Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 01:26




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29157
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 00:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Дальше граєш свої ігри.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29162
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 13:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
sss написав:
Michail написав:
Нагадайте, будь ласка, сс де ВИ про Михаїла писали.
Починаєте мені набрибати.Подаю втретє для людини з особливими потребами.Будьте всеж уважнішими.
Цитата:
Ну звісно.Ви вчергове демонструєте нерозуміння і цього питання.Архангел звісно вищий від будь якого ангела,бо є Архі-ангел.Невже так важко це збагнути?чи то так закаламутити??



Крім Михаїла є ще архіангел Гавриїл, Уриїл і ін. У Обявленні їх названо сім Духів Божих...
Ангелів також євреї вважали Божими духами. Таке в них було представлення.

Ісус же вище за будь якого ангела і за архіангелів теж. Бо архіангел це вид ангелів. Є ще престоли, сили і т.д.

Михайле почитайте значення слова "АРХІ" і всі питання зняті viewtopic.php?p=21078#p21078


Не зняті. Архіангелів є кілька, але вкажіть які з них є по правиці Отця? Які взагалі Бога називають Отцем?
Через усіх Бог створив світ?
Архіангели - теж ангели.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29164
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Дальше граєш свої ігри.
Я й іншого не сподівався від тебе.Нащо включаєш -8.Якщо тебе цікавить якесь питання ,то напиши яке,а неподавай пачками те що ти десь там скачав з інета.Більш того я кожен пункт отого що ти скопіював,спротував коли відповідав на подібні закиди Востока,який теж власного сформулювати неможе,лише теж копіює недумаючи щось та сюди поміщає.То ти неплутай свої ігри з тим що я вам відписую.Мене ж цікавить хто такий Ісус Христос-Бог??,А хто такий Бог-особа чи три окремих особи,розум чи три окремих розуми.??розумієш питання Протестанте??Тому нащо так увилювати від відповіді згадуючи про ігри?? :shock:То ти відповіси??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29165
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 14:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Не зняті. Архіангелів є кілька, але вкажіть які з них є по правиці Отця? Які взагалі Бога називають Отцем?Через усіх Бог створив світ?Архіангели - теж ангели.
Михайле викиньте ті неграмотні думки з голови.Як катехит може говорити такі речі :shock: ,я ніяк не можу збагнути??Звідки ви дізналися що архангелів є 7 чи кілька???Біблією обгрунтуєте??Якщо ні то я змушений буду вас звинуватити в ганебній єрисі,до якої ви част о схиляєтесь.адже це вже не вперше ви таке пишете.перший раз я промовчав,сподіваючись що ви виправити ту неграмотність,та ви і далі до неї звертаєтесь.Отож питаня написанне.відповідайте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29167
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 15:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Архіангелів є кілька, але вкажіть які з них є по правиці Отця?

Ні один.
Michail написав:
Які взагалі Бога називають Отцем?

Ні один.
Michail написав:
Через усіх Бог створив світ?

Бог Сам творив світ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29176
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 16:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я й іншого не сподівався від тебе.

Звісно, ти ж знаєш що я із тобою гратися у котики-мишки не буду.
sss написав:
Нащо включаєш -8.

?????????
sss написав:
Більш того я кожен пункт отого що ти скопіював,спротував коли відповідав на подібні закиди Востока,

По перше, Восток, питань не давав, а я тоді показав вчинки і паралель І.Х. і Отця.
А Ісус Христос тобі задав, повторяю: ССС, "Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені?"
Дальше Він тобі задає запитання "Коли ж ні, то повірте за вчинки самі".

А вчинки І.Х. дивися 1.viewtopic.php?p=29115#p29115
2. viewtopic.php?p=29151#p29151




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29177
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То ти неплутай свої ігри з тим що я вам відписую.Мене ж цікавить хто такий Ісус Христос-Бог??,А хто такий Бог-особа чи три окремих особи,розум чи три окремих розуми.??розумієш питання Протестанте??Тому нащо так увилювати від відповіді згадуючи про ігри?? То ти відповіси??

Ну що ж показую твою ігру. Майже всі ці питання - відповіді є на 53 сторінці, цієї теми:
viewtopic.php?p=29073#p29073
viewtopic.php?p=29075#p29075
viewtopic.php?p=29077#p29077
viewtopic.php?p=29080#p29080
viewtopic.php?p=29083#p29083

sss написав:
То ти відповіси??

