Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 травня 2024, 23:09




Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14686
ДописДодано: 16 лютого 2008, 11:18 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
*я плакалъ*
і це говорить людина яка сидить в неті, я би повстидався, ну менше з тим

хоча різні стилі відрізняються за звучанням, але така подільність, на мою думку не є самою кращою
музика - це спосіб самовираження людини
по музиці які вона слухає можна судити про її світогляд і про її обмеженість
от наприклад інтелектуал впринципі не може слухати блатняк (шансон)




http://intelligence-club.org.ua/forum/
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14723
ДописДодано: 18 лютого 2008, 05:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я б не називав шансон чи рок гріховною музикою, і не можна заборонити їх слухати, просто, дійсно, по музиці, яку слухає людина, можна судити про цю людину. Люди спокійні не будуть слухати рок, люди, які схильні до світських розваг, люблять слухати шансон, чи щось сучасне. Уподобання музичних стилей залежать від характера. Дуже влучне прислів"я про то що людина їсть. Дісно, корова м"ясо не істиме, і навпаки, вовк не жуватиме трави.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16076
ДописДодано: 15 жовтня 2008, 11:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 жовтня 2008, 11:58
Написано: 10
Але і тему відкрили))) Я б скоріше реп назвала гріховною музикою, а не рок...
Шансон-це взагалі не музика, а відголоски зеківського життя... Розумітися на музиці не так складно, якщо цього хотіти... Якісна музика повинна славити Господа, а не спів під фанеру... Штучне благословіння до потолка))) А тепер самі скажіть як тре славити Бога...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16090
ДописДодано: 19 жовтня 2008, 16:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А мені подобається прославляти Бога взагалі без музики :) Хоча, під гітару також люблю. Але краще взагалі без музики співати ніж під фанеру. Ксюшка права. Не переношу коли в церкві співають під фанеру. Особливо, коли загальний спів або хор співають під "програму". Краса співу в такому разі взагалі втрачається.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16580
ДописДодано: 04 березня 2009, 10:22 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
якби я був пастором, я би заборонив всякі фонограми в себе в церкві. непереношу фонограм. фу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16592
ДописДодано: 06 березня 2009, 11:42 

Востаннє редаговано Leri 07 березня 2009, 12:07 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
dead man walking написав:
якби я був пастором, я би заборонив всякі фонограми в себе в церкві. непереношу фонограм. фу.

плюсовки - це без сумніву "фе"... хоча є моменти де без них не можна)))
наприклад озвучування сценок, тощо...

а мінусовки - це досить допоміжна річ (наприклад коли виїзд на євангелізацію)

проте тут тема здається про стилі? :)

кожна людина обирає собі те що їй близьке...
рок - як каже укр.вікіпедія -
Рок-музика (англ. Rock) — узагальнююча назва ряду напрямків популярної музики другої половини XX століття, що походять від рок-н-ролу та ритм-енд-блюзу. Термін Rock очевидно є скороченням від Rock’n’roll і дослівно перекладається як "хитати(ся); трясти(ся)". Також "роком" називають своєрідний спосіб життя деяких шанувальників рок-музики, що переріс у субкультуру.

особисто мені подобається альтернативний рок чому саме? - навіть не знаю як сказати... :?
адже рокові стилі один від одного дуже мало відрізняються

реп (RAP)
- це як мені колись сказали - ритмічна американська поезія :lol:

Реп (англ. rap, rapping) — один з чотирьох елементів хіп-хопу; речитатив, який звично читається під музику з важким бітом.

поп - від слова популярний (а не від певного російського слова, хоча якщо дивитися на сучасну світську естраду - часом здається, що таки від цього слова)

а який стиль підходить для прославлення Бога?
моя думка - будь-який!

можливо хтось здригнеться - але навіть сримом та гроулом люди прославляють Господа)
(для довідки Скрим (скримінг) - (від англ. screaming — «крик») спосіб співу в таких стилях музики як блек-метал, грайндкор, дез-метал, металкор, дезкор, спід-метал, а також емокор. Його можна охарактеризувати, як крик, чи навіть, писк, з дуже високою теситурою (пискливий крик)
глоул - (Ґро́улінг)(від англ. growling — «рикання») — вокальний прийом, що використовується у деяких різновидах метала. Звучить приблизно як утробний рик, що виходить із живота вокаліста.




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16597
ДописДодано: 06 березня 2009, 19:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ось такі скріми і глоули можна буде почути декому у місці вічних мук. Але навряд чи вони будуть прославляти Бога... Стиль музики це дуже відносне поняття, як бачимо не тільки рок, але й рикання уже вважають стилем. Скоріше рок це навіть не стиль музики, яка дана від Бога і якою прославляють Бога, а стиль спотворення музики, так само як і субкультура породжена роком: татуювання, переторення бежественої краси людини в якесь жахливе створіння, подібне демонам, стиль одягатися по антибіблійним принципам, тобто нескромно, не так як личить святим, агресивно, бунтівно. Взагалі, рок, як спосіб життя, - це бунт проти державних та Божих законів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16598
ДописДодано: 06 березня 2009, 20:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик, а звідки такі знання про місце вічних мук?

там здається про скрегіт зубів, а не про високу тесетуру переважно чоловічого голосу

Мт.13:42
і їх повкидають до печі огненної, буде там плач і скрегіт зубів!

