Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:14




Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34088
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2011, 21:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Не варто переходите, я веду це питання до того що Христос для того і прийшов щоб спасти тих що гинуть.

Мабуть, здалека почали…
Протестант написав:
От подумати по людському, от ви стверджуєте що помре - це стирається людина із всесвіту на завжди, то яка тут проблема стерлася та все. Для чого тоді приходив Христос?

Не перекручуйте, я ж просила, наводьте цитати.
Якщо це стосується того, що я писала Сонячнику, то там якраз і говорилося, про те, що надія на воскресіння несумісна з фальшивими вченнями про безсмертя душі та пекло.
Ось що я написала:
Prawo написав:
Сонячнику, ССС пояснив у темі на котрі Ви посилаєтесь, що ПЕКЛО і ГЕЄННА це різні речі, уже багато говорилось про те, що позначають їх по різному.

Якщо хочете, можемо обговорити відмінності.
Prawo написав:
Як бачите з цитати, воскресіння чекає на тих хто в гробах, могилах. Описане тут Ісусом разюче відрізняється від поняття про те, що душа живе після смерті тіла та йде просто до неба. Це є майбутнім ‘виходом’ людей, які пробули в могилах,— багато з них століття, а навіть тисячоліття. Це час, коли мертві душі повертаються до життя. Неможливо? Але не для Бога, «Який оживляє мертвих і кличе неіснуюче, як існуюче» (Римлян 4:17). Скептики можуть висміювати думку про те, що люди повертатимуться до життя, але вона досконало узгоджується з фактом, що «Бог є любов» і «тим, хто шукає Його, Він дає нагороду» (1 Івана 4:16; Євреїв 11:6) (інформацію взято з публікації Свідків Єгови).

Якщо вважаєте, що це не так то наводьте свої аргументи. Буду вдячна за посилання на Біблію.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34098
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2011, 22:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Протестант написав:
Не варто переходите, я веду це питання до того що Христос для того і прийшов щоб спасти тих що гинуть.

Мабуть, здалека почали…[


То відповіді будуть?


Prawo написав:
Як бачите з цитати, воскресіння чекає на тих хто в гробах, могилах. Описане тут Ісусом разюче відрізняється від поняття про те, що душа живе після смерті тіла та йде просто до неба. Це є майбутнім ‘виходом’ людей, які пробули в могилах,— багато з них століття, а навіть тисячоліття. Це час, коли мертві душі повертаються до життя. Неможливо? Але не для Бога, «Який оживляє мертвих і кличе неіснуюче, як існуюче» (Римлян 4:17).
Якщо вважаєте, що це не так то наводьте свої аргументи. Буду вдячна за посилання на Біблію.

Да, то Писання хіба про таке оживлення душі вчить :shock: Еф.2:1-5 І вас, що мертві були через ваші провини й гріхи, 2 в яких ви колись проживали за звичаєм віку цього.....5 і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю,

Да, Ви явно мислити як свідок, який без В.Б. Біблії не читає.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34103
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2011, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Я намагаюсь давати відповіді в рамках теми. Якщо маєте бажання поговорити про воскресіння (стосовно відновлення стосунків з Богом), то можемо це зробити у темі про духовне відродження чи щось таке.
Але перепрошую, може я й не зрозуміла про що йдеться. Поясніть, будь-ласка, бо я не знаю куди ведете свою думку. Ви праві, треба врешті навести лад.
Десь я бачила тему про воскресіння. :oops: не пам"ятаю де..




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34106
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2011, 01:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Prawo написав:
Десь я бачила тему про воскресіння. :oops: не пам"ятаю де..

Смерть - (Пекло чи Рай) - Воскресіння




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34107
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2011, 10:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Prawo написав:
Десь я бачила тему про воскресіння. :oops: не пам"ятаю де..

Смерть - (Пекло чи Рай) - Воскресіння


Або тут, де я мову почав хто ж воскрес І.Х., чи ан.Михаїл.
Христос воскрес! Воістину воскрес!

Але не забудьте що є ще запитання, на які ви не відповіли.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34130
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2011, 12:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Сонячник написав:
Prawo написав:
Десь я бачила тему про воскресіння. :oops: не пам"ятаю де..

