Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 травня 2024, 09:21




Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16722
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 07:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А мені у виконанні Хілсонгу більше сподобалась ця пісня. Там здається не рок і не поп, а як такий стиль називається - прославлення?
Дед мен, я зовсім не захищаю і не пропагую поп музику, та ще й пісні під фонограму. І Авен-Єзер під фанеру теж терпіти не можу. Я просто сказав що музика має бути гарною, вона повинна мати силу, але не таку щоб все навкруги ламати, а щоб серце наповнялося хвалою Богу. Якщо є така рок-музика, то слава Богу, але більшість рок музики має сумнівну репутацію. Особисто мені вона не до смаку, хай я буду відсталий і забитий.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16729
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 15:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
а як такий стиль називається - прославлення?

стилю такого як прославлення - просто не існує)
це не стиль музыки але напрямок застосування цыэъ музыки)))
а Hillsong доречі, часто разом з delirious? роблять спільні проекти :)
так що вони грають їхню музику досить близько до оригіналу

Братик написав:
але більшість рок музики має сумнівну репутацію.

я світську і сумнівну музіку взагалі не слухаю... і нікому не раджу...

насправді християнської музики є дуже мало... і саме тому більшість року має дуже сумнівну репутацію




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16735
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 16:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Але приклад пісні у виконанні delirious це не є важкий рок. Тоді в якому стилі співає, точніше грає, група Hillsong?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16747
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 17:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Але приклад пісні у виконанні delirious це не є важкий рок. Тоді в якому стилі співає, точніше грає, група Hillsong?

ну звісно не важкий... )))


а Хіллсог - це не просто група а група прославлення церкви Хіллсонг...
вони не з'язані якимось одним стилем)

молодіжні проєкти у них це частіше рокова музика (іноді і реп) основна група - це так званий Contemporary Pop (сучасний поп)
але зважаючи, що вони віконують усе під супровід живих інструментів відрізнити Contemporary Pop від Rock не завжди можливо... (та і не надто потрібно)

Скажу відверто, коли чула їх вживу - мені було байдуже як стиль (чи мішанина стилів) називається))




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16757
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 06:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Мені сподобалося як виразився Джордж Давидюк про рок-музику взагалі та християнську зокрема у програмі "Угол". Якщо хтось не бачив, то коротко передам. Свого часу він був великим прихильником рок-музики (це мало хто знає). До 14-ти років у нього нагромадилося дисків з рок-музикою на 500 доларів, а для 60-х років це були чималі гроші. І одного разу Бог йому особисто промовив, що якщо він хоче отримати благословіння, він повинен позбутися цієї музики. Спочатку Давидюк вирішив продати диски, бо це були великі гроші, та Бог не позволив йому це зробити, адже він би продав отруту для інших. Від того моменту, як він повикидав ці пластинки, він відчув радість у серці і Бог дарував йому талант самому співати чудові пісні. Від того часу, Давидюк почав співати та записувати свої пісні. Як бачимо, рок-музика це не музика нового покоління, рок музика була популярна якраз серед покоління наших батьків.
Люцифер, який був скинутий з Небес, був ангелом світла та музики, і саме музику він вміло використовує в своїх цілях. Кожна музика усіх стилей має три складові, подібно трьом складовим людини. Людина має дух, душу і тіло, і музика теж складається з трьох складових: мелодія, гармонія і ритм. Усі ці складові повинні доповнювати один одного і бути збалансованими. Мелодія - це найголовніша складова, це як би те, про що говорить музика, це мова музики. За допомогою мелодії наша душа співає, спілкується. Гармонія - це доповнення мелодії, по сучасному, оранжеровка: підкреслює мелодію, домальовує різними барвами, насичує музику, це як кольора в будь-якому малюнку. В хоровому співі - це альти, тенори, баси. Кожен інструмент в музиці має своє призначення, він не повторяє з точністю ноти мелодії, але ніколи не виходить за межі аккорду, тобто підтримує музику у гармонії і ніколи не виходить на перший план, не заглушує мелодію. Як бачимо, мелодії у рок-музиці фактично немає, а гармонія дуже спотворена.
Далі, ритм. Ритм це часовий простір у музиці. У світі все ритмічне: наш пульс, наш настрій, світло, звук (хвилі), електричний струм, економіка, політика, усе що рухається в часовому просторі. Без ритму - музика мертва. Будь-яка музика, навіть сама мелодія, чітко регламентована в часі. Якщо темп музики постійно гуляє, немає привязку до певного ритму, то така музика не буде комфортною для сприйняття людиною. Ритм повинен бути нормальним для людського сприйняття, тобто не надто повільним і не надто швидким. І знову ж таки, ритм не повинен виходити на перший план, він потрібен лиш для упорядкування мелодії та гармонії в часі. Що ми бачимо в музиці диско чи техно? Ритм там на першому місці. То чи може така музика подобатися? Таку музику здорова людина не зможе слухати довго, бо вона викликає роздратування.
На жаль, молодь, слухаючи подібну музику, вбиває у собі почуття мелодії, гармонії і ритму, такі люди, мов наркомани, привикають до спотвореної дияволом музики і вже не в силі розрізняти добру музику від поганої, подібно як осліплена потужним світлом людина не може розрізняти нормальні кольора. Рок-музика, диско, техно, та їм подібні, це в більшій чи меншій мірі спотворення музики, окрім того, вони мають ще й гіпнозтичний вплив. Люди, які часто слухають рок, стають просто загіпнотизованими зомбі. Вони починають одягатися по новому, поводитися по новому, стають слабкими до алкоголю та наркотиків, стають взагалі слабовольними. Нерідко такі люди схильні до агресії, бунту, самогубств. Музика - це баланс душі. Втративши його, ці люди відчувають душевну порожнечу, дисбаланс, вони починають шукати вихід у чомусь іншому, заповняють цю порожнечу наркотиками, курінням, алкоголем, сексом, насиллям.
Слухаючи "християнський" рок, я бачу суміж глини з залізом, тобто то, що змішати не можна. Я бачу як натовп людей скаче в ритм рок музики, мов ті біснуваті, і не віриться що співає християнська група християнську пісню. По зовнішньому вигляді такий концерт нічим не відрізняється від світського рок концерту. Чи такою повинна бути християнська музика?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16768
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 11:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я з цим згоден. Тепер я розумію, чому я не можу слухати рок-музику чи будь-яку немелодійну музику.
Хоча, як я пригадую, коли я був ще номінальним віруючим, то мені подобався "християнський" рок, можливо тим, що він дратував старших віруючих людей. :D




