Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 03:32




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29082
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss, а хто для Вас є Ісус Христос?Поясніть логічно Вашу думку, будь ласка.
Сонячник,я тобі нового не відкрию ніж написанно.Тай ти сам ссилався на ці слова коли писав хто для тебе Ісус-13 Як же прийшов Ісус у сторони Кесариї Филипової, то питав учеників своїх, глаголючи: За кого мають люде мене, Сина чоловічого? 14 Вони ж сказали: Одні за Йоана Хрестителя, другі за Ілию, инші ж за Єремію або одного з пророків. 15 Рече до них: Ви ж як кажете? хто я? 16 Озвавшись Симон Петр, каже: Ти єси Христос, Син Бога живого. 17 І озвавшись Ісус, рече до него: Блажен єси, Симоне, сину Йонин, бо тїло й кров не відкрила тобі сього, а Отець мій, що на небі..Що незрозуміло з цих слів.Чиїм сином є Ісус??Хто є батьком Ісуса??Дайте відповідь згідно з того що каже Петро.
Тепер логічно так як для першокласника(нев образу).Візмемо земну матір Христа.Ісус є сином Марії.Так??То чи може він бути Марією??Ні,бо він є її сином.Хоча і Марія і Ісус є людиною.Те саме і щодо Бога та його сина.Бог це дух,тобто духовна особа.Син Божий,(не плутати з людиною Ісусом)-є теж духом,тобто духовною особою.Як і Бог так і син Бога є духовними особами,але Бог не є сином,тому що Бог для Сина батько.Син не є Богом,бо є для Бога Сином,хоча і один і другий є духовними особами.Синами Бога є також ангели.Наприклад Сатана.Це Божий син,ангел який збунтувався проти свого Батька і відпав від Божої родини?Але чи те що Сатана є Сином Бога,означає що він є Богом?? Ні.Також варто згадати що Ісуса названно "первородним",що означає "той кого народженно першим"(Кол1:15).Також Ісуса названно"єдинородним",що озн "той кого народженно єдиним".З цього робимо висновок-Ісус народжений(створенний(Об3:15)) першим,також і єдиним.А інші сини Бога,ангели вже сотворювались "через Нього(Ісуса)" тай власне усе інше що на небі тана землі,повстало через Ісуса,хоча й Творцем або задумщиком усього був Бог,якому Ісус є сином.Що незрозуміло,то я поясню.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29083
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Так стоп,Бог це особа чи особи??Ти написав спочатку три,а потім одна.То як три особи можуть одночасно бути одною.Тож Бог це один розум чи три окремих.Бог це одна особа чи три окремих?? Твоя відповідь,а не переповідання.

Ой... як це тобі пояснити. Це три особи які мають одну сутність.

Цитата:
Одній особі притаманний один розум.Якщо є три окремих особи значить є три окремих розуми?

Я думаю один розум, одна воля, одне бажання.
Дух створює (Псалм 104:3). Син Божий є творцем (Євреїв 1:10). Отець зробив усе (1 Коринтян 8:6). Один Бог створив нас (Малахії 2:10). Дух Божий живе у вас (Римлян 8:9). Христос живе у ваших серцях (Ефесян 3:17). Отець і Син закладають оселю у віруючого (Івана 14:23). Бог живе у Його храмі, Його людях (2 Коринтян 6:16).




