Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 03:33




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29065
ДописДодано: 16 січня 2011, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Спочатку маємо вірити НАПИСАНОМУ, а згодом й розуміння прийде.
Ну от ви сліпо вірите написанному у власних перекладах,то мабуть і розуміння цього прийшло.
Як це у власних перекладах. Переклади офіційні, у всих одинаково сказано:

і Бог було Слово (укр.)
и Слово было Бог (рос.)
and the Word was God (англ.)
i Bogiem było Słowo (польск.)


sss написав:
Прошу пояснити,як це Бог був в Бога :shock:.Принцип матрьошки :) .Поділіться цим.
А який смисл ділитися, пояснювати щось людині, котра не вірить Святому Письму.
Ви невірите словам що Бог було Слово, хтось не хоче вірити в непорочне зачаття Ісуса від Духа Святого, у чудесне розмноження хлібів і риби, у воскресіння Лазаря, тіло котрого вже почало смердіти. І як це все невіруючому пояснити ..

Можу запропонувати іще одну цитату Івана 20:28.

28. Фома сказал Ему в ответ: Господь мой и Бог мой!
УПО: А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!
KJV: And Thomas answered and said unto him, My LORD and my God.
http://www.maranatha.org.ua/bible/index ... k=43&ch=20

Tomasz Mu odpowiedział: "Pan mój i Bóg mój!"
http://www.nonpossumus.pl/ps/J/20.php




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29067
ДописДодано: 16 січня 2011, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну так Бог завжди був з Богом

Iван.1:1 .... і Бог було Слово.

sss написав:
Ну так Бог настільки близький сам з собою,що в Нього немає тайн від самого себе

Це тобі не змій горинич. А три окремі особи, які мають одну сутність. Написано що жінка і чоловік одно, але ти можеш скрити від неї думки, а Бог не може.
sss написав:
.А чому цього не може зробити Отець,або Дух,"открыть нам, что такое Бог",а лише Ісус??

Бо це зробив І.Х., бо Він став Людиною. Iван.1:18 Ніхто Бога ніколи не бачив,
Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29068
ДописДодано: 16 січня 2011, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Спочатку маємо вірити НАПИСАНОМУ, а згодом й розуміння прийде.
Ну от ви сліпо вірите написанному у власних перекладах,то мабуть і розуміння цього прийшло.
Як це у власних перекладах. Переклади офіційні, у всих одинаково сказано:і Бог було Слово (укр.)
и Слово было Бог (рос.)and the Word was God (англ.)i Bogiem było Słowo (польск.)
У власних мав на увазі у таких які це подають так як вам до вподоби.А я зустрічав та й мабуть і ви теж,трохи інші переклади цього місця.Приміром в "Біблії з коментарями для повного життя" (БК1997)-у примітці до цього вірша написано: "Христос був божественним".Аналогічно перекладено в підрядковому перекладі "Емфатичний діаглот" (англ.).Або ж в (НС)-"Слово було богом",що узгоджується і з іншими іностранними перекладами-1808 «and the word was a god» The New Testament, in An
«і слово було богом» Improved Version, Upon the
Basis of Archbishop Newcome’s
New Translation: With a
Corrected Text. London.
1829 «and the Logos was a god» Thompson John S. The
«і Логос був богом» Monotessaron; or, The Gospel
History, According to the Four
Evangelists. Vol. 1. Baltimore.
1864 «and a god was the Word» Wilson Benjamin. The Emphatic
«і богом було Слово» Diaglott  (J21, interlinear
reading). New York—London.
Мабуть зрозуміло що тут думка залежить від перекладу.Але ж нетільки.Своє розуміння будь якого вірша слід узгоджувати з контекстом.Тому в деяких перекладах Ів1:18 точно передаються ті слова так-"Ніхто з людей Бога ніколи не бачив, та єдинородний бог(не син), який перебуває при лоні Батька, розказав, яким він є.".Отож Бог єдинородним бути неможе,бо він сам народжує та творить.Чомусь подібного не сказанно про Отця Бога.Чи нетак хлопці??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29069
ДописДодано: 16 січня 2011, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Прошу пояснити,як це Бог був в Бога :shock:.Принцип матрьошки :) .Поділіться цим.
А який смисл ділитися, пояснювати щось людині, котра не вірить Святому Письму.
Ви невірите словам що Бог було Слово, хтось не хоче вірити в непорочне зачаття Ісуса від Духа Святого, у чудесне розмноження хлібів і риби, у воскресіння Лазаря, тіло котрого вже почало смердіти. І як це все невіруючому пояснити ..
Та чому ж ви так одразу щодо недовіри до Святого Письма.Невже кожного хто вас питає пояснення Писання,ви вважаєте невіруючим.Недобре так.Так ви можете крутити як завгодно і не пояснювати.Писання не слід іноді сприймати буквально.Також своє розуміння неможна будувати лише на якомусь одному фрагменті.Тож прошу пояснити як це Бог був в Бога??Хіба Бог який був в Бога,не є тим самим Богом в якого він був??Просто як ви це розумієте.Мене не потрібно переконувати в чомусь в даному випадку.Просто дайте відповідь,якщо ви не лукавець. :yes:
Цитата:
Можу запропонувати іще одну цитату Івана 20:28.! А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!
А я у відповідь-Ів10:34-"Відповів їм Ісус: Хіба не написано в вашім Законі: Я сказав: ви боги?".Ви ніколи не пробували подумати нащо Ісус навів ці слова з Псалму де людей Бог називає богами??От поділіться цим.То якщо людей названно богами,то що такого ви розгледіли у тому що Хома під враженням назвав Ісуса богом??Поясніть що ви у цьому розледіли такого,чого ви б немогли розгледіти у тих словах де простих людей названно "боги".




