Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 червня 2024, 12:36




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21409
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Добре зустрічне таке саме питання, чому Дух Святий мали тільки царі, священики і пророки, а тепер можуть усі мати? І чи ви Духа Святого одержали, як увірували?
Я думаю що так хотів Бог Єгова.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21418
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 13:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
А от тут даєте знов тупе питання «як могли вони почути», ну ж написано 1. що вчинився шум із неба, а шум я думаю що ви знаєте що це таке? 2. Я говорив що я думаю що дім був біля храму або в іншому людному місці. О тепер питаюся ви що не можете проявити інтелект і запам’ятовувати що я писав. Надоїдає те саме відповідати, або інакше з формоване.

sss написав:
Вони почули не так шум з неба, як те що учні говорять на інших мовах.Тому не тікайте від запитання.Якщо учні говорили мовами,в тому домі де вони були однодушно,то як люди які були каже в Єрусалимі могли іх почути(не шум,а рідну мову)??А про Петра то ви взагалі і не згадуєте.Де він виступив з тою промовою-в тому домі??Це ж прості запитання.А,,,,, відповідь на них просто дещо скаже не на користь того про що ви та той же Снячник говорите.Мабуть так??Я іншої причини не бачу,аби тікати від запитання.Просто чесно визнайте це.Тож якщо не дочекаюсь від вас(прихильників мов) пояснення цього,то зроблю висновок що щось з вашими переконаннями не те.

Дiї 2:6 А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!...
Деяния 2:6 И когда донёсся этот звук, собралось множество людей, и все недоумевали, так как каждый слышал, что они говорят на его родном языке. навітьу вашому так написано.
Слухайте та треба Біблію уважно читати.
1.Чому зібралися народ? Бо почув шум (гомін), яуже підкреслив.
2. Там чітко написано ЗІБРАЛАЛИСЯ на ШУМ, а не шум був де вони зібрався народ.
3. Народ зібрався не мови, а знов же через шум.
4. Мови вони почули тоді коли були зібралися.
5. І вони як почули то дивувалися тоді уже не з шуму, а з мови.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21419
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Добре зустрічне таке саме питання, чому Дух Святий мали тільки царі, священики і пророки, а тепер можуть усі мати? І чи ви Духа Святого одержали, як увірували?

sss написав:
Я думаю що так хотів Бог Єгова.

Хіба це відповідь. Ви самі говорити не утікати від відповіді, так і зробіть?
А чому він так хотів? А в Н.З. захотів інакше?

І ви пропустили ще одне дуже важливе запитання, повторяю:
sss написав:
Отже якщо це моя розмова з Богом,то я розмовлятиму тією мовою яку я розумію,бо інакше це не буде моя розмова.Чи нетак?

Не розумію як ви це поясните, але спробуйте. Спочатку дайте відповідь як ви розумієте:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21422
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 14:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Те саме і про Говоріння мовами в давнину до Христа.Чому жоден Божий помазанець,пророк ,священик,в той час як міг робити великі чуда,зціляти,воскрешати,пророкувати,Жодного разу не молився до Бога незрозумілою мовою???

