Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:36




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36297
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2012, 23:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
І не було на землі жодної польової рослини, і жодна ярина польова не росла, бо на землю дощу Господь Бог не давав, і не було людини, щоб порати землю. (Бут.2:5)
Ясно ж сказано, не було. То як це так, що було сотворено й у той же час не було ..
А не було ні рослини ні людини в їхньому земному виді, себто їхня духовна сутність закладена у семиденному творенні уже існувала, але ще не була виявлена в земному речовому наповнені.
Хоча цей біблійний виклад можна розуміти як докладніше повторення того, що згадувалося в першій книзі Буття...
Углиблення не є повторенням того самого. Тим паче дивним вигладало б повторення, де з дня третього творення ярини зразу ж перерскакується на день шостий творення людини.
Про ту ж ярину говориться, як про щось уже відоме, усталене, але ще не виявлене в земому виді. І лиш задіявши дощ (водну стихію) усе проростає з землі.
А слова: не було людини, щоб порати землю маємо так і розуміти, що не було земної людини.

Сонячник написав:
.. і мабуть як в першому розділі так і в другому розділі говорилося про ту саму нетлінну природу, яка водночас могла мати і тлінний образ.
Очевидно, що нетлінна природа у першому розділі й другому різні. Райське життя хоч і було вічне, але людина померти могла. Після Вокресіння вмерти вже не можуть (Луки 20:35).
Словами: Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1-е Кор.15:48)
Павло дає відчути усю різницю між земним (здатним до тління за певних умов (фізичності)) й небесним безсмертним за своєю суттю.

Сонячник написав:
Там же говориться, що насадив Господь Рай, і помістив там людину, щоб порала його.
Я також розумію, що цей Рай був нетлінним, і плоди його були нетлінними.
Авжеж, тільки оту нетлінність не слід сприймати як щось тьохмірне фізичне/біологічне але вічне. Оте райське нетлінне виходить за межі фізичних рамок, тому й зафіксувати його не можемо. Яке воно, наш фізичний розум уявити попросту не може. Але одне не підлягає жодним сумнівам -- у тому середовищі інші закони нЕфізичні.
Коли ж немає простору, часу, гравітації попросту губиться смисл тієї людини, яку ми знаємо. Утім сама сутність людини не зникає, але в інших умовах реалізується по-іншому.

Сонячник написав:
А вже коли Адам згрішив, то він помер духовно, і можливо й тіло стало тлінним, бо він побачив наготу свою. І Адам з Євою були позбавлені Раю - присутності Божої. Відтак і до сьогодні, ми нащадки Адама, терпимо за його гріх у смертному тілі, аж поки хто не візьме з Дерева Життя, щоб мати життя вічне.
Не тільки терпимо, але через оте смертне тіло ми отримали змогу остаточно померти для гріха. Тому маємо дякувати Богу, що заслуживши своїм непослухом на духовну вічну смерть, отримали від Нього тимЧАСове тіло, аби в ньому перетерпіти й знову відродитися у Дусі Святому!
Але не так як того намагаються довести схизмати, приписуючи оте відчуттєве плотське/біологічне/м'ясне тіло до Раю і весь цимес в тому, що буде безсмертне.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36298
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2012, 00:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цікава ваша думка, і думаю, що можна й так трактувати.
Yur написав:
Але не так як того намагаються довести схизмати, приписуючи оте відчуттєве плотське/біологічне/м'ясне тіло до Раю і весь цимес в тому, що буде безсмертне.
Не знаю, чи справді хтось таке доводить, але це нісенітниці, адже суперечить Писанню.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36299
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2012, 02:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Цікава ваша думка, і думаю, що можна й так трактувати.
Yur написав:
Але не так як того намагаються довести схизмати, приписуючи оте відчуттєве плотське/біологічне/м'ясне тіло до Раю і весь цимес в тому, що буде безсмертне.
Не знаю, чи справді хтось таке доводить, але це нісенітниці, адже суперечить Писанню.
Можливо оті мої наголоси на схизматах не всім видаються зрозумілими й доречними, але я свідомий того, що кажу. Ця пошесть малопомітна, але страшна за своєю суттю.

У викладених думках маю за мету не тільки навчитися розпізнавати небесне й земне, але й набути більш ширшого їх осмислення. Це є потрібним для нашого сприйняття Святого Письма. Котре іноді видається суперечливим і незрозумілим, але ця суперечливість і незрозумілість не в Писанні, а у наших головах. Ми ж маємо твердо триматися закладеної основи і ні на йоту не відходити від Писання, як НАПИСАНО так воно і є! Й тоді те, що має проявитися покаже себе. Як ті пазлики, почергово стаючи на свої місця.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36328
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2012, 15:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
sss napysav "Праведні будуть завжди панувати?-над ким?Ну і за всесвіт,то всеж чому ви вважаєте що він буде якось оновленний,якщо у Писанні сказанно що він згорить??Пане катехите не компроментуйте себе так?"


