Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 23:31




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30850
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2011, 11:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
sss написав:
Taj написав:
Бог - це поняття вічне. А тому Христос завжди був, є і буде навіки Богом!
Тобто Бог був своїм Христом(помазанцем) вічно??Іще на початку усього Бог був людиною Ісусом Христом??Гм,то виходить адам не став першим чоловіком??Пане Taj розясніть це простіше.


Син Божий (Бог) стався людиною в історичному часі, але народжується у вічності від Отця. Людина - образ Божий, а Христос - первообраз. В цій суті люськість закладена в Сині Божому і в ньому все створено. Різниця створіння і Сина Божого, що люськість закладена у ньому, а ми - створіння - закладені в тій людськості тому і сотворюємось людьмии, а Христос людиною стався: воплотився (зачався від (через) Духа Святого і Марії Діви) і відповідно по логіці через девять місяців народився. (Тому і Марію названо Богородиця).

Все чітко, логічно, послідовно і відповідає Святому Письму.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30851
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2011, 11:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Кожна здравомисляча людина це розуміє, й спростувати Божественість Сина попросту НЕМОЖЛИВО, до яких би хто фокусів й пересмикувань не вдавався.
Що ж, можемо вважати, що свідки в особі пана sss й інші, що присутні на форумі, засвоїли урок про одного Бога Господа нашого ісуса Христа у 1-е Кор. 8:6, й будемо сподіватися, що у цьому питанні про двох, Бога й нЕбога, більш не просторікуватимуть.

Та це вже ссс кілька разів показували, причому з чіткими цитуваннями та доказами з Старого та Нового Завіту, висказами Церкви і логісчними доводами... Що ще йому повторяти?

Цитата:
Тож перейдемо до іншого питання.
Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває (Івана 14:10)
Отця і Сина свідки називають різними живими істотами. Постає питання, яким чином дві різні живі істоти одночасно можуть жити одне в одному і яке життя вони демонструють? Що скажете, пане sss.


Це трохи недосконалий доказ (хоч і доказ), бо Христос живе у нас, а ми у Христі так що може бути відповідне запитання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30855
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2011, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Пане Taj розясніть це простіше

Ой не можу :D :lol: , дивися збоку на малюнок, це хлопець ;-D
Протестанте з тобою що??Ти якось дивакувато себе ведеш.З чого ти взяв,що я не бачу що це хлопець.??Черговий наклеп хочеш на мене звести.
Я чекаю на твої відповіді-коментарі по суті написаного для тебе.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30856
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2011, 21:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
-
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
То все таки, хто для нас один Господь; той що Господь Бог (Бут. 2:4), чи той що Господь Ісус Христос (1-е Кор. 8:6), чи обоє?
І знову ви вдаєте що не розумієте моєї відповіді.Доведеться скопіювати вам її ще раз і тут подати.Будьте уважні--.В контексті Павлових слів для християн одним Паном є лише Ісус,якого таким зробив Бог.Отець же якого названо одним Богом(не Господом),паном для християн не є,бо й так є їхнім Богом,що вказує на вище становище від любого володаря(Господа).Це те саме що на якомусь виробництві є начальник цеху, над яким є директор виробництва.Чи є начальником цеху й директор?.Де-юре ні,фактично так,бо він найвищий на виробництві.Тож так-так,ні-ні??,і продовжуєм далі.
Скільки прошу пана sss відповісти на це моє запитання, так і не можу дочекатися від нього конкретної відповіді. Не те що мовчить, - строчить як з кулемета, але тільки не про те, що його запитують ;-D
Юрку,хіба не помічаєте відповіді??Чи ви хочете щоб я відповідав аби вам догодити??Якщо ви непогоджуєтесь з відповідю,то вкажіть це конкретно.Якщо я відповів не по сутті питання то вкажіть і це.Можете так зробити??
Цитата:
Тож зробимо це за нього.
Так скажіть одразу ,що ви хочете мене перекричати.Адже так воно виглядає.Моїх слів не спростовуєте,а лише на все горло кричете про своє.Ну щож проаналізуймо той ваш крик.
Цитата:
Зрештою саме НАПИСАНЕ говорить само за себе.Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог й один Господь Ісус Христос.
Вдала хитрість Юрку,але не для мене.Адже чудово бачу що ви пропускаєте слово з НАПИСАННОГО «Отець».Бо саме після слів один Бог Написанно –Отець.Страшно чомусь вам стає коли я вчергове вам звертаю на це увагу.Навіщо викидаєте це з тексту, говорячи про одного Бога(?) й одного Господа Ісуса Христа??Саміж твердите що Ісус(Господь) це не Отець(Бог).Хіба ні??
Цитата:
Також у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут. 2-4).
Так і дуже часто так написанно,бо ваші перекладачі викинули з тексту Імя Бога(Єгова),замінивши його простим титулом Пан(Господь).Тому оте часте словосполучення «Господь Бог»,в ориг.(Євр Писан). писалось «Єгова Бог»..