але якщо хтось бажає познайомитися з у чисто українським гуртом, що виконує свої твори саме у такому стилі - завантажуйте тут PICK-UP - demo [2007] - хочу вас запевнити - тексти 100 відсотків християнські і мало того ще й по Біблії (наприклад "Час" - це суто Екклезіаст)
(це не найстрашніші виконавці у цьому стилі - але якщо вас лякають бас-гітари і той самий "гроул" - попереджую, краще утримайтесь)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16600
ДописДодано: 07 березня 2009, 06:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Лері, мене не лякають ні бас-гітари, ні гроул, ні рикання, ні візги, ні дикий сміх. Але якщо вже слухати музику то гарну, таку щоб задоволення отримати від слухання. А якщо співати пісню, то так, щоб Богу сподобалося. Не думаю що Богу подобається прославлення риканням чи свистом. Незнаю чи є там в пеклі рикання, напевне що є, бо людей, що туда попали, мучають саме демони і вони виглядають приблизно так, як люблять їх зображувати прихильники рок музики, але оці ричання вони точно мають демонське походження, як і скрім.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16601
ДописДодано: 07 березня 2009, 07:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Втім, дякую за посилання, дуже яскравий приклад "християнського" року. Католицька група rocks! :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16603
ДописДодано: 07 березня 2009, 11:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Незнаю чи є там в пеклі рикання, напевне що є, бо людей, що туда попали, мучають саме демони і вони виглядають приблизно так, як люблять їх зображувати прихильники рок музики, але оці ричання вони точно мають демонське походження, як і скрім.

ооо... це звичайно достить розповсюджена помилка...
проте демони в пеклі нікого мучати не будуть) вони самі там будуть мучатися..
(перепрошую що відходжу від теми, просто хочу внести деяку ясність)

Об.20:10 А диявол, що зводив їх, був укинений в озеро огняне та сірчане, де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.

Матв.25:41 Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований.

2Петр.2:4 Бо як Бог Анголів, що згрішили, не помилував був, а в кайданах темряви вкинув до аду, і передав зберігати на суд;

ну і так далі...

Братик написав:
і вони виглядають приблизно так, як люблять їх зображувати прихильники рок музики

і це тільки наша людська уява...

2Кор.11:14
І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла!
2Кор.11:15 Отож, не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди. Буде їхній кінець згідно з учинками їхніми!

отож... те що зображують на обкладинках хард-рок музики, зовсім не стосується духовної реальності...

звичайно, іноді дуже зручно уявляти собі нечистого з рогами, ратицями та свинячим рилом... але думайте самі :)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16604
ДописДодано: 07 березня 2009, 12:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
Католицька група rocks!

а як її можна послухати?
Братик написав:
Але якщо вже слухати музику то гарну, таку щоб задоволення отримати від слухання. А якщо співати пісню, то так, щоб Богу сподобалося. Не думаю що Богу подобається прославлення риканням чи свистом.

доречі, можу дати ще одне посилання на гурт що деякі свої твори виконує у стилі емокор (ну з скимом і гроулом) але інші - ну це просто для мене майже вершина поклоніння...
це Kutless альбом - Strong Tower (2005)
якщо слухати "Arms of Love" чи "Take Me In" - просто немає слів... (звичайно слова там є і навіть дуже навіть класні слова (якщо хто звичайно розумієш англійську)
а ось в альбомі Live From Portland
- у трек "Tonight" - присутні вже елементи крику (в самому кінці) проте це зовсім не псує музику і враження...
(звичайно Kutless - любителі важкого року ніяк не признають чимось "важким")




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16620
ДописДодано: 07 березня 2009, 17:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні Лері, я не прихильник рок музики, цю групу католицьку, на яку ти дала посилання, я скачав заради цікавості, але ще раз впевнився, що нічого християнського там немає і, тим більше, не служить на збудування. А rocks означає "потрясає", "вражає". Це я написав в іронічній формі. Віжносно демонів, то я написав про пекло, а не про озеро вогняне. Це різні речі. А в пеклі, саме демони мучають людей. І виглядають вони (за свідченнями очевидців) огидно і страшно, тобто приблизно так як їх і зображають на обкладинках хеві металу. Якщо тебе цікавить, можу дати посилання на відео про шкідливий вплив рок-музики на свідомість людини і її звязок з демонічними силами.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16626
ДописДодано: 07 березня 2009, 17:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
цю групу католицьку, на яку ти дала посилання,

а хто сказав що вони католики? я такої інформації не мала... :?
Братик написав:
Якщо тебе цікавить, можу дати посилання на відео про шкідливий вплив рок-музики на свідомість людини і її звязок з демонічними силами.

:D скажімо так) я вже маю цілу колекцію таких посилань)))

хоча найбільше мені мабуть подобається фільм "Колокола ада" (про світьський рок, його походження і вплив), якщо хочете можу дати посилання )

Братик написав:
але ще раз впевнився, що нічого християнського там немає і, тим більше, не служить на збудування

кожному своє) не буває християнських табуреток, але слова що звеличують Христа - це в моєму особистому розумінні - саме те! християнське!
доречі пісня "Допомога" - це відображення мого життя перед прийняттям Христа
і тому "Всемогутній Бог - моя допомога!"




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Стилі музики
16628
ДописДодано: 07 березня 2009, 18:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ой, вибач, переплутав групу Пік-ап з католицькою групою КАНА. :oops:
Бо ти писала що у тебе є ця група, тож я подумав що ти саме її виклала... "Колокола ада" я дивився, навіть уривки з виконання рок пісень, які демонструвалися у фільмі, залишили у мене недобрий осадок, тому не радив би дивитися християнам цей фільм... Хай невіруючі досліджують вплив рок музики на свідомість, а нам, віруючим до цього взагалі немає діла.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>