Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 15 травня 2024, 01:27




Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10376
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 14:04 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Sanga написав:
Вершнику, наш посередник таки класний! Він вмер і за ваші гріхи також.

Я в захваті від вашого посередника і від того, як ви Ним користуєтесь!
Він вмер і сидить праворуч Отця в одному розумінні? Якщо сидить праворуч Отця, то чому вмер? Якщо воскрес, то яка ціна смерті?
Багато подібних питань є на ваші кліше!
Він вмер і за мої гріхи також! Я міг якось вплинути на Його плани, рішення і таке подібне? То в чому моя однозначна провина? В тому, що не воздав Йому слави за смерть? Він для цього вмирав, з такими вузькими меркантильними намірами?
Цитата:
На форумах я спілкуюсь и висловлюю свої думки не менш відверто і щиро, як роблю це у житті.

Таке враження, що маючи Посередника і вхід через нього у святая святих, вам не достає ще форумів, щоб утвердитися? Чи вам недостатньо утвердження перед посередником? Чи про посередника це теж завчене кліше?
Цитата:
Моісей та Ісус Навин ніколи не закликали сподіватись на них - їх жахали прояви поклоніння їм особисто,

Може я щось забув, привідіть приклади тих жахань?
Цитата:
Ми знаходимось під благодаттю - це Новий Заповіт - а це означає, що єдиним посередником між людьми й Богом є Ісус.

Так, за версією Нового Заповіта, це безумовно так!
Ви вивчили версії тих, хто почитає ікони? Ви критикуєте якісь їх ствердження? Ви критикуєте євреїв, які не вважають вашого посередника посередником? Ви взагалі робили спроби вїхати в те, що беретесь критикувати?
Вас не соромить щось стверджувати за істину тільки на підставі того, що ви думаєте що це істина?
І чи не є Благодать терпимішою за вас до почитання ікон, як до явища не першорядного ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10381
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 15:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вершнику, ти задаєш багато питань, але жодного по суті. Ти, мабуть, сам не хочеш почути відповіді на них. Твоя проблема в тому, що Бога збагнути неможливо розумом, і в цьому і є основна відмінність віри від релігії. Ти постійно крутишся в своїх релігійних переконаннях, недопускаючи віри у серце.
Ніхто тут нікого не критикує за ВШАНОВУВАННЯ ікон. Тим більше, відносно терпіння: не сумнівайся, я не те що з терпінням відношуся до іконошанувальників, мені взагалі це байдуже, бо головне не в тому, що хтось неправильно поклоняється Богу, а в тому щоб спасти тих хто гине. Христос нікого не критикував і не заставляв, але Він облічав у лицемірстві фарисеїв та книжників, а також священників. Вам потрібно спочатку покаятися, пізнати Бога, а тоді ви самі зрозумієте чи потрібні ікони чи ні.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10384
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 20:02 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Ну Братикуб я теж міг сказати про твоє сектантське оточення, але не буду!!!!!!Згоден з Вершником бідним людям в протестантських церквах вдовблюють в голову стандартні фрази над якими ні Sanga, ні Українка не задумуються. На жаль протестантські церкви і їх лідери ростять не думаючих, не розуміючих нічого людей і їм взагалі не потрібні особистості - їм потрібні ті хто виконував би накази і не більше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10399
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 12:44 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братик написав:
Вершнику, ти задаєш багато питань, але жодного по суті. Ти, мабуть, сам не хочеш почути відповіді на них. .

А хтось з вас пробував відповідати? Ви ж догматично мислите, куди вам відповідати на живі питання?
Цитата:
Твоя проблема в тому, що Бога збагнути неможливо розумом, і в цьому і є основна відмінність віри від релігії. Ти постійно крутишся в своїх релігійних переконаннях, недопускаючи віри у серце. .

Чого ви вчите а самі вчитися не хочете?
Цитата:
бо головне не в тому, що хтось неправильно поклоняється Богу, а в тому щоб спасти тих хто гине. .

Це ти розумом дійшов чи сердцем? Може маєш дар мудрості?
Цитата:
Вам потрібно спочатку покаятися, пізнати Бога, а тоді ви самі зрозумієте чи потрібні ікони чи ні.