Цитата:
Тож якщо Бог за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
За визначяеням не лише Бог є Паном,а й ваш земний володар.Тому неморочте голову з отим одним Господом Богом.Павло називає Христа одним Господом(не Богом) «для нас».І не тому що він є Богом який за визначенням є паном,а тому що таке господство йому доручив Бог—Отець.Бог же на те й Бог аби визначати хто є пан а хто підлеглий.Тому й написанно «Бог вчинив Ісуса Господом»,а отже свідомій людині стає одразу зрозуміло чому Павло називає одного Ісуса Господом,бо таке право лише Христу дав Бог.
Цитата:
За іншою схемою:- Чи Господь для нас один Ісус Христос? - Так, (1-е Кор. 8:6)
Й не тому що він Бог,а тому що Бог його таким вчинив.
Цитата:
- Чи Бог є Господь? - Так, (Бут. 2-4)
Й не тільки Бог таким за визначенням є,а й ваш володар-«Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога…: Бо володар(господь) пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади(господа)? Роби добро, і матимеш похвалу від неї,.»(Рим13:1)Хіба ні Юрку??Тож І Христова Влада(господство) теж є від Бога.
Цитата:
Отже Ісус Христос і є правдивим нашим Господом Богом. - ТАК!
Ні.Чому неймете віри написаному де Христа лише названо Господом(не Богом).Юрку якось де вам вигідно ви приймаєте на віру,де ні починаєте рівняння виводити про господа бога.Чи бува не лицемірите??

Цитата:
Що ж, можемо вважати, що свідки в особі пана sss й інші, що присутні на форумі, засвоїли урок про одного Бога Господа нашого ісуса Христа у 1-е Кор. 8:6, й будемо сподіватися, що у цьому питанні про двох, Бога й нЕбога, більш не просторікуватимуть.
Повірте Юрку,чудово вас розумію та ваше бажання якнайшвидше втікти від цього питання.От приміром,знову ви подаєте слова з писання вириваючи з них дуже важливе слово Отець—«одного Бога(?????) Господа нашого ісуса Христа у 1-е Кор. 8:6.».Можу вам при нагоді пригадати Іванове застереження від таких дій про яке він пише в Об-«А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя».Тож не ризикуйте так Юрку,та не поспішайте полишати й це.Бо вже й стосовно цього останнього питання ви викриваєте своє банкрутство,яке ви закинули сЄ.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30863
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2011, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Юрку, хіба не помічаєте відповіді??Чи ви хочете щоб я відповідав аби вам догодити??Якщо ви непогоджуєтесь з відповідю,то вкажіть це конкретно.Якщо я відповів не по сутті питання то вкажіть і це.Можете так зробити??
Коли б були певні своєї правоти, давно б облишили отой об ман в живі очі.
НЕ МАЄ ВІДПОВІДІ від вас на поставлене вам запитання.

sss написав:
Вдала хитрість Юрку,але не для мене.Адже чудово бачу що ви пропускаєте слово з НАПИСАННОГО «Отець».Бо саме після слів один Бог Написанно –Отець.Страшно чомусь вам стає коли я вчергове вам звертаю на це увагу.Навіщо викидаєте це з тексту, говорячи про одного Бога(?) й одного Господа Ісуса Христа??Саміж твердите що Ісус(Господь) це не Отець(Бог).Хіба ні??
Бог Отець Бог Син - Божі Особи.

sss написав:
Й не тільки Бог таким за визначенням є,а й ваш володар-«Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога…: Бо володар(господь) пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади(господа)? Роби добро, і матимеш похвалу від неї,.»(Рим13:1)Хіба ні Юрку??Тож І Христова Влада(господство) теж є від Бога.
Чому неймете віри написаному де Христа лише названо Господом(не Богом).Юрку якось де вам вигідно ви приймаєте на віру,де ні починаєте рівняння виводити про господа бога.Чи бува не лицемірите??
Будьте певні, одновірці ваші усе бачуть й розуміють, уже не кажу про присутніх тут християн.

sss написав:
Yur написав:
Тож перейдемо до іншого питання.
Розумію,та повірте співчуваю.Таким нічого й не залишається як скакати від одного до іншого,незясовуючи нічого конкретно.Але я неможу такого з вами допустити.Тож ваші коментарі пане Юрію по сутті моїх закидів до вас.
Питання вичерпане матеріал засвоєний.
Наступне питання буде розглянуте без вас (з користю для ваших же одновірців).
=================================================================

Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває (Івана 14:10)
Отця і Сина свідки називають різними живими істотами. Постає питання, яким чином дві різні живі істоти одночасно можуть жити одне в одному і яке життя вони демонструють?