Думаю, я тобі і всім показав твою хитру ігру, а смисл тієї твоєї ігри щоб всіх заплутати і щоб всі забули запитання І.Х: "Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені?"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29179
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 17:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Думаю, я тобі і всім показав твою хитру ігру, а смисл тієї твоєї ігри щоб всіх заплутати і щоб всі забули запитання І.Х: "Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені?"
А то оно яке тебе питання цікавить.Ну то я вже тобі на нього неодноразово відповідаюЯ звичайно вірю в ці слова,але розумію їх не так як ти собі придумав,а так само як говориться і в іншому місці Писання.Порівняймо,але будь уважний.Ів20:17-"як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони".То чи тепер не є зрозумілою думка Христа щодо "Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі-Я в Отці, а Отець у Мені",це ті ж слова.Ну й після них Ісус каже що і учні "щоб ..були в Нас ".Отже висновок Ісус в Отці,Отець в Ісусі так само як учні в Них.То чи є такі слова фактом що Ісус,Отець та учні є одним Богом,адже не тільки Ісус в Отці,а й учні в Них?? :) Заперечити зможеш??Я тебе колись все таки виведу на чису воду,будь певен.
Тепер стосовно мого питання про Бога-особу чи три особи.Ми закінчили обговореня цього питання оцим моїм повідомленням
Цитата:
Ти розумієш,що там де є особа там і є розум.Якщо є три особи окремих,значить три окремих розуми.Не переч сам собі.Не може бути три окремих особи з одним розумом.Бо це якраз змахує на отого горинича з трьома головами але одним центром управліня(розумом)
На яке ти так і невідповів,а банально зїхав на інше.Тож як може бути три окремих особи,а один розум??Хіба це не змахує на отого горинича з трьома головами та одним центром управління(розумом)??Відповіси,так само як я на основі Письма.
Ну й я тут читав і ніяк не міг зрозуміти дещо.Допоможиш разом Юрком??--"сказав Маноах до своєї жінки: Ми справді помремо, бо ми бачили Бога" .Кого тут Маноах називає Богом???І чи вірите ви його словам??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29186
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 18:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Тому я вірю 2ому варіанту перекладу цих слів "слово було богом,божесвенним".
Й тут дешево купилися, кажучи про два варіанти в Біблії з різними за змістом перекладами. Це абсурд. Біблійне одне, інше позабіблійне.
Хтось читає не ту біблію.

sss написав:
Yur написав:
Тож вірите ви у правдивість слів Апостола, сказаних ним до Ісуса Христа. Господь мій і Бог мій! ТАК чи НІ.
Цим словам які ви подаєте згідно з певним перекладом я невірю. Ви б мали вже про це здогадатись Юрію.Навіщо клеїти нерозумного.Пояснення чому я подав.Чого ви ще бажаєте почути??
Власне почув те, що й сподівався, що СЄ на відміну від будь-яких християн, мають власний варіант Біблії й трактують її по своєму. При тому допускаючи якісь інші варіанти. Тобто в даному випадку присутні дві діаметрально протилежні висхідні позиції, коли за основу береться свій зміст й усе решту іде як підгонка під первісне розуміння.
Основою ж має бути НАПИСАНЕ, а не чиєсь розуміння.

От ви, не бажаючи прийняти слова з Євангелії: Господь мій і Бог мій! (Івана 20:28), наводите цитату: Хіба не написано в вашім Законі: Я сказав: ви боги (Івана 10:24), котра за свідківською логікою мала б заперечувати слова Томи, де Апостол називає Ісуса Христа Богом. Утім жодних заперечень не існує. Церква сприймає цитати з Біблії такими якими вони є і має пояснення до них, на основі тієї ж Біблії.

