Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 26 травня 2024, 10:03




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21117
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
pika написав:
sss написав:
А от дар духу говорити іншими мовами мали Божі люди давнини,ще до Христа??Чи молився хтось з царів,священників чи пророків до Бога на мовах??Якщо так то де про це згадується

я стобою згоден проце незгадуеться але можливо це було. Но тодi i Христос непостраждав за вес люд та Духа Святого несходив навсiх хто цюго прагнув
Хлопці без аргументів ми цього чітко не зясуємо,а далі будемо припускати те кому що подобається.Так не по християнськи.Будьте чесними.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21123
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 18:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
sss написав:
Хлопці без аргументів ми цього чітко не зясуємо

шо ти маеш наувазi


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21131
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 20:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Хлопці без аргументів ми цього чітко не зясуємо,а далі будемо припускати те кому що подобається.Так не по християнськи.Будьте чесними.Дякую

Що саме ви хочете зясувати? Будьте чесними. Дякую.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21144
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2010, 01:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
"чуємо, як вони говорять нашими мовами про Божу велич"
Цитата:
sss пише А хіба слово говорити не має ще значення розповідати?....а проявити інтелект

Зараз я проявлю інтелект.... попробуй після мене ти sss
слово "однодушно"
Давай читайте з першого вірша, подивимось у контексті:
1 Коли настав день П'ятдесятниці, всі були однодушно разом.
Що може значити слова всі були однодушно, хіба не молитва, спів. Але не в якому разі розповідати як пише sss/ Чому? читаємо у вірші 2 Раптом почався з неба шум, наче подув буйний вітер і наповнив усю оселю, де вони сиділи. . Як можна комусь розказувати про Христа, якщо вони сіділи у дома, або були у храмі. А що люди роблять коли збираються зараз і тоді те саме робили - молилися, співали. Похожі місця із Біблії:
Дiї.1:14 Усі вони перебували однодушно на молитві [і благанні] з жінками, з Марією, Ісусовою матір'ю, та його братами.
Дiї 2:46 Щодня пильно й однодушно йшли до церкви і, ламаючи по хатах хліб, приймали в радості й простоті серця їжу, 47 хвалячи Бога та маючи ласку в усіх людей. Написано що були однодушно - прославдяючи Бога.
Дiї.4:24 Почувши, усі однодушно піднесли голос до Бога і сказали: Тут крім слова однодушно присутнє слова " сказали" тобто говорили.
Рим.15:6 щоб однодушно, одними вустами ви славили Бога й Батька Господа нашого Ісуса Христа. Крім того sss якщо ти замітив є окремі слова по іншій темі Батько і Бог - як це Бог Отець міг розділитися. Невже Він не одна та сама Особа? Тільки не пояснюй, не ця тема.
Отож, висновок вони перебували на молитві.
4 Усі наповнилися Святим Духом і почали говорити іншими мовами. Дії святий апостолів не закінчена книга там "амінь" не стоїть. Перехожу на практику. друзі хто хрещений Духом Святим, або ті що вірять у хрещення хіба сповнення не буває у більши випадках коли ми молимся?

Цитата:
sss пише Тоді виникає запитаня:-навіщо для того щоб молитись до Бога іншоми мовами

Ти що навмисне не запамятовуєш, СОНЯЧНИК вище був написав для чого молитись до Бога іншими мовами, прочитай ще раз спочатку рубрику. Я не буду повторятися :-\
sss і ти цього не можеж зрозуміти, це потрібно пережити особисто, або покрайні мірі як каже Христос: Коли б ти знала Божий дар і хто є той, що говорить тобі: Дай мені напитися - ти б просила в нього, і він дав би тобі живої води. Iван.4:10




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21376
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Але не в якому разі розповідати як пише sss/ Чому? читаємо у вірші 2 Раптом почався з неба шум, наче подув буйний вітер і наповнив усю оселю, де вони сиділи. . Як можна комусь розказувати про Христа, якщо вони сіділи у дома. А що люди роблять коли збираються зараз і тоді те саме робили - молилися, співали
.Ага те що учні однодушно в домі перебували вказує на те що вони молились.Гм цікаво.Читаєм далі:-"Перебували ж в Єрусалимі юдеї, люди побожні, від усякого народу під небом. А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою"!.-Як ті люди які зібрались у Єрусмалимі,почули цю молитву на мовах десь там у хаті??Далі:- "Ставши ж Петро із Одинадцятьма, свій голос підніс та й промовив до них: Мужі юдейські та мешканці Єрусалиму! Нехай вам оце стане відоме, і послухайте слів моїх"!-То це Петро говорив десь там у хаті до тих людей які це почули??Тай взагалі чому в жодному перекладі не сказано що вони молились.??Ну і нерозумію чому Ви Ш21 не дали відповіді на запитиння:- А от дар духу говорити іншими мовами мали Божі люди давнини,ще до Христа??Чи молився хтось з царів,священників чи пророків до Бога на мовах??Якщо так то де про це згадується.Ви так обговоренням Трійці захопимлись що й непомітили цього запитання??
Цитата:
sss пише Тоді виникає запитаня:-навіщо для того щоб молитись до Бога дар інших мов

