Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 26 червня 2024, 16:18




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19756
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Повір мені, у багатьох традиційних християн в серці більше лукавства та фарисейства, ніж в харизматів та невіруючих! На людях вона свята і покірна, а коли приходить додому, перетворюється з вівці на вовчицю. А такі речі, як обман, лицемірство, заздрість, осудливість - звичні супутники "традиційників".

Вибач неможу повірити, і я так недумаю і такими фактами неволодію, і я нерозумію чому ти так думаєш. По плодах пізнавайте- це невідноситься до харизматів?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19759
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 22:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Я не хотів би зараз описувати внутрішню (невидиму) сторону зовні бездоганних християн.

Бо ти цю сторону і не знаєшь.

Цитата:
Повір мені, у багатьох традиційних християн в серці більше лукавства та фарисейства, ніж в харизматів та невіруючих! На людях вона свята і покірна, а коли приходить додому, перетворюється з вівці на вовчицю. А такі речі, як обман, лицемірство, заздрість, осудливість - звичні супутники "традиційників". То хіба те покривало на голові більше ніж чисте серце?

Ну це вже певна брехня та наклеп. Якщо ти не можешь доказати свою правоту, то не треба бажане видавати за дійсне. По твоїм розсудженням на цьому форумі я вже давно зробив висновок що ти відносишся (прямо чи побічно) до харизматів (або охаризмачених п'ятидесятників), бо ти скрізь підтримуєшь сучасні лжевчення, які на цьому форумі засуджуються.
Тому не дивно, що у відсутності нормальних заперечень ти вдався до відвертої брехні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19764
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
NiXy написав:
Братик написав:
Я не хотів би зараз описувати внутрішню (невидиму) сторону зовні бездоганних християн.

Бо ти цю сторону і не знаєшь.

Цитата:
Повір мені, у багатьох традиційних християн в серці більше лукавства та фарисейства, ніж в харизматів та невіруючих! На людях вона свята і покірна, а коли приходить додому, перетворюється з вівці на вовчицю. А такі речі, як обман, лицемірство, заздрість, осудливість - звичні супутники "традиційників". То хіба те покривало на голові більше ніж чисте серце?

Ну це вже певна брехня та наклеп. Якщо ти не можешь доказати свою правоту, то не треба бажане видавати за дійсне. По твоїм розсудженням на цьому форумі я вже давно зробив висновок що ти відносишся (прямо чи побічно) до харизматів (або охаризмачених п'ятидесятників), бо ти скрізь підтримуєшь сучасні лжевчення, які на цьому форумі засуджуються.
Тому не дивно, що у відсутності нормальних заперечень ти вдався до відвертої брехні.

Я недуже можу щось тут заперечити, дійсно сладається таке враження:
ти Братик обстоюєш Аделаджу
Братик написав:
Ця афера з людьми - це просто цінний практичний урок для всіх неутвердженних християн, які поступили не по Писанню. І навіть за цей урок я вдячний пастору Сандею.

тобі подобається коли трошки танцюють, як в церкві Вілкерсона,
ти стверджуєш "що в хустинках і довгих спідницях", християни гірші за харизматів і невіруючих??
Пастор в Вашій церкві також так думає?
І якщо зайшла мова то в Вашій церкві я бачив аж забагато ідольства, більше ніж вимагає закон штату Masachutes.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19767
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2010, 23:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
prostak написав:
Я недуже можу щось тут заперечити, дійсно сладається таке враження: ти Братик обстоюєш Аделаджу

І не тільки Аделаджу, але і деякі особливості харизматів, які я приводив раніше, наприклад відстоює бізнес у церкві (тема "Скачування пиратських музики та фільмів", підтримує лжевчення по типу "не осуджуй, навіть якщо хтось і насправді винен" (тема "Михайло Паночко" - цитата: "Хто вам дав право судити чужого раба?"). Ну і вже остання фраза про "внутрішню (невидиму) сторону зовні бездоганних християн" це просто відверта брехня, бо заперечувати вже йому було нічим.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19772
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2010, 00:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
NiXy написав:
Ну і вже остання фраза про "внутрішню (невидиму) сторону зовні бездоганних християн" це просто відверта брехня, бо заперечувати вже йому було нічим.

Я не сказав би, що це відверта брехня. Про таких вовків в овечій шкурі говорив ще й Ісус Христос, а також апостоли. І серед теперішніх віруючих на жаль є такі, що мають вигляд благочестивий, а внутрі повні лукавства.
Ап.Павло писав про таких:
1 Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи. 2 Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні, 3 нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра, 4 зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, 5 вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких! (1Тим3)
Саме це стосується останніх часів. І я знаю таких, що давно віруючі, добре знають Слово Боже, і в церкві (я про 50-ків) мають вигляд благочестя, поважні проповідники, а поза церквою зарозумілі, горді, батькам неслухняні, невдячні, запеклі, осудливі, нахабні, бундючні... Мені дуже шкода, але те що так є в деяких церквах, то це правда. Мені доводилося особисто переконатися в тому.