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29084
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Я не говорив що не знали, я говорив що не бачив ніхто Бога
Обман в живі очі.Як можна.Щойно писав
Цитата:
Був Богом, якого не знали люди
а тепер
Цитата:
пишеЯ не говорив що не знали, я говорив що не бачив ніхто Бога
Добре,думаю тобі варто трохи відпочити.
sss написав:
Ну й якщо Ісус єдинородний бог,а отець неєдинородний Бог,то виходить що Ісус інший Бог ніж Отець,бо він єдинородний ,а отець не єдинородний??ТАК??
Цитата:
Не інший, Він Той хто виявив Бога.
Цитата:
Ну як не інший,якщо Ісус єдинородний,а Отець не..??Це є ознакою відмінності.Хіба ні??Як Бог може виявити Бога??Бог він і в африці Бог,і в Тернополі.Навіщо Ісусу було виявляти Бога??Він ж Бог.
Цитата:
Бо Бога ніхто ніколи не бачив, тому і виявив
Так,навіщо Богу було щоб його хтось виявляв(син),якщо він міг себе сам виявити??
Цитата:
Породив це і значить виявив Бога, тобто Син Бога, який і був Богом.
Ого,фантастика."Породив це і значить виявив".Мг-г-г,он як воно.То хто кого виявив?тобто породив?Ісус виявив начебто Бога,тобто Ісус виявив,або це значить породив :shock: Бога.Мда :lol: ,ну Протистанте,яй не сподівався що ти до такого дійдеш.То виходить не Бог породив Сина,а Син породив(виявив) Бога.Оце кумедно. :D Про що говорити далі,я не розумію. :? :?
Цитата:
Та ви подивіться що під словом "Син Божий" розуміли євреї, вони так і розуміли що Він притиндує на місце Бога. 63...І первосвященик сказав Йому: Заприсягаю Тебе Живим Богом, щоб нам Ти сказав, чи Христос Ти, Син Божий? 64 Промовляє до нього Ісус: Ти сказав... А навіть повім вам: відтепер ви побачите Людського Сина, що сидітиме праворуч сили Божої, і на хмарах небесних приходитиме! 65 Тоді первосвященик роздер одежу свою та й сказав: Він богозневажив! Нащо нам іще свідки потрібні? Ось ви чули тепер Його богозневагу!
[/quote]Та байдуже що вони собі там думали під "натхненням Бога",як ти колись писав.Важливо що Ісус заперечив те що вони про нього говорили і те у чому вони його звинувачували.Всього лиш три слова,а які значущі-"Більший за мене Отець".Все тим всьо сказанно.Думаю досить тут виявляти своб неграмотність(не в обіду),воно так правдоподібно виглядає з отими виявленнями та родами :lol: Пробачте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29085
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож варто згадати що Ісуса названно "первородним",що означає "той кого народженно першим"(Кол1:15).

Я уже пояснював viewtopic.php?p=21077#p21077

Цитата:
Також Ісуса названно"єдинородним",що озн "той кого народженно єдиним".З цього робимо висновок-Ісус народжений(створенний(Об3:15)) першим,також і єдиним.

viewtopic.php?p=21074#p21074




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29086
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Так стоп,Бог це особа чи особи??Ти написав спочатку три,а потім одна.То як три особи можуть одночасно бути одною.Тож Бог це один розум чи три окремих.Бог це одна особа чи три окремих?? Твоя відповідь,а не переповідання.

Ой... як це тобі пояснити. Це три особи які мають одну сутність.
Цитата:
Одній особі притаманний один розум.Якщо є три окремих особи значить є три окремих розуми?

Я думаю один розум, одна воля, одне бажання.
Дух створює (Псалм 104:3). Син Божий є творцем (Євреїв 1:10). Отець зробив усе (1 Коринтян 8:6). Один Бог створив нас (Малахії 2:10). Дух Божий живе у вас (Римлян 8:9). Христос живе у ваших серцях (Ефесян 3:17). Отець і Син закладають оселю у віруючого (Івана 14:23). Бог живе у Його храмі, Його людях (2 Коринтян 6:16).
Ти розумієш,що там де є особа там і є розум.Якщо є три особи окремих,значить три окремих розуми.Не переч сам собі.Не може бути три окремих особи з одним розумом.Бо це якраз змахує на отого горинича з трьома головами але одним центром управліня(розумом).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29087
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Тож варто згадати що Ісуса названно "первородним",що означає "той кого народженно першим"(Кол1:15).