Також намагаєтесь апелювати до Євангельських слів і Бог було Слово (Івана 1:1), мовляв, як це може бути що, Бог був в Бога.
А як це може бути, що Син Божий воплотився від Духа Святого? Як може бути, що ісус з пару хлібин розмножив їх у величезну кількість? Як може бути, що Він воскресив Лазаря, тіло котрого вже засмерділося? Як може бути, що Він Воскрес, проходив крізь замкнені двері і Вознісся на Небеса?.
Виходить, що може бути, завдяки нашій вірі НАПИСАНОМУ.
У свідків же віра в написане, але не те.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29198
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А то оно яке тебе питання цікавить.Ну то я вже тобі на нього неодноразово відповідаюЯ звичайно вірю в ці слова,але розумію їх не так як ти собі придумав,а так само як говориться і в іншому місці Писання.Порівняймо,але будь уважний.Ів20:17-"як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони".То чи тепер не є зрозумілою думка Христа щодо "Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі-Я в Отці, а Отець у Мені",це ті ж слова.Ну й після них Ісус каже що і учні "щоб ..були в Нас ".Отже висновок Ісус в Отці,Отець в Ісусі так само як учні в Них.То чи є такі слова фактом що Ісус,Отець та учні є одним Богом,адже не тільки Ісус в Отці,а й учні в Них?? Заперечити зможеш??Я тебе колись все таки виведу на чису воду,будь певен.Тепер стосовно мого питання про Бога-особу чи три особи.Ми закінчили обговореня цього питання оцим моїм повідомленням


sss написав:
То ти неплутай свої ігри з тим що я вам відписую.

Ну от для чого знов в ті ігри грати. Немає відповіді, йдеш по колу запитань. На це питання уже була відповідь.
viewtopic.php?p=21369#p21369
viewtopic.php?p=21141#p21141

********************
Добре не вірите Біблії, подивимося як це місце звучить в інших перекладах:

21 чтобы все они пребывали в единении, подобно тому, как Ты, Отче, пребываешь во Мне и Я - в Тебе. И если они пребудут в единении с Нами, то мир уверует, что Ты послал Меня.

олю Тебя, чтобы даровал Ты им единение. Ты во Мне, и Я в Тебе. Пусть же и они станут едины с Нами, чтобы уверовал мир, что Я послан Тобой.

Я молюся за те, щоб усі ці люди єднались у вірі й жили так, як Ти, Отче, - в Мені, а Я - в Тобі. Нехай і вони будуть об'єднані з Нами, щоб світ повірив, що Я - Твій посланець.


****************
Якщо ви праві, то ми получається ми можемо бути всюдиприсутні, всезнаючі, знати думки і серце……. одним словом мати ці атрибути що у Отця і Сина. Ви їх маєте? Я ні.
До вас Бог теж молиться і ви Йому даєте відповіді, помагаєте коли Йому треба?

Правда абсурдне ваше пояснення?
*******************
Якщо ваша організація вам засліпила очі, то почитайте пояснення цих віршів.

Вторая цель определена словами: и они да будут в Нас едино. Верующие только тогда смогут сохранить взаимное единение, когда будут пребывать в Отце и Сыне: единение, существующее между Отцом и Сыном, будет содействовать и укреплению единства между верующими.

Как молился Он о будущей Церкви? Он просил, чтобы все ее члены были бы так же едины между собою, как Он един со Своим Отцом. Какое единство имел Он в виду? Это не есть единство административное или организационное, или единство, основанное на соглашении, а единство личного общения. Мы уже видели, что единство между Иисусом и Его Отцом было выражено в любви и послушании. О единстве любви молился Иисус, о единстве, когда люди любят друг друга, потому что любят Бога, о единстве, основанном исключительно на отношении сердца с сердцем. Христиане никогда не организуют свои церкви на один лад, и никогда не будут поклоняться Богу на один манер, они даже никогда не будут верить совершенно одинаково, но христианское единство превосходит все эти различия и соединяет людей воедино в любви. Христианское единство в наши дни, как и во всей истории страдало и встречалось с помехами потому, что люди любили свои церковные организации, свои собственные уставы, свои ритуалы больше, чем друг друга. Если бы мы действительно любили Иисуса Христа и друг друга, ни одна церковь не исключала бы Христовых учеников. Только заложенная Богом в сердце человека любовь может преодолевать преграды, воздвигнутые людьми между отдельными личностями и их церквами.

17,21 В молитве Он просил о единстве среди верующих, но на сей раз это было с мыслью о спасении грешников. Единство, о котором Христос молился, не подразумевало внешний союз церквей. Скорее это было единство, основанное на общем моральном сходстве. Он просил, чтобы верующие были все едино, являя сущность Бога и Христа. Именно это заставит мир поверить, что Бог послал Его. Это единство принудит мир сказать: "Как Отец был виден в Христе, так и я вижу Христа в христианах".
чтобы они были едино, как и Мы. Единство Лиц Троицы служит величественным образцом для общности верующих через их единство со Христом (см. ком. к 14,10.11). Особенно решительно это подчеркивается в молитве Иисуса (ст. 21-23). Поэтому каждый христианин должен постоянно стремиться к такому единству, чтобы прославить Бога, и проявлять любовь ко всем детям Божиим.