В природі не раз можемо спостерігати, коли один організм живе в іншому, беручи від нього все життєво необхідне. Але коли б один організм проживав в іншому і одночасно сам був місцем проживання для того іншого, -- в органічному світі таке не можливе.
Духовний світ не знає обмежень (просторових/часових). Й у ньому єдність або роз'єдиненість теж духовні.

Отець і Син ЄДИНІ у Дусі, хоч Кожен з Них і Є Божою Особою. Син є Тим Світлом, Хто виЯВляє Божі наміри у світі видимому.
Видимість же є духовною (внутрішньою від серця) й фізичною (зовнішньо/просторовою відчуттєвою).




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 23 травня 2011, 08:16.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30884
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2011, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Юрку,вас осліпило чи як назвати таку вашу поведінку.Хіба не помічаєте відповіді??Чи ви хочете щоб я відповідав аби вам догодити??Якщо ви непогоджуєтесь з відповідю,то вкажіть це конкретно,а не влаштовуйте тут клоунаду.Якщо я відповів не по сутті питання то вкажіть і це.Можете так зробити??
Коли б були певні своєї правоти, давно б облишили отой обман в живі очі.
Я небачу щоб ви вказували де той омбан.Я ж повторюю так як і написанно «для нас один Господь-Ісус Христос».Відомо що Отець не є Ісусом,тому Отець не є згідно з словами Павла «для нас одним Господом»,бо ним є Ісус.Отець же за словами Павла є «для нас одним Богом».Так само і Ісус не є Отцем,тому й не є тим одним Богом,яким є Отець.Так ---НІ??Де обман??Не займайтесь наклепом Юрку.Відповідайте за слова.
Цитата:
НЕ МАЄ ВІДПОВІДІ від вас на поставлене вам запитання.
Відкрийте ширше очі,переконаний помітите відповідь.

sss написав:
Вдала хитрість Юрку,але не для мене.Адже чудово бачу що ви пропускаєте слово з НАПИСАННОГО «Отець».Бо саме після слів один Бог Написанно –Отець.Страшно чомусь вам стає коли я вчергове вам звертаю на це увагу.Навіщо викидаєте це з тексту, говорячи про одного Бога(?) й одного Господа Ісуса Христа??Саміж твердите що Ісус(Господь) це не Отець(Бог).Хіба ні??
Цитата:
Бог Отець Бог Син - Божі Особи.
Я не про Божі особи,а про ту хитрість до якої так підступно вдаєтесь.Навіщо викидаєте з тексту слово «ОТЕЦЬ».Якщо Отець і Син є Господом Богом,то так і пишіть що для вас один Господь Бог Отець Ісус Христос.Чи я правильно вас зрозумів??То все є хто є для вас одним паном(Господом)-Ісус чи Отець,адже це як ви кажете дві особи Божі.То яка з них є одним паном(Господом)??От цікаво що вт втдумаєте.Продемонструйте )))))

sss написав:
Й не тільки Бог таким за визначенням є,а й ваш володар-«Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога…: Бо володар(господь) пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади(господа)? Роби добро, і матимеш похвалу від неї,.»(Рим13:1)Хіба ні Юрку??Тож І Христова Влада(господство) теж є від Бога.Тому я вчергове розоблочаю твій міф,про що ти знову шляхетно кричатимеш «понос» «понос»!!
Чому неймете віри написаному де Христа лише названо Господом(не Богом).Юрку якось де вам вигідно ви приймаєте на віру,де ні починаєте рівняння виводити про господа бога.Чи бува не лицемірите??
Цитата:
Будьте певні, одновірці ваші усе бачуть й розуміють, уже не кажу про присутніх тут християн.
Маєте на увазі ваше банкрутство яке ви закидали сЄ??

sss написав:
Yur написав:
Тож перейдемо до іншого питання.
Розумію,та повірте співчуваю.Таким нічого й не залишається як скакати від одного до іншого,незясовуючи нічого конкретно.Але я неможу такого з вами допустити.Тож ваші коментарі пане Юрію по сутті моїх закидів до вас.
Цитата:
Питання вичерпане матеріал засвоєний.
Наступне питання буде розглянуте без вас (з користю для ваших же одновірців).
Отож питання вичерпане,бо ви вичерпали усі свої прийомчики стосовно цього питання??Проте все ж неясно хто є одним паеном-Отець чи Син??Це ж дві ріні особи??

