Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 травня 2024, 17:42




Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5546
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2006, 09:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
"До того те, що звідки вийшло ще нічого не доводить."

Я так тоже думаю. Просто я за це завів мову тому що хтось (непамятаю хто) приводив походження рок музики для того щоб сказати наскільки вона погана.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5643
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2006, 13:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я би просив цитувати мої репліки в контексті, а не виривати чи чіплятись за слова. Якщо ти не зрозумів моєї думки, то я тобі ще раз поясню.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5720
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2006, 18:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я зайшов якось на один із сайтів у розділі "Інші християнські джерела" (здається сайт церкви "Осанна") і прочитав там свідчення колишнього сатаніста. Так ось, суть життя цього колишнього сатаніста полягала у тому, що він весь свій час слухав рок-музику!!!
Висновки може зробити кожен самостійно.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5733
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2006, 10:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
А для когось суть всього життя - у роботі, для когось робота - це ідол.
Які висновки мені робити? :))) :(




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5847
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2006, 00:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Лайте, наскільки я пам’ятаю, то напочатку теми ми з тобою мали дискусію про те, чи нейтральна музика чи ні. Так ось, якби музика була нейтральна (в біології здається є термін "індиферентний подразник"), тобто така що сама по собі нічого не несе, то ви б так її не відстоювали, тому що, вам було б всерівно, яку музику слухати.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5848
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2006, 00:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
та не відстоюю я якийсь окремий стиль чи напрямок музики, зокрема рок. я відстоюю те, як раз те, що сама по собі музика (напрямок музики) не несе нічого. і тому не можна звинувачувати когось що це (якийсь напрямок, в тому числі й рок) або гріх, або не є на збудування, або несе негатив, або такі Царства Божого не наслідують... і так далі. ось що я відстоюю і щодо чого дискутую. щоб не судили.
якщо ти не помітив, то це якраз не я, а мої опоненти у дискусії постійно на рок звертають увагу, звинувачують. він їх чомусь дуже непокоїть. ну а якщо вже тема йде про рок, то чому я маю захищати наприклад реп? я відповідаю про рок. але я не відстоюю конкретно його.
щодо того, що було б всеодно. незгоден.
чи несе ОС Віндовс щось негативне? або чи впливає на моє спасіння яка ОС стоїть у мене на компі?
Але хіба мені чи тобі чи комусь всеодно, що у нього стоїть? Комусь зручною є чи просто більше подобається Віндовс. А комусь до вподоби Лінукс. І він незахоче переходити на Віндовс. Йому не всеодно.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5854
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2006, 20:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Віндовс в собі "несе" щось для тебе, тому тобі не всерівно якою системою користуватись. Нехай питання ОС не найголовніше для тебе, але тобі не всерівно. Це тому, що система Віндовс надає тобі деяку інформацію, або послугу. Так само і з музикою. Те, що тобі не всерівно який стиль слухати, говорить що музика несе з собою інформацію, вона не нейтральна для тебе.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5855
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2006, 20:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ОС впливає на роботу комп'ютерного процесора, а музика впливає на роботу нашого головного мозку! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5856
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2006, 02:27 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Ви приколюєтеся чи дійсно не розумієте, що я хотів сказати?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5857
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2006, 13:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я зрозумів, що lightchild вважає, що музика ніякого впливу на нас немає, так само як ОС на наших компютерах. Таке порівняння є неадекватним, оскільки музика безпосередньо впливає на наш мозок, а отже й на нашу поведінку.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5859
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2006, 15:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
я не казав, що музика ніякого впливу на нас не має, чи не несе ніякої інформації. це білий шум не несе ні інформації, ні впливу не чинить, на те і білий шум. музика, як і мова, звичайно несуть інформацію, і чинять вплив (позитивний чи негативний чи інший, це вже залежить як від об"єкту впливу, так і від суб"єкту сприйняття). Але не стиль музики.
продовжуючи роз"язнення прикладу
ОС на наших комп"ютерах ніякого впливу на нас, на наш мозок (звичайно такого, який ми маємо на увазі) не чинить. (Але разом з тим нам не всеодно, яка вона. Питання зручності, вподобань або придатності для виконуваних задач тощо). А от що ми виконуємо на цьому комп"ютері, для чого використовуємо його (незалежно від того, яка ОС встановлена) вже має суттєвий вплив.
Сподіваюсь зрозуміло висловився.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5909
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 16:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Але я думаю, Лайте, що це неадекватиний приклад з ОС. Є речі, які мають хороший або поганий вплив залежно від використання. Але є речі, які мають однозначно поганий вплив незалежно від того, хто їх використовує. Полеміка навколо того і йде: чи може рок мати хороший вплив?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5915
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 16:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Так я ж про це в принципі і кажу. Звичайно, чи добрий (адекватний) це приклад чи ні, залежить від того, чи належить музика (стиль) до першого, чи до другого. (які мають хороший або поганий вплив залежно від використання чи які мають однозначно поганий вплив незалежно від того, хто їх використовує)
Цим прикладом я не доводив що музика є 1м. (на те він і приклад, що він не доводить, а проводить певну аналогію, розкриває певні речі, якості, дозволяє з іншого боку подивитись на речі тощо)
По перше, я лише висловлював свою думку, що вона є 1м. (Повторюся, не доводив, зрозуміло, що полеміка залишається і не знімається цим прикладом)
А по друге, і головне, я опонував до твого передминулого посту, до твого закиду, що має бути всеодно. Що є речі, що не несуть в собі чогось апріорі наприклад поганого, але нам не всеодно. І так далі (дивись приклад і його роз"яснення)
Звичайно, це не доводить що музика є саме тим варіантом як ОС. Я показував що такі варіанти є. (І прикладів можна навести багато)

Жаль що так доводиться розжовувати ці прості речі.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5927
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2006, 00:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я це зрозумів. Згідний, що мій закид не повністю вичерпний. Хоча я не можу сказати, що він абсолютно неправильний.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6593
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2006, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Taj написав:
Я зайшов якось на один із сайтів і прочитав там свідчення колишнього сатаніста. Так ось, суть життя цього колишнього сатаніста полягала у тому, що він весь свій час слухав рок-музику!!!
Висновки може зробити кожен самостійно.


Недоречний приклад. І недоречне порівняння. І не треба розмірковувати, яку музику не треба слухати, щоб не стати сатанистом. А треба задати собі питання: наскільки важливою для тебе є музика? Які у тебе відчуття після її прослуховування? І ще рок-групи бувають різні, різні тексти пісень пишуть, і тут вже проблема не в музиці, а в словах пісень. Сатанисти слухають рок-групи сатанинські, тексти пісень яких містять у собі богохульство та ПРЯМЕ прославлення диявола.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>