Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 03:27




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27514
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
водне (Іванове)
о-го! чим дальше, тим цікавіше... десь ще практикують Іванове хрещення? Даремно! Ось читайте: "І він запитав: Тож у що ви христились? Вони ж відказали: В Іванове хрищення. І промовив Павло: Таж Іван христив хрищенням на покаяння, говорячи людям, щоб вірили в Того, Хто прийде по ньому, цебто в Ісуса. Як почули ж оце, то христились вони в Ім'я Господа Ісуса. (Дiї.19:3-5)" Очевидно, що:
1. Іванове хрещення не заміщувало обрізання.
2. Іванове хрещення не було знаком заповіту.
3. Іванове хрещення не є рівним хрещенню в Ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
Виходить два - хрещення водою і хрещення Духом.
Я Вам нагадаю: ""Як почули ж оце, то христились вони в Ім'я Господа Ісуса. А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий, і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати! (Дiї.19:5,6)". Тут чітко "хрестились" а потім "поклав руки і зійшов Дух", так що це не одне і теж."
До речі, це ж одне місце в Писанні - там і про Іванове хрещення, і про водне, і про хрещення Духом.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27515
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Nurono написав:
Зате ясно написано, що обрізання заміщено хрещенням. Обрізали дітей? Так! То і хрестити будемо!
Не правда, так не написано! ;-D
Ап.Павло писав: ...не то обрізання, що назовні на тілі, але ... обрізання серця духом, а не за буквою; і йому похвала не від людей, а від Бога. (Рим.2:28-29)
Немовлята не можуть обрізатися духовно.
Таки написано - "Ви в Ньому були й обрізані нерукотворним обрізанням, скинувши людське тіло гріховне в Христовім обрізанні. Ви були з Ним поховані у хрищенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив. (Кол.2:11,12)"
Почитайте щось з догматичної літератури п'ятидесятників. Там нема питання чи обрізання замінене хрещенням, вони це знають.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27516
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 00:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Nurono написав:
Таки написано - "Ви в Ньому були й обрізані нерукотворним обрізанням, скинувши людське тіло гріховне в Христовім обрізанні. Ви були з Ним поховані у хрищенні, у Ньому ви й разом воскресли через віру в силу Бога, що Він з мертвих Його воскресив. (Кол.2:11,12)"
Це ж Ви плутаєте водне занурення з Христовим зануренням - що значить зануритися в Слово Христове, тобто розіп'яти свою плоть з Христом.
Не може немовля відректися гріховного життя, обрізати своє серце.