Цитата:
Ти що навмисне не запамятовуєш, СОНЯЧНИК вище був написав для чого молитись до Бога іншими мовами
Сонячник писав не про те,що я питав.Я питав проте що якщо Бог розуміє рідну мову того хто молиться то для чого молитись на іншій.І взагалі що таке молитва?Приділіть трохи часу і цьому питанню,будьте добрі.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21379
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 01:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ви до речі теж захопилися про Трійцю що уже забули що я відповів на деякі.
sss написав:
Ага те що учні однодушно в домі перебували вказує на те що вони молились.Гм цікаво.Читаєм далі:-"Перебували ......Тай взагалі чому в жодному перекладі не сказано що вони молились.??

Я уже відповідав, почитайте вище. Я говорив дві точки зору або у дома або у храмі (а не тільки за один дім писав), третє я не думаю що могло щось бути. Якщо подивитися з того що було багато народу я більше схильний що у храмі могло це бути, але є два але...
1. Не думаю що могли їм дати священики у храмі говорити. Ставши ж Петро із Одинадцятьма, свій голос підніс та й промовив до них
2. Згадайте що сталося пару днів до того… одним словом вони мали страх Дiї 1:13 А прийшовши, увійшли вони в горницю, де й перебували… Вони всі однодушно були на невпинній молитві, із …. Із цього місця видно що вони були у якомусь будинку і також як з’являвся Христос учням і Хомі теж видно що учні були сховалися і боялися , я не думаю що вони кожного часу точку зібрання міняли і напевно цей будинок знаходився поблизу храму.
3. А дальше у Дiї 2:1 я думаю це продовження першого розділу, але через пару днів… Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі… ввесь той дім, де сиділи вони.
Отож,моя думка така. Вони чекали обітниці Ісуса і молилися на дому.

Цитата:
А от дар духу говорити іншими мовами мали Божі люди давнини,ще до Христа, Чи молився хтось з царів,священників чи пророків до Бога на мовах??Якщо так то де про це згадується
Ні не говорили на інших язиках і мали тільки царі,священники чи пророки, але у день пятидесятниці зародилася Церква Христова і Петро говорить 17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло....

Цитата:
sss пише Тоді виникає запитаня:-навіщо для того щоб молитись до Бога дар інших мов

якщо ви самі не спроможні пошукати, то я не полінився і повторю що вам відповів Сонячник :Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)

Цитата:
Ти що навмисне не запамятовуєш, СОНЯЧНИК вище був написав для чого молитись до Бога іншими мовамиСонячник писав не про те,що я питав.Я питав проте що якщо Бог розуміє рідну мову того хто молиться то для чого молитись на іншій.І взагалі що таке молитва?Приділіть трохи часу і цьому питанню,будьте добрі.

Ну питання: :shock: Молитва - це розмова з Богом.... Та Богу наші слова теж потрібні, він знає навіть наші думки.... а для чого на інші мови дивіться в попередній пункт.

І я тебе не розумію... я тобі уже відповідав.... для чого ще раз повторяти похожі питання, або перефразовувати.

Пісня Пісень 2:13....Устань, іди, моя люба! Ходи, моя прегарна! 14 Моя голубко, у щілинах скелястих, у сховку стрімкої кручі! Дай глянути на твоє личко, дай голос твій почути! Бо голос твій солодкий, і личко твоє принадне.»




