Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 23 червня 2024, 05:44




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Далі


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22110
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 07:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Якщо ти не виконуєш Божі заповіді - то це вже свідчить, що ти залишився без благодаті і далекий від спасіння. Жити по духу і грішити - це речі не сумісні. Але якщо ти перебуваєш у Христі, то й діла йдуть вслід за тобою.

Та заспокойся, Сонячник, ніхто не каже, що можна грішити, чи не виконувати Божих Заповідей. :D
Мені здається, ми про одне і теж говоримо уже кругами, але ти не можеш зрозуміти мою позицію, або не хочеш. Невже ти думаєш, що я захищаю гріх? Апостол Павло каже так: Хай гріх не панує над вами, - ви бо не під Законом, а під ласкою. (Рим.6:14)
І далі Павло продовжує:
Що ж? Чи будемо грішити, бо ми не під Законом, а під ласкою? Жодним способом! Так можуть подумати лише ті, що не живуть по вірі, але по плоті. Бо віруючі - не грішать і не хочуть грішити. "Бо коли ми були в тілі, то пристрасті гріховні, що походять вони від Закону, діяли в наших членах. А тепер ми звільнились від Закону, умерши для того, щоб служити нам в обновленні духа, а не в старості букви". "Тож немає тепер жодного осуду тим, що ходять у Христі Ісусі не по тілу, а по духу, бо закон духа життя в Христі Ісусі визволив мене від закону гріха й смерті."
Тож хто хоче, нехай хвалиться своїми ділами, я ж буду хвалитися Господом!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22162
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 11:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Відповідь Братику: Дякую, що ділишся мудрістю, бе сумніву вона від Бога!
Відповідь Соняшнику: На початку свого шляху до Бога, в мене були такі самі сумніви, щодо свого спасіння, праведності і т.д., і я їх ревно відстоював.Думав, як може себе людина вважати спасенною, праведною...Зараз у цьому каюсь.
Де візьмуться спасенні, святі, праведні на небі, якщо їх не буде на землі?
"Царство небесне в середені в вас". Царство Боже у тому хто прийняв Його, у тому він і царює. Де царює Христос там немає неправедності, несвятості і т, д.
Якщо ти прийняв Христа і не вважаєш себе спасенним, то ти не віриш у спасительну силу Христа.
Заслужити спаіння ділами не можливо воно дається даром.
Спочатку віра, а діла - це наслідок нашоі віри. З іншого боку аналізуючи свої вчинки перевіряємо свою віру. Таке то рівняння.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22163
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 11:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
РоманІ написав:
На початку свого шляху до Бога, в мене були такі самі сумніви, щодо свого спасіння, праведності і т.д., і я їх ревно відстоював.Думав, як може себе людина вважати спасенною, праведною...Зараз у цьому каюсь.
РоманІ, я говорю не про сумніви у спасінні, а про самообман багатьох віруючих.

Ми жодним чином не повинні вважати самі себе спасеними чи праведними, але ми повинні БУТИ спасеними і праведними!!!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22167
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 14:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Сонячнику, краще нехай Господь робирається з "самообманом багатьох віруючих".
До Римлян 14:4
Ти хто такий, що судиш чужого раба? Він для пана свого стоїть або падає; але він устоїть, бо має Бог силу поставити його.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22169
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 15:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Соняшнику: Спасенними нас (тих хто прийняв Христа) вважає Христос. Він не обманює. Це означає, що воно так і є. Я спасенний. Шкода тих, які себе спасенними не вважають бо не вірють в спасительну силу Христа. Бути християнином і не бути спасенним - це АБСУРД. Розберись спочатку хто такий "християнин" і буде поядок.
Хай Бог тобі допоможе.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22171
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
РоманІ написав:
Спасенними нас (тих хто прийняв Христа) вважає Христос.

Так, але що означає для тебе "прийняти Христа"? Яке значення ти вкладаєш у слово "християнин"?
І що ти розумієш під словом "спасений"? Спасений від чого?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22178
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2010, 19:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Я вже про це писав.
Пізнавай Бога.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22194
UNREAD_POSTДодано: 11 квітня 2010, 12:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Прайняти Христа - це померти для гріха і жити для праведности. "І вже не я живу а Христос в мені".
Спасенний - це, якщо ти прийняв Христа.
Спасенний від чого - від гріхів своїх.
Я вже про це писав. Ось. Як можна бути християнином і не ходити за духом! Як може християнин ходити за тілом. Нонсенс. Парадокс. Нісенітниця. Чому ми втратили правдиве, дісне значення, хто такий ХРИСТИЯНИН? Людина, яка йде широкою дорогою, НІКОЛИ не може бути християнином, як би вона себе не називала. Християнин - це не той, який себе так називає, а хто ним Є! Неправедного християнина не існує. Той, хто не тільки слухає, а СЛУХАЄТЬСЯ Слова Божого - це християнин. Той, хто не тільки вірує, " Бо й сатана вірує та тремтить", а виконує волю Божу - це християнин.
Хай Бог благословить!