А харизмати - вони ж не мають благочестивого вигляду. Вони просто не скривають свою внутрішність. Харизмати явно показують свою безбожність, що благодать нашого Бога обертають у розпусту (Юд.1:4).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19780
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2010, 14:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
А харизмати - вони ж не мають благочестивого вигляду. Вони просто не скривають свою внутрішність. Харизмати явно показують свою безбожність,

дещо також скривають


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19790
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2010, 19:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
А харизмати - вони ж не мають благочестивого вигляду. Вони просто не скривають свою внутрішність. Харизмати явно показують свою безбожність, що благодать нашого Бога обертають у розпусту (Юд.1:4).

Цікаво, яку безбожність вони показують і в чому полягає розпуста харизматів?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19794
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2010, 20:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Цікаво, яку безбожність вони показують і в чому полягає розпуста харизматів?

В тому що вони лжесвідчать про традиційні церкви, не бажають бути смиренними зовнішньо та внутрішньо, і прагнуть злиття з миром?

Читай уважніше: "благодать нашого Бога обертають у розпусту" (Юд.1:4).


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19809
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2010, 07:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В чому саме полягає їхнє лжесвідчення про традиційні церкви? Не бажають бути смиренними зовнішньо - частково згоден, а про внутрішнє смирення що ти можеш знати, хіба ти серцевидець? Так про яку розпусту ідеться?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19819
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2010, 20:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
В чому саме полягає їхнє лжесвідчення про традиційні церкви?

В тому, що ти написав вище про традиційні церкви.

Цитата:
Не бажають бути смиренними зовнішньо - частково згоден, а про внутрішнє смирення що ти можеш знати, хіба ти серцевидець?

Гарне питання, але до тебе, а не до мене, бо це ж ти такі огульні заяви про традиційні церкви робишь. Тож хіба ти серцеведець, що таке про них кажешь?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19829
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2010, 04:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Не бажають бути смиренними зовнішньо - частково згоден, а про внутрішнє смирення що ти можеш знати, хіба ти серцевидець?

Братику ти подивися,що ти писав раніше-
Братик написав:
Повір мені, у багатьох традиційних християн в серці більше лукавства та фарисейства, ніж в харизматів та невіруючих! На людях вона свята і покірна, а коли приходить додому, перетворюється з вівці на вовчицю. А такі речі, як обман, лицемірство, заздрість, осудливість - звичні супутники "традиційників". То хіба те покривало на голові більше ніж чисте серце?

А ти серцевидець???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19854
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2010, 05:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, я не серцевидець, але по ділам декого з них можна зробити висновок про їх внутрішнє наповнення. "Гроби побілені" - найвлучніше визначення про таких "традиційників". Коли християнин горить для Господа, його переповнє любов до братів, сестер, віруючих та невіруючих, друзів та ворогів і не треба бути серцевидцем, щоб це бачити. "Будьте світлом для світу" і "не кладуть світильник під стіл, а на стіл, щоб його всі бачили". Так само і християни повинні так поводитися, щоб світ бачив їх любов і щоб їх вчинки проповідували Христа. На превиликий жаль, сучасні християни більше піклуються про земний достаток, особистий імідж та вигоду ніж про служіння Богу. Такі християни дуже ображаються, коли хтось їх облічає, бо вони піклуються не про те, що про них думає Бог, а про те, що про них думають люди: в церкві вони завжди смиренні, скромно одіті, в хусточках, все як положено, під час молитви закривають лице руками (невідомо для чого), а серце муром камінним, а коли виходять з церкви - перетворюються на гієн. Звичайно не всі такі, але таких багато і вони служать великим соблазном для невіруючих і віруючих інших деномінацій, які це все бачать. Я це говорю не для того, щоб кинути тінь на "традиційників", а для того, щоб застерегти: спасає не приналежність до певної навіть правильної церкви. І якщо вже гнати на харизматів, то розберіться спочатку зі своїми. А то нагадує мені це притчу про скалку та колоду.




Хай благословить тебе Господь!
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19858
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2010, 13:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Ні, я не серцевидець, але по ділам декого з них можна зробити висновок про їх внутрішнє наповнення. "Гроби побілені" - найвлучніше визначення про таких "традиційників". Коли християнин горить для Господа, його переповнє любов до братів, сестер, віруючих та невіруючих, друзів та ворогів і не треба бути серцевидцем, щоб це бачити. "Будьте світлом для світу" і "не кладуть світильник під стіл, а на стіл, щоб його всі бачили". Так само і християни повинні так поводитися, щоб світ бачив їх любов і щоб їх вчинки проповідували Христа. На превиликий жаль, сучасні християни більше піклуються про земний достаток, особистий імідж та вигоду ніж про служіння Богу. Такі християни дуже ображаються, коли хтось їх облічає, бо вони піклуються не про те, що про них думає Бог, а про те, що про них думають люди: в церкві вони завжди смиренні, скромно одіті, в хусточках, все як положено, під час молитви закривають лице руками (невідомо для чого), а серце муром камінним, а коли виходять з церкви - перетворюються на гієн. Звичайно не всі такі, але таких багато і вони служать великим соблазном для невіруючих і віруючих інших деномінацій, які це все бачать.