Смерть - (Пекло чи Рай) - Воскресіння


Або тут, де я мову почав хто ж воскрес І.Х., чи ан.Михаїл.
Христос воскрес! Воістину воскрес!
Чого ж ти у цій темі не коментуєш того про що я тебе питаю??Чому не докінця зясовуєш те про що говоримо??Там давног тебе уже чекають)) :)

Цитата:
Але не забудьте що є ще запитання, на які ви не відповіли.
М-да очевидно ,що ти або неуважний ,або несерйозний.Як можна знову питати про те на що уже відповідь була дана.Дивись Право уже відповідала--
Prawo написав:
в Івана 3-му розділі, 16-му вірші. Там говориться: «Так бо Бог полюбив світ [тобто людей, які живуть на землі], що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне».
Після цього ти знову питаєш
Протестант написав:
Не варто переходите, я веду це питання до того що Христос для того і прийшов щоб спасти тих що гинуть.
От подумати по людському, от ви стверджуєте що помре - це стирається людина із всесвіту на завжди, то яка тут проблема стерлася та все. Для чого тоді приходив Христос?
Написанно ж "щоб не загинув,а мав життя вічне".Що тобі непонятно з цих слів??Існує смерть перша і друга,як свідчить Обявлен.Перша тимчасова друга вічна.З першої смерті буде воскресіння,з другої ні,бо вона вічна.Тому Христос прийшов для того щоб нас викупити з тимчасової смерті,воскрисивши у свій час-"надходить година коли всі хто в гробах,почують голос божого сина та повиходять".Саме Обявлення каже що "ад і смерть дадуть мертвих",що свідчить що ті хто помер,але не є засудженні до геєни,будуть оживленні,тобто воскрешенні.Тож коли людна яка не засудженна до геєни помирає,вона перестає існувати будь де.Проте у неї є надія повернутись до життя будучи воскрешенною.І Христос для того і прийшов аби дати таку надію усім хто,не просто віритиме що він божий син,а виявлятиме цю віру на ділі.Тож повторюю те що тобі писала Право-коли ти з чимось непогоджуєшся,то пиши конкретно без узагальнення з чим саме та чому??Ну і навчіться всеж вести конструктивну розмову хлопци)))) :) Та будьте трохи дружелюбнішими до сЄ чи тих хто має подібні погляди.




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34186
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 06:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Prawo написав:
Німецька служба наукових новин Bild der Wissenschaft-Online повідомляє про групу швейцарських неврологів, які, намагаючись за допомогою електродів визначити у своєї пацієнтки вогнище епілептичних приступів, випадково викликали в неї так зване явище перебування поза тілом. Щоразу, коли вони подразнювали кутову звивину правої півкулі, жінці здавалося, ніби вона залишає свої тіло і спостерігає за ним згори. Вважають, що ця ділянка мозку пов’язує зорову свідомість тіла з сенсорною інформацією про розміщення тіла. «Через подразнення мозку електродом зв’язок порушувався, і тому пацієнтці здавалося, що її органи чуття діяли окремо від тіла»,— зазначається у Bild der Wissenschaft. «Подорожі поза тілом» «часто використовувались для підтвердження теорії, що душа є окремою від тіла субстанцією».

Тоді хай ці швейцарські неврологи пояснять, яким чином померла і повернута до життя людина, тобто її "зорова свідомість" могла бачити надпис на даху лікарні, якого можна було побачити лише згори, як її "слухова свідомість" могла чути що говорять люди не тільки в палаті, але й у різних місцях поза лікарнею. Такі свідчення теж були.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34191
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 22:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Prawo написав:
Німецька служба наукових новин Bild der Wissenschaft-Online повідомляє про групу швейцарських неврологів, які, намагаючись за допомогою електродів визначити у своєї пацієнтки вогнище епілептичних приступів, випадково викликали в неї так зване явище перебування поза тілом. Щоразу, коли вони подразнювали кутову звивину правої півкулі, жінці здавалося, ніби вона залишає свої тіло і спостерігає за ним згори. Вважають, що ця ділянка мозку пов’язує зорову свідомість тіла з сенсорною інформацією про розміщення тіла. «Через подразнення мозку електродом зв’язок порушувався, і тому пацієнтці здавалося, що її органи чуття діяли окремо від тіла»,— зазначається у Bild der Wissenschaft. «Подорожі поза тілом» «часто використовувались для підтвердження теорії, що душа є окремою від тіла субстанцією».

Тоді хай ці швейцарські неврологи пояснять, яким чином померла і повернута до життя людина, тобто її "зорова свідомість" могла бачити надпис на даху лікарні, якого можна було побачити лише згори, як її "слухова свідомість" могла чути що говорять люди не тільки в палаті, але й у різних місцях поза лікарнею. Такі свідчення теж були.
Ці свідчення мабуть дають люди які бачили таке під впливом наркотичного спяніня.Тому нічого дивного в цьому немає. :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34192
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Не погоджуюся з останнім абзацом, бо Христос говорив про вічні муки. І душа, виходячи з тіла, не перестає існувати - чит.Євангелію
Сонячнику,а чому ти відкрито про це не пишеш,а у коментарі до мінуса??Якщо Христос говорив про вічні муки,то де??Коли??для кого??.Від чого спас тебе Христос??Ти колись писав що від гріха та смерті.Отож не від вічних мук,так??То я тебе ніяк не зрозумію,стосовно тих мук.Тож питаю аби хоч якось зрозуміти тебе.Будь добрий дати відповідь))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34196
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 22:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
де??Коли??для кого??.

