Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:19




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32236
UNREAD_POSTДодано: 11 вересня 2011, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
Verum написав:
Сонячник написав:
...(чи то через цигана, чи через Сандея), як пише Петро: ...через них дорога правдива зневажиться. І в зажерливості вони будуть ловити вас словами облесними. (2Петр.2:2-3)


чи то через цигана, чи через Сандея, чи то через "християнських священників", чи через інших провідників "так званого християнства", які й справді в своїй зажерливості ловлять людей словами облесними".

Дивно чому ви не продовжили список: чи через сЄ, які дуже користуються цією ситуацією що сталася у християнстві і вважають що тільки вони є «істинна».
Ну це ти можеш продовжити і якось обгрунтувати.А ми проаналізуєм і дамо відповідь.Тож як через сЄ правдива дорога зневажається??

Дивно чому Verum не обгрунтовував, а всіх звинуватив крім сЄ. Чому ти перше йому це питання не дав?
Мені видалось що Verum писав про очевидні речі.А ти торкнувся того що ніяк не назвеш очевидним.Розумієш?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32272
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2011, 15:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Мені видалось що Verum писав про очевидні речі.

Ні, він пропустив всі очевидні речі які робили ваші засновники вашої організації. Звісно простіше заскалку у оці іншого шукати, а колоду у вашій організації не бачити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32273
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2011, 19:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Мені видалось що Verum писав про очевидні речі.

Ні, він пропустив всі очевидні речі які робили ваші засновники вашої організації. Звісно простіше заскалку у оці іншого шукати, а колоду у вашій організації не бачити.
Що ти маєш на увазі??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32275
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2011, 19:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Маю те на увазі, що ти сліпо заперечуєш, потребуєш доказів, фактів, а сам всім істочникам про КЦ і Протестантів віриш без доказів і фактів. Ну от хоч почитай це http://bohm.narod.ru/books/ehova_kern_ukr/7.html тільки не чіпляйся знов за інтернет.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32278
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2011, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Маю те на увазі, що ти сліпо заперечуєш, потребуєш доказів, фактів, а сам всім істочникам про КЦ і Протестантів віриш без доказів і фактів. Ну от хоч почитай це http://bohm.narod.ru/books/ehova_kern_ukr/7.html тільки не чіпляйся знов за інтернет.
Там написанно дуже багато всього.Подай конкретно що ти маєш на увазі.Ну й дивно що є такі пани які вас вчать як відповідати сЄ.Самі не можете цього зробити??Тож конкретно що у сЄ вказує на те що дорога правдива зневажається??Можеш любий пункт з тих писань пастора тут подати,який би можна було хоч якось підтвердити.Чекаю з нетерпінням))))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32282
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2011, 21:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
?Можеш любий пункт з тих писань пастора тут подати,який би можна було хоч якось підтвердити.Чекаю з нетерпінням))))))

Не ту силку кинув, але читай що я хотів сказати.

«The Brooklyn Daily Eagle» обвинила Расселла в мошенничестве — продаже низкосортной пшеницы под видом «чудо-пшеницы». Расселл возбудил дело о клевете, потребовав 100.000 долларов за нанесенный ущерб. Суд состоялся в январе 1913 года. «Eagle» выиграл дело: «чудо-пшеница» была признана низкосортной, хотя годами ранее она завоевала несколько государственных наград. Дело в том, что этот сорт пшеницы в 1904 году вывел некий К. Б. Стоунер, и из-за её необычайных качеств назвал её «чудо-пшеница» (англ. Miracle Wheat). Вслед за прессой, расхваливающей этот необычный сорт, о нём написал и Расселл в своём журнале «Сторожевая башня» (15 марта 1908 года). Некоторые читатели этого журнала закупили у производителя этих семян. Получив хороший урожай, они пожертвовали его Расселлу и его Обществу, пожелав, чтобы тот, в свою очередь, продал эту пшеницу и так получил средства на свою просветительскую деятельность. Так он и поступил. Семена действительно давали хороший урожай, но с годами этот сорт выродился.[7]