Братику про що ти говориш, якщо на то пішло, то нема ніоднієї церкви де б усі члени були ідеальні, можливо і є такі як ти описав у "традиційників", (хоча я таких не зустрічав), на відміну у харизматів, в яких і зовнішність і діла (заробляння на проповіді, афери з грошима, а про поведінку я не хочу писати), є такі що зробили явні гріхи і лишаються членами харизматичної церкви, бо дуже багато жертвують.
скажу твоїми словами "вони служать великим соблазном для невіруючих і віруючих інших деномінацій, які це все бачать" Візми наприклад церкву Сандея, в Україні, доречі ти йому вдячний за урок, та він аферист, але має багато грошей і все виходить сухий з води. І для харизматів дії Сандея цілком нормаль і ніхто його з них неосуджує, тут немає ніякого порівняння з "традиційниками".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Харизмати і п'ятдесятники - яка різниця?
19859
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2010, 13:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Ні, я не серцевидець, але по ділам декого з них можна зробити висновок про їх внутрішнє наповнення.

Який висновок можна робити про тебе, особливо за умов, що в тебе думка змінюється кожного разу, як ти не можешь розумно заперечити? І яке в тебе може бути внутрішнє наповнення, якщо ти не будучи серцевидець, робишь такі огульні заяви?

Цитата:
"Гроби побілені" - найвлучніше визначення про таких "традиційників".

Та ні, у традиційників хоч трохи ще є совість та розуміння, у відмінність від "охаризмаченців".

Цитата:
Коли християнин горить для Господа, його переповнє любов до братів,
...
проповідували Христа.

Невже до цього часу це було для тебе секрет?

Цитата:
На превиликий жаль, сучасні християни більше піклуються про земний достаток, особистий імідж та вигоду ніж про служіння Богу.

О, явна картина про "нетрадиційників", бо у них принцип поступати як віни хотять, тому вони відстоюють свою свободу, і не терплять тих, хто намагається її обмежити. А у "традиційників" навпаки, добровільне обмеження і упокорювання себе для пізнання Бога, Його волі, і уподібнення Христу.

Цитата:
Такі християни дуже ображаються, коли хтось їх облічає, бо вони піклуються не про те, що про них думає Бог, а про те, що про них думають люди: в церкві вони завжди смиренні, скромно одіті, в хусточках, все як положено, під час молитви закривають лице руками (невідомо для чого), а серце муром камінним, а коли виходять з церкви - перетворюються на гієн.

Ти знову малюєш картину, яку сам вигадав. Мої друзі з Америки розповідали, що у Америці таких "традиційних" церков (майже?) не має, тому така думка про "традиційників" існує тільки у уяві тих, хто дуже категорично не бажає обмежувати свою харизматичну свободу.

Цитата:
Звичайно не всі такі, але таких багато і вони служать великим соблазном для невіруючих і віруючих інших деномінацій, які це все бачать.

Не чув я жодного разу про такий "соблазн" від невіруючих, хоча "традиційних" церков та християн знаю чимало. А ось нарікання на поведінку харизматів це я чув не одного разу, і не десять, а набагато більше. Навіть харизматичні лідери інколи роблять заяви про "розбещенність" у свої церквах (наприклад, Берт Кленденнен), про скандальні події з пастором Сандеєм також усі знають.

Цитата:
Я це говорю не для того, щоб кинути тінь на "традиційників",
а для того, щоб застерегти:

Та ні, щось не схоже на застереження, більше схоже на прагнення опорочити відділення християн від світу.

Цитата:
спасає не приналежність до певної навіть правильної церкви.

Якщо, за твоїми словами, у "традиційників" такі "великі" проблеми з поведінкою, тоді чому ж харизмати не ходять у хустинках та довгих спідницях з ПРАВИЛЬНОЮ поведінкою? От вони б тим "традиційникам" показали б! :))))))) Та ні, де ж там, ні обмеження у одязі, ні так само, у поведінці...

Цитата:
І якщо вже гнати на харизматів, то розберіться спочатку зі своїми.

І хто це тут "гонить" ? Мабуть якісь водії завелись на форумі... :-) Чи сказане про харизматів не відповідає дійсності?

Цитата:
А то нагадує мені це притчу про скалку та колоду.

Що це за "причта" ? Неканонічна? :-) Розкажи...


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 18 січня 2010, 03:05.
Причина: Порушення Правил форуму
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>