Водне хрещення - це обітниця Богу, завіт з Богом, що можливе лише у зрілому віці.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27530
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 15:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Це ж Ви плутаєте водне занурення з Христовим зануренням - що значить зануритися в Слово Христове, тобто розіп'яти свою плоть з Христом.
То може, якось поясните те занурення (не водне) в слово. Якісь цитати, ще непогано і коментар до цих цитат... - чому і для чого.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27531
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 15:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
омолитвленя
Десь підсвідомо розуміючи, що ваші діти без хрещення не є членами тіла Христового ви вводите обряд "омолитвлення". Місце в Писанні на яке ви посилаєтесь як підтвердження цього: "Тоді привели Йому діток, щоб поклав на них руки, і за них помолився, учні ж їм докоряли. Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким. І Він руки на них поклав, та й пішов звідтіля. (Матв.19:13-15)" Але чи справді ця подія говорить про введення дітей в Церкву? Однозначно - ні! Чому? Бо Христос ще не був прославлений - ще не було Його страждань і воскресіння. Отже - не було ще хрещення "у смерть Його (Рим.6:3)". Тому "омолитвлення" є відмінним від дії і значення хрещення, власне воно - "омолитвлення" - щось своєрідне і автономне, щось чого не зустрічаємо на сторінках біблії. Проте і це місце свідчить на нашу користь - "Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким". Чому ви не даєте власним дітям бути членами тіла Христового? Адже Господь приймав дітей в Старому заповіті і приймає в Новому. - Чи Бог змінився?
***
"І сказав Авраамові Бог: А ти заповіта Мого стерегтимеш, ти й потомство твоє по тобі в їхніх поколіннях. То Мій заповіт, що його ви виконувати будете, поміж Мною й поміж вами, і поміж потомством твоїм по тобі: нехай кожен чоловічої статі буде обрізаний у вас. І будете ви обрізані на тілі крайньої плоті вашої, і стане це знаком заповіту поміж Мною й поміж вами. А кожен чоловічої статі восьмиденний у вас буде обрізаний у всіх ваших поколіннях, як народжений дому, так і куплений за срібло з-поміж чужоплемінних, що він не з потомства твого. Щодо обрізання, нехай буде обрізаний уроджений дому твого й куплений за срібло твоє, і буде Мій заповіт на вашім тілі заповітом вічним. А необрізаний чоловічої статі, що не буде обрізаний на тілі своєї крайньої плоті, то стята буде душа та з народу свого, він зірвав заповіта Мого! (Бут.17:9-14)" Ось що пише апостол Павло про це: "І прийняв він ознаку обрізання, печать праведности через віру, що її в необрізанні мав, щоб йому бути отцем усіх віруючих, хоч були необрізані, щоб і їм залічено праведність (Рим.4:11)". Отже, Авраам мав перше віру, а потім прийняв її знак - обрізання. Видно чітко - віра а після обрізання. От і ви кажете - віра а після хрещення. Але, цей же знак, з тим же значенням мають отримувати на восьмий день немовлята - потомки Авраама! І зверни увагу як каже: "То Мій заповіт, що його ви виконувати будете, поміж Мною й поміж вами, і поміж потомством твоїм по тобі". Те саме каже надхнений Духом Святим апостол Петро: "Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх, що далеко знаходяться, кого б тільки покликав Господь, Бог наш. І іншими багатьома словами він засвідчував та вмовляв їх, говорячи: Рятуйтесь від цього лукавого роду! Отож ті, хто прийняв його слово, охристилися. І пристало до них того дня душ тисяч зо три! (Дiї.2:38-41)". Акцен зроблено на хрещенні, що видно в 38 та 41 віршах. А почувши ці слова увірувавші євреї і думки не могли допустити, що їхні діти не ввійдуть в новий заповіт і не будуть його співучасниками, вони ж з покоління в покоління вводили дітей в завіт. От, що каже ізраїльтянин Фрея: "В одному я переконаний, якщо колись мої брати з дому Юди і Ізраїлю навернуться до Мессії і вернуться в лоно Церкви, то вони не допустять, щоб їх діти були не включені в її члени..." (Е. Модерзон /Чи маю я ще раз хреститись)




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27536
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 22:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Не підміна, а Христос руки поклав і помолився за дітей.
і назвав це "омолитвлення"... от тільки де? - де написано що поклав я знаю, а де назвав?
Це вже традиція ваша.
І ще - а чому це не названо "дитяче рукоположення". Це якось влучніше імхо.

Не назвав... згідний. То чому ви не робите так як Христос робив коли до них приносили/проводили дітей, та й назвіть "дитяче рукоположення".

Nurono написав:
Зате ясно написано, що обрізання заміщено хрещенням. Обрізали дітей? Так! То і хрестити будемо!

А де так написано? Якщо перший собор на якому зібралися апостоли винесли:
Дiї 15 1 А дехто, що з Юдеї прийшли, навчали братів: Якщо ви не обріжетеся за звичаєм Мойсеєвим, то спастися не можете......5 Але дехто, що ввірували з фарисейської партії, устали й сказали, що потрібно поганів обрізувати й наказати, щоб Закона Мойсеєвого берегли. 6 І зібрались апостоли й старші, щоб розглянути справу оцю. ....11 Та ми віруємо, що спасемося благодаттю Господа Ісуса так само, як і вони. .........28 Бо зволилось Духові Святому і нам, тягару вже ніякого не накладати на вас, окрім цього необхідного: 29 стримуватися від ідольських жертов та крови, і задушенини, та від блуду.

Отож, як бачимо апостоли не замінювали обрізання нічим.

Nurono написав:
Протестант написав:
1Кор.7:14 А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.
Там є одна умова, має бути один з батьків християнином.

То для чого хрещення, якщо через батьків (одного чи двох) дитина освячується?

Nurono написав:
Протестант написав:
Я ж тебе питався хто із початківців протестантів був поза Церквою. Ти сказав ніхто, то яка тут проблема.
Де питався?