Я уже пояснював viewtopic.php?p=21077#p21077

Цитата:
Також Ісуса названно"єдинородним",що озн "той кого народженно єдиним".З цього робимо висновок-Ісус народжений(створенний(Об3:15)) першим,також і єдиним.

viewtopic.php?p=21074#p21074
А я тебе і далі закликаю не до переповідань,а до твоїх зрозумілих пояснень.А то складаєтьсч таке враження що те що ти просто мишкою копіюєш та подаєш сюди,сам цього нерозумієш.Хіба твій підпис відповідає тоїй особистості.Більш того це аж ніяк не назвеш відкритям тобі від духа.Хіба ні.Тож якщо ти з чимось не згідний в двох трьох своїх слова пиши в чому?Ну й можеш трохи відпочити,а то ти вже таке пишеш,я вірю що ти просто превтомився.Тож не розчаровуй мене.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29090
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Я не говорив що не знали, я говорив що не бачив ніхто Бога
Обман в живі очі.Як можна.Щойно писав
Цитата:
Був Богом, якого не знали люди
а тепер
Цитата:
пишеЯ не говорив що не знали, я говорив що не бачив ніхто Бога
Добре,думаю тобі варто трохи відпочити.

Я в цьому розумінні і писав.


Цитата:
sss написав:
Ну й якщо Ісус єдинородний бог,а отець неєдинородний Бог,то виходить що Ісус інший Бог ніж Отець,бо він єдинородний ,а отець не єдинородний??ТАК??
Цитата:
Не інший, Він Той хто виявив Бога.
Цитата:
Ну як не інший,якщо Ісус єдинородний,а Отець не..??Це є ознакою відмінності.Хіба ні??Як Бог може виявити Бога??Бог він і в африці Бог,і в Тернополі.Навіщо Ісусу було виявляти Бога??Він ж Бог.
Цитата:
Бо Бога ніхто ніколи не бачив, тому і виявив
Так,навіщо Богу було щоб його хтось виявляв(син),якщо він міг себе сам виявити??

Та Він себе і виявив сам. Тепер поясни чому у твоєму розумінні Бог себе не виявив до сіх пір себе?

Цитата:
Цитата:
Породив це і значить виявив Бога, тобто Син Бога, який і був Богом.
Ого,фантастика."Породив це і значить виявив".Мг-г-г,он як воно.То хто кого виявив?тобто породив?Ісус виявив начебто Бога,тобто Ісус виявив,або це значить породив :shock: Бога.Мда :lol: ,ну Протистанте,яй не сподівався що ти до такого дійдеш.То виходить не Бог породив Сина,а Син породив(виявив) Бога.Оце кумедно. :D Про що говорити далі,я не розумію. :? :?

Це я пояснюю як я розумію "виявив" це значить породив/однороджений/. Тобто Бог показав себе у людські подобі "Слово сталося Тілом"

sss написав:
Цитата:
Та ви подивіться що під словом "Син Божий" розуміли євреї, вони так і розуміли що Він притиндує на місце Бога. 63...І первосвященик сказав Йому: Заприсягаю Тебе Живим Богом, щоб нам Ти сказав, чи Христос Ти, Син Божий? 64 Промовляє до нього Ісус: Ти сказав... А навіть повім вам: відтепер ви побачите Людського Сина, що сидітиме праворуч сили Божої, і на хмарах небесних приходитиме! 65 Тоді первосвященик роздер одежу свою та й сказав: Він богозневажив! Нащо нам іще свідки потрібні? Ось ви чули тепер Його богозневагу!
Та байдуже що вони собі там думали під "натхненням Бога",як ти колись писав.Важливо що Ісус заперечив те що вони про нього говорили і те у чому вони його звинувачували.Всього лиш три слова,а які значущі-"Більший за мене Отець".Все тим всьо сказанно.Думаю досить тут виявляти своб неграмотність(не в обіду),воно так правдоподібно виглядає з отими виявленнями та родами :lol: Пробачте.

