Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:05




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Який ваш Бог???
4436
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 10:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
У мене виникло таке запитання... З якою історичною постаттю ви асоціюєте образ Бога...??? Кому з людей, на ваш погляд, найбільш притаманні риси характеру Бога.. і коротко, чому ви так думаєте...
Дякую...




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4437
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 10:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я взагалі не асоціюю Бога з ливдиною. Важко Бога прирівнювати до людей!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4441
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 10:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Ясно.. бачу варто самову відповісти..
Ну от, багато людей думають, що Бог такий, як мати Тереза... Добрий мягенький і ніжний.. 100%, такі риси він вміщує в собі... проте для мене Бог більше подібний на... наприклад, героя Б.Вільямса у фільмі "Армагедон"...
Його герой вміщує в собі такі риси, які притаманні Богу, але люди стараються їх заховати - жага і порив, відчайдушність і зреченність себе... Такий Бог.. Він не акуратиний в рамочці - його неможливо передбачити... він на горі, і до Нього доступ мають Святі.. він страшний у гніві своїм і вірний у любові...
Я не стараюсь прирівняти Бога до людини - я стараюсь краще пізнати Його...




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4442
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 10:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
А по-моєму, Єдиним, Чий характер можна ототожнювати з Богом-був Ісус. :roll: Це ж був не лише БОГ, а й ЛЮДИНА - тобто - Боголюдина. Таким чином багато людей, історики в тому числі, відносять Ісуса до історичної постаті. :wink: Отже, Ісус, на мою думку, має це питання в повній мірі задовольнити. :?




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4444
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 11:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Да.. відповідь беззаперечно правильна ))))
Цікаво, хоч хтось зрозуміє про що я, чи ні???




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4446
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 11:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Ну.... :roll: Питання просто якесь незвичне таке ... :oops:




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4448
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 11:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Да... незвичайне, 100%.. Але я думаю, що не задаючи собі все нових і нових питань - неможливо краще і блище взнавати Бога....




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4450
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 11:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
А можна запропонувати інший спосіб пізнання Бога? :oops: Ну, наприклад... Які риси притаманні власне Богу, а які Святому Духу... :roll:




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4452
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 11:45 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Я думаю можна (хоч я і не розумію, з якою ціллю)..... але я думаю, що варто для цього створити нову тему...




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4456
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 11:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Просто таким чином відкриється багато нових цікавих рис Бога... Святий Дух - це особистість. І Він має багато цікавих рис... Таких, яких ми не замічаємо у Небесного Батька. Наприклад, Святого Духа можна легко ранити. Мало людей задаються цим питанням щодо Бога. :? Але, якщо на твою думку це інша тема, то нехай. Буду рада в ній висловитися. :D Але як на мене, ця теж гарно підходить. 8-)




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4483
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ми не повинні уявляти собі якогось бога... Якщо ми християни, то наша задача шукати і пізнавати Бога для того щоб бути Йому послушними. Давайте будемо шукати що приємне для Бога щоб були покірними Йому.
Star, хіба можна порівнювати Бога з історичною постаттю чи будь-якою людиною? Думаю, тут некоректне питання :(
Звісно, Христос є Богом і прийшов на землю у тілі як Син людський для того, щоб показати приклада нам, людям, як наслідувати Його.
Ми повинні порівнювати лише себе з характером Христа!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4494
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 16:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Вогник написав:
А можна запропонувати інший спосіб пізнання Бога? Ну, наприклад... Які риси притаманні власне Богу, а які Святому Духу...

Star написав:
Я думаю можна (хоч я і не розумію, з якою ціллю)..... але я думаю, що варто для цього створити нову тему...

Якщо тема звучить "Який твій Бог", то я думаю, що ми повинні тут розсуждати саме про те, які риси притаманні Богу. Ототожнювати Бога з людиною є дуже небезпечно, бо таким чином обовязково виникнуть хибні уявлення про Бога. Як Star казав, що чимало людей уявляють собі Бога то як старенького дідуся, то як матір Терезу. Але так собі уявляють Бога переважно ті, які не знають Живого Бога, Якого не може вмістити модний розум людський.
Тому краще обговорювати Його риси, а не образи, уяви, фантазії, бо будь-які фантазії ведуть до хибних висновків, і в кінці-кінців до заблудження.
Якщо говорити про риси, то безперечно, я вірю в Бога Живого, який справедливий у гніві, і великий в любові.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4507
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 08:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Привіт... Я погоджуюсь з тобою, Іван Твердий...
Ти найбільше розумієш, що я намагаюсь пояснити...
Ціль цієї теми - взнати Бога краще... шлях - не стандартный... Бог - це любов, радість мир - це знають усі... А як тобі такий опис...

"Отвага перед лицом смерти всегда покоряет людей. Казалось грозное величие безоружного и неподвижимого Ажольраса укротило шум, казалось, этот юноша единый, кто небыл ниразу ранен, надменный, прекрасный, залитый кровью, невозмутимый, словно он был уверен в своей неуязвимости, одним лишь власным, спокойным взглядом внушал уважение этой свирепой толпы, готовой убить его. Гордая осанка придавала его красоте в эту минуту особый, ослепительный блеск; по истечению страшных суток он осавался все таким же румяным и свежим, как будто его не брала ни пуля, ни усталость..."
Гюго. "Отверженные"

Образ цього хлопця дає змогу задуматись над рисами характера Ісуса... Я переконаний, що багато в чому, поведінка Нашого Бога була подібною... Це таж проповідь, яка вчить чоловіків ставати Справжніми Чоловіками....)))




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5252
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 13:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я згідний з тобою, Стар, що багато хто, уявляє Бога таким, що Його можна поставити в куточку і Він буде Собі тихо стояти і робити то, що Йому скажуть, Він не буде заважати йому жити по-своєму, не буде вказувати як жити, що добре а що зле.
Але я думаю, що форму треба змінити, бо Бог неодноразово говорив до Ізраїля: "До кого Мене прирівняєте", "Кому зробите подібним" і подібне. Я думаю, що варто говорити про місця з Писання, які відкривають Бога, Його характер, до того ж не однобоко а всесторонньо (звичайно наскільки ми це бачимо).




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5264
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 15:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Тарас, немає спроби прирівняти Бога до когось... у цьому немає змісту... Я просто хочу, щоб саван у людей з очей упав... Бог хоче відображати себе через своїх дітей... От і питання в тому, хто з людей виховує в собі таке ж серце, яке бажає бачити Бог... Не знаю, можливо таке пояснення буде кращим і зрозумілішим...)))




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>