Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 21:19




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30435
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
.Те саме і в творенні усьго.Бог -Конструктор-інженер,син-безпосередній виконавець.Тому й лише про одного Бога сказанно -"що з Нього походить усе".Хіба ні??
Я уже тут пояснював що І.Х. і є Той архітектор viewtopic.php?p=21074#p21074Iван.1:3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.Кол.1:16 Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!Кол.1:17 А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.Євр.1:10-12 І: Ти, Господи, землю колись заклав, а небо то чин Твоїх рук. Євр.3:4 Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог.Iс.45:12 Я землю вчинив і створив людину на ній, небеса Я руками Своїми простяг і про їхні зорі звелів.Iс.45:18 Бо так промовляє Господь, Творець неба. Він той Бог, що землю вформував та її вчинив, і міцно поставив її; не як порожнечу її створив, на проживання на ній Він її вформував. Я Господь, і нема більше іншого Бога!Ці місця говорять що все створив Єдиний Бог -І.Х. все створе Ним і для Нього. ССС, покажіть із тих місць ту різницю що ви пишете? Якщо всіх місцях говориться що світ створив Бог і для Себе.
Браво Протестанте,стільки текстів.Було б добре якби ти ще розумів їхню суть.Та нехай,вкажу тобі лише на ту різницю--Ти процитував слова з Кол1:16,але чомусь не подивився в 15 вірш,де того хто на твою думку є Творцем-конструктором ,названно "образом невидимого Бога".Чи Отця десь подібно названно??Можеш пояснити це?,але не на рус язике,як ти зіслався на ті давні свої слова.Також в тому ж 15 вірші про Христа говориться як про того хто є "роджений перш усякого творива".Запитаю тебе,якщо Христос родженний,то чи є таким Бог??Якщо Христос родженний,то коли??Якщо Христос родженний,то що з ним було до того,як він народився??де він був??Далі 16 вірш-"усе через нього ...було створенно".Як це створенно "через нього"?Чи десь так про Бога(Отця) написанно??Ну й на сам кінець,про Бога(Отця) сказанно-"що з Нього походить усе".Чи десь подібно сказанно про Сина??.
Сподіваюсь твої відповіді тобі покажуть різницю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30436
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
.Те саме і в творенні усьго.Бог -Конструктор-інженер,син-безпосередній виконавець.Тому й лише про одного Бога сказанно -"що з Нього походить усе".Хіба ні??
А тепер подивимося на те саме слово "Архі" де стосується Отця. І ви, ССС, скажіть, то із цих місць значить теж варто зробити висновок що Отець створений?Откр.1:8 Я есмь Альфа и Омега, начало и конец, говорит Господь, Который есть и был и грядет, Вседержитель.Откр.21:6 И сказал мне: совершилось! Я есмь Альфа и Омега, начало и конец; жаждущему дам даром от источника воды живой.Ну що ж ССС, получається реверс відносно Отця, то що ваша вартова башта на це говорить?
Суть отого слово "архі"слід сприймати у контексті слів серед яких воно вживається.Ти про це забуваєш,або ж є далеким від цього.Тому коли слово "архі" вживається стосовно Христа,наприклад у Об3:14-"Свідок вірний і правдивий, початок(архі) Божого творива",то суть цього слова вказує на те що Христос є початком,або тим першим Божим створінням.Що й узгоджується з Кол1:15-"родженний (первородженний Хом) перш усякого творива".Тобто як бачимо суть цього слова "архі" одна.І ще до прикладу стосовно Христа-- "Він початок(архі), первороджений з мертвих"(Кол1:18)Тут вже мова йде не про те що Христос є "архі" з творива,а з мертвих.Знову суть інша.Коли ж це слово(архі) вживається стосовно Отця-"Я есмь Альфа и Омега, начало(архі) и конец",то тут вже бачимо не йде мова про твориво чи мертвих,тобто суть зовсім інша ніж у випадку з Христом.Слід розрізняти суть слів які вживаються стосовно різних осіб...