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21381
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 09:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Я уже відповідав, почитайте вище. Я говорив дві точки зору або у дома або у храмі (а не тільки за один дім писав), третє я не думаю що могло щось бути. Якщо подивитися з того що було багато народу я більше схильний що у храмі могло це бути, але є два але...
Отже ви самі собі суперечите говорячи що в Храмі і при цьому аргументуєте що не у храмі.Та й взагалі нащо таке писати,ви ж самі цитуєте Дії де говориться про ДІМ а не про Храм??.Просто щоб відволікти увагу від запитань?
Цитата:
[/b]Отож,моя думка така. Вони чекали обітниці Ісуса і молилися на дому.
Те що на дому сповнились духом то це то це очевидно.А от чи молились на мовах в тому домі??Якщо так то знову ж таки як почули цю молитву інш?І чи Петро говорив в тій хаті до людей які почули??Ви так і не відповіли.Навіщо та мова про те про що я не питав.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21382
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 09:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
А от дар духу говорити іншими мовами мали Божі люди давнини,ще до Христа, Чи молився хтось з царів,священників чи пророків до Бога на мовах??Якщо так то де про це згадується
Sh_21 написав:
Ні не говорили на інших язиках і мали тільки царі,священники чи пророки, але у день пятидесятниці зародилася Церква Христова і Петро говорить 17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло....
Гм цікаво ,такі дари як зцілення,пророкування мали,а говоріння на мовах не мали.[b]ЧОМУ--))))))))????[/b]
Цитата:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)[/b]
Ну то всеж чому цього не було дано Людям які жили до Христа??А також Рим.8:26-27-Дух заступається за нас невимовними зідханнями.То ті невимовні зідхання і Є тією ангельською мовою??
Цитата:
Ну питання: :shock: Молитва - це розмова з Богом.... Та Богу наші слова теж потрібні, він знає навіть наші думки.... а для чого на інші мови дивіться в попередній пункт.
Отже якщо це моя розмова з Богом,то я розмовлятиму тією мовою яку я розумію,бо інакше це не буде моя розмова.Чи нетак?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21393
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 18:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цитата:
А от дар духу говорити іншими мовами мали Божі люди давнини,ще до Христа, Чи молився хтось з царів,священників чи пророків до Бога на мовах??Якщо так то де про це згадується
Sh_21 написав:
Ні не говорили на інших язиках і мали тільки царі,священники чи пророки, але у день пятидесятниці зародилася Церква Христова і Петро говорить 17 І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло....
Гм цікаво ,такі дари як зцілення,пророкування мали,а говоріння на мовах не мали.[b]ЧОМУ--))))))))????[/b]
Цитата:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)[/b]
Ну то всеж чому цього не було дано Людям які жили до Христа??А також Рим.8:26-27-Дух заступається за нас невимовними зідханнями.То ті невимовні зідхання і Є тією ангельською мовою??
Цитата:
Ну питання: :shock: Молитва - це розмова з Богом.... Та Богу наші слова теж потрібні, він знає навіть наші думки.... а для чого на інші мови дивіться в попередній пункт.
Отже якщо це моя розмова з Богом,то я розмовлятиму тією мовою яку я розумію,бо інакше це не буде моя розмова.Чи нетак?

Слухайте ви совість маєте, то ви завжди будете задавати запитання, а ніколи не відповідати. Ви спочатку самі дайте відповідіть як ви розумієте те що самі спитали, потім дайте відповідь по трьох рубриках про Бога (приблизно десять + відповідь христоносцю), і також спочатку дайте на своє запитання у рубриці "Землетрус в Україні", а потім я буду коментувати і дам вам відповідь.
Якщо ви ще памятаєте ви знаходитеся на форумі де обговорують, а не де задають запитання. Дякую, якщо зрозуміли.
Чуть не забув, добре що смайлик змілили,а то ніяк не пасував попередній.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21397
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Щодо теми про трийцю ми домовились.Тут інша тема.Не ліпіть все до купи.Запитую вас ,бо так завязую розмову.Якщо не знаєте відповідей ,то не соромтесь,так і напишіть.Ми неможемо всього знати.Просто щоб це визнати треба бути чесним.Отже якщо не знаєте відповіді то так і напишіть,тоді спробую я пояснити це як я розумію з допомогою Біблії.Тож не коментуйте а просто обговорюйте,те про що вас питають.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21399
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 19:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Щодо теми про трийцю ми домовились.Тут інша тема.Не ліпіть все до купи.Запитую вас ,бо так завязую розмову.Якщо не знаєте відповідей ,то не соромтесь,так і напишіть.Ми неможемо всього знати.Просто щоб це визнати треба бути чесним.Отже якщо не знаєте відповіді то так і напишіть,тоді спробую я пояснити це як я розумію з допомогою Біблії.Тож не коментуйте а просто обговорюйте,те про що вас питають.Дякую