Я ж тебе питався чи Лютер, Цвінглі Кальвін і інші були хрещені? Ти сказав були, значить були у церкві, а не поза Неї.

Nurono написав:
До того ж - ви не протестанти, бо справжні протестанти перехрещенців відкидають як єретиків. Читай Лютера, Кальвіна...

Та які тут проблеми називає неопротестанти. Просто вони перші хто зробили розворот до апостольського вчення, як би жили сьогодні то тоже так би вчили.

Nurono написав:
Протестант написав:
Але Павло не був посланий апостолами на заснування Церков, він сам не питаючись когось пішов.
він сам не питаючись когось пішов :D "Апостол Павло, поставлений ні від людей, ані від чоловіка, але від Ісуса Христа й Бога Отця, що з мертвих Його воскресив, (Гал.1:1)" Забув напевно?

Читай дальше: 15 Коли ж Бог, що вибрав мене від утроби матері моєї і покликав благодаттю Своєю, уподобав 16 виявити мною Сина Свого, щоб благовістив я Його між поганами, я не радився зараз із тілом та кров'ю, 17 і не відправився в Єрусалим до апостолів, що передо мною були, а пішов я в Арабію, і знову вернувся в Дамаск.

Nurono написав:
Протестант написав:
А ти би повірив?
А що написано? Де? Почитаю і скажу - вірю чи не вірю! А "на нет и спросу нет"!
Протестант написав:
Nurono написав:
Думаю - питання про те хто обрав апостола Павла знято?.
Зовсім ні.
Ну що тут скажеш... людина якій потрібно доводити, що апостол Павло є апостолом поставленим Христом....напевне любить сперечатись! Шкода :cry:

Для чого перекручуєш мої слова. Це ти не мені говорили, а Nazariusz, він говорив що за апостола Павла ще словечко замовляли перед апостолами.

Nurono написав:
Протестант написав:
Деякі християнські конфесії дотримуються вчення про апостольську спадкоємність. Вони вважають, що тільки ті, які можуть простежити своє рукопокладення аж до самого початку, до 12 апостолів, мають право служити священиками або служителями.
На думку більшості протестантів, Святе Письмо не підтверджує це вчення...
Чи не з "мутного" сайту ти це тягнеш?
1. Деякі - це хто?
2. Більшість - це хто?

Читай уважно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27538
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Катехизм говорить:
1263 Хрещенням відпускаються усі гріхи - первородний гріх і всі особисті гріхи, як і всі кари за гріхи (Пор. Флорентійський Собор: DS 1316.). Справді, у тих, що були відроджені до нового життя, не залишається нічого, що перешкодило б їм увійти в Царство Боже, - ні гріх Адама, ні особистий гріх, ні наслідки гріха, найважчим із яких є відлучення від Бога.
1. Що таке первородний гріх?
2. Якщо уже немає первісної гріховної природи, то чому вони грішать так само як ті що не хрещені, і нічим не відрізняються від інших?
3. Получається якщо охрестився, то уже ніяк гріх не на перешкоді у Царство Христове? Чи я грішу, чи ні, я все одно у Царстві Небесному. Звідки таке єретичне вчення?
4. Якщо відпустили первородний гріх, то звідки у наступному поколінні появився первородний гріх?

Nurono підтвердь Писанням, мені грішному неопротестанту, чи єретику?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27541
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2010, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Не передається, так Писання не вчить. Писання вчить що у Церкві Бог поставив одних за .......

Не вчить? І Тим. 3:1-7, Тит.1:5-9 То кого за кого Бог поставив?
Цитата:
То чому ви поділилися із православними і один одного вилучили від Церкви

Недосконалість людська є причиною незгоди, та для справжніх християн і католик, і православний - брат. Тим паче що зараз робляться спроби зближення, особливо зі сторони Ватикану, проводяться різні екуменічні заходи і т.д.
Цитата:
Навіть можна сказати чотири православних церкви виключили одну католицьку. Чому ви не послухалися їх, а поставили собі Папу?