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30437
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2011, 14:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Й у цьому ж контексті, пане sss. Однороджений Син, що в лоні Отця, звідкіля Він взявся. Він що, два рази народився, раз в Отцівському лоні і раз від Діви?Бога не видел никто никогда; Единородный Сын, сущий в недре Отчем, Он явил.УПО: Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був. (Івана1:18)
Через хибні міркування,зявляються такі висновки. Син народився або почав існувати один раз,тоді коли був "родженний перш усякого творива".Коли ж народився від діви,то продовжила існувати таж особа,що була у небі "родженна перш усякого творива".Знову ж таки яскраве свідчення того,як незнання таких простих істин,веде до прірви у стосунках з правдивим Богом-"Погине народ Мій за те, що не має знання: тому, що знання ти відкинув, відкину й тебе"(Ос4:6)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30448
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2011, 21:56 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
хлоопці - і Ісус і Бог-Дух і Бог-Отець - це ж єдиний Бог, а не 3 різних. Тому виходить Ісус сам створив світ, далі сам себе зачав разом з своєю матір"ю, і далі мати його народила - зачатого від себе ж.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
30451
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 08:23 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Згідно Біблії Бог один, тобто і Ісус і Бог-творець світу і Бог-дух - це один і той самий суб"єкт, одна і та сама особа. Це не 3 різні Боги - це все один і той самий Бог.

Звідси виходить що Бог створив світ, далі Бог зачав сам себе разом з Марією, і Марія народила Бога зачатого Богом, тобто самим собою. Що доволі дивно...




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30454
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 10:49 

Востаннє редаговано Протестант 04 квітня 2011, 19:59 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
А от ти Сонячнику заклади інший смисл у слово Господь ніж той який закладаю я у це слово.От і переконаємось хто каламутить водичку??Зможеш?
Скажи ССС, наше слова "Господь" те саме що єврейське слово "Адонай"?
І що з того?Наше слова Пан також те саме що євр Адонай.Той хто панує над кимось є Адонай.Ти про це знав??

Ну ви ж дуже емоційно заявляєте що навмисне замінили Адонай замість Єгова/Яхве. Значить всюди де стоїть Адонай має бути звернення до Христа Яхве/Єгова.

sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Повторюю для "віруючих"-сЄ визнають Ісуса Господом чи іншим словом Паном,бо йому коряться.
Сумніваюся що ви визнаєте Ісуса за Єгову, ви навіть своїму перекладу не вірити, бо так сказано:Деян.2:21 И каждый, кто призывает имя Иеговы, спасётся".Рим.10:13"Каждый, кто призывает имя Иеговы, спасётся"..
А щодо наведенних віршів то коментар твій до них явно свідчить про те що ти нерозумієш того на що ссилаєшся.Хіба у цих словах є натяк на те що кликати імя Єгови,означає кликати імя Ісуса,чи те що Ісус це Єгова??Прокоментуй будь добрий свою писанини,але спокійно та без ємоцій.

Це ти час від часу Біблію відкривай, а не свої журнали . Бо це у вашому перекладі написано: Що Єгова це І.Х. Кожен хто покличе ім’я І.Х/Єгови спасеться. Відкрий свою Біблію і прочитай що ви там переклали.
Звісно що там 300% натяк що це Христос, одразу даю ваш переклад, щоб віра твоя повна була що Ісус Христос це Єгова 17 вірш Рим.10:17 Итак, вера приходит с слышанным. А услышанное - через слово о Христе. Тож про про кого почують? Звісно про Христа. А якщо почують про Христа значить покличуть ім’я Його. І апостоли проповідували ім’я І.Х.\Єгову спасаючого.


sss написав:
Протестант написав:
То ви, хіба кричите ім’я Ісуса Христа - Єгову спасаючого?
Хіба є десь у Писанні є такий наказ??Знову десь з інету не те скачав??Поясни

Читай нижче....
Бачу ти відвертаєш увагу на інет, то ж що мені постійно тикати що ти все цитуєш із вартової башти?
Справжні свідки І.Х призивали ім’я І.Х.:
1Кор.1:2 собранию Бога в Кори'нфе, вам, освящённым во Христе Иисусе, призванным быть святыми, со всеми, кто повсюду призывает имя нашего Господа, Иисуса Христа, Господа их и нашего.
Деян.22:16 Итак, что ты медлишь? Встань, крестись и смой свои грехи, призвав его имя". Тож чиє ім’я призивали апостоли, свідки І.Х.?


sss написав:
Протестант написав:
Хіба ви, проповідуєте імя І.Х.?
Можеш заперечити?

А ти питання на питання переводиш. Тож прошу відповісти? Так, чи ні?
sss написав:
Протестант написав:
Хіба ви, прославляєте ім’я І.Х?
Можеш заперечити??

Те саме. Тож прошу відповісти? Так, чи ні?