А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.
Смерть же та ад були вкинені в озеро огняне. Це друга смерть, озеро огняне.
А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне…
(Одкр 20:10,14,15)




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34198
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
Цитата:
де??Коли??для кого??.

А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.
Смерть же та ад були вкинені в озеро огняне. Це друга смерть, озеро огняне.
А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне…
(Одкр 20:10,14,15)

Добре процитував,але де в цих слова відповідь на поставленні питання.І ще-Що таке ад??чому його кидатимуть до геєни??Що таке смерть яку кидатимуть до геєни??для чого її туди кидатимуть разом з адом??аби і вони теж були вічно мученні??? :lol: :lol: Перепрошую.Отож допоможи це зрозуміти якщо всеж вирішив шось писати))).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34207
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2011, 22:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Початківець написав:
Цитата:
де??Коли??для кого??.
А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.
Смерть же та ад були вкинені в озеро огняне. Це друга смерть, озеро огняне.
А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне…(Одкр 20:10,14,15)
Добре процитував,але де в цих слова відповідь на поставленні питання.І ще-Що таке ад??чому його кидатимуть до геєни??Що таке смерть яку кидатимуть до геєни??для чого її туди кидатимуть разом з адом??аби і вони теж були вічно мученні??? :lol: :lol: Перепрошую.Отож допоможи це зрозуміти якщо всеж вирішив шось писати))).

Смерть - це всі мертві, що не мають частки в другому воскресінні і чиї імена не записані в Книзі Агнця.
Ад - царство темряви і все їхнє військо. Тому вони були вкинені в пекло на вічні муки.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34214
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2011, 13:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Біблія сама пояснює значення озера огняного та сірчаного: «Це друга смерть,— озеро огняне» (Об’явлення 20:14). Ясно, що це озеро — та ж Геєнна, про яку говорив Ісус, не місце вічних мук злих людей, а стан цілковитого знищення (Матвія 10:28). Це цілковите знищення без надії на воскресіння. Тому, хоча Біблія говорить про ключі від смерті, Гадесу й безодні, вона нічого не згадує про ключ від озера огняного та сірчаного (Об’явлення 1:18; 20:1). Воно ніколи не звільнить своїх в’язнів.

Самі собі й суперечите. Ніде не сказано про повне знищення. А от то що ключів від озера огненного нема і вказує, що це вічне пекло - друга смерть.
Але не сказано, що перестануть існувати.

І ще СЄ кажуть що воскреснуть лиш праведні.
А з Ваших слів виходить що воскреснуть і грішні, (щоб потім знову бути знищеними?)...

Нема логіки ніякої.

Пора навчитись так розважати. щоб бачити, що виходить з Ваших розважань. Це не легко. І я, грішний, не все таке можу врахувати... Але ж Ви твердо впевнені в вченні СЄ, тому міркуйте.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34215
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2011, 18:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Ці свідчення мабуть дають люди які бачили таке під впливом наркотичного спяніня.Тому нічого дивного в цьому немає.

Цікаво, яким чином наркотики можуть відкрити те, що знаходиться на даху лікарні, і ця людина ніколи цього не бачила?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Роздуми над свідченнями тих, хто був у раю чи пеклі
34229
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2011, 23:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
Початківець написав:
Цитата:
де??Коли??для кого??.
А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.
Смерть же та ад були вкинені в озеро огняне. Це друга смерть, озеро огняне.
А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне…(Одкр 20:10,14,15)
Добре процитував,але де в цих слова відповідь на поставленні питання.І ще-Що таке ад??чому його кидатимуть до геєни??Що таке смерть яку кидатимуть до геєни??для чого її туди кидатимуть разом з адом??аби і вони теж були вічно мученні??? :lol: :lol: Перепрошую.Отож допоможи це зрозуміти якщо всеж вирішив шось писати))).

Смерть - це всі мертві, що не мають частки в другому воскресінні і чиї імена не записані в Книзі Агнця.
Ад - царство темряви і все їхнє військо. Тому вони були вкинені в пекло на вічні муки.
А як ти про це все довідався??Ну і цікаво я помітив з твого допису що ад це не пекло.Чи правильно ятебе зрозумів Початківце??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 107 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>