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
22460
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2010, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:
Соняшнику: Спасенними нас (тих хто прийняв Христа) вважає Христос. Він не обманює. Це означає, що воно так і є. Я спасенний. Шкода тих, які себе спасенними не вважають бо не вірють в спасительну силу Христа. Бути християнином і не бути спасенним - це АБСУРД. Розберись спочатку хто такий "християнин" і буде поядок.
Хай Бог тобі допоможе.
Цікаво пане ви пишете.Якщо ви той про кого так впевненно пишете,тобто християнин,то що для вас озн слова Христа,вашого провідника-Мт 10:22;24:13-"А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений".Надіюсь то для вас не пустий звук.Тож напишіть про це.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22484
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Мт 10:22;24:13-"А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений".Надіюсь то для вас не пустий звук.Тож напишіть про це.
Спасений - має два значення:
1 - спасений від гріха (поточний стан духовного християнина);
2 - спасений від пекла (а це вже хто витерпить до кінця, той буде спасений від вічних мук).

Християнин "спасений від гріха" лише тоді, коли сповняється Духом Святим і ходить за духом, але "спасений від гріха" може згрішити, якщо відступить від Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22503
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 21:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
"А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений". - Розумію так: Якщо, я прийняв Христа "вірою" тоді безумовно спасенний. Але спасіння можна втратити протягом життєвого шляху. Віра - це, як їзда на велосипеді, якщо будеш стояти то впадеш, тобто втратиш спасіння, так, що треба рухатись, зростати. Ще віра - це як спасаючий круг кинутий в море, але до берега далеко і гребти треба нам.
СПАСІННЯ дається даром, а вже чи ми дойдемо до мети і не втратим його це вже інше питання. Перевіряймо чи ми є у вірі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22504
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:
"А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений". - Розумію так: Якщо, я прийняв Христа "вірою" тоді безумовно спасенний. Але спасіння можна втратити протягом життєвого шляху. Віра - це, як їзда на велосипеді, якщо будеш стояти то впадеш, тобто втратиш спасіння, так, що треба рухатись, зростати. Ще віра - це як спасаючий круг кинутий в море, але до берега далеко і гребти треба нам.
СПАСІННЯ дається даром, а вже чи ми дойдемо до мети і не втратим його це вже інше питання. Перевіряймо чи ми є у вірі.
То я так зрозумів з ваших слів що Ісус говорячи ці слова мав на увазі не набуття спасіння,а втрату???Поясніть.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22505
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Мт 10:22;24:13-"А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений".Надіюсь то для вас не пустий звук.Тож напишіть про це.
Спасений - має два значення:
1 - спасений від гріха (поточний стан духовного християнина);
2 - спасений від пекла (а це вже хто витерпить до кінця, той буде спасений від вічних мук).

Християнин "спасений від гріха" лише тоді, коли сповняється Духом Святим і ходить за духом, але "спасений від гріха" може згрішити, якщо відступить від Бога.
Я вже питав,проте відповіді не отримав.Що таке пекло у Біблії,а не в Отців??Звідки вам відомо що говорячи ці слова про спасіння, Ісус мав на увазі спасіння від пекла???І щодо спасіння від гріха-як це,перестати грішити взагалі??,




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22512
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2010, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Що таке пекло у Біблії,а не в Отців??Звідки вам відомо що говорячи ці слова про спасіння, Ісус мав на увазі спасіння від пекла???
А про це написано в Біблії: А коли кого не знайдено написаного в книзї життя, то вкинуто його в огняне пекло. (Об.20:15)
Бо хто записаний в книзі життя - той має спасіння (але й може бути викреслений з цієї книги за гріх).

sss написав:
І щодо спасіння від гріха-як це,перестати грішити взагалі??

Так, це означає перестати грішити, але це ще не застерігає нас від падіння. Поки ми знаходимося у Христі та сповняємося благодаттю, то не грішимо, але якщо тільки станемо безпечними, то тут же впадемо або заснемо так, що навіть не помітимо цього. Виконувати спасіння - це духовна боротьба, а тому лише той, хто витримає до кінця, буде спасений.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
22521
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2010, 07:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
[А про це написано в Біблії: А коли кого не знайдено написаного в книзї життя, то вкинуто його в огняне пекло. (Об.20:15)
Бо хто записаний в книзі життя - той має спасіння (але й може бути викреслений з цієї книги за гріх).

sss написав:
І щодо спасіння від гріха-як це,перестати грішити взагалі??

Так, це означає перестати грішити, але це ще не застерігає нас від падіння. Поки ми знаходимося у Христі та сповняємося благодаттю, то не грішимо, але якщо тільки станемо безпечними, то тут же впадемо або заснемо так, що навіть не помітимо цього. Виконувати спасіння - це духовна боротьба, а тому лише той, хто витримає до кінця, буде спасений.
Ну щож черговий раз читаю від вас про якусь книгу.Поясніть що то за книга-буквальна чи символічна??хто туди записує??Що слід робити аби бути туди записаним.Щодо спасіння від гріха-то ви спаслись від гріха,тобто перестали грішити взагалі??Чи я правильно вас зрозумів??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>