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29071
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:01 

Востаннє редаговано sss 17 січня 2011, 00:06 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ну так Бог завжди був з Богом

Iван.1:1 .... і Бог було Слово.
sss написав:
Ну так Бог настільки близький сам з собою,що в Нього немає тайн від самого себе
Це тобі не змій горинич. А три окремі особи, які мають одну сутність. Написано що жінка і чоловік одно, але ти можеш скрити від неї думки, а Бог не може.
sss написав:
.А чому цього не може зробити Отець,або Дух,"открыть нам, что такое Бог",а лише Ісус??
Бо це зробив І.Х., бо Він став Людиною. Iван.1:18 Ніхто Бога ніколи не бачив,
Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.
Протестанте,гадаю розмова з тобою є безглуздою до тих пір коли ти не почнеш сам думати,а не повторювати слова неграмотних авторів на рус язике.Бог це особа чи ні??Твоя власна відповідь мене влаштує.Чекаю.Ну й за що ти мені мінуса вліпив,поясни.
Цитата:
Це тобі не змій горинич. А три окремі особи, які мають одну сутність
Тобто ці три особи є трьома Богами з однією сутністю??Також якщо є три окремі особи Бога. То ким тобі є окремо одна особа Божа від іншої особи Божої.Ким??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29072
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Отож Бог єдинородним бути неможе,бо він сам народжує та творить.Чомусь подібного не сказанно про Отця Бога.Чи нетак хлопці??

Бо Отець не народжувався, а Син. Єдинородний це той хто був Одно із Богом, Той хто відкрив Бога людині ів. 1:18




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29073
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
.Бог це особа чи ні??

Звісно. Хіба не так Біблія говорить?
sss написав:
Ну й за що ти мені мінуса вліпив,поясни.

Та я ж пояснив був як ставив. Ти що не знаєш, що без пояснення мінуси не ставиться.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29074
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Отож Бог єдинородним бути неможе,бо він сам народжує та творить.Чомусь подібного не сказанно про Отця Бога.Чи нетак хлопці??

Бо Отець не народжувався, а Син. Єдинородний це той хто був Одно із Богом, Той хто відкрив Бога людині ів. 1:18
А що було з сином до того як він народжувався??Ну й якщо Ісус єдинородний бог,а отець неєдинородний Бог,то виходить що Ісус інший Бог ніж Отець,бо він єдинородний ,а отець не єдинородний??ТАК??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29075
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
.Бог це особа чи ні??

Звісно. Хіба не так Біблія говорить?
Біблія то говорить так,а ти писав що Бог це три окремі особи.То ти себе спалив!! :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29076
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А що було з сином до того як він народжувався??

Був Богом, якого не знали люди.

sss написав:
Ну й якщо Ісус єдинородний бог,а отець неєдинородний Бог,то виходить що Ісус інший Бог ніж Отець,бо він єдинородний ,а отець не єдинородний??ТАК??

Не інший, Він Той хто виявив Бога. Єдинородний це значить Син Божий, А Син Божий значить рівні права, одна сутність. Єврейські лідери розуміли саме те, що мав на увазі Ісус фразою "Син Божий." Щоб бути Син Божий повинен бути такого ж характеру, як Бог. Син Божий "від Бога". Претендувати на ту ж природу, як Бог-в дійсності бути Богом було блюзнірством єврейських лідерів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29077
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Біблія то говорить так,а ти писав що Бог це три окремі особи.То ти себе спалив!!

Три особи, одна сутність, бо Бог Один. Я ж тобі говорю це не змій горинич що має одне тіло, а три голови. Бо як ти інакше поясниш що у Христа та саме сутність що у Отця?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29078
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss, а хто для Вас є Ісус Христос?
Поясніть логічно Вашу думку, будь ласка.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29079
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
А що було з сином до того як він народжувався??