**********
Повторяю в третє запитання:
А Ісус Христос тобі задав, повторяю: ССС, "Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені?"
Дальше Він тобі задає запитання "Коли ж ні, то повірте за вчинки самі".


То вчинки Христа відповідають атрибутам Бога, які я наводив нижче?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29199
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 00:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Порівняймо,але будь уважний.Ів20:17-"як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони".

ПОрівнюю:
Одне із твоє любимих місць для насміху 1Кор.1:10 Тож благаю вас, браття, Ім'ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі говорили те саме, і щоб не було поміж вами поділення, але щоб були ви поєднані в однім розумінні та в думці одній!

1Кор.12:12 Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, так і Христос.

1Кор.12:25-27 щоб поділення в тілі не було, а щоб члени однаково дбали один про одного. 26 І коли терпить один член, то всі члени з ним терплять; і коли один член пошанований, то всі члени з ним тішаться. 27 І ви тіло Христове, а зосібна ви члени!

До ефесян 4:3-6 3 пильнуючи зберігати єдність духа в союзі миру. 4 Одне тіло, один дух, як і були ви покликані в одній надії вашого покликання. 5 Один Господь, одна віра, одне хрищення, 6 один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх.

1Кор.126 Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе.
7 І кожному дається виявлення Духа на користь. ........13 Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним. ............8 Та нині Бог розклав члени в тілі, кожного з них, як хотів. ............Та Бог змішав тіло, і честь більшу дав нижчому членові, 25 щоб поділення в тілі не було, а щоб члени однаково дбали один про одного. ........

23 .... як і Христос Голова Церкви, Сам Спаситель тіла!(Еф.5:23)


Суть слів Христа полягає в тому що Отець і Він Одно були ще до Христа втілення. І Він говорив в цій молитві щоб ми такі самі були єдині (бо Церква має бути Одна), бо Голова цієї Церкви є Христос. А щоб ми були В єдинстві із Богом, то нам потрібно зодягнутися у Христа/народитися із гори.

А тепер покажи, де є записано так як це ти перекрутив у святій Євангелії? Покажи цю думку через всю Біблію?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29200
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 00:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну й я тут читав і ніяк не міг зрозуміти дещо.Допоможиш разом Юрком??--"сказав Маноах до своєї жінки: Ми справді помремо, бо ми бачили Бога" .Кого тут Маноах називає Богом???І чи вірите ви його словам??

Ісая теж говорить що бачив Бога. Мойсей бачив Бога, і ніхто не помер. :?

Але ти мені ширше відкрив одне місце, де записано так:
Iван.1:18 Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.

8 Говорить до Нього Пилип: Господи, покажи нам Отця, і вистачить нам!
9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця?
10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті.
11 Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі.
(Iван.14:8-11)

ССС, І.Х. дивується вашому питаню: Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця?
Отож, І.Х. це Бог, який прийшов до нас у Тілі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29201
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 01:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я тебе колись все таки виведу на чису воду,будь певен.

ССС, я вам вірю на всі 100%....то виходить справді слуга сатани. Ти мені нагадав 1Петр.5:8 Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого. :evil:
Отож, мені залишається: місця дияволові не давайте!(Еф.4:27)

На перед дякую! :ok:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29221
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Архіангелів є кілька, але вкажіть які з них є по правиці Отця?

Ні один.
Michail написав:
Які взагалі Бога називають Отцем?

Ні один.
Michail написав:
Через усіх Бог створив світ?

Бог Сам творив світ.


Через Ісуса Христа. Я це питання ссс задавав. Бо він каже за вченням СЕ, що Ісус - Архангел Михаїл.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29223
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 15:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Я це питання ссс задавав. Бо він каже за вченням СЕ, що Ісус - Архангел Михаїл.

А я подумав на роздуми усім.
Та нічого що відповів. Це все таке істинне вчення Всесвітньої Христової Церкви, де це питання ніхто сумніву не піддає.
2Кор.13:1 ..... Кожна справа хай станеться вироком двох чи трьох свідків. Оскільки ортодоксальні всі церкви і всі протестантські церкви говорять однаково, значить це 100% Істинна.

Тільки одне шкода, ССС втікне від мого запитання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>