Кроме случая с «The Brooklyn Daily Eagle», Расселл подал иск за клевету на Дж. Росса, пастора баптистской церкви в Гамильтоне, провинция Онтарио, Канада, который обличал богословие и личные качества Расселла в своем памфлете. Расселл также проиграл это дело («The Brooklyn Daily Eagle» от 11 января 1913 года). Суд постановил: никакой клеветы не было и нарушений закона нет, что «было подтверждено словами самого Расселла». На процессе Расселл отказался давать какие-либо показания, за исключением перекрёстного допроса, произведённого адвокатом Росса Стонтоном. Расселл заявил, что все высказывания Росса — ложь, а это автоматически означало, что у него прекрасное образование, он великолепно знает богословие (историческое и систематическое) и может свободно читать на мёртвых языках (греческом и иврите) и т. д. Более того, он утверждал, что соответствующим образом рукоположён в священники. Расселл отрицал все части памфлета Росса, за исключением рассказа о «чудо-пшенице». Он признал, что здесь есть «доля истины». Адвокат Росса Стонтон заставил «пастора» сознаться, что он не знает греческого алфавита (сначала он заявлял, что знает греческий алфавит, затем под давлением обстоятельств говорил, что может ошибаться, а в конце концов, когда ему показывали текст на греческом, признался, что не в состоянии читать), ничего не знает о латыни и иврите, никогда не изучал философию и систематическое богословие, не имеет высшего образования и никогда не был рукоположён в пасторы. Прежде он под присягой утверждал прямо противоположное


Це факти чи брехня?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32295
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2011, 12:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
?Можеш любий пункт з тих писань пастора тут подати,який би можна було хоч якось підтвердити.Чекаю з нетерпінням))))))
Не ту силку кинув, але читай що я хотів сказати.
«The Brooklyn Daily Eagle» обвинила Расселла в мошенничестве — продаже низкосортной пшеницы под видом «чудо-пшеницы». Расселл возбудил дело о клевете, потребовав 100.000 долларов за нанесенный ущерб. Суд состоялся в январе 1913 года. «Eagle» выиграл дело: «чудо-пшеница» была признана низкосортной, хотя годами ранее она завоевала несколько государственных наград. Дело в том, что этот сорт пшеницы в 1904 году вывел некий К. Б. Стоунер, и из-за её необычайных качеств назвал её «чудо-пшеница» (англ. Miracle Wheat). Вслед за прессой, расхваливающей этот необычный сорт, о нём написал и Расселл в своём журнале «Сторожевая башня» (15 марта 1908 года). Некоторые читатели этого журнала закупили у производителя этих семян. Получив хороший урожай, они пожертвовали его Расселлу и его Обществу, пожелав, чтобы тот, в свою очередь, продал эту пшеницу и так получил средства на свою просветительскую деятельность. Так он и поступил. Семена действительно давали хороший урожай, но с годами этот сорт выродился.[7]
Якщо це і правда,бо я невпевнений у подробицях цієї оповіді,то яким чином з цього випливає що сЄ викривлюють дорогу правди??.Я тебе про це власне питав.Поясни мені.

