Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 червня 2024, 07:28




Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18339
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2009, 06:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Luther написав:
Тойко написав:
Бачу, шо суботники були назвали тему про суботу, нібито воно є найбільш дискусійним питанням християнського вчення.


Якщо б не було четвертої Божої заповіді "Пам'ятай день суботній, щоб святити його!", то все було б в нормі. Але наявність цієї заповіді, такої ж, як і "Не чини перелюбу!", "Не кради!" спонукає переглянути відношення до всіх десяти (а не тільки дев'яти) Божих заповідей, щоб не перебувати у нерозкаяному гріху, чинячи беззаконня (Матв. 7:21-23).

Бачите, ви ж самі перекрутили четверту заповідь і спонукаєте до перекручень ще й інших - хіба це не смертний гріх?
Написано, щоби памятали ми день суботній і його святили, а не день тижня. День суботній - це день спокою і його треба святити. Можна правда святити його і в якийсь день тижня, наприклад, і в суботу - тут вас ніхто не звинувачує. Маєте таке обмежене розуміння - то ви для Господа маєте, і слава Богу.
Але коли ви починаєте навязувати своє обмежене розуміння іншим, перекручувати заповіді Божі - це вже гріх, і важкий гріх.
Тому коли ви хочете святкувати суботу саме в суботу - святкуйте собі. Ваше право. Але не перекручуйте заповідей Божих.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18353
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2009, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
prostak написав:
Luther написав:
Якщо б не було четвертої Божої заповіді "Пам'ятай день суботній, щоб святити його!", то все було б в нормі. Але наявність цієї заповіді, такої ж, як і "Не чини перелюбу!", "Не кради!" спонукає переглянути відношення до всіх десяти (а не тільки дев'яти) Божих заповідей, щоб не перебувати у нерозкаяному гріху, чинячи беззаконня (Матв. 7:21-23).

П. И. Рогозин
Почему я не могу
Оглавление
Почему...
Почему я...
Борец за истину (Стихотворение Р. Березова)
Почему я не могу...
...согласиться с тем, что это дело было начато с Божьего благословения
...согласиться с тем, что эта женщина была божьей посланницей
...согласиться с тем, что пророчества этой женщины - богодухновенные
...ставить Писания наравне с откровениями Е. Вайт
...согласиться с тем, что душа человека - "в крови его"
...признать, что в вечности не будет ада
...принять, что Сын Божий был рожден с греховной природой
...согласиться, что Иисус не надеялся воскреснуть
...согласиться, что Иисус не совершил полного искупления на Голгофе
...согласиться, что сатана станет "козлом отпущения"
...признать откровение Е.Вайт о "судебном следствии"
...согласиться, что уверовавшие не должны считать себя "спасенными"
Да, я спасен (стихотворение И.С. Проханова)
Я не могу быть адвентистом потому, что...
...не могу согласиться, что план спасения был приготовлен не Богом-Отцом
...не могу согласиться с учением о Башне Вавилонской
...не могу согласиться, что Адам был прельщен одновременно с Евой
...не могу согласиться с их учением о происхождении рас
...не могу согласиться с их взглядом на пищу
...они выдают "бред больного ума" за откровение
...я хочу иметь чистое христианство
...считаю неправильным делить Закон Моисеев на две части
...они празднуют еврейскую субботу
Как же относился к субботе Сам Христос?
Как относились к субботе Христовы ученики?
Как относился к субботе Павел - апостол язычников?
Я не могу быть адвентистом, потому что...
...отказываюсь признать их как единственную церковь
...не имею права присваивать себе имя "Израиля"
...не согласен, что человек идет в могилу целиком
...не верю в возможность заслужить себе спасение десятиной
...не верю в божественные прерогативы "Генеральной конференции"
...не желаю участвовать в их превратном толковании пророчеств Св. Писания
...неспособен успокоить себя ложной надеждой на Божью безнаказанность


крім суботи майже свідки Єгови :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18364
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2009, 08:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
prostak написав:
крім суботи майже свідки Єгови