Я щось не зовсім розумію, про що ви. Якщо ви про патріархати, то в 11 столітті вже фактично не існувало ні Антіохійського, ні Александрійського, ні Єрусалимського патріархатів, а до того жоден з них не насмілювався називати себе окремою Церквою. Ми Папу не ставили, Папа - це голова Церкви, титул, історично прив'язаний до римського архиєпископа. Таким чином, централізоване управління Церквою, засноване самим Господом нашим Ісусом Христом, є ефективніше, ніж керування шляхом скликання соборів. Але це тема іншої дискусії, тому я б не хотів про це тут говорити
Цитата:
Тут питання не так поставлено, ніхто не відділявся, протестантів вигнали, бо не хотіли реформації Церкви.

Логічно, апостоли самі вчили не терпіти єресей в тілі Церкви. А "реформаторів", які від однієї крайності, в якій була західна Церква в період кризи, впали в іншу крайність, не можна назвати інакше.
Цитата:
А це ви звідки взяли?

Про Варнаву - Діян.9:26-28, про Петра та інших - Гал.2:1-10




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27543
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
Не передається, так Писання не вчить. Писання вчить що у Церкві Бог поставив одних за .......

Не вчить? І Тим. 3:1-7, Тит.1:5-9 То кого за кого Бог поставив?

Та я із тими місця погоджуюся, але де тут сказано що єпископство передається? Тим більше і І Тим. 3:1-7 це за власне бажання говориться. А Тит.1:5-9 Павло сам рішав, без "Папи" (Петра) кого настановляти.

Nazariusz написав:
Цитата:
То чому ви поділилися із православними і один одного вилучили від Церкви

Недосконалість людська є причиною незгоди, та для справжніх християн і католик, і православний - брат. Тим паче що зараз робляться спроби зближення, особливо зі сторони Ватикану, проводяться різні екуменічні заходи і т.д.

Але ви ж є вилучені від Церкви Христової, чи ні? Чи ви простили один одному ці вилучки? Є документи?

Nazariusz написав:
Цитата:
Навіть можна сказати чотири православних церкви виключили одну католицьку. Чому ви не послухалися їх, а поставили собі Папу?

Я щось не зовсім розумію, про що ви. Якщо ви про патріархати, то в 11 столітті вже фактично не існувало ні Антіохійського, ні Александрійського, ні Єрусалимського патріархатів, а до того жоден з них не насмілювався називати себе окремою Церквою.

ТО як це може бути, ви Папу визнаєте, а православні ні. Як може бути одна Церква?

Nazariusz написав:
Ми Папу не ставили, Папа - це голова Церкви,

А у нас голова Церкви Христос Еф.5:23 ...Христос Голова Церкви...

Nazariusz написав:
титул, історично прив'язаний до римського архиєпископа.
Із цим я погоджуюся, але Nurono ні, бо він говорить що перший папа був Петро. Але перший Папа за титулом був вроді у 4 ст.

Nazariusz написав:
Цитата:
Тут питання не так поставлено, ніхто не відділявся, протестантів вигнали, бо не хотіли реформації Церкви.
Логічно, апостоли самі вчили не терпіти єресей в тілі Церкви.

Звісно, якщо є єретик потрібно вилучати, якщо якась Церква стала єретичною/блудницею потрібно вийди з неї.

Цитата:
А "реформаторів", які від однієї крайності, в якій була західна Церква в період кризи, впали в іншу крайність, не можна назвати інакше.

Щось не зрозумів цієї думки.

Цитата:
Цитата:
А це ви звідки взяли?

Про Варнаву - Діян.9:26-28
,
Дійсно Варнава заступився. ТОді щось не до кінця зрозуміло Гал.1:16
....я не радився зараз із тілом та кров'ю, 17 і не відправився в Єрусалим до апостолів, що передо мною були, Тут Павло сам зробив рішення, без дій апостолів, а у діях нічого не сказано що апостоли його настоновили на це служіння, але Павло підкреслив Гал.2:8 бо Той, хто помагав Петрові в апостольстві між обрізаними, помагав і мені між поганами, Петро був для євреїв, Павло був для язичників.


Nazariusz написав:
про Петра та інших - Гал.2:1-10

Тут щось не зрозумів, як Петро був передав служіння чи заступився за Павла.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27615
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 16:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
але де тут сказано що єпископство передається?
Тут наводяться рекомендації щодо того, яких єпископів обирати і ставити в нових громадах
Цитата:
Тим більше і І Тим. 3:1-7 це за власне бажання говориться. А Тит.1:5-9 Павло сам рішав, без "Папи" (Петра) кого настановляти.