Цитата:
Кроме случая с «The Brooklyn Daily Eagle», Расселл подал иск за клевету на Дж. Росса, пастора баптистской церкви в Гамильтоне, провинция Онтарио, Канада, который обличал богословие и личные качества Расселла в своем памфлете. Расселл также проиграл это дело («The Brooklyn Daily Eagle» от 11 января 1913 года). Суд постановил: никакой клеветы не было и нарушений закона нет, что «было подтверждено словами самого Расселла». На процессе Расселл отказался давать какие-либо показания, за исключением перекрёстного допроса, произведённого адвокатом Росса Стонтоном. Расселл заявил, что все высказывания Росса — ложь, а это автоматически означало, что у него прекрасное образование, он великолепно знает богословие (историческое и систематическое) и может свободно читать на мёртвых языках (греческом и иврите) и т. д. Более того, он утверждал, что соответствующим образом рукоположён в священники. Расселл отрицал все части памфлета Росса, за исключением рассказа о «чудо-пшенице». Он признал, что здесь есть «доля истины». Адвокат Росса Стонтон заставил «пастора» сознаться, что он не знает греческого алфавита (сначала он заявлял, что знает греческий алфавит, затем под давлением обстоятельств говорил, что может ошибаться, а в конце концов, когда ему показывали текст на греческом, признался, что не в состоянии читать), ничего не знает о латыни и иврите, никогда не изучал философию и систематическое богословие, не имеет высшего образования и никогда не был рукоположён в пасторы. Прежде он под присягой утверждал прямо противоположноеЦе факти чи брехня?
Знову ж таки,ти наводиш начебто факти яких сьогодні неможливо перевірити,поперше.По-друге,там говориться про судові справи.і навіть якщо суд став проти Раселла,то це не є гарантією його вини у чомусь.Адже суд міг бути упередженним та заангажованим,особливо в той час коли Дослідники Біблії набували популярності.Таких несправедливих судів які приймали рішення проти сЄ було дуже багато.І сьогоді вони є.Але це неможна вважати гарантією вини тих проти кого суд виносить рішення.Розумна людина не буде апелювати до таких речей говорячи що таким чином сЄ викривлюють правду.От тобі і Ко доводиться завжди викручувати минуле,і на цьому хоч якось доводити свою правоту.Але ж це все не те про що мова зайшла.Тож відповід я так і не дочикався.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32305
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2011, 13:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
От про що я писав, тобі все одно, а всяке що стосується не сЄ віриш без доказів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
32311
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2011, 17:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
От про що я писав, тобі все одно, а всяке що стосується не сЄ віриш без доказів.
Нічого мені не все одно.Я про це тобі написав.Вірити всякому слову я не звик.Тому й тебе колись облічив у наклепі на сЄ з халупами коло Лучки.Узяв і перевірив.Того ж що ти подаєш перевірити не можу.Ба навіть коли ти і зіслешся на книгу того автора,то він же не є обєктивним,бо переслідує ціль зганьбити сЄ,а не висвітлити усе так як воно є.Більш того уже й писав що ці судові процеси це лише фактор людини в особі судді, тут відігає.він же також міг бути упередженним.Коли ж ти з чимось не згідний,то напиши.До речі я тобі поставив конкретне питання,як ця інф вказує на те що сЄ скривлюють дорогу правди.Ти так і не відповів.Ну а щодо т ого кому я вірю,то звісно тим кого можу перевірити.Тобі мене важко зрозуміти,бо віриш першому попалому,особливо коли це стосується твоїх опонентів.Шкода.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
43096
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2013, 04:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
А це 50-тникам:Христос сказав:Мені належить виконувати діла Того,Хто послав Мене,доки ще день..(.( Ви чуете.?..Це говорить САМ Христос))

І що ви хочете цим сказати?
Цитата:
50-тники так зовсім не поймеш,страшно слухати ті молитви,де вони їх взяли де це написано

Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували
(1Кор.14:5)
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. 1Кор.14:2.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
43098
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2013, 08:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
Братик написав:
Цитата:
А це 50-тникам:Христос сказав:Мені належить виконувати діла Того,Хто послав Мене,доки ще день..(.( Ви чуете.?..Це говорить САМ Христос))

І що ви хочете цим сказати?
Цитата:
50-тники так зовсім не поймеш,страшно слухати ті молитви,де вони їх взяли де це написано

Я ж хочу, щоб мовами говорили всі, а ліпше щоб пророкували
(1Кор.14:5)
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. 1Кор.14:2.

Дуже правильно,тільки треба зрозуміти всю главу, в церкві волію сказати пять слів зрозумілих,щоб і інших навчити,ніж тисячу слів незрозумілою мовою. Брати перестаньте думати як діти...Це ж для нас мабуть написано,..Потім там_же,_Мови існують для Не-віруючих (на ознаку) ..на чудо,щоб люди бачили силу та мудрость...дії апост.2-12. А пророчество це проповідь, дії апост.15- 32.(прочитайте) ,А ще,1кор. 14-24.коли ж усі пророкують,і ввійде якийсь невіруючий чи не обізнаний то всі ваші проповіді переконують його в тому,що він грішний,і його сумління буде пробуджене всім тим ,що почуе..Друзі це відбулося зі мною 15 років тому,слово в слово...А ще прочитайте обявлення 19-10 Бо свідчення Ісусове е дух пророцтва.Шановні друзі,Христос так сильно пострадав за нас непутьових,я думаю що треба Його прославляти так як каже ПАВЛО..1кор.14-19.Якщо хочете то внімательно перечитайте ,і узнаете,що Павло знав не менше 5-ти мов...І ще 1кор.14-23 і коли вся церква зійдеться,разом,і всі почнуть говорити різними мовами,а ввійдуть нерозуміючі цих мов або невіруючі,то чи не скажуть вони що ви божевільні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шукаю друзів християн
43141
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2013, 03:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ніде Писання не забороняє молитися іншими мовами, а навпаки, заохочує. А це, що "волію сказати пять слів зрозумілих, щоб і інших навчити,ніж тисячу слів незрозумілою мовою" то идеться про вияснення пророцтв. Бо коли на мовах молишся то тільки себе будуєш, коли ж на зрозуміліи мові - то будуєш церкву, тому коли хто пророкує, то потрібно мати дар розяснення мови щоб будувати церкву.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
43149
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2013, 14:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
сенька написав:
Братик написав:
Цитата:
Він десь там у тій стороні де та легендарна Лучка,зараз живе.Село те зветься якось Настасів.