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16772
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 12:08 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
можливо тим, що він дратував старших віруючих людей. :D

хм... у нас в церкві всі спокійно відносяться до музики... (хоча сказати що у нас більшість це молодь - не можна)

тільки, здається, один брат дуже проти коли голосно... але якраз він і є номінальний віруючий...
що до церкви раз в 3 місяці заходить і то тільки щоб посперечатися... :)

а я дуже люблю мелодійну музику!!! особливо сольняки на гітарі!!! :)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16777
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 17:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А я вірю, що якщо закон музики відносно цих трьох складових дотримується, то можна використовувати і електрогітари, інші рок інструменти, головне щоб пісня вийшла гармонійною і все було на свої місцях. До речі, гучність інстументів - це також немаловажна складова музики. Музика не повинна заглушувати голос співака. Що часто зустрічається в рок-музиці. А в поп-музиці мені не подобається коли співак кричить, тобто, коли голосові звязки через міру напружуються. Мені подобається коли співак співає спокійно. Але я говорю суто про мої особисті уподобання.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16782
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2009, 23:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Братик написав:
Мені сподобалося як виразився Джордж Давидюк про рок-музику взагалі та християнську зокрема у програмі "Угол". Якщо хтось не бачив, то коротко передам. Свого часу він був великим прихильником рок-музики (це мало хто знає).

ха ха, Джордж Давидюк....

Раз він був у нас в церкві і співав під досить круту фонограму. Тоже найшовся мені один тіпа "святий музикант".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16792
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2009, 18:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ми тут розмірковуєм над стилями музики, а не хто святий, а хто ні. Давидюк завжди під фанеру співає, але, хоч і під фонограму, але співає від щирого серця, від душі. У нього немає музикального гурту, який би його супроводжував усюди, бо він месіонер-проповідник у першу чергу, а не вокаліст музичного гурту.
Взагалі-то питання про те яку музику можна слухати, яку ні, це є з розряду, які фільми можна дивитися, які ні, як можна одягатися, як можна поводитися. Тобто все це є результатом нашого духовного стану а не причиною.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16804
UNREAD_POSTДодано: 26 березня 2009, 06:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Я так сказав тільки по тій причині що та фонограма що він застосовував була дуже схожою до стилю року....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16845
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2009, 17:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
можна пити та не впиватись, можна використовувати рок інстументи, чи навіть легкий рок, та не сходити з розуму...




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16997
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2009, 20:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Братик написав:
можна пити та не впиватись, можна використовувати рок інстументи, чи навіть легкий рок, та не сходити з розуму...

ура,,, дойшли ми з Братиком до спільної думки.......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
21938
UNREAD_POSTДодано: 02 квітня 2010, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
можна пити та не впиватись, можна використовувати рок інстументи, чи навіть легкий рок, та не сходити з розуму...

Братику ти далі тянеш за харизматами, для чого май розум, спамятайся, чи то америка так на тебе повпливала?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
21980
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2010, 07:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Перш ніж будь-що писати, вникни про що йдеться. Ато "маразм" виходить.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>