Прошу звернути увагу на контекст. Апостол Павло пише до свого соратника і учня Тимотея, настановляючи його в управлінні громадою Ефесу. Він звертає увагу на те, якими якостями має володіти брат у Христі, який виявив бажання стати єпископом. Нагадую, що у І-ІІ століттях єпископство було нелегкою ношею, єпископи наражались на небезпеку з боку поган, займались своїм старим ремеслом і водночас слідкували за громадою.
Щодо Папи: Павло був прийнятий у коло апостолів і, бувши близьким другом Петра, звичайно, отримав від нього одобрення на проповідь
Цитата:
Але ви ж є вилучені від Церкви Христової, чи ні? Чи ви простили один одному ці вилучки? Є документи?
Та ні, не вилучені :) Які документи?
Цитата:
ТО як це може бути, ви Папу визнаєте, а православні ні. Як може бути одна Церква?
Одна поділена Церква, одна спадкоємність
Цитата:
А у нас голова Церкви Христос Еф.5:23 ...Христос Голова Церкви...
Прошу не грати словами. Христос Голова Церкви на небесах, а в нашому світі церквою має керувати конкретна інстанція
Цитата:
Але перший Папа за титулом був вроді у 4 ст.
Суть головування римського єпископа не у титулі...
Цитата:
Звісно, якщо є єретик потрібно вилучати, якщо якась Церква стала єретичною/блудницею потрібно вийди з неї.
Церква не може впасти у єресь, впасти може лише частина Церкви, як це відбулось із протестантами
Цитата:
Щось не зрозумів цієї думки.
Я про Лютера, Кальвіна і т.д.
Цитата:
я не радився зараз із тілом та кров'ю, 17 і не відправився в Єрусалим до апостолів, що передо мною були
Тобто він став апостолом за велінням Божим, а інші апостоли просто побачили у ньому Господній поклик і прийняли в громаду
Цитата:
але Павло підкреслив Гал.2:8 бо Той, хто помагав Петрові в апостольстві між обрізаними, помагав і мені між поганами, Петро був для євреїв, Павло був для язичників.
Згоден. Тільки в чому тут розбіжність з моїми словами?
Цитата:
Тут щось не зрозумів, як Петро був передав служіння чи заступився за Павла.
"...9 і визнавши дану мені благодать, Яків, Кифа та Йоан, що вважалися стовпами, на знак єдности дали мені й Варнаві правиці, щоб ми йшли до поган, вони ж до обрізаних..."




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27617
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 19:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
але де тут сказано що єпископство передається?
Тут наводяться рекомендації щодо того, яких єпископів обирати і ставити в нових громадах

Ми уже раз говорили на цю тему. Є два підходи до цього питання
1. Єпископів обирають
2. Єпископів настановляє Бог, Дух Святий
Дiї.20:28 Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він. Поясніть як ви розумієте це місце
Кор.12:28 А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями,
От дивіться, якщо зараз єпископів обирають, то чому не обирають пророків і вчителів? Може ми уже стаємо не залежними від Бога?

Цитата:
Щодо Папи: Павло був прийнятий у коло апостолів і, бувши близьким другом Петра, звичайно, отримав від нього одобрення на проповідь

А чому іменно від Петра, де написано?

Nazariusz написав:
Цитата:
Але ви ж є вилучені від Церкви Христової, чи ні? Чи ви простили один одному ці вилучки? Є документи?
Та ні, не вилучені :) Які документи?

А що було 1054 році, ви ж один одного по вилучали від Церкви?

Цитата:
Цитата:
ТО як це може бути, ви Папу визнаєте, а православні ні. Як може бути одна Церква?
Одна поділена Церква, одна спадкоємність

Яка спадкоємність?

Nazariusz написав:
Цитата:
А у нас голова Церкви Христос Еф.5:23 ...Христос Голова Церкви...
Прошу не грати словами. Христос Голова Церкви на небесах, а в нашому світі церквою має керувати конкретна інстанція

Я з вами не згідний, Христос голова Церкви на землі, а ми всі рівні і всі будуємо Церкву і зміцнюємо один одного у вірі:
До ефесян 4:11-13 11 І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, 12 щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового, 13 аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого, Мужа досконалого, у міру зросту Христової повноти,

Nazariusz написав:
Цитата:
Але перший Папа за титулом був вроді у 4 ст.
Суть головування римського єпископа не у титулі...