Щоб зрозуміти це питання спочатку треба вірити у Духа Святого як Особу.
Я трохи почекав думав перевести розмову щоб ви трохи відповідали, а не тільки я. Але ви знов хитруєте, і не хочете відповідати, добре даю відповідь:
1-е до коринтян 12:8 Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом,9 а іншому віра тим же Духом, а іншому дари вздоровлення тим же Духом,10 а іншому роблення чуд, а іншому пророкування, а іншому розпізнавання духів, а тому різні мови, а іншому вияснення мов.11 А все оце чинить один і той Самий Дух, уділяючи кожному осібно, як Він хоче.
Ви в це не вірити, але напевно знаєте що існує три періоди праці Бога на землі 1. Отець – у Ст.. Завіті, Син – у Н.З., а тепер праця Д.С.;
Чому не було дано у С.З. на мою думку, тому що ще Д.С. не працював у повній мірі. Але тепер після день П’ятидесятниці час праці на землі Д.С.
ІІ Ви напевно не вірити, але знаєте що є дари для церкви від Сина І від Д.С.. , (якщо я не помиляюся, бо не можу пригадати місця із Біблії є ще дари від Отця). От дар іншим мов прийшов тоді коли зійшов Д. С. на землю. І цей дар можуть отримати усі хто вірить що Д.С. йому дасть.
Ви знаєте що таке подарок?,От вам подарували ключі від машини і сказали йди на двір там стоїть твоя машина, як що ви повірите і візьмете ключі то отримаєте машину, а якщо не хочете повірити подумаєте що це розіграш тай не отримаєте. От як ви зробите?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21428
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 16:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
[Дiї 2:6 А коли оцей гомін зчинився, зібралася безліч народу, та й диву далися, бо кожен із них тут почув, що вони розмовляли їхньою власною мовою!... .Слухайте та треба Біблію уважно читати.
1.Чому зібралися народ? Бо почув шум (гомін), яуже підкреслив.
2. Там чітко написано ЗІБРАЛАЛИСЯ на ШУМ, а не шум був де вони зібрався народ.
3. Народ зібрався не мови, а знов же через шум.
4. Мови вони почули тоді коли були зібралися.
5. І вони як почули то дивувалися тоді уже не з шуму, а з мови.
Та я ніби уважно читаю.Просто думаю що ви хочете мене ввести в оману.Бо ви черговий раз,відводите мою увагу не на те що я вас питав.Так вони зібрались на гомін,і почули рідну мову.Але ДЕ-е-е-е-)))))) почули рідну мову???В тому домі де учні були однодушно???Тож не треба вдаватись до таких ходів як ви це робите.Просто дайте відповідь по суті питання.А і щось про Петра ви нічого не сказали.Гм чому???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21429
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 17:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Не розумію як ви це поясните, але спробуйте. Спочатку дайте відповідь як ви розумієте:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)
Пане Ш21 ну хіба так робиться.Я тут в цій темі не хочу поки що вам щось пояснювати,а всього лиш спробувати зрозуміти на [b]чому основується ваше переконання в тому що дар мов служить для молитви[/b]???Я ж покищо не сказав свого погляду щодо цього питання,чи для молитви чи для служіння.Чи нетак?А ви разом з Сонячником чітко про це висловились,що для Молитви.От я і хочу зрозуміти вас.Якщо у вас немає бажання поділитися зі мною цим,то так і напишіть.І все,,,,розмова по цьому буде закінченна.Якщо схочете дізнатись погляд мій як СЄ,то спитаєтесь після цього.Бо та дискусія яка велась до того по цій темі недала змоги зясувати це питання.Тож висловіться чітко по цьому що я пишу.От наприклад:дійсно Сонячник навів слова з тих же Рим8:26-27,і прицьому не пояснив їх.То для чого було їх наводити.Тому якщо послались на ці слова аби підтвердити своє бачення то слід пояснити ці слова.Питаю ще раз:-" Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями".Невимовні зідхання -це і є ангельські мови??Тільки будь ласка не починайте говорити що я постійно запитую,а майте волю довести те в що ви вірите.Чи ви це робите сліпо??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21430
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 17:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Ви в це не вірити, але напевно знаєте що існує три періоди праці Бога на землі 1. Отець – у Ст.. Завіті, Син – у Н.З., а тепер праця Д.С.;
:shock: :shock: :shock: Ви що таке в Біблії прочитали??А ну підскажіть де саме??
Цитата:
Чому не було дано у С.З. на мою думку, тому що ще Д.С. не працював у повній мірі. Але тепер після день П’ятидесятниці час праці на землі Д.С.
Гм то що в Старому Завіті пророкувати,зціляти воскрешати тощо була потреба а молитись на мові не було потреби??Шось ви не той трактат мабуть прочитали прочитали :lol: :lol: (вибачте).Прокоментуйте Будь ласка.Шось таки мудрого в цьому є але немає чесності!!!!




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21432
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Шось таки мудрого в цьому є але немає чесності!!!!

sss, я уже відповідав, треба включати "інтелект" як ви говорите, та питання не в тому як правильно відповісти чи вам буде подобатися відповідь чи ні, мені уже надоїло вам розжовувати? ВИ не шукаєте істини це я уже давно зрозумів, ви просто хочете завжди спорити, і нав’язати вчення СЄ. Вам ще далеко в практичному житті до хрещення Д.С. , вам спочатку потрібно повірити що Д.С. це Є Особа і Бог. Тому я більше бажання не маю вам щось доказувати, бо ви шукаєте постійно «колоду». І не пишіть що я уникаю запитання, бо я не розумію для чого вам діставатися до дна колодязя, якщо ви верхи і основні істини про Д.С. навіть не прагнете зрозуміти.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21434
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Шось таки мудрого в цьому є але немає чесності!!!!

sss, я уже відповідав, треба включати "інтелект" як ви говорите, та питання не в тому як правильно відповісти чи вам буде подобатися відповідь чи ні, мені уже надоїло вам розжовувати? ВИ не шукаєте істини це я уже давно зрозумів, ви просто хочете завжди спорити, і нав’язати вчення СЄ. Вам ще далеко в практичному житті до хрещення Д.С. , вам спочатку потрібно повірити що Д.С. це Є Особа і Бог. Тому я більше бажання не маю вам щось доказувати, бо ви шукаєте постійно «колоду». І не пишіть що я уникаю запитання, бо я не розумію для чого вам діставатися до дна колодязя, якщо ви верхи і основні істини про Д.С. навіть не прагнете зрозуміти.
От знову ви про Трійцю.Та ми ж домовились про це.А те що ви уникаєте запитань це ОЧЕВИДНИЙ ФАКТ.Тож як я і думав щось з вашою вірою не те,якщо ви так себе поводите.Подивіться там кіно яке хрестоносець поставив,та порівняйте себе з тою народженною з висока.Нажаль так як я і написав у інш темі.Шкода.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21435
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож як я і думав щось з вашою вірою не те,якщо ви так себе поводите.