П.С. ССС, я уже тобі писав приватно, якщо цитуєш/пишеш наступне мої, чи свої слова, - роби це із нового речення. Бо мені потрібно 15 хв. поки розібратися де закінчується і починається інакша думка.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30456
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 11:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Michail написав:
Слава Ісусу Христу!
Слава навіки!До речі ССС, чому ви не відаєте славу І.Х.? І не вітаєтеся християнським привітанням "Слава І.Х"?
До речі Протестанте прочитай слова Ісуса з Ів5:41.Це і буде тобі відповіддю на твоє просте запитання.Сподіваюсь ти більш так неробитемеш,якщо ти слухняний християнин.



sss написав:
Протестант написав:
Хіба ви, прославляєте імя І.Х?
Можеш заперечити??

Бачу ти замало віддихнули, сам собі суперечиш.
То це заперечення, чи як ти любиш говорити "пожартував"?
Тепер зрозуміло як ви вириваєте із контексту вірші.
Отець прославляє І.Х., хіба для вас це не дивно? Iван.8:54 Ісус відповів: Як Я славлю Самого Себе, то ніщо Моя слава. Мене прославляє Отець Мій, про Якого ви кажете, що Він Бог ваш.
Апостоли і християни прославляли імя І.Х.
Дiї.19:17 І це стало відоме юдеям та гелленам, усім, що в Ефесі замешкують, і острах напав на всіх їх, і славилося Ім'я Господа Ісуса.
2Сол.1:12 щоб прославилося Ім'я Господа нашого Ісуса в вас, а ви в Ньому, за благодаттю Бога нашого й Господа Ісуса Христа.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30457
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 11:52 

Востаннє редаговано Протестант 04 квітня 2011, 12:43 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ти процитував слова з Кол1:16,але чомусь не подивився в 15 вірш,де того хто на твою думку є Творцем-конструктором ,названно "образом невидимого Бога".Чи Отця десь подібно названно??Можеш пояснити це?

Дивися у інші місця.
Iван.1:18 Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.
Фил.2:6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,
7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина,

Це говорить про те, що І.Х. відкрив нам смертним, - Бога.
sss написав:
Також в тому ж 15 вірші про Христа говориться як про того хто є "роджений перш усякого творива".Запитаю тебе,якщо Христос родженний,то чи є таким Бог??Якщо Христос родженний,то коли??Якщо Христос родженний,то що з ним було до того,як він народився??де він був??

Ви не рівняйте це слово до простого фізичного. "народжений"/"Прототокос" означає має Владу, Начальник 17 А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.. Читаємо про Давида Пс.88:28 Я вчиню його теж перворідним, найвищим над земних царів. То що Давид був народжений першим, чи сьомий?Те саме про Христа, означає що він перше створіння і стоїть у Голові Церкви. 18 І Він Голова тіла, Церкви. Він початок, первороджений з мертвих, щоб у всьому Він мав першенство. Одним словом, Христос у всьому має первенство.

sss написав:
Далі 16 вірш-"усе через нього ...було створенно".Як це створенно "через нього"?Чи десь так про Бога(Отця) написанно??Ну й на сам кінець,про Бога(Отця) сказанно-"що з Нього походить усе".Чи десь подібно сказанно про Сина??.

Та читайте теж буквально про Отця Откр.1:8 Я есмь Альфа и Омега, начало и конец, говорит Господь, Который есть и был и грядет, Вседержитель.Откр.21:6 И сказал мне: совершилось! Я есмь Альфа и Омега, начало и конец; жаждущему дам даром от источника воды живой. Теж написано що він має початок і кінець.
Ну подумайте логічно, ви підкреслили: все було Ним створене, якщо все, то значить все. То як Він створив Сам Себе?

П.С. ССС, я уже тобі писав приватно, якщо цитуєш/пишеш наступне мої, чи свої слова, - роби це із нового речення. Бо мені потрібно 15 хв. поки розібратися де закінчується і починається інакша думка.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Невидимий Рожевий Єдинорог - Бог
30458
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 12:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
.Те саме і в творенні усьго.Бог -Конструктор-інженер,син-безпосередній виконавець.Тому й лише про одного Бога сказанно -"що з Нього походить усе".Хіба ні??
А тепер подивимося на те саме слово "Архі" де стосується Отця. І ви, ССС, скажіть, то із цих місць значить теж варто зробити висновок що Отець створений?Откр.1:8 Я есмь Альфа и Омега, начало и конец, говорит Господь, Который есть и был и грядет, Вседержитель.Откр.21:6 И сказал мне: совершилось! Я есмь Альфа и Омега, начало и конец; жаждущему дам даром от источника воды живой.Ну що ж ССС, получається реверс відносно Отця, то що ваша вартова башта на це говорить?
Суть отого слово "архі"слід сприймати у контексті слів серед яких воно вживається.Ти про це забуваєш,або ж є далеким від цього.Тому коли слово "архі" вживається стосовно Христа,наприклад у Об3:14-"Свідок вірний і правдивий, початок(архі) Божого творива",то суть цього слова вказує на те що Христос є початком,або тим першим Божим створінням.Що й узгоджується з Кол1:15-"родженний (первородженний Хом) перш усякого творива".Тобто як бачимо суть цього слова "архі" одна.І ще до прикладу стосовно Христа-- "Він початок(архі), первороджений з мертвих"(Кол1:18)Тут вже мова йде не про те що Христос є "архі" з творива,а з мертвих.Знову суть інша.