Тобі байдуже, тому що Ісус їм пояснював, а не тобі. і вони інакше не зрозуміло за що і розіпяли Його.
Цитата:
Важливо що Ісус заперечив те що вони про нього говорили і те у чому вони його звинувачували.

Та ні, Ісус сказав " Ти сказав... А навіть повім вам: "Ісус підтвердив і ще більше сказав що Він знов буде разом з Отцем.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29091
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Тож варто згадати що Ісуса названно "первородним",що означає "той кого народженно першим"(Кол1:15).

Я уже пояснював viewtopic.php?p=21077#p21077

Цитата:
Також Ісуса названно"єдинородним",що озн "той кого народженно єдиним".З цього робимо висновок-Ісус народжений(створенний(Об3:15)) першим,також і єдиним.

viewtopic.php?p=21074#p21074
А я тебе і далі закликаю не до переповідань,а до твоїх зрозумілих пояснень.А то складаєтьсч таке враження що те що ти просто мишкою копіюєш та подаєш сюди,сам цього нерозумієш.Хіба твій підпис відповідає тоїй особистості.Більш того це аж ніяк не назвеш відкритям тобі від духа.Хіба ні.Тож якщо ти з чимось не згідний в двох трьох своїх слова пиши в чому?Ну й можеш трохи відпочити,а то ти вже таке пишеш,я вірю що ти просто превтомився.Тож не розчаровуй мене.


Ну ти ж просто Біблії не віриш, от тут настільки просто написано, а ти видумуєш. viewtopic.php?p=21203#p21203
Фарисеї/юдеї повірили що Ісус говорив що Він Бог, а ти ні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29093
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Петр, каже: Ти єси Христос, Син Бога живого. 17 І озвавшись Ісус, рече до него: Блажен єси, Симоне, сину Йонин, бо тїло й кров не відкрила тобі сього, а Отець мій, що на небі..Що незрозуміло з цих слів.Чиїм сином є Ісус??Хто є батьком Ісуса??Дайте відповідь згідно з того що каже Петро.

То ти так і не відповів Ісус є Син Божий, чи ні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29094
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Петр, каже: Ти єси Христос, Син Бога живого. 17 І озвавшись Ісус, рече до него: Блажен єси, Симоне, сину Йонин, бо тїло й кров не відкрила тобі сього, а Отець мій, що на небі..Що незрозуміло з цих слів.Чиїм сином є Ісус??Хто є батьком Ісуса??Дайте відповідь згідно з того що каже Петро.
То ти так і не відповів Ісус є Син Божий, чи ні?
Як я можу перечити тому що про Христа сказав Петро??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29096
ДописДодано: 17 січня 2011, 01:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss поясни ще, що ти розумієш під словом " Син Людський"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29097
ДописДодано: 17 січня 2011, 02:17 

Востаннє редаговано Yur 17 січня 2011, 03:49 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Та чому ж ви так одразу щодо недовіри до Святого Письма.
Бо не сприймаєте того, що там написано, а саме Івана 1:1. де сказано:
і Бог було Слово (укр.)
и Слово было Бог (рос.)
and the Word was God (англ.)
i Bogiem było Słowo (польск.)


sss написав:
Невже кожного хто вас питає пояснення Писання,ви вважаєте невіруючим.Недобре так.
Не кожного, а того хто не вірить написному.

sss написав:
Так ви можете крутити як завгодно і не пояснювати.
Чим це я кручу, тим що демонстративно відкидуєте Писання?
Пояснюють тоді, коли людина не може зрозуміти написаного. Ви ж відкидуєте написане.

sss написав:
Писання не слід іноді сприймати буквально.Також своє розуміння неможна будувати лише на якомусь одному фрагменті.
Не вірити написаному теж не має підстав.