Сперши так не було, він цю владу привласнив, єпископів було багато і всі були рівні один перед одним.

Nazariusz написав:
Цитата:
Звісно, якщо є єретик потрібно вилучати, якщо якась Церква стала єретичною/блудницею потрібно вийди з неї.
Церква не може впасти у єресь, впасти може лише частина Церкви, як це відбулось із протестантами
Протестанти і тому відійшли від католицької, бо було єресь. Писання говорить "по плодам впізнаються учні Христа", а історія називає цей період "темні віки".

Цитата:
Цитата:
я не радився зараз із тілом та кров'ю, 17 і не відправився в Єрусалим до апостолів, що передо мною були
Тобто він став апостолом за велінням Божим, а інші апостоли просто побачили у ньому Господній поклик і прийняли в громаду

А ви (католики) зараз так би зробили?

Nazariusz написав:
Цитата:
Тут щось не зрозумів, як Петро був передав служіння чи заступився за Павла.
"...9 і визнавши дану мені благодать, Яків, Кифа та Йоан, що вважалися стовпами, на знак єдности дали мені й Варнаві правиці, щоб ми йшли до поган, вони ж до обрізаних..."

Але тут за трьох сказано. Чому ви не сказали наприклад це зробив Яків?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27682
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 19:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
1. Єпископів обирають

1. Де про це пишеться в Святому Письмі?
2. Чому апостоли ставили єпископів, а не обирали?
3. Павло пише до Тимотея, як до єпископа Криту, очевидно щоб той ставив нових єпископів. За вашою версією він мав би написати до цілої ефеської громади, як у листі до ефесян
Цитата:
2. Єпископів настановляє Бог, Дух Святий
Дiї.20:28 Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він. Поясніть як ви розумієте це місце

Тільки за промислом Божим відбувається все наше життя, і єпископство - це покликання, подароване від Бога. А якщо згадати, що Святий Дух зійшов на апостолів у часі П'ятидесятниці, то логічно, що єпископи через апостолів отримали благодать Святого Духа.
Цитата:
А чому іменно від Петра, де написано?

Гал. 1:18 "По трьох роках по тому пішов я в Єрусалим відвідати Кифу і перебув у нього п'ятнадцять день"
Цитата:
А що було 1054 році, ви ж один одного по вилучали від Церкви?
А потім неодноразово возз'єднувались:) наразі дане відлучення означає Євхаристійну ізоляцію, але всі ми є братами у Христі
Цитата:
Яка спадкоємність?
Спадкоємність від апостолів
Цитата:
Я з вами не згідний, Христос голова Церкви на землі, а ми всі рівні і всі будуємо Церкву і зміцнюємо один одного у вірі:
Ну тоді знайдіть мені Христа у тілі на землі... :D Тобто ви себе прирівнюєте до апостолів? Якщо вони ставили єпископів у християнських громадах, отже ви вже засуджуєте їхні дії. В читаті говориться, що волею Божою вибрані люди отримали можливість навчати, пророкувати, керувати громадами, щоб всі віруючі в кінці-кінців досягли Царства Небесного, де вже не буде ні Папи, ні єпископів, ні ієреїв, ні мирян
Цитата:
Сперши так не було, він цю владу привласнив, єпископів було багато і всі були рівні один перед одним.
Спочатку він цю владу не використовував аж настільки, але з часом вимоги Папи до інших архиєреїв зросли. Єпископи і досі рівні в благодаті:) Тільки тема не для цього
Цитата:
Протестанти і тому відійшли від католицької, бо було єресь. Писання говорить "по плодам впізнаються учні Христа", а історія називає цей період "темні віки".
Історія називає цей період "Ренесанс", Відродження. Доведіть, що католицизм - це єресь:) Не розумію, до чого тут ця цитата
Цитата:
А ви (католики) зараз так би зробили?
Зараз апостолів немає і вже не буде. Будь-хто, хто приймає нашу віру і певні обов'язки, може стати єпископом і навіть патріархом.
Цитата:
Але тут за трьох сказано. Чому ви не сказали наприклад це зробив Яків?
Якщо бажаєте. я можу ще раз перечислити всіх трьох :D




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27689
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 20:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
1. Єпископів обирають

1. Де про це пишеться в Святому Письмі?