Це все якраз говорить що Христос є Творець, а не твориво.

sss написав:
Коли ж це слово(архі) вживається стосовно Отця-"Я есмь Альфа и Омега, начало(архі) и конец",то тут вже бачимо не йде мова про твориво чи мертвих,тобто суть зовсім інша ніж у випадку з Христом.Слід розрізняти суть слів які вживаються стосовно різних осіб...

Отож, слід розрізняти слова, а не під своє вчення підстроювати. Бо Христос є Творець, а не твориво.
Поясни: Откр.1:8 Я есмь Альфа и Омега, начало и конец, говорит Господь, Который есть и был и грядет, Вседержитель. Це місце добре говорить про Єдиного Бога. Хто має прийти Отець, чи Син?

П.С. ССС, я уже тобі писав приватно, якщо цитуєш/пишеш наступне мої, чи свої слова, - роби це із нового речення. Бо мені потрібно 15 хв. поки розібратися де закінчується і починається інакша думка.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30461
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ігорко написав:
хлоопці - і Ісус і Бог-Дух і Бог-Отець - це ж єдиний Бог, а не 3 різних. Тому виходить Ісус сам створив світ, далі сам себе зачав разом з своєю матір"ю, і далі мати його народила - зачатого від себе ж.
Ага,так само як той Єдиноріг невидимий рожевий. :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30464
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 13:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ігорко написав:
хлоопці - і Ісус і Бог-Дух і Бог-Отець - це ж єдиний Бог, а не 3 різних. Тому виходить Ісус сам створив світ, далі сам себе зачав разом з своєю матір"ю, і далі мати його народила - зачатого від себе ж.
Ага,так само як той Єдиноріг невидимий рожевий. :lol:

От бачиш, ти також маєш брата по духу. Обидвоє прикалуєтеся.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30465
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ігорко написав:
хлоопці - і Ісус і Бог-Дух і Бог-Отець - це ж єдиний Бог, а не 3 різних. Тому виходить Ісус сам створив світ, далі сам себе зачав разом з своєю матір"ю, і далі мати його народила - зачатого від себе ж.
Ага,так само як той Єдиноріг невидимий рожевий. :lol:

От бачиш, ти також маєш брата по духу. Обидвоє прикалуєтеся.
Ага попробуй не розсмійся коли така вже наддто заплутанна концепція єдиного чи то ТРИєдиного Бога.Правдоподібно виглядає по своїй унікальності як та про Рожевого.Ти б повірив у такого Бога,який є Рожевим та Невидимим та щей Єдинорогом?? :) .Тому сам зрозумій чому воно так смішно іноді буває коли таке чуєш про начебто Одного але одночасно Трьох,Про Бога але одночасно Його Сина,ну т.д.Тож ти краще прокоментуй те що написав в минулому отець.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30471
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 15:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Ігорко написав:
хлоопці - і Ісус і Бог-Дух і Бог-Отець - це ж єдиний Бог, а не 3 різних. Тому виходить Ісус сам створив світ, далі сам себе зачав разом з своєю матір"ю, і далі мати його народила - зачатого від себе ж.
Ага,так само як той Єдиноріг невидимий рожевий. :lol:

От бачиш, ти також маєш брата по духу. Обидвоє прикалуєтеся.
Ага попробуй не розсмійся коли така вже наддто заплутанна концепція єдиного чи то ТРИєдиного Бога.Правдоподібно виглядає по своїй унікальності як та про Рожевого.Ти б повірив у такого Бога,який є Рожевим та Невидимим та щей Єдинорогом?? :) .Тому сам зрозумій чому воно так смішно іноді буває коли таке чуєш про начебто Одного але одночасно Трьох,Про Бога але одночасно Його Сина,ну т.д.Тож ти краще прокоментуй те що написав в минулому отець.



Зовсім не запутана. Та, ті, хто далеко від Церкви Христової і не можуть зрозуміти.
Це Дух Святий лише відкриє вірним Йому. Зате їм дуже легко перекласти Біблію на свій лад, перекласти грецьке слово через єврейське на якусь мову, і т.д.