З моєю все добре,от з вашою не зрозуміли. Я їду по правильній дорозі, і якщо я навіть вільню рулем... то я все одно їду правильною дорогою, а про вас не скажеш, ви взагалі не тій дорозі, отож вілляйте, круть як хочете, але ви не туда їдете…




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
21438
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Тож як я і думав щось з вашою вірою не те,якщо ви так себе поводите.

З моєю все добре,от з вашою не зрозуміли. Я їду по правильній дорозі, і якщо я навіть вільню рулем... то я все одно їду правильною дорогою, а про вас не скажеш, ви взагалі не тій дорозі, отож вілляйте, круть як хочете, але ви не туда їдете…
А ми це зясуємо,али ви чомусь увильнули зовсім в протилежний бік,не по дорозі.Шкода.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
23969
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2010, 08:47 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 серпня 2010, 14:29
Написано: 9
sss написав:
Sh_21 написав:
Не розумію як ви це поясните, але спробуйте. Спочатку дайте відповідь як ви розумієте:
Як говорить хто чужою мовою, той не людям говорить, а Богові, бо ніхто його не розуміє, і він духом говорить таємне. (1Кор.14:2) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. А Той, Хто досліджує серця, знає, яка думка Духа, бо з волі Божої заступається за святих.(Рим.8:26-27)
Пане Ш21 ну хіба так робиться.Я тут в цій темі не хочу поки що вам щось пояснювати,а всього лиш спробувати зрозуміти на [b]чому основується ваше переконання в тому що дар мов служить для молитви[/b]???Я ж покищо не сказав свого погляду щодо цього питання,чи для молитви чи для служіння.Чи нетак?А ви разом з Сонячником чітко про це висловились,що для Молитви.От я і хочу зрозуміти вас.Якщо у вас немає бажання поділитися зі мною цим,то так і напишіть.І все,,,,розмова по цьому буде закінченна.Якщо схочете дізнатись погляд мій як СЄ,то спитаєтесь після цього.Бо та дискусія яка велась до того по цій темі недала змоги зясувати це питання.Тож висловіться чітко по цьому що я пишу.От наприклад:дійсно Сонячник навів слова з тих же Рим8:26-27,і прицьому не пояснив їх.То для чого було їх наводити.Тому якщо послались на ці слова аби підтвердити своє бачення то слід пояснити ці слова.Питаю ще раз:-" Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями".Невимовні зідхання -це і є ангельські мови??Тільки будь ласка не починайте говорити що я постійно запитую,а майте волю довести те в що ви вірите.Чи ви це робите сліпо??


На якій мові говорив Бог до Адама....

На якій мові говорить Дух Святий з нами...

На якій мові нам потрібно розмовляти з Богом...

Скільки видів мов , описуеться в Новому Завіті і яка між ними різниця....




Я люблю Ісуса...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
23999
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
luka2 написав:
На якій мові говорив Бог до Адама.
На зрозумілій для Адама.
Цитата:
На якій мові говорить Дух Святий з нами
На зрозумілій,бо маємо Писання...
Цитата:
На якій мові нам потрібно розмовляти з Богом...
На зрозумілій для нас,щоб був задіяний розум,яким ми теж повинні любити ОДНОГО Бога,згідно з Писанням.
Цитата:
Скільки видів мов , описуеться в Новому Завіті і яка між ними різниця
Новий завіт,написанний двома зрозумілими мовами-єврейською та грецькою.Різниця у різному звучанні та написанні.Для тих хто з цих двох знав одну ,інша була незрозумілою.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
24020
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
luka2 написав:
На якій мові говорив Бог до Адама.
На зрозумілій для Адама.
Цитата:
На якій мові говорить Дух Святий з нами
На зрозумілій,бо маємо Писання...
Цитата:
На якій мові нам потрібно розмовляти з Богом...
На зрозумілій для нас,щоб був задіяний розум,яким ми теж повинні любити ОДНОГО Бога,згідно з Писанням.
Цитата:
Скільки видів мов , описуеться в Новому Завіті і яка між ними різниця
Новий завіт,написанний двома зрозумілими мовами-єврейською та грецькою.Різниця у різному звучанні та написанні.Для тих хто з цих двох знав одну ,інша була незрозумілою.
Чи задовольнили вас відповіді,Лука2.Та поясніть мету ваших питань,вчому вона полягає??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
24477
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2010, 15:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
:?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>