Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 липня 2021, 14:01
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Де знайти фінансову підтримку християнським сайтам
18054
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2009, 07:47 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Ця тема буде корисною для тих, хто має і розвиває власний сайт християнського спрямування.

Розповсюджувати євангельську вістку всіма можливими шляхами та засобами - це добра справа. Чимало є свідчень людей, які розпочали свій пошук дороги до Бога через Інтернет. Інтернет став сьогодні потужним джерелом інформації для мільйонів людей. І ми розуміємо важливу місію християнських сайтів для популяризації християнських цінностей, для розповсюдження Доброї Новини.

Але створення та підтримка сайту вимагає певних фінансових витрат. Особливо, якщо врахувати той факт, що популяризація нового сайту (розкрутка, як кажуть) вимагає інколи суттєвих фінансових вкладень. До речі, частково у справі розвитку нового сайту допоможе рейтинг християнських сайтів.

Зазначимо, що до цього часу сайт "Джерело" існував на кошти добровільних пожертвувань членів редакції та на добровільні пожертви декого з учасників форуму. Однак, у зв'язку з фінансовою кризою та ростом витрат на утримання та популяризацію сайту, нам довелося шукати додаткові джерела фінансових надходжень. Ми принципово відмовилися від пошуків жертводавців, оскільки вважаємо, що будь-який корисний для людей сайт може існувати автономно, тобто покрити витрати за рахунок отримання доходу з цього сайту.

Існує чимало способів отримати хоча й невеликі, але певні кошти зі свого сайту. Звичайно, далеко не всі з них є прийнятними для сайтів християнського спрямування. Наприклад, розміщення випадкової реклами на сайті не завжди доцільно, бо може з'явитися реклама сайтів з неетичним змістом. Саме з цієї причини на сайті "Джерело" ми взагалі не розміщуємо випадкових рекламних банерів - щоб забезпечити чистоту наповнення сайту.

У цій темі кожен може поділитися випробуваним і етичним способом отримання додаткового доходу для підтримки сайту. Допоможемо один одному знайти фінансову підтримку для справи Божої.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Де знайти фінансову підтримку християнським сайтам
18056
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2009, 15:36 
Придверник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2020, 10:36
Написано: 282
Звідки: Jerelo
Google Adsense

Одним з найпопулярніших способів отримання доходів від розміщення на сайті реклами є Google Adsense.

Гугл платить не за покази реклами, а за клацання на одну з ланок, які будуть розміщені на твоєму сайті. Причому Гугл автоматично підбирає тематику ланок, які підходять до того сайту, на якому вони розміщуються. Тобто якщо твій сайт є християнським, то і ланки переважно матимуть християнський характер.

Ми планували підключитися до цієї системи раніше, однак Гугл до тепер не підтримував україномовні сайти. Проте, Гугл виправився і тепер, починаючи з листопада цього року, можуть підключатися й українські сайти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Де знайти фінансову підтримку християнським сайтам
18057
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2009, 16:16 
Придверник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2020, 10:36
Написано: 282
Звідки: Jerelo
ТИХОЮ САПОЮ

Ще є один популярний спосіб отримання невеликої фінансової підтримки, який в народі називають "тихою сапою".
Працюючи на городі сапою ще ніхто не розбагатів, але й з голоду ніхто не помер. Працювати тихою сапою - це означає помаленько працювати, не намагатися вкусити багато, цебто отримати хай невеликий, але стабільний дохід.

Але все це - лірика. Тепер по суті. Насправді, сапа - це назва російського інтернет-проекта sаре.ru. Це такий своєрідний ринок, який об'єднює власників різних сайтів для того, щоб вони могли допомогти один одному у популяризації та заробітку. Розміщені ланки призначені не для кліків по них, а для індексації пошуковими роботами.

Отже, кожен вебмайстер може зареєструвати свій власний сайт на цьому порталі і надати можливість всім бажаючим розмістити на сайті своє оголошення/рекламу. Це оголошення не носить випадкового характеру, а його розміщують за згодою власника конкретні люди для індексації їх ланок пошуковими роботами. Причому вони так само бачать Ваш сайт, оцінюють його зміст і частоту індексації пошуковиками, а тоді приймають рішення, чи хочуть вони там розмістити ланку на свій сайт. Якщо розмістять - ви починаєте отримувати маленький, але стабільний дохід, який не залежить від кліків, а лише від часу розміщення. Чим більше оголошень розмістять, тим більшим буде цей дохід.

Якщо зацікавилися, то можете відразу зайти на цю біржу рекламних повідомлень і подивитися докладніше. Це просто і доступно.

Саме цей спосіб ми почали використовувати нещодавно. Рекламні ланки ми розміщуємо на деяких сторінках сайту, і зробили їх не дуже помітними, щоб відвідувачі Джерела не звертали на них уваги. За кожну ланку можна щодня отримувати доход від 1 коп. до кількох гривень в залежності від PR (Google) та тИЦ (Яндекс) твого сайту. Таким чином, якщо твій сайт має декілька десятків популярних сторінок, то він зможе самостійно окупити свої затрати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Де знайти фінансову підтримку християнським сайтам
19327
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2009, 02:07 
Придверник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2020, 10:36
Написано: 282
Звідки: Jerelo
ЛІНКФІД

Якщо Ваш сайт вже почав заробляти ТИХОЮ САПОЮ і Ваші щоденні доходи помаленько зростають, але Ви хочете цей процес пришвидшити, то варто зареєструватися на ще одній ланковій біржі, яка дуже легко встановлюється поверх САПИ, і не потрібно вносити додаткових змін в коді програми.

Лінкфід має таку перевагу перед САПОЮ, що Ви можете самостійно наповнити свій сайт ланками, які відразу після реєстрації почнуть приносити доходи, тоді як в САПІ часом днями чи місяцями потрібно чекати аж поки заповняться усі сторінки Вашого сайту. Причому ці дві системи між собою не конфліктують, але доповнюють одна одну.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2021 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ> Радіопрограма щосуботи 23:15