Будь простіше, а то ти мене то на "ти", то на "ви"...
Я десь стверджував, що ікони потрібні? Мені здається , я стверджував, що монополія на істину робить вас збочинцями, также як це саме робить збочинцями і шануючих ікону. Не шанування ікони, а претензії на те, що це єдиний можливий шлях!
А покаятися треба за конкретною адресою, чи на свій вибір можна і під іконою?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10405
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 15:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Монополія на істину - це очевидна монополія, бо істина може бути тільки одна. Наприклад, істина у тому що земля кругла. Переконаний у тому, чи можу я допускати компроміс у сперечанні стосовно того чи вона дійсно кругла? Чи може, я мушу говорити, ну і ті що говорять що вона кругла мають рацію, але й інші, що заперечують це, теж мають рацію?...
Я не вчу і не критикую іконопоклонників, кожен поклоняється як хоче і кому хоче, бо істина не в тому як поклонятися, і навіть не в тому, кому поклонятися, істина - це сам об"єкт поклоніння. Хтось пізнав Істину і зрозумів як їй поклонятися, а хтось її не пізнав.
Пізнайте істину, і вона зробить вас вільною!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10407
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 20:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Згоден з останньою фразою!!!!!!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10413
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2007, 10:04 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Анафема! Використовуючи вигуки і займенники , Ти скоро будеш лідером форуму по кількості дописів! З чим поздоровляю тебе і славетний форум!
Братику! Крапка, росташована на аркуші паперу, стверджує що істина у двох вимірах! Ти і я при цьому знаємо три виміри! А скільки їх існує, якщо допустити, що ми з тобою крапки?
Та істина, про яку ти говориш, робить вільними від гріха!
Що поганого у тому, що почитання ікон робить вільними від гріха також?
Для тебе погано тільки те, що почитающі ікони не під твоїм впливом?
Але хіба християнство полягає у тому, щоб підкорити всіх своєму впливу?
Іще раз питаю, хто ти такий, що судиш чужого раба?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10423
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2007, 07:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ще раз говорю: нікого я не суджу. Судити ШАНУВАЛЬНИКІВ ікон (а не почитающих!!!) - це всеодно що судити дітей за те, що вірять у святого Миколая, або сліпого за те, що не розрізняє червоного світла від зеленого. Я лише наголошую, що молитися іконам - це гріх. Ненавидь гріх, та люби грішника! - такий принцип християнина. Людство впродовж віків завжди тяжіло до ідолопоклонства. І використання ікон - також одна з форм ідолопоклонства. І це атрибут саме релігії а не віри.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10428
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2007, 11:23 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братик написав:
Ще раз говорю: нікого я не суджу. Судити ШАНУВАЛЬНИКІВ ікон (а не почитающих!!!) - це всеодно що судити дітей за те, що вірять у святого Миколая, або сліпого за те, що не розрізняє червоного світла від зеленого. Я лише наголошую, що молитися іконам - це гріх. Ненавидь гріх, та люби грішника! - такий принцип християнина. Людство впродовж віків завжди тяжіло до ідолопоклонства. І використання ікон - також одна з форм ідолопоклонства. І це атрибут саме релігії а не віри.

Добре, що ти почав чути мене!
Людство справді тяжіє до ідолопоклонства, тобто до поклоніння видуманому богу або своїй уяві про бога.
Наведу приклад, хоча тебе він мабуть обурить.
Ісус в свій час казав своїм учням і послідовникам: "Ідіть і розкажіть!"
Ідіть і розкажіть передбачало саме це. Головним результатом в завданні Ісуса було, щоб люди почули.
Що робиться зараз? Зараз робляться так звані "евангелізації",
головним результатом яких є скільки людей покаялось а ще краще скільки після цього прийшло в зібрання!
Перше, розкажіть, є віра, друге - евангелізація , є релігія.
Причому друге теж близько до ідолопоклонства, тому що є виконання Божого повеління на свій розсуд!
Що, якщо я людей , які животіють до евангелізації на стадіонах і до мегацерков , буду називати ідолопоклонниками, тому що вони не з потрібними мотивами беруться за працю Божу?
Ні, скажете ви?
Чому ні відносно вашого ставлення до православія не можна казати мені? Чому з папою римським все так файно, його догми не критикуються і ідолопоклонниками поклонників Марії мало хто називає? Чому так важливо боднуть православіе?
Чи це не підтвердження моєї поки що теорії, що деякі гілки християнства мають заказний характер?
Може це відповідь на гоніння в свій час та і зараз з боку православія?
Чи подібним образом вчив Христос відповідати на гоніння?
З тим будьте здоровими і благословенними!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10451
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2007, 10:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Вершник написав:
Людство справді тяжіє до ідолопоклонства, тобто до поклоніння видуманому богу або своїй уяві про бога