Дiї.6:3 Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе сімох мужів Правда це за дияконів говориться.

Цитата:
2. Чому апостоли ставили єпископів, а не обирали?
3. Павло пише до Тимотея, як до єпископа Криту, очевидно щоб той ставив нових єпископів. За вашою версією він мав би написати до цілої ефеської громади, як у листі до ефесян

Я із вами погоджуюся.
Виникає питання. Ви сказали що зараз немає апостолів, то хто має ставити єпископів?

Nazariusz написав:
і єпископство - це покликання, подароване від Бога.

Може бути такий випадок: Немає покликання, а єпископом поставили. Але він за це заплатив?
Nazariusz написав:
А якщо згадати, що Святий Дух зійшов на апостолів у часі П'ятидесятниці, то логічно, що єпископи через апостолів отримали благодать Святого Духа.

Так Писання не говорить. Написано:" Бог поставив апостолів, єпископів..."

Nazariusz написав:
Цитата:
А що було 1054 році, ви ж один одного по вилучали від Церкви?
А потім неодноразово возз'єднувались:) наразі дане відлучення означає Євхаристійну ізоляцію, але всі ми є братами у Христі

Чому у даному випадку ви це згладжуєте, а відносно протестантів ні?

Nazariusz написав:
Цитата:
Яка спадкоємність?
Спадкоємність від апостолів

Де про це говорить Писання?
19 Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога,
20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос,
21 що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі,

(Еф.2:19-21)
Я це бачу інакше, наше життя, наша доктрина має бути така як у апостолів. Наша віра має бути збудована на Христі.

Nazariusz написав:
Цитата:
Я з вами не згідний, Христос голова Церкви на землі, а ми всі рівні і всі будуємо Церкву і зміцнюємо один одного у вірі:
Ну тоді знайдіть мені Христа у тілі на землі... :D

Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них.
Матв.25:45 Тоді Він відповість їм і скаже: Поправді кажу вам: чого тільки
одному з найменших цих ви не вчинили, Мені не вчинили!

Христос у нас.


Nazariusz написав:
Цитата:
Сперши так не було, він цю владу привласнив, єпископів було багато і всі були рівні один перед одним.
Спочатку він цю владу не використовував аж настільки, але з часом вимоги Папи до інших архиєреїв зросли. Єпископи і досі рівні в благодаті:) Тільки тема не для цього

Спочатку він її не мав, а потім забрали.


Nazariusz написав:
. Доведіть, що католицизм - це єресь:)

Та тут ми постійно про це говоримо. Слідкуйте за темами.

Цитата:
Цитата:
А ви (католики) зараз так би зробили?
Зараз апостолів немає і вже не буде. Будь-хто, хто приймає нашу віру і певні обов'язки, може стати єпископом і навіть патріархом.

Ми про це десь говоримо. Апостол - це той хто засновує нові Церкви.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27785
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 21:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Правда це за дияконів говориться

Сподіваюсь, ви розумієте різницю між єпископами і дияконами? Я продовжую чекати на цитату зі Святого Письма про обрання єпископів...
Цитата:
Виникає питання. Ви сказали що зараз немає апостолів, то хто має ставити єпископів?

Логічно - єпископи. Апостоли передали владу єпископам ставити інших єпископів
Цитата:
Немає покликання, а єпископом поставили. Але він за це заплатив?
Кандидат може відмовитись в принципі. Але якщо поставили - значить, на те воля Божа. В будь-якому вмпадку кожній людині слід сумлінно служити Господеві, незалежно від професії чи посади.
Не зрозумів, хто кому платив?
Цитата:
Так Писання не говорить. Написано:" Бог поставив апостолів, єпископів..."

