Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 червня 2024, 06:59




Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18721
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2009, 10:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Юліан написав:
Відколи це неділя стала сьомим днем тижня? :?


1 - понеділок
2 - вівторок
3 - середа
4 - четвер
5 - п'ятниця
6 - субота
7 - неділя

Чи в Івано-Франковську живуть за американським календарем?

Цитата:
Тому я ніколи не спішу відкидати категорично того, що не розумію, а продовжую досліджувати з молитвою. Для цього може знадобитися немало часу!

Ну так, хтось же повинен ходити до адвентистів :-)

Цитата:
Хто сказав, що адвентиська Церква не може бути євангельською? Адже "Євангелія" - Блага вістка! Віста про спасіння, яке можна мати в Ісусі Христі! Тому в даному моменті ти неправий.

Розповідаєшь ти все вірно, бо ти мабуть є прибічником адвентизму. У теоріі може то воно так і є як ти описав, але в реальності у адвентистів спостерігається акцент на суботу (про це і йде мова). Це так як і у православних - нібито теж по Біблії, але на справді усе не так.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18722
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2009, 11:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
NiXy написав:
Чи в Івано-Франковську живуть за американським календарем?

NiXy написав:
Ну так, хтось же повинен ходити до адвентистів

Ну причому тут американський календар, повинність кудась ходити? Я думав, що вже ні в кого сумніву не викликає на рахунок того, який 7-ий день тижня! Тому що це не європейський (американський) календар, а в основі Біблія, де чітко говириться, що неділя - це перший день тижня. Почитай Євангелії. Тому хто не хто, а от християни (ті, хто читають Біблію) мали б це знати навідміну від людей в світі, яких це питання зовсім не цікавить.
NiXy написав:
Це так як і у православних - нібито теж по Біблії, але на справді усе не так.

Зовсім одне казати, що можна неділю святкувати замість суботи і зовсім інше казати, що неділя - 7-й день, коли це не так.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18765
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 17:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Просто існує два формата тижня: біблійний і державний (або народний). По Біблії це так: перший день - неділя, і він був першим завжди, з часу створення світу. Я не знаю, коли і чому у нас на Русі (та й в інших європейських державах) неділя став сьомим днем. Навіть у назвах днів прослідковується "сучасне" трактування: вівторок (вторий), середа (середній), четвер (четвертий) і пятниця (пятий). Тому, у свідомості людей субота стала шостим днем. Але чи потрібно робити з цього проблему, ось в чому питання! Якби держава, чи "несвідомий" народ не визначив порядок днів в тижні, для нас усі дні повинні бути суботою, бо субота для нас - Христос.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18766
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
для нас усі дні повинні бути суботою, бо субота для нас - Христос.
Оце слушно! Саме так: увійти в суботу - це прийти до Ісуса Христа, бо Він так сказав: Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Матв.11:28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18786
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2009, 08:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Братик написав:
бо субота для нас - Христос

Щось я такого не читав?! Можеш пояснити?
А от такі слова є:
"Отож, очистьте стару розчину, щоб стати вам новим тістом, бо ви прісні, бо наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений." (1Кор.5:7)




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18835
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2009, 16:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А чи не здається тобі, що дотримання суботи та інших старозавітніх законів і є "старою розчиною"? :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18849
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2009, 18:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Дуже смішно! Ти не дав відповіді на попереднє запитання!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19328
UNREAD_POSTДодано: 27 грудня 2009, 03:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Юліан написав:
Ну нічого собі! Порівняв "Свідків Єгови" з "Адвентистами" ?!?!?!
В них стільки різного, не в одній суботі справа!