Ну нічого собі! Порівняв "Свідків Єгови" з "Адвентистами" ?!?!?!
В них стільки різного, не в одній суботі справа!
Де ти знайшов ті вірші? І чи ти повністю з тим всім погоджуєшся, що так воно є? Чи ти навіть не знаєш доктрин "Адвентистів", "Вартової Башти"? А сприймаєш на віру прочитане (було б добре, щоб це було Слово Боже) і не перевіряєш. Перш ніж когось засуджувати, дізнайся, будь-ласка чи так воно є!!!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18382
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2009, 23:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 червня 2012, 14:13
Написано: 15
Мар.2:27 І сказав Він до них: Субота постала для чоловіка, а не чоловік для суботи,
Лук.6:5 І сказав Він до них: Син Людський Господь і суботі!
Лук.6:9 Ісус же промовив до них: Запитаю Я вас: Що годиться в суботу робити добре, чи робити лихе, душу спасти, чи згубити?
Лук.13:14 Озвався ж старший синагоги, обурений, що Ісус уздоровив у суботу, і сказав до народу: Є шість день, коли працювати належить, приходьте тоді та вздоровлюйтеся, а не дня суботнього.
Лук.13:15 А Господь відповів і промовив до нього: Лицеміре, хіба ж не відв'язує кожен із вас у суботу свого вола чи осла від ясел, і не веде напоїти?
Iван.5:18 І тому то юдеї ще більш намагалися вбити Його, що не тільки суботу порушував Він, але й Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.
Iван.7:22 Через це Мойсей дав обрізання вам, не тому, що воно від Мойсея, але від отців, та ви й у суботу обрізуєте чоловіка.
Дiї.15:21 Бо своїх проповідників має Мойсей по містах здавендавна, і щосуботи читають його в синагогах.
Отож, людові Божому залишається суботство, спочинок.
Iван.20:19 Того ж дня дня першого в тижні, коли вечір настав, а двері, де учні зібрались були, були замкнені, бо боялись юдеїв, з'явився Ісус, і став посередині, та й промовляє до них: Мир вам!
Дiї.20:7 А дня першого в тижні, як учні зібралися на ламання хліба, Павло мав промову до них, бо вранці збирався відбути, і затягнув своє слово до півночі.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18389
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2009, 19:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Ці останні тексти на захист суботи? Чи навпаки?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18395
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2009, 17:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 червня 2012, 14:13
Написано: 15
Це на рахунок того, що Господь прийшов і виконав закон для того, щоб ми були під благодаттю! Господь дав суботу(чи неділю не важливо) щоб люди бодай один день приділили для Господа і відпочили тілом і душею.Це не важливо який день ми приділяємо для Господа- добро потрібно завжди робити(і в суботу також) А хто хоче виконувати суботу той нехай виконує весь закон(інакше він лицемірить).І він тоді хоче не благодаттю спастися, але законом(виконуючи суботу).Але Ісус дав нам нову заповідь Iван.13:34 Нову заповідь Я вам даю:
Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так
любіть один одного й ви!

тож

. Рим.14:5 Один вирізнює день від дня,
інший же про кожен день судить однаково.
Нехай кожен за власною думкою тримається
свого переконання.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18396
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2009, 17:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 червня 2012, 14:13
Написано: 15
і ще для роздумів Гал.5:4
Ви, що Законом виправдуєтесь, полишилися
без Христа, відпали від благодаті!

Бо ввесь Закон в однім слові міститься: Люби свого ближнього, як самого себе!

Як.2:8-11 Коли ви Закона Царського
виконуєте, за Писанням: Люби свого
ближнього, як самого себе, то ви робите
добре. 9 Коли ж дивитеся на обличчя, то
чините гріх, бо Закон удоводнює, що ви
винуватці. 10 Бо хто всього Закона виконує,
а згрішить в одному, той винним у всьому
стає.
11 Бо Той, Хто сказав: Не чини
перелюбства, також наказав: Не вбивай. А
хоч ти перелюбства не чиниш, а вб'єш, то ти
переступник Закону.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18412
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2009, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Кожен, хто ненавидить брата свого, той душогуб. А ви знаєте, що жаден душогуб не має вічного життя, що в нім перебувало б. (1Iван.3:15)
А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість: Закону нема на таких! (Гал.5:22-23)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18703
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2009, 15:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
sima написав:
Господь дав суботу(чи неділю не важливо)

Це якраз і важливо, бо Бог освятив суботу, а не неділю. Якщо ми справді любимо Бога, то будемо виконувати і цю Його заповідь, як і інші "Не чини перелюбу", "Не кради".




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18705
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2009, 19:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Luther написав:
sima написав:
Господь дав суботу(чи неділю не важливо)

Це якраз і важливо, бо Бог освятив суботу, а не неділю. Якщо ми справді любимо Бога, то будемо виконувати і цю Його заповідь, як і інші "Не чини перелюбу", "Не кради".

Тобто якщо ми не освячуємо суботу, то не справді любимо Господа? :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18708
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2009, 09:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
NiXy написав:
Тобто якщо ми не освячуємо суботу, то не справді любимо Господа?