Згідний з такою фразою. І сьогодні дуже багато видів ідолопоклонства. Зокрема і наведене:
Цитата:
Чому ні відносно вашого ставлення до православія не можна казати мені? Чому з папою римським все так файно, його догми не критикуються і ідолопоклонниками поклонників Марії мало хто називає? Чому так важливо боднуть православіе?

А яка різниця? Ідолопоклонство не може мати конфесійний характер.

Цитата:
Ісус в свій час казав своїм учням і послідовникам: "Ідіть і розкажіть!"
Ідіть і розкажіть передбачало саме це. Головним результатом в завданні Ісуса було, щоб люди почули.
Що робиться зараз? Зараз робляться так звані "евангелізації",
головним результатом яких є скільки людей покаялось а ще краще скільки після цього прийшло в зібрання!
Перше, розкажіть, є віра, друге - евангелізація , є релігія.
Причому друге теж близько до ідолопоклонства, тому що є виконання Божого повеління на свій розсуд!
Що, якщо я людей , які животіють до евангелізації на стадіонах і до мегацерков , буду називати ідолопоклонниками, тому що вони не з потрібними мотивами беруться за працю Божу?
Ні, скажете ви?

Якщо люди виконують повеління Христове, то це аж ніяк не може бути ідолопоклонством. Інше питання - як вони це роблять? Але не нам це судити, бо кожен дасть відповідь за власні вчинки. "Хто ти такий, щоби судити чужого раба". Якісну сторону вчинків, які по суті є виконання Христових наказів, ніхто з людей не може судити.
Звичайно, я згідний, що для декого євангелізації перетворилися на певний обряд, а отже віра таких людей може перетворитися на релігію. Про це потрібно говорити, але не можна засуджувати сам факт євангелізацій.

Цитата:
Чи це не підтвердження моєї поки що теорії, що деякі гілки християнства мають заказний характер?

Маєш на увазі відомий для усіх підрозділ КГБ, чим був і є московський патріархат, який досі виконує лише вказівки Кремля і виконує насамперед політичні замовлення?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10455
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2007, 19:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Інколи мені здається що Вершник і є представником такої гілки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10458
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2007, 19:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 січня 2014, 17:30
Написано: 66
Звідки: Київщина
Віровизнання: християнин
Вершник написав:
Що поганого у тому, що почитання ікон робить вільними від гріха також?

Як це воно робить вільним від гріха? Такого в Біблії не написано. Звільняє від гріха пізнання істини. А крім того написано: Пр. 30:5 „Кожне Боже слово очищене, ... До слів Його не додавай, щоб тебе не скартав Він, і щоб неправдомовцем не став ти”. А більшість людей додає щось своє, і ще й думає, що за це Бог їх спасе (я вже писав тут про це).
У цій темі ми не прийдемо до спільного знаменника, поки точка зору одних учасників ґрунтується на Біблії, а інших – не на Біблії, а на чомусь іншому (на переданнях отців і т.д.). Більш того, розділ у якому знаходиться дана тема називається „Досліджуймо Біблію”. Та багато сказаного, а особливо те, що пише Вершник, зовсім не схоже на дослідження Біблії. Чи схоже?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10459
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2007, 21:52 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братик написав:
Інколи мені здається що Вершник і є представником такої гілки.

Православні, коли їм здається, радять перехреститися!
Що можна порадити п"ятидесятнику? Мабуть що нічого, бо в них тверде переконання, шо те, шо їм здається - то і є істина.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10460
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2007, 22:02 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Taj написав:
Маєш на увазі відомий для усіх підрозділ КГБ, чим був і є московський патріархат, який досі виконує лише вказівки Кремля і виконує насамперед політичні замовлення?