Що за Лучка? Село зветься Настасів, сам там був не раз, та й мій батько з того села. Нічого я про такого Івана не чув. А якщо навіть і був такий випадок, то що ж тут дивуватися: хіба лише Божі діти сидять у церквах? А може то був підісланий кагебіст, який визубрив ті матюки в кгбіській школі, думаючи, що циган не попаде на зібрання? Або чи ж мало лжепророків та лжевчителів у наших церквах?

Привіт ! Читаю і дивуюся, як тільки начинаеш щось доказувать п`ятидесятникам,начинають лукавити, то мол кагебе, то духовно слабий! Мені дали були брошуру, де говорилося що в Хмельницькій обл. с. Стара Синява майор міліції грішний помирає, попадає на небо, задумайтесь: грішний і на небо.??? І що ви думаете? Бог з ним заключае договір, воскрешає його і відпускає на землю,той стає п`ятидесятником...У морзі його воскреслого випадково побачила прибиральниця, а потім колеги по роботі .
А мій знайомий якраз їхав до своїх батьків до дому,в Стар Синяву.Я дав йому брошуру кажу перевір, а він сказав мені потім, де я такі казки беру?.Жаль, що хтось сіє смуту в серця віруючих і спотворює слово Боже... І за це Бог пошле їм духа неправди, щоб повірили всякій брехні (ви чуете.??), щоб вибирали собі вчителів, які б лестили їх слуху.!..А Петро каже, що коли хто говорить, хай говорить точно так,як слова Божі.Амінь.
Трохи є часу то ще хочу поділитись. Я вже писав що хотів приєдинатись років 8 тому до п`ятидесятників, відвідував чотири їх общини, вивчав їх вчення (я думаю це моє право). Повірте мені, я кажу це перед Богом. Приїхали до мене пророки в гості ,моя жінка наготовила всього що було лучше, від душі..А один бере її за руку та й каже їй: "покайся, ибо завтра умрёшь". Так у мене зо три роки, життя в хаті не було через ці слова. Доречі, той пророк уже помер,а жінка ще живе. Друге.Проходить зібрання, спілкування, проповіді та молитви на українській мові,а як тільки починається пророцтво, то на російській мові. Я просто питаю їх, скажіть мені будь ласка, чого воно та. ,Невже Бог не знає, що там стоять усі українці,чи ВІН не знає української мови.? Якийсь абсурд виходить. А на рахунок мов, Одна стара жінка, начала гавкать чи щось таке. Я питаю: люди добрі, а це де написано, покажіть мені. Я якраз робив ремонт (бесплатно) одному із них.Приїжджає пастир їх і пророк (бо донесли що я соблазнився)до мене. Зібралися, і пророк каже їм, що ви гелгочете, як гуси (передаю слово в слово). І каже: слухайте як треба молитись. І почав молитися гарно на англійській мові. Ночував той пророк у мене, ми з ним проговорили всю ніч.. Він ще відпочивав, ми з сином помили йому машину, жінка наготовила їжі і ми відправили його з Богом. Після цих пророцтв жінка стала їх боятись. А простим віруючим заборонили з нами спілкуватися...
"по-тому побачать,що ви учні мої,як буде між вами любов". Амінь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>