І Дух Святий і Ісус Христос виходять від Отця:


Іоана 16, 27 "Сам ведь Отец любит вас, потому что вы Меня полюбили и поверили что Я от Бога вышел."
Іоана 15 "26 Когда придёт Утешитель Которого Я пошлю вам от Отца, Дух истины Который от Отца исходит, Тот будет свидетельствовать о Мне; 27"

І коли Филип запитав Ісуса, хай покаже Отця, Ісус показав Себе і сказав, що лише так можна побачити Отця:

Иоана 14 "8Говорит Ему Филипп, Господи, покажи нам Отца, и хватает нам. 9 Говорит ему Иисус, Столькое время с вами Я есть и не узнал ты Меня, Филипп? Увидевший Меня увидел Отца; как ты говоришь, Покажи нам Отца? 10 Не веришь что Я в Отце и Отец во Мне есть?"





Також це доводить, що Авраам помер, але він живий.
Иоана 8, 56 "Авраам отец ваш возликовал чтобы он увидел день Мой, и он увидел и обрадовался".

Ваші ж СЕ, говорять, що душа не живе...
8 глава євангелія від Івана це про СЕ...


А словосполученя "Азм есмь" дуже важливе, бо не тільки вказує, що Христос завжди є (як І Отець завжди є", а ще й таку важливу річ вказує:

Иоана 8"25. Тогда сказали Ему: кто же Ты? Иисус сказал им: от начала Сущий, как и говорю вам."
"Иоана 8, 58 Сказал им Иисус, Истинно, истинно говорю вам, прежде Аврааму случиться Я есть."


Ану ж бо прослідкуйте по Євангелію від Івана "Я є", "Я Сущий". Може це ще Вам допоможе.


І Христос і Дух Святий говорять не від себе, а від Отця:

Иона 16,13. "Когда же приидет Он, Дух истины, то наставит вас на всякую истину: ибо не от Себя говорить будет, но будет говорить, что услышит, и будущее возвестит вам."

Іоана 14 "10. Разве ты не веришь, что Я в Отце и Отец во Мне? Слова, которые говорю Я вам, говорю не от Себя; Отец, пребывающий во Мне, Он творит дела.".




А як Христос говорить не від себе, а від Отця і також каже ці слова:
" Сия есть заповедь Моя, да любите друг друга, как Я возлюбил вас."


тоді він правдивий Бог, бо лише Бог дає заповіді. І при чому Ісус каже від себе, але не від себе, а від Отця. Отець в Христі тому Ісус і каже "Заповідь моя". Тобто від Себе і Отця одночасно бо вони - Одно! (а не просто вони заодно діють, як би в союзі). Дуже це важливим є!

Так що і Дух Святий і Ісус Христос (Син Божий) і Отець - один Бог!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30475
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 17:47 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Michail написав:
І при чому Ісус каже від себе, але не від себе, а від Отця.


Найпростіше це перекласти так: є Бог (-Отець), а дух і Ісус - його посланці, підпорядковані йому. Тоді все стає чітко і зрозуміло. Так само Ангели - це теж агенти Бога.
До речі саме через те що християнство запровадило крім одного Бога ще цілу купу інших божественних істот, різних там Ангелів і т д - саме тому Магомет і проголосив християн віровідступниками від прадавньої віри в єдиного Бога-творця.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30476
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 17:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Ігорко написав:
хлоопці - і Ісус і Бог-Дух і Бог-Отець - це ж єдиний Бог, а не 3 різних. Тому виходить Ісус сам створив світ, далі сам себе зачав разом з своєю матір"ю, і далі мати його народила - зачатого від себе ж.
Ага,так само як той Єдиноріг невидимий рожевий. :lol:

От бачиш, ти також маєш брата по духу. Обидвоє прикалуєтеся.
Ага попробуй не розсмійся коли така вже наддто заплутанна концепція єдиного чи то ТРИєдиного Бога.Правдоподібно виглядає по своїй унікальності як та про Рожевого.Ти б повірив у такого Бога,який є Рожевим та Невидимим та щей Єдинорогом?? :) .Тому сам зрозумій чому воно так смішно іноді буває коли таке чуєш про начебто Одного але одночасно Трьох,Про Бога але одночасно Його Сина,ну т.д.Тож ти краще прокоментуй те що написав в минулому отець.

Що "отець" він же "мислитель, а що ти, не правильно тлумачите. Що писати тут повно уже написано, нехай читає. Тому ніхто із вас не є християнином.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>