Маю на увазі метрополита Андрія Шептицького, який вітав спочатку Гітлера, потім вітав Сталіна!
І сучасних президентів союзів, метрополитів і всяку подібну номеклатуру, які вітають подібним образом.
Маю на увазі намагання Ющенка роздавати благодатний вогонь!
І соромязливе мовчання в його адресу борців з ідолопоклонством.
Згідний, що для того, щоб побороти церкву, КГБ вводило в неї агентів впливу! Но не треба бути такими наівними і думати, що ЦРУ у цей час пило пиво і грало в гольф!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10462
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2007, 22:52 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Сатурн написав:
Як це воно робить вільним від гріха? Такого в Біблії не написано. Звільняє від гріха пізнання істини. А крім того написано: Пр. 30:5 „Кожне Боже слово очищене, ... До слів Його не додавай, щоб тебе не скартав Він, і щоб неправдомовцем не став ти”. А більшість людей додає щось своє, і ще й думає, що за це Бог їх спасе (я вже писав тут про це).
У цій темі ми не прийдемо до спільного знаменника, поки точка зору одних учасників ґрунтується на Біблії, а інших – не на Біблії, а на чомусь іншому (на переданнях отців і т.д.). Більш того, розділ у якому знаходиться дана тема називається „Досліджуймо Біблію”. Та багато сказаного, а особливо те, що пише Вершник, зовсім не схоже на дослідження Біблії. Чи схоже?

Я з тобою повністью згідний!
Православні кого мають за Бога? Чи не Ісуса Христа? Чому вони ідолопоклонники, якщо шануть Ісуса Христа і Св"яту Трійцю?
Мені відомі псалми 115:4-8, 135:16-18 (українська біблія, в російській 113 та 134), що для сучасних евангельських християн є основою для заперечення почитання ікон. Мені відомі і заповіді данні Моісею і народу, в біблійному написанні. Мені не ясно, в заповідях заборонено малювати Бога?
Мені не ясно, у час написання псалмів існували ікони?
Я не стверджую, шо поклоніння іконам, мощам, різноманітним святим є
Біблійною доктриною! Я стверджую, що це другорядне і не має такого сутьєвого значення! Але разом з тим є "послідовники" Ісуса Христа, які думають, що якшо вони знищать православіє, то здобудуть значну перемогу у боротьбі за те, що Бог поставив на тисячоліття!
Вам відомі з Біблії кари Божі, які постигали ідолопоклонників, то як ви пояснюєте терпимість Бога до православія. Якщо КДБ у свій час
втручалось у справи церкви, то це значить що їх Бог неправильний?
Дивні справи, я не захищаю православіє, але я бачу, чим воно зараз займається і одобрюю його діла!
Тепер про Біблію, тобто про очищене слово і додавання і віднімання!
Я не знайшов у Біблії слова "Трійця", я повинен з твоїх позицій неправдомовцями називати тих, хто дописав таке догматичне поняття у християнське вчання?
Я не знахожу у Біблії "евангелізація" , це теж по твоїм міркуванням, "передання отців"?
Я не знахожу в Біблії "президент Союзу ЄХБ або ХВЄ(п)? Тобі відомі пророки, які за такі дописи закидали питання вождям?
Хоча зараз вже пройшло, і пишуть Голова, це не означає, що в Біблії
щось написане про союзи, конфедерації, про те, що для того, щоб отримати Духа Святого або стати служителем, треба здобути диплом богословського бакалавра.
Так що якщо по Біблії - то по Біблії, без підтасовки під сіюхвилинні потреби або власні догми і т.д. і т. п.
Тепер ще трохи про істину, яка випливає з Біблії, я вже писав і язик болить повторюватися, що в кожної організованої групи є своє тлумачення Біблійних істин.
Приклад: Книга Буття голова 32, з 25 вірша "І зостався Яків сам. І боровся з ним якийсь Муж..."
Яку істину ми черпаємо з цього місця? Мені здається, у традиційному розумінні то була боротьба з Ангелом Божим. Так вважаємо ми.
Євреї, коли читають це місце в Торі, вважають що то була боротьба Якова з духом його жадаючого на той момент помсти брата, Ісава.
Хто з нас, по твоєму розумінню, є ідолопоклонник?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>