Nad Novymy stvorinnjamy, jakyj onovlenyj ("i onovysh lyze zemli") mozhlyvo ochyshaljnym vohnem.
Mozhlyvo tak bude.

Tak sho Vashi zakydy neumisni. A za takyj ton, vvazhaju krashe bljshe ne vidpovidaty.

"Михаїле,не намагайтесь мене стикнути з Юр.Усе в свій час."
Hadaju. sho vzha pryjshov, bo meni z Vamy ne chochetjsja spilkuvatysj, shob ne vesty obrazlyvi rozmovy,; treba zhyty chysto i ne obrazhaty odni odnych. Ja jaksho kohosj obrazyv vypadkovo, to pro ze zhaliju... i proshu u vsji )i tepr tezh= vybachennja. Tak sho chaj Boh Vas blahoslovytj. Mozhe v kinzi kinziv zrozumijete istynu vidkrytu Bohonm pro Sebe, pro Isusa Chrysta, pro Zarstvo Nebesne...

(Takozh ja viddav svij kompjuter na aphrejd na paru dniv, tomu vazhko pysaty latynikoju. I ze takozh mozhlyvistj trochy vidpochyty vid forumiv. )
Міхаїле,а сюд вам вже забракло часу завітати то зрозумілими буквами написати що ви про це думаєте??Ну і невже це все що ви можите по цьому написати.Невже це все є тими відповіддями про те що я питаю??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36329
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2012, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
sss napysav "Праведні будуть завжди панувати?-над ким?Ну і за всесвіт,то всеж чому ви вважаєте що він буде якось оновленний,якщо у Писанні сказанно що він згорить??Пане катехите не компроментуйте себе так?"


Nad Novymy stvorinnjamy, jakyj onovlenyj ("i onovysh lyze zemli") mozhlyvo ochyshaljnym vohnem.
Mozhlyvo tak bude.

Tak sho Vashi zakydy neumisni. A za takyj ton, vvazhaju krashe bljshe ne vidpovidaty.

"Михаїле,не намагайтесь мене стикнути з Юр.Усе в свій час."
Hadaju. sho vzha pryjshov, bo meni z Vamy ne chochetjsja spilkuvatysj, shob ne vesty obrazlyvi rozmovy,; treba zhyty chysto i ne obrazhaty odni odnych. Ja jaksho kohosj obrazyv vypadkovo, to pro ze zhaliju... i proshu u vsji )i tepr tezh= vybachennja. Tak sho chaj Boh Vas blahoslovytj. Mozhe v kinzi kinziv zrozumijete istynu vidkrytu Bohonm pro Sebe, pro Isusa Chrysta, pro Zarstvo Nebesne...

(Takozh ja viddav svij kompjuter na aphrejd na paru dniv, tomu vazhko pysaty latynikoju. I ze takozh mozhlyvistj trochy vidpochyty vid forumiv. )
Міхаїле,а сюд вам вже забракло часу завітати то зрозумілими буквами написати що ви про це думаєте??Ну і невже це все що ви можите по цьому написати.Невже це все є тими відповіддями про те що я питаю??


Можете задавати в темі про воскресіння Ісуса Христа. Я тут більше не спілкуюсь, пообіцяв Юрі. А обіцянки я виконую. хай знає, що я не той, за кого він мене сприйняв.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36332
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2012, 12:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
Цитата:
sss napysav "Праведні будуть завжди панувати?-над ким?Ну і за всесвіт,то всеж чому ви вважаєте що він буде якось оновленний,якщо у Писанні сказанно що він згорить??Пане катехите не компроментуйте себе так?"


Nad Novymy stvorinnjamy, jakyj onovlenyj ("i onovysh lyze zemli") mozhlyvo ochyshaljnym vohnem.
Mozhlyvo tak bude.

Tak sho Vashi zakydy neumisni. A za takyj ton, vvazhaju krashe bljshe ne vidpovidaty.

"Михаїле,не намагайтесь мене стикнути з Юр.Усе в свій час."
Hadaju. sho vzha pryjshov, bo meni z Vamy ne chochetjsja spilkuvatysj, shob ne vesty obrazlyvi rozmovy,; treba zhyty chysto i ne obrazhaty odni odnych. Ja jaksho kohosj obrazyv vypadkovo, to pro ze zhaliju... i proshu u vsji )i tepr tezh= vybachennja. Tak sho chaj Boh Vas blahoslovytj. Mozhe v kinzi kinziv zrozumijete istynu vidkrytu Bohonm pro Sebe, pro Isusa Chrysta, pro Zarstvo Nebesne...

(Takozh ja viddav svij kompjuter na aphrejd na paru dniv, tomu vazhko pysaty latynikoju. I ze takozh mozhlyvistj trochy vidpochyty vid forumiv. )
Міхаїле,а сюд вам вже забракло часу завітати то зрозумілими буквами написати що ви про це думаєте??Ну і невже це все що ви можите по цьому написати.Невже це все є тими відповіддями про те що я питаю??


