а хтось не вірить і котрого ніхто не бачив, реально приходить до людей, виЯВляючи Себе у Своєму Сині. Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був. (Івана 1:18) Хто бачив Мене, той бачив Отця (Івана 14:9)
Бог стає людиною і Його Синівська ЛЮДСКІСТЬ є тією реальністю завдяки якій ті що вірять у Бога стають Христовими.
Е ні пане,не видавайте бажанне за дійсне.Що то у вас за така звичка не добра??Не Бог приходить до людей,і не Бог стає людиною,а "Слово,(яке) було з Богом".Тому й Іван про це просто та зрозуміло пише "Бог послав Сина свого",а не сам прийшов.Ви можете хоч троха до розсудку покликати чи це дійсно для вас чуже??Мабуть таки розсудку вам вистачає,а от щирості та ченості таки обмаль.Нічого,всеж це не є незворотнім процесом.Колись подібним був бібілйний персонаж Савл,котрого ми знаємо як ап Павло.Він теж подібно до вас перечив ревно та фанатично зявленню сина Божого,проте пізніже сам же доводив що Ісус це Христос(божий помазанець),а не Бог.-" А Савло дедалі дужчав і бентежив юдеїв, які мешкали в Дамаску, доводячи, що цей (Ісус) - Христос.".Як саміж маєте можливість переконатись Ваш кумир подібно до сЄ доводив що Ісус не Бог,а лише той кого Бог вибрав та помазав,тобто Помазанець Божий,що на євр та грецьк звучить як і написанно Христос чи Месія.Зрозуміло ж Бог своїм же помазанцем бути не може.Чи не так??Тож Савл зробив чесний вибір,ви ж і далі лукавите.Придивіться пильніше до цієї постаті,адже я вірю що така метаморфоза всеж відбудиться колись і у вашому житті.Принаймні вам цього бажаю.
Цитата:
До Божого різдва Божа сутність є невиЯВленою себто для нас фізичних нереальною, як і Його триЄДИНість
Щодо триєдиності погоджуюсь,бо її і неіснує.Щодо реальності самого Бога,то Він і до різдва був аж надто реальним у стосунках з євреями.
Цитата:
Його синівство є неутвердженим. Хоч і згадується про це у пророцтвах, але християнами ми стаємо саме увірувавши в Ісуса Христа і саме цей етап знаменує появу Його новозавітнього вчення про Бога Сина й Божу триЄДИНість.
Неправда,синівство Боже було утвердженим з моменту зявлення Божих синів-Ісуса(якого ви знаєте під цим імям) першого та безпосередньо єдиного,інших опісля нього. Тому й Слово називає їх теж синами Божими,які були ще до різдва від діви.А стаємо ми християнами,коли визнаємо захід Бога,яким він дає людям можливість знову знайти з ним мир,саме через свого першого сина якого ми називаємо Ісусом Христом,тому й християни від слова Христос,ті хто є його послідовниками або наслідувачами.Саме такими я бачу сЄ.А якщо вам це разить,то одіньте окуляри чорні. :)

Цитата:
Другий прихід Сина у Кінці Світу теж буде реальним, але ця реальність уже не буде фізичною.[/color]
Мг,та всеж чому Бог у другому приході знову себе виялятиме в ролі обмеженного сина,якому не все відомо і який не все може??Пане Юр, я сподіваюсь все таки на порозуміння без отих фанатичних проявів.Гаразд??)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31923
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Поняття син невід'ємне від понять батьківства й народження. Немає змісту в синівстві, коли немає батька й матері. Немає змісту в народженні, коли немає любови.
Саме з Божої любови постав Богом сотворений світ і людина у ньому. По-іншому й бути не може, бо коли казати що наш початок не від любови, це буде зневагою до самих себе. Коли ж поважаємо себе й любимо, віримо що й народжені від возвишеного, що є любов.

