Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 21 вересня 2024, 07:25




Створити нову тему Відповісти  [ 47 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49391
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2024, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 вересня 2024, 21:46
Написано: 497
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
БогунТ написав:
Питатиму далі, щоб розуміти зміст у ваших виразах. Що значить "життя по Духу"?

це обширне питання.. жити по Духу - це допевнятися, що приємне для Господа, вважати себе живим для Бога, повідавати члени для знаряддя праведності, приносити плоди духа, а протилежне - зрекатися себе, вважати себе мертвим для гріха, розпинати плоть з її пожадливостями, умертвляти земні члени.

БогунТ написав:
Так, переміна, згідна. Але що за "гріхи" ви розумієте у язичників?

починаючи від гріха, в якому ми всі народилися і далі всі інші. можливо, найперше - невірство, ідолопоклонство. далі відповім написаним:
"Отже, говорю я це й свідкую в Господі, щоб ви більш не поводилися, як поводяться погани в марноті свого розуму,
вони запаморочені розумом, відчужені від життя Божого за неуцтво, що в них, за стверділість їхніх сердець,
вони отупіли й віддалися розпусті, щоб чинити всяку нечисть із зажерливістю." (Еф.4:17-19)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що треба робити мені, щоб спастися?
49392
UNREAD_POSTДодано: Вчора, 20:15 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
Вчора, 20:17
Написано: 43
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
жити по Духу - це...

А щоб жити по Духу, який ви написали з великої букви, значить маєте на увазі Святого Духа, то Він має бути в людині. Я правильно вас зрозуміла?
taras15 написав:
починаючи від гріха, в якому ми всі народилися

Тут будь ласка поясніть, що ви маєте на увазі.
taras15 написав:
"Отже, говорю я це й свідкую в Господі, щоб ви більш не поводилися, як поводяться погани в марноті свого розуму,
вони запаморочені розумом, відчужені від життя Божого за неуцтво, що в них, за стверділість їхніх сердець,
вони отупіли й віддалися розпусті, щоб чинити всяку нечисть із зажерливістю." (Еф.4:17-19)

Тут є дві цікавинки для мене. Термін "погани" в оригіналі ἔθνη (Ефні), народи, етноси. Як бачимо Павло на противагу тим, до кого пише послання, ставить решту народів, етносів. Їхній спосіб життя. А це означає лиш одне, що адресатом послання в першу чергу є його етнос, їх він закликає не жити "цінностями" етносів.

І другий момент. Павло до ганебних вчинків поган, народів етносів, тобто не гебреїв, не вжив терміну "гріх", а лише "нечисть, зажерливість". І це правильно. То чому ми невіруючих поган називаємо грішниками?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 47 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>