sss написав:
Тож прошу пояснити як це Бог був в Бога??Хіба Бог який був в Бога,не є тим самим Богом в якого він був??Просто як ви це розумієте.Мене не потрібно переконувати в чомусь в даному випадку.
Спершу мусите повірити у написане. Приймете на віру вищенаведені слова Івана 1:1, тоді й можна буде пояснювати.

sss написав:
Просто дайте відповідь,якщо ви не лукавець. :yes:
Уже відповів, не бачу смислу пояснювати питання віри тим, хто не вірить НАПИСАНОМУ.

sss написав:
Yur написав:
Можу запропонувати іще одну цитату Івана 20:28.! А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!
А я у відповідь-Ів10:34-"Відповів їм Ісус: Хіба не написано в вашім Законі: Я сказав: ви боги?".Ви ніколи не пробували подумати нащо Ісус навів ці слова з Псалму де людей Бог називає богами??От поділіться цим.То якщо людей названно богами,то що такого ви розгледіли у тому що Хома під враженням назвав Ісуса богом??Поясніть що ви у цьому розледіли такого,чого ви б немогли розгледіти у тих словах де простих людей названно "боги".
Йдеться про цитату з Івана 20:28, де Апостол називає Ісуса Христа Богом. Що тут може бути незрозумілого? Чому не хочете прийняти на віру те, що написане чорним по-білому: Господь мій і Бог мій!

Невже гадаєте, що здравомисляща людина купиться на оті пересмикування: коли треба сприймати буквально, а коли не буквально; коли цитату читати такою якою вона є, а коли бачити у ній зворотній зміст.
Демагогію можна розводити з будь-чого і знаходити таких, що поведуться. Але у вашому випадку СЄ ситуація інша. Ви свідомо вимушені йти усупереч Святому Письму. Й тут уже демагогія не допоможе.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29098
ДописДодано: 17 січня 2011, 02:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Петр, каже: Ти єси Христос, Син Бога живого. 17 І озвавшись Ісус, рече до него: Блажен єси, Симоне, сину Йонин, бо тїло й кров не відкрила тобі сього, а Отець мій, що на небі..Що незрозуміло з цих слів.Чиїм сином є Ісус??Хто є батьком Ісуса??Дайте відповідь згідно з того що каже Петро.
То ти так і не відповів Ісус є Син Божий, чи ні?
Як я можу перечити тому що про Христа сказав Петро??

То чому ви не почитаєш що значило це слово для перших християн. То це сьогодні, у нас інакше розуміння цього слова, а в той час це значили що у тебе була повна спадкування, влада і багатство батька. Таким чином, коли Ісус каже, що він Син Божий, він прирівнюючи себе з Богом, кажучи, що він має повне право, влада і багатство від Бога Отця. Тому і розіп’яли євреї Христа, бо вважали що Він богозневажить.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29101
ДописДодано: 17 січня 2011, 03:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
У власних мав на увазі у таких які це подають так як вам до вподоби.А я зустрічав та й мабуть і ви теж,трохи інші переклади цього місця.Приміром в "Біблії з коментарями для повного життя" (БК1997)-у примітці до цього вірша написано: "Христос був божественним".Аналогічно перекладено в підрядковому перекладі "Емфатичний діаглот" (англ.).Або ж в (НС)-"Слово було богом",що узгоджується і з іншими іностранними перекладами-1808 «and the word was a god» The New Testament, in An
«і слово було богом» Improved Version, Upon the
Basis of Archbishop Newcome’s
New Translation: With a
Corrected Text. London.
1829 «and the Logos was a god» Thompson John S. The
«і Логос був богом» Monotessaron; or, The Gospel
History, According to the Four
Evangelists. Vol. 1. Baltimore.
1864 «and a god was the Word» Wilson Benjamin. The Emphatic
«і богом було Слово» Diaglott  (J21, interlinear
reading). New York—London.
Мабуть зрозуміло що тут думка залежить від перекладу.Але ж нетільки.Своє розуміння будь якого вірша слід узгоджувати з контекстом.Тому в деяких перекладах Ів1:18 точно передаються ті слова так-"Ніхто з людей Бога ніколи не бачив, та єдинородний бог(не син), який перебуває при лоні Батька, розказав, яким він є.".Отож Бог єдинородним бути неможе,бо він сам народжує та творить.Чомусь подібного не сказанно про Отця Бога.Чи нетак хлопці??
Не переконливо. До того ж в таких випадках не завадило б хоч якісь електронні посилання надати.
Але у вашому випадку навіть не у правдивості перекладів залежить, а у спробі посіяти сумніви. Мовляв десь так пишуть, а десь так, і уже в цій невизначеності намагатися проштовхнути своє діаметрально протилежне.
У цьому й полягає ахілесова п'ята свідків. Тут вони абсолютно незахищені й по-іншому як окольними путями діяти не можуть.