Суть не в цьому, а в тому, щоб бути слухняним Богу і робити те, що Він каже, тому що це буде найкраще не для когось, не для Бога, а для мене!
Адам з Євою згрішили ... вони не послухалися Бога, але це аж ніяк не означає, що вони не любили Бога. Для них було найбільшою радістю спілкуватися зі своїм Творцем, але тим не менш ... непослух. Ми бачимо, переживаємо ці жахливі наслідки гріха.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18712
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2009, 15:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Юліан написав:
Суть не в цьому, а в тому, щоб бути слухняним Богу і робити те, що Він каже, тому що це буде найкраще не для когось, не для Бога, а для мене!

Тоді виходить що нібито суботники (або адвентісти... - є якась між ними різниця?) прям таки послушні Богу! Чому ж тоді сестри-суботниці ходять у чоловічій одежі? Зокрема штани, або брюки... Не покривають голову під час служіння... Та чимало чого ще є у суботників що вони не роблять всупереч Писанню. Тому субота та свинина у них залишаєьтся найбільш акцентованими - це я кажу як людина що деякий час спілкувалась та була у суботників.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18714
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2009, 16:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
NiXy написав:
Тоді виходить що нібито суботники (або адвентісти... - є якась між ними різниця?)

Думаю, що є, тому що адвентистів можна називати суботниками, а от суботники (суботвуючі) не обов'язково можуть бути адвентистами. Є наприклад багато суботвуючих п'ятидесятників, баптистів і дуже багато інших. І відповідні різниці між всіма.
NiXy написав:
Чому ж тоді сестри-суботниці ходять у чоловічій одежі? Зокрема штани, або брюки... Не покривають голову під час служіння... Та чимало чого ще є у суботників що вони не роблять всупереч Писанню. Тому субота та свинина у них залишаєьтся найбільш акцентованими - це я кажу як людина що деякий час спілкувалась та була у суботників.

З того, що ти кажеш виходить, що якби поміняти одяг і не робити такий великий акцент на суботі і свинині, то ти міг би стати адвентистом (суботником)?! Чи є щось важливіше?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18716
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2009, 21:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Цитата:
З того, що ти кажеш виходить, що якби поміняти одяг і не робити такий великий акцент на суботі і свинині, то ти міг би стати адвентистом (суботником)?! Чи є щось важливіше?

Якщо вважати що в євангельських церквах основне Богослужіння відбувається у неділю (сьомий день тижня), то усі євангельські церкви виконують четверту Божу заповідь: "Пам'ятай день суботній, щоб святити його!". Але євангельські церкви не роблять на цьому акцент, а акцентують увагу на Христі. Тому я би більш вірними вважав саме євангельські церкви, а не адвентиські.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ще раз про суботу
18719
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2009, 10:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
NiXy написав:
у неділю (сьомий день тижня)

Відколи це неділя стала сьомим днем тижня? :?
NiXy написав:
Але євангельські церкви не роблять на цьому акцент, а акцентують увагу на Христі

Якщо Церква, насправді, християнська, то вона, звісно, буде робити увагу на Христі, Який є центром всього і без Нього й мови не може бути про все інше. А якщо так, то мені як християнину хочеться виконувати те, що каже Христос. Так, не все розуміється і не все так просто получається, якби того хотілося, але я стараюся не зупинятися на досягнутому, а продовжую йти надалі ... часом буває дуже боляче, але з Богом все можливо подолати. "Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі." (Фил.4:13) Тому я ніколи не спішу відкидати категорично того, що не розумію, а продовжую досліджувати з молитвою. Для цього може знадобитися немало часу!
NiXy написав:
Тому я би більш вірними вважав саме євангельські церкви, а не адвентиські.

Я б краще сказав бути вірним не євангельским чи адвентиським Церквам, а Біблії, тому що Церква складається з людей, які часто помиляються і слухатися тільки їх неправильно. Я спасаюся не зі всіма (Церквою), а особисто, тим, які в мене відносини з Творцем. Бог буде мене питати не про те, в яку я Церкву ходив (хоча це також не менш важливо), а наскільки я був слухняний тому, що Він до мене промовляв через Духа Святого.
І ще одне на рахунок євангельських, адвентиських Церков:
Хто сказав, що адвентиська Церква не може бути євангельською? Адже "Євангелія" - Блага вістка! Віста про спасіння, яке можна мати в Ісусі Христі! Тому в даному моменті ти неправий.
Це те ж саме, що хіба євангелисти не можуть бути "Свідками Єгови" в тому розумінні, що кожен, хто проголошує вістку спасіння є автоматично Божим свідком.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 135 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>