Був Богом, якого не знали люди.
Ти сам це придумав,ти десь в Біблії прочитав.Хіба до Ісуса,люди не знали Бога??
sss написав:
Ну й якщо Ісус єдинородний бог,а отець неєдинородний Бог,то виходить що Ісус інший Бог ніж Отець,бо він єдинородний ,а отець не єдинородний??ТАК??
Цитата:
Не інший, Він Той хто виявив Бога.
Ну як не інший,якщо Ісус єдинородний,а Отець не..??Це є ознакою відмінності.Хіба ні??Як Бог може виявити Бога??Бог він і в африці Бог,і в Тернополі.Навіщо Ісусу було виявляти Бога??Він ж Бог.
Цитата:
Єдинородний це значить Син Божий
правильно єдинородний син Бога,Ну й якщо він єдинородний,то його хтось породив.Хто??
Цитата:
А Син Божий значить рівні права, одна сутність
а це вже побрехеньки.Я тобі колись спростовував це,чого ти не заперечив.Сам Ісус говорив протилежне"більший за мене Отець"
Цитата:
Єврейські лідери розуміли саме те, що мав на увазі Ісус фразою "Син Божий." Щоб бути Син Божий повинен бути такого ж характеру, як Бог. Син Божий "від Бога". Претендувати на ту ж природу, як Бог-в дійсності бути Богом було блюзнірством єврейських лідерів.
Ну,ну давай не будемо переповідати те чого не розуміємо.Ісус міг претендувати на ту ж природу,але не на те щоб бути Богом,бо він був Його сином.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29080
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Біблія то говорить так,а ти писав що Бог це три окремі особи.То ти себе спалив!!
Три особи, одна сутність, бо Бог Один. Я ж тобі говорю це не змій горинич що має одне тіло, а три голови. Бо як ти інакше поясниш що у Христа та саме сутність що у Отця?
Так стоп,Бог це особа чи особи??Ти написав спочатку три,а потім одна.То як три особи можуть одночасно бути одною.Одній особі притаманний один розум.Якщо є три окремих особи значить є три окремих розуми?Тож Бог це один розум чи три окремих.Бог це одна особа чи три окремих?? Твоя відповідь,а не переповідання.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29081
ДописДодано: 17 січня 2011, 00:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
А що було з сином до того як він народжувався??

Був Богом, якого не знали люди.
Ти сам це придумав,ти десь в Біблії прочитав.Хіба до Ісуса,люди не знали Бога??

Я не говорив що не знали, я говорив що не бачив ніхто Бога, тільки Слово/Ісус став Людино і показав нам Бога. 1Тим.6:16 Якого не бачив ніхто із людей, ані бачити не може.

Цитата:
sss написав:
Ну й якщо Ісус єдинородний бог,а отець неєдинородний Бог,то виходить що Ісус інший Бог ніж Отець,бо він єдинородний ,а отець не єдинородний??ТАК??
Цитата:
Не інший, Він Той хто виявив Бога.
Ну як не інший,якщо Ісус єдинородний,а Отець не..??Це є ознакою відмінності.Хіба ні??Як Бог може виявити Бога??Бог він і в африці Бог,і в Тернополі.Навіщо Ісусу було виявляти Бога??Він ж Бог.

Бо Бога ніхто ніколи не бачив, тому і виявив.


Цитата:
Цитата:
Єдинородний це значить Син Божий
правильно єдинородний син Бога,Ну й якщо він єдинородний,то його хтось породив.Хто??

Породив це і значить виявив Бога, тобто Син Бога, який і був Богом. Як бачимо не сотворив, як ви це тлумачити. Бо Бог Сам себе не сотворював.

Цитата:
А Син Божий значить рівні права, одна сутність
а це вже побрехеньки.Я тобі колись спростовував це,чого ти не заперечив.Сам Ісус говорив протилежне"більший за мене Отець"
Цитата:
Єврейські лідери розуміли саме те, що мав на увазі Ісус фразою "Син Божий." Щоб бути Син Божий повинен бути такого ж характеру, як Бог. Син Божий "від Бога". Претендувати на ту ж природу, як Бог-в дійсності бути Богом було блюзнірством єврейських лідерів.
Ну,ну давай не будемо переповідати те чого не розуміємо.Ісус міг претендувати на ту ж природу,але не на те щоб бути Богом,бо він був Його сином.[/quote] Та ви подивіться що під словом "Син Божий" розуміли євреї, вони так і розуміли що Він притиндує на місце Бога. 63...І первосвященик сказав Йому: Заприсягаю Тебе Живим Богом, щоб нам Ти сказав, чи Христос Ти, Син Божий? 64 Промовляє до нього Ісус: Ти сказав... А навіть повім вам: відтепер ви побачите Людського Сина, що сидітиме праворуч сили Божої, і на хмарах небесних приходитиме! 65 Тоді первосвященик роздер одежу свою та й сказав: Він богозневажив! Нащо нам іще свідки потрібні? Ось ви чули тепер Його богозневагу!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>