та це зрозуміло що не можливо все знати ні мені ні вам. Мені просто надоїдає тільки відповідати, а ви тільки запитуєте. От спочатку ніж дати запитання, самі дайте відповідь як ви розумієте. Самі говорите проявляти інтелект.
От наприклад, для чого писати знов про дім чи храм, я сказав що маю дві думки, але більше схильний що у дома були. А от тут даєте знов тупе питання «як могли вони почути», ну ж написано 1. що вчинився шум із неба, а шум я думаю що ви знаєте що це таке? 2. Я говорив що я думаю що дім був біля храму або в іншому людному місці. О тепер питаюся ви що не можете проявити інтелект і запам’ятовувати що я писав. Надоїдає те саме відповідати, або інакше з формоване.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21400
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 19:44 

Востаннє редаговано Протестант 22 березня 2010, 20:10 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Отже якщо це моя розмова з Богом,то я розмовлятиму тією мовою яку я розумію,бо інакше це не буде моя розмова.Чи нетак?

Не розумію як ви це поясните, але спробуйте. Спочатку дайте відповідь як ви розумієте:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21402
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 19:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Гм цікаво ,такі дари як зцілення,пророкування мали,а говоріння на мовах не мали.

Добре зустрічне таке саме питання, чому Дух Святий мали тільки царі, священики і пророки, а тепер можуть усі мати? І чи ви Духа Святого одержали, як увірували?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21407
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ну щож починається те саме.А ви перші,а ви невідповіли,тільки питаєте,а то ато.Не думав я що ви так просто почнети задкувати.Я розпочав мову в цій темі з питання для чого даний дар Духу-для молитви чи для служіння іншим.Адже тут йшла дискусія стосовно цих двох позицій.Ну і зрозуміло що правильною є одна.Тож залишається це зясувати.От я пробую ненавязуючи чогось свого,зясувати це з допомогою чітких запитань.Тому якщо ви твердо переконані в тому що дар Духу говоріння мовами служить для молитви,то просто доведіть на основі Писань.Щоб вам це було легше зробити я вам ставлю прості запитання.Якщо неможете,то небудьте такі впевнені в тому,чого до кінця не розумієте.От візьмем Сонячника інших звинувачує у всяких єресях а сам коли починається серйозніше обговорюватись якесь питання,він десь й одразу пропадає.Коли я йду до людей ділитись правдою з Божого слова,то я навпаки радію що люди цікавляться і задають запитання.Є хороша можливість познайомити людину з Творцем.Тому я ніколи собі не дозволяю собі жалітись що мені ставлять запитання стосовно якихось моїх твердих переконань.Стосовно вас я це не можу сказати.Тож якщо ви твердо переконані в тому що дар говоріння мовами служить для молитви,то допоможіть мені на основі Слова Божого розділити ваші переконання,або спробуйте самі зрозуміти свою помилку.При цьому я щераз повторюю я нехочу вам щось сам навязувати,а пробую з допомогою цікавих запитань спонукати вас самих до роздумів та до правильного висновку.Моя мета не перемогти в цих дискусіях,а спробувати найти ту одну правильну точку зору, подивившись на ті чи йнші питання так як про це говорить Біблія.Тож свої переконання треба доводити ,а не тікати від цього.1Пет3:15-" і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас,".




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21408
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
А от тут даєте знов тупе питання «як могли вони почути», ну ж написано 1. що вчинився шум із неба, а шум я думаю що ви знаєте що це таке? 2. Я говорив що я думаю що дім був біля храму або в іншому людному місці. О тепер питаюся ви що не можете проявити інтелект і запам’ятовувати що я писав. Надоїдає те саме відповідати, або інакше з формоване.
Вони почули не так шум з неба, як те що учні говорять на інших мовах.Тому не тікайте від запитання.Якщо учні говорили мовами,в тому домі де вони були однодушно,то як люди які були каже в Єрусалимі могли іх почути(не шум,а рідну мову)??А про Петра то ви взагалі і не згадуєте.Де він виступив з тою промовою-в тому домі??Це ж прості запитання.А,,,,, відповідь на них просто дещо скаже не на користь того про що ви та той же Снячник говорите.Мабуть так??Я іншої причини не бачу,аби тікати від запитання.Просто чесно визнайте це.Тож якщо не дочекаюсь від вас(прихильників мов) пояснення цього,то зроблю висновок що щось з вашими переконаннями не те.Те саме і про Говоріння мовами в давнину до Христа.Чому жоден Божий помазанець,пророк ,священик,в той час як міг робити великі чуда,зціляти,воскрешати,пророкувати,Жодного разу не молився до Бога незрозумілою мовою???А і взагалі Ш"21 питання не лише до тебе,то ти недуже і жалійся,на те що тільки ти маєш відповідати.От Снячник десь пропав,хоча до цього часу був у цій темі дуже активний.Може він допоможе.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>