Просте запитання: "Вірите ви словам Апостола: Господь мій і Бог мій! ТАК чи НІ."
Ставить усе на свої місця.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29102
ДописДодано: 17 січня 2011, 10:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Та чому ж ви так одразу щодо недовіри до Святого Письма.
Бо не сприймаєте того, що там написано, а саме Івана 1:1. де сказано:і Бог було Слово (укр.)и Слово было Бог (рос.)and the Word was God (англ.)i Bogiem było Słowo (польск.)
Ой не переконливо Юрію.Адже тут все залежить від того що насправді мав на увазі Іван,коли назвав Слово богом,чи Богом.І якщо одні перекладають тут як Бог,а інші як бог,божественний,то це означає що існують розбіжності в поглядах на це місце Писання подібно як існують такі розбіжності і на інші місця.і тут власне кожен починає притримуватись тої строни яка йому вигідна.У випадку ж сЄ,вони дійсно свідомо заперечують оте "Слово було Бог",бо вважають такий пареклад не точним,більш того так подавати означає суперечити іншим словам Івана.Адже для нас є важливою думка Івана,а не те як перекладують деякі перекладачі.Отож що Іван хотів сказати коли писав Ів1:1.подивімось на підсумок слів Івана у його євенгелії-"Це ж написано, щоб ви ввірували, що Ісус є Христос, [не Бог, а] Божий Син" (Ів. 20:31).Тут мабіть ніхто не заперечить думку Івана.Отож чомусь Іван тут не підтверджує погляд сторонників тройці буцім Слово є Богом,а чітко висловлює свою думку-"Це ж написано, щоб ви ввірували, що Ісус є Христос, [не Бог, а] Божий Син".Щоб ви вірували що Ісус є Христос(помазанець) .Тож чи ви вірите Юрію що Ісус є помазанець,(той кого помазав Бог)??Хіба Бог може помазувати сам себе??Нісенітниця.Далі-Щоб ви вірили що Ісус-Божий син.Чи ви вірите в це??подібно чи ви вірите що Адам теж Божий син??,ангели теж Божі сини.??Мабуть змушені будете визнати що Син Божий не є тотожністю Бог,тобто син Божий ненесе значення Бог.Тож якщо ви вірите словам Івана-"що Ісус-Божий син",то чому ви перчите цим словам називаючи Ісуса Богом??чому подібно не називаєте інших Божих синів??Бо в Ів1:1 дехто з перекладачів називає Ісуса Бог??Алеж інші називають Ісуса "бог,божественний".То розсудлива людина не сприйматиме ці слова на віру та так як їй вигідно.А спробує їх проаналізувати у світлі подібних місць.Що власне я й зробив порівнявши Ів1:1,з Ів20:31,де Іван чітко підсумував мету написанного.А отже ще раз висновок до якого закликає Іван-"Це ж написано, щоб ви ввірували, що Ісус є Христос, [не Бог, а] Божий Син".Чи можете ці слова заперечити??? :? :?




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>