Все відбувається волею Божою. Господь поставив апостолів, апостоли за промислом Божим - єпископів
Цитата:
Чому у даному випадку ви це згладжуєте, а відносно протестантів ні?
Тому що протестанти не мають апостольської спадкоємності, і історія їх відколу містить в своїй суті єресь, тоді як розкол між Римом і Контантинополем полягає у політичному протистоянні.
Цитата:
збудовані на основі апостолів і пророків

Чудова цитата:) скажіть-но, будь-ласка, який апостол поклав початок, наприклад, лютеранству?
Цитата:
наша доктрина має бути така як у апостолів
Дивно, наш катехізис теж заснований на вченні Святого Письма. Але чого ж ви тоді від нас відрізняєтесь?
Цитата:
Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них.
Матв.25:45 Тоді Він відповість їм і скаже: Поправді кажу вам: чого тільки
одному з найменших цих ви не вчинили, Мені не вчинили!
Христос у нас.
Ви, мабуть, не зрозуміли. Повторюю: покажіть мені Христа у тілі. Такого, який міг би видавати енцикліки і скликати Собори
Цитата:
Та тут ми постійно про це говоримо. Слідкуйте за темами.
Перепрошую, це переважно протестантський форум, тому мені нецікаво дивитись такі теми. Надто розпорошується увага і тратиться час
Цитата:
Апостол - це той хто засновує нові Церкви
Змушений вас розчарувати. Апостолів було дванадцять, точніше, тринадцять (з Юдою), ну і ще 72 апостоли "менших". А в якості символічного імені слово "апостол" як проповідник слова Божого може вживати хто завгодно




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
27787
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nazariusz написав:
Цитата:
Правда це за дияконів говориться

Сподіваюсь, ви розумієте різницю між єпископами і дияконами? Я продовжую чекати на цитату зі Святого Письма про обрання єпископів...

Я думав ви зрозуміли що я вам не дав такої цитати, я ж із вами був погодився. Але історія говорить інакше. Посади куплялися. Ніякого там Божого провідіння не було.


Цитата:
Цитата:
Виникає питання. Ви сказали що зараз немає апостолів, то хто має ставити єпископів?

Логічно - єпископи. Апостоли передали владу єпископам ставити інших єпископів

Про яку владу мова йде. Тепер чекаю від вас цитату із Писання де має влада передаватися.
Цитата:
Не зрозумів, хто кому платив?

В історії записано як посади куплялися.

Цитата:
Цитата:
Чому у даному випадку ви це згладжуєте, а відносно протестантів ні?
Тому що протестанти не мають апостольської спадкоємності, і історія їх відколу містить в своїй суті єресь

Яку єрись? Історія відколу... ви забули вказати від чого.... від того що майже нічого не залишилося від апостольської основи.

Цитата:
Цитата:
збудовані на основі апостолів і пророків

Чудова цитата:) скажіть-но, будь-ласка, який апостол поклав початок, наприклад, лютеранству?

Я за вчення говорю. Ми притримуємося апостольського вчення, а ви відійшли. Тому воно у вас не апостольське, в основному залишився у вас тільки ваша спадковість і все.

Цитата:
Цитата:
наша доктрина має бути така як у апостолів
Дивно, наш катехізис теж заснований на вченні Святого Письма. Але чого ж ви тоді від нас відрізняєтесь?

Давай перевіримо viewtopic.php?t=986 четверте повідомлення, там є куча запитань, де так написано.

Цитата:
Цитата:
Матв.18:20 Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них.
Матв.25:45 Тоді Він відповість їм і скаже: Поправді кажу вам: чого тільки
одному з найменших цих ви не вчинили, Мені не вчинили!
Христос у нас.
Ви, мабуть, не зрозуміли. Повторюю: покажіть мені Христа у тілі. Такого, який міг би видавати енцикліки і скликати Собори

Та я вас добре зрозумів. Я вам відповів "Христос є посеред нас". А Папу не І.Х. постав, а католики. Бо крім католиків його владу ніхто не визнає.
А за Собор перший теж Папа скликав? Чи той кому почали після того підчинятися.
Цитата:
Цитата:
Та тут ми постійно про це говоримо. Слідкуйте за темами.
Перепрошую, це переважно протестантський форум, тому мені нецікаво дивитись такі теми. Надто розпорошується увага і тратиться час

Напевно від нього тільки назва лишиться тут уже на половину є католиків.

Цитата:
Цитата:
Апостол - це той хто засновує нові Церкви
Змушений вас розчарувати. Апостолів було дванадцять, точніше, тринадцять (з Юдою), ну і ще 72 апостоли "менших". А в якості символічного імені слово "апостол" як проповідник слова Божого може вживати хто завгодно
[/quote]
Ну мінімум як 500 то точно. 1Кор.15:6 А потім з'явився нараз більше як п'ятистам браттям, що більшість із них живе й досі, а дехто й спочили.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>