Можете задавати в темі про воскресіння Ісуса Христа. Я тут більше не спілкуюсь, пообіцяв Юрі. А обіцянки я виконую. хай знає, що я не той, за кого він мене сприйняв.
То що, Юр вам заборонив тут відстоювати свою католицьку позицію??Для чого ви тут розпочинали розмову?Мабуть,все ж ви вирішили таким чином уникнути відповідальності за свої видумування.Нехай так,проте це свідчитиме,що ви таким чином визнаєте свою неправоту??Чи ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36351
UNREAD_POSTДодано: 27 травня 2012, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Відповіді: ні, ні і ні. Все пояснив на пост вище за Ваш.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36359
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2012, 17:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Відповіді: ні, ні і ні. Все пояснив на пост вище за Ваш.
Невже ви непомічаєте, що те, що ви пояснили на пост вище я спростував та поставив вам додаткові питання.Якщо ви не взмозі мені відповісти та довести свою правоту то відкрито про це заявіть.Не переживайте,я сміятись не буду))).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36400
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2012, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Michail написав:
Відповіді: ні, ні і ні. Все пояснив на пост вище за Ваш.
Невже ви непомічаєте, що те, що ви пояснили на пост вище я спростував та поставив вам додаткові питання.Якщо ви не взмозі мені відповісти та довести свою правоту то відкрито про це заявіть.Не переживайте,я сміятись не буду))).

Ви або не розумієте, або не хочете розуміти. Тут я більше не спілкуюсь, не тому, що не можу відповісти на Ваші запитання.. а тому, що
" пообіцяв Юрі. А обіцянки я виконую. хай знає, що я не той, за кого він мене сприйняв."

Але в темі про воскресіння задавайте свої питання. Це вже обіцянки Юрі не буде стосуватись. А я попробую відповісти, наскільки для мене це відкрито. Може більш досвідчений католицький відповідач міг би Вам і більше пояснити... Я ж не досконалий, десь і помилитись можу... Так що не тут.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36431
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2012, 17:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
Відповіді: ні, ні і ні. Все пояснив на пост вище за Ваш.
Невже ви непомічаєте, що те, що ви пояснили на пост вище я спростував та поставив вам додаткові питання.Якщо ви не взмозі мені відповісти та довести свою правоту то відкрито про це заявіть.Не переживайте,я сміятись не буду))).

Ви або не розумієте, або не хочете розуміти. Тут я більше не спілкуюсь, не тому, що не можу відповісти на Ваші запитання.. а тому, що
" пообіцяв Юрі. А обіцянки я виконую. хай знає, що я не той, за кого він мене сприйняв."
Кажу ж вам,що розумію вкас.Ви найшли причину для того аби увильнути від відповідальності за ту балаканину яка вийшла від вас.Якщо ви щось пообіцяли Юр,то це ж стосується ваших дискусій.При чому тут розмова яку ви завели зі мною чи з кимось іншим??Чи може то Юр на вас тиснув аби ви тут ні зким не спілкувались.Якщо так то скажіть про це і ми звернимось до модераторів,нехай звернуть на це увагу.

Цитата:
Але в темі про воскресіння задавайте свої питання. Це вже обіцянки Юрі не буде стосуватись. А я попробую відповісти, наскільки для мене це відкрито. Може більш досвідчений католицький відповідач міг би Вам і більше пояснити... Я ж не досконалий, десь і помилитись можу... Так що не тут.
Тема воскресіння /Христа це вже інша тема ніж та яку ми тут говорили.Тому навіщо це переносити туди.Більш того тут є багато запитань які я вам поставиви на ваші дописи.То що мені тепер їх переносити у темі про воскресіння Христа,бо ви щось пообіцяли Юр??Михаїле,це знову лише ваша чергова хитрість.Тому не прикидайтесь,а просто визнайте свою неспроможність тут надалі вести обговорення розпочатого.Так принаймні буде чесно.А щодо більш досвідченного католицького відповідача,то до нього обовязково дійде черга.Ну і щодо вашої недосконалості і помилок,то і тут ви чомусь жодного разу чесно їх не визнали коли я вас у цьому викрив.Чому?Невже вам соромно за це??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36459
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2012, 22:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Думайте, що хочете. Мені не соромно було вибачення у Юри просити за деякі надмірності, що я міг зробити при спілкуванні, то не було б соромно і у Вас попросити, якби вважав, що помилився. Якщо десь випадково помилився, то шкодую, але в основі вчення своєї Церкви точно не помиляюсь, бо воно правдиве.
І Юр пише про те, що всі воскреслі будуть в Небі з одухотвореними тілами (як Він це уявляє, теж описує. (Є деякі деталі, які ми тут старались проаналізувати, та й добре.. .І так про них дізнаємось лише після воскресіння). Не знаю як би тут Назаріуш описав... може якось теж загляне).
Тобто католики в цьому одностайні.

Так що на цю тему я більше не спілкуюсь. І так все сказано.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>