Утім, Бог самодостатній й нікому не підлеглий. Він може й не творити.
296 ... Творення не є також необхідною еманацією Божого єства (Пор. І Ватиканський Собор: DS 3023-3024.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Саме Божий намір сотворити світ й започаткувати у ньому людину, містить у собі досконалості чоловіка і жінки, досконалості матері, досконалості батька й жениха.
Чудово,проте до кінця незясованою з ваших думок є мета цього.От хотів бог виявити любов так.Сотворив світ,людину,чоловіка,жінку,матір,батька,жениха.І що усе це задля того щоб усе знищити??Чи може що усе знову стало ним,як ви заявляєте Богом.Який цьому сенс? :roll:
Цитата:
370 Бог у жодному разі не є образом людини. Він не є чоловіком ані жінкою. Бог є чистим Духом, у Якому немає місця для різниці статей. Але «досконалості» чоловіка і жінки віддзеркалюють щось Із безконечної досконалості Бога: такими є досконалості матері (Пор. Іс. 49, 14-15; 66, 13; Пс. 131, 2-3.) та досконалості батька й жениха (Пор. Осія 11, 1-4; Єр. З, 4-19.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
До чого тут Ісус-Бог??
Цитата:
Тож постать жінки/матері, як знамено Божого виЯВлення. Бог виЯВляє Себе у Своєму Синові
Не ускладнюйте усе так та незаплутуйте.Не Бог себе виявляє у сині,а син виявляє яким є Бог.І жінка тут відіграє лише роль отої посудини завдяки якій,Бог переносить життя свого Сина з неба на землю.-"Слово(яке послав Бог) стало тілом",а отже до того як стало тілом було не тілом,таким чином існувало проте не у тілі.
Цитата:
Діва ж, Богом не є. Але є тим найвищим небесним сотворінням, призначеним для Божого виЯВлення, себто Його народження.
Так Богом і бути не може бо Він один.Щодо найвищого сотворіння то ви всеж перебільшуєте,бо опираєтесь тут на свої лише вузькі міркування.Нас же застерігає Слово-"Любі, не кожному духові вірте, а випробовуйте духів, чи вони від Бога, - багато бо лжепророків прийшло на світ."Тож як впевнитись що ви говорите це від Бога,коли на Слово Його не операєтесь??
Цитата:
Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім'я Йому: Еммануїл. (Ісая 7:14)У цьому й полягає відмінність Діви яко Божої хоругви, від Сина, що є Божим Насінням, себто самим Богом. Котрий може й не виЯВляти Себе в ролі Отця.
Дивні у вас роздуми пане Юр.Такий простий процес як зявлення Божого сина від діви ви так ускладнюєте.Відмінність діви від сина і так є очевидною бо вона жінка а він Божий син якого вона виносила і виштовхнула на світ земний.Ну й називати сина Божим насінням це знову ж таки прирювнювати матеріальні речі до духовних буквально,що є абсурдом.От цікаво якось ви оминули тут факт самого зародження людини Ісуса,який повинен був зявитись в утробі діви так як і усі люди,завдяки інтимним стосункам та як чоловічим так і жіночим частинкам.То чи мало це місце у такому випадку зачаття Ісуса??Чи Син є лише частиною Бога,яко його лише насіння чи також і частиною діви,без насіння якої у людей це невідбувається??
Цитата:
Робити ж висновки, що Син у пророцтвах реальний, а Діва не реальна буде невірно. Треба розуміти, що усі пророцтва відносяться до віри, що є духовною реальністю котра згодом справджується в реальності земній.
Чиста правда.І що?У пророцтвах і інші особи є реальними.Приміром такі як Вавилонський "Цар над царями",подібно до якого теж названно Ісуса-"царем над царями".
Цитата:
Тому наведений Псалом:
Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм! (Псалом 110:1; Матвія 22:44)
Відноситься до Христа рівно в тій мірі, що й подані нижче цитати до Діви Марії.
Я радісно буду втішатися Господом, нехай звеселиться душа моя Богом моїм, бо Він зодягнув мене в шату спасіння, і в одежу праведности мене вбрав, немов молодому, поклав Він на мене вінця, і мов молоду, приоздобив красою мене! (Ісая 61:10)
Серед скарбів Твоїх царські дочки, по правиці Твоїй стала цариця в офірському щирому золоті. (Пс.45:9)
Так те що діва говорила про Бога свого,то це зрозуміло,а от в у випадку Пс110:1,Хто тут і до Кого промовляє.Оце більше цікавить людей.Розясніть це не ускалднюючи та не заплутуючи.Якщо можете...))))

Р.С Даруйте що швидше не відповів вам на ці повідомлення,адже дуже мало часу.Тож аби вони не загубились змушений це зробити після того як у вас тут розгорілись нові обговорення цієї напрочуд цікавою теми.Сподіваюсь ви не уникнете їх пояснень.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31924
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 16:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
Verum написав:
Я думаю, що все-таки, що про нашого Бога - Отця.

. Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.Ів1:1
І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди... Ів1:14
По вашому тут також названо Словом Бога -Отця, Який оселився між людей? Чи як? І взагалі, якщо конкретно є написано, то такі вставкі, як: "я так думаю", "я так вважаю", "я так розумію" - зовсім недоречні. Якщо є написано, що ісус правдивий Бог і вічне життя і Який створив все - то так воно і є. Навіть якщо ми всього й не розуміємо.
Початківце,незабувай,що так написанно лише у деяких перекладах.у інших же написанно по другому а саме-"Напочатку було Слово,І Слово було з Богом,і богоподібним(богом) було Слово".Тож тут усе залежить від того де ти про це читаєш.Але саме для того аби ти розрізняв де правда а де асурд,тобі Бог дав розум,про що ти чомусь забуваєш.І знаєш саме завдяки інтелекту ми відрізняємось від тварин.Тому не уподібнюйся до них,навіть коли подібні до пана Юр називають їх твоїми молодшими братами.Тож Хто правильно тут перекладає??Якщо Слово це Бог(один),то з Ким,або у Кого воно було,якщо воно(Бог) одне??-"Слово в Бога було": "Слово з Богом було"(Хом).Для чого так писати про одного Бога,що він ще з кимось був,і називати того теж Богом.Це поперше нелогічно,тобто нерозумно,а по друге це вже явно свідчить про двох Богів,де один Бог(слово) був в іншого Бога,що таким чином доводить до дилеми з іншими словами Бога,де його названно одним та щей Отцем-"для нас один Бог-Отець".Тому як я і колись писав це абсурд так тлумачити,більш того так перекладати.Відмінність тих двох понять між Словом(богом,богоподібним) та Богом є очевидною в самому грецькому тексті де слова "Теос"-бог, вжитті по різному.В одному перед цим словом стоїть неозначений артикель го,а в другому ні.Тож ця різниця і вказує на те що мова не йде про одного Бога яким є Слово а про Бога та богоподібного(бога).тому й власне ряд перекладачів перекладають це місце і пишуть не так як ти читаєш "Слово було богоподібним(богом)".І це аж ніяк не суперечить ні здоровому глузду ні іншим словам Божим,а навпаки підтверджують те що написав Павло про Ісуса(Слово) -"Він(Ісус) образ(подоба) невидимого Бога",тобто богоподібний до невидимого одного Бога.Хіба ні??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31925
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Список можна продовжувати дуже довго! Таких віршів набагато більше ніж тих у яких важко побачити, що Син - не Бог а все-таки Син Божий! Хоча я розумію, що це важко побачити людям у яких на очах так звані "християнські догмати"!

Читайте протилежне, щоб не повторятися.
viewtopic.php?p=29115#p29115
viewtopic.php?p=29151#p29151
Протестанте,знову ти берешся за непосильні речі??Навіщо,коли неодноразово від них відходив після мого зявлення.До речі що там з тими аргументами від адвентиста ВАсилия,до яких ти уповав колись.Чи ти помітив що я їх давно, які і ці на які ти ссилаєшся, уже спростував??То для чого ти знову їх витягуєш.невже немає більш за що учепитись.Он брат твій Юр подібно грає з словами з 1ів5:7,яких немає у його рідному перекладі.Але ж це йому нічого неговорить,бо мета не зясувати це а відстояти.Тож не роби так,коли ти є чесною та щирою людиною,яка вважає себе народженним від Бого та духа.Такі речі слід спокійно та послідовно доводити,а не скакати з одного на друге,коли опиняєшся в упіку.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31931
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 18:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Верум написав:
Список можна продовжувати дуже довго! Таких віршів набагато більше ніж тих у яких важко побачити, що Син - не Бог а все-таки Син Божий! Хоча я розумію, що це важко побачити людям у яких на очах так звані "християнські догмати"!

Все правильно, Христос - це Син Божий, а значить Він БОГ! Невже так важко збагнути таку просту річ?
Якщо ти син Коваленка, хіба ти не Коваленко? Якщо твій батько людина, хіба ти не людина?


А що, Бог - це прізвище?
Не філософствуйте!!! :D




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
31933
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2011, 18:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Verum написав:
Братик написав:
Верум написав:
Список можна продовжувати дуже довго! Таких віршів набагато більше ніж тих у яких важко побачити, що Син - не Бог а все-таки Син Божий! Хоча я розумію, що це важко побачити людям у яких на очах так звані "християнські догмати"!

Все правильно, Христос - це Син Божий, а значить Він БОГ! Невже так важко збагнути таку просту річ?
Якщо ти син Коваленка, хіба ти не Коваленко? Якщо твій батько людина, хіба ти не людина?

А й справді давайте пороздумуємо-чиїм сином є Адам?Написанно-Божим.То виходить згідно з логікою Браттіка та Ко він теЖ є Богом одним.?Чим правильно я пишу Браттіку??Відкрий секрет тої тройці.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>