Пробач я може недосконало знаю усі тонкощі вчення Свідків і Адвентистів, і не претиндую на абсолютну істину, але в мене склалося враження що Свідки і Адвентисти схожі
і з Адвентистами (недивлячись на суботу) мені легше знайти мову :)
а схожість 1- життя на землі після воскресіння
2- решта люди, як тварини невоскресають
3- Головним керіним органом Адвентистів сьомого дня є «Генеральна конференція адвентистів сьомого дня».Вашінгтон
Адміністративний центр Свідків Єгови розташований у головному центрі «Товариства Вартової башти» у Нью-Йорку.
4- непідлягає ніякому обговоренню і криткці дії і рішення вищогокерівництва і їх виключне право трактувати Біблію.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19333
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2009, 02:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
prostak написав:
Пробач я може недосконало знаю усі тонкощі вчення Свідків і Адвентистів, і не претиндую на абсолютну істину, але в мене склалося враження що Свідки і Адвентисти схожі
і з Адвентистами (недивлячись на суботу) мені легше знайти мову
а схожість 1- життя на землі після воскресіння
2- решта люди, як тварини невоскресають
3- Головним керіним органом Адвентистів сьомого дня є «Генеральна конференція адвентистів сьомого дня».Вашінгтон
Адміністративний центр Свідків Єгови розташований у головному центрі «Товариства Вартової башти» у Нью-Йорку.
4- непідлягає ніякому обговоренню і криткці дії і рішення вищогокерівництва і їх виключне право трактувати Біблію.

ти мене разочаровав


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19338
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2009, 18:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
pika написав:
prostak написав:
Пробач я може недосконало знаю усі тонкощі вчення Свідків і Адвентистів, і не претиндую на абсолютну істину, але в мене склалося враження що Свідки і Адвентисти схожі
і з Адвентистами (недивлячись на суботу) мені легше знайти мову
а схожість 1- життя на землі після воскресіння
2- решта люди, як тварини невоскресають
3- Головним керіним органом Адвентистів сьомого дня є «Генеральна конференція адвентистів сьомого дня».Вашінгтон
Адміністративний центр Свідків Єгови розташований у головному центрі «Товариства Вартової башти» у Нью-Йорку.
4- непідлягає ніякому обговоренню і криткці дії і рішення вищогокерівництва і їх виключне право трактувати Біблію.

ти мене разочаровав

Я б до цього списку додав би ще і паночкову організацію, бо там присутні останні три пункти хоч і з деякими відмінностями у адресі :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19341
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2009, 21:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
pika написав:
prostak написав:
Пробач я може недосконало знаю усі тонкощі вчення Свідків і Адвентистів, і не претиндую на абсолютну істину, але в мене склалося враження що Свідки і Адвентисти схожі
і з Адвентистами (недивлячись на суботу) мені легше знайти мову
а схожість 1- життя на землі після воскресіння
2- решта люди, як тварини невоскресають
3- Головним керіним органом Адвентистів сьомого дня є «Генеральна конференція адвентистів сьомого дня».Вашінгтон
Адміністративний центр Свідків Єгови розташований у головному центрі «Товариства Вартової башти» у Нью-Йорку.
4- непідлягає ніякому обговоренню і криткці дії і рішення вищогокерівництва і їх виключне право трактувати Біблію.

ти мене разочаровав

Пробач, в чому разчарував? Якщо можна конкретизуй. Невже ти захищаєш Свідків чи Адвентистів?
фото це універ Адвентистів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 29 грудня 2009, 01:53.
Причина: Порушення п.2 Правил форуму
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19359
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2009, 15:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
prostak написав:
Пробач, в чому разчарував? Якщо можна конкретизуй. Невже ти захищаєш Свідків чи Адвентистів?
фото це універ Адвентистів.

Знову не по темі. Невже не можна говорити про суботу тільки на основі Біблії, неторкаючись тих моментів, які пов'язані з різноманітними конфесіями.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
19360
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2009, 16:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Юліан написав:
Знову не по темі. Невже не можна говорити про суботу тільки на основі Біблії, неторкаючись тих моментів, які пов'язані з різноманітними конфесіями.

"І сказав їм: Суботу встановлено для людини, а не людину для суботи" (Мар.2:27). Тему можна закривати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: pika | 30 грудня 2009, 04:50.
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>