Цитата:
Наступне питання буде розглянуте без вас (з користю для ваших же одновірців). Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває (Івана 14:10)Отця і Сина свідки називають різними живими істотами. Постає питання, яким чином дві різні живі істоти одночасно можуть жити одне в одному і яке життя вони демонструють?
Все ж Юрію бажаєте перескочити до іншого.Скажу відверто,ніц вам і тут не світить.Поперше-не лише сЄ,називають Отця і Ісуса різними живими особами а й ваші брати в Хресті.Запитайте Протестанта.По-друге,невам вирішувати без кого розглядатиметься це питання.
Отож пан питає як це дві різні особи одночасно можуть жити одне в одному.Знову ж таки хитра та підступна маніпуляція.Жити в в комусь не обов’язково означає перебувати в комусь.Син же перебуває в Отці,а Отець в Сині так само як і учні перебувають у Них.—« як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно !були в Нас! і вони».Так само як і учні перебувають в Ісусі,а Ісус в учнях-«Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.».Тож відповідь є очевидною-перебувати в комусь не означає бути з ним одною сутністю(Богом),а це вказує на єдність(в думках,намірах,бажаннях тощо) з тим в кому ти перебуваєш ,адже написанно-«щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі».Тож очевидно Отець в Сині а Син в Отці передає думку їхньої єдності подібної до тієї яка повинна існувати між учнями-«щоб усі були одно».
Цитата:
В природі не раз можемо спостерігати, коли один організм живе в іншому, беручи від нього все життєво необхідне. Але коли б один організм проживав в іншому і одночасно сам був місцем проживання для того іншого, -- в органічному світі таке не можливе.Духовний світ не знає обмежень (просторових/часових). Й у ньому єдність або роз'єдиненість теж духовні.
Так,духовний світ це не наш світ,проте аби дійти до таких фантазій і називати їх дійсністю духовного світу фантазій недосить.Повинні бути чіткі підстави з того ж духовного світу якого ми пізнаємо з Боржого слова.Якщо є такі підстави,то наводьте а не підступно хитруйте з тим хто в кому і як живе.Дуже ризикуєте.

Цитата:
Отець і Син ЄДИНІ у Дусі, хоч Кожен з Них і Є Божою Особою. Син є Тим Світлом, Хто виЯВляє Божі наміри у світі видимому. Видимість же є духовною (внутрішньою від серця) й фізичною (зовнішньо/просторовою відчуттєвою).
Добре добре,а хто з них тих божих осіб є одним паном(Господом)?-Отець чи Син,а може третя про яку чомусь не згадуєте??
Доречі,цікаво а чи є для вас паном(панною) Богородиця??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 23 травня 2011, 08:18.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30890
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2011, 01:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Я не про Божі особи,а про ту хитрість до якої так підступно вдаєтесь.Навіщо викидаєте з тексту слово «ОТЕЦЬ».Якщо Отець і Син є Господом Богом,то так і пишіть що для вас один Господь Бог Отець Ісус Христос.Чи я правильно вас зрозумів??То все є хто є для вас одним паном(Господом)-Ісус чи Отець,адже це як ви кажете дві особи Божі.То яка з них є одним паном(Господом)??
Виключно для ваших одновірців, пане sss, роблю виняток, аби вкотре продемонструвати всю облудність і відверту неспроможність свідківського вчення.
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.


Характерним є те, що облудники видають себе двічі; спершу тим, що обманюють у простих речах, друге тим, що у своїй неспроможності намагаються якомога більше словоблудити.
Оно і зараз упевнений, що цей мій допис буде розтиражований на окремі цитати, аби таким чином якомога більше пропоносити про все і ні про що, адже так, пане sss :(
=============================================================
sss написав:
Yur написав:
Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває (Івана 14:10)Отця і Сина свідки називають різними живими істотами. Постає питання, яким чином дві різні живі істоти одночасно можуть жити одне в одному і яке життя вони демонструють?
Отож пан питає як це дві різні особи одночасно можуть жити одне в одному.Знову ж таки хитра та підступна маніпуляція.Жити в в комусь не обов’язково означає перебувати в комусь.Син же перебуває в Отці,а Отець в Сині так само як і учні перебувають у Них.—« як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно !були в Нас! і вони».Так само як і учні перебувають в Ісусі,а Ісус в учнях-«Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете.».Тож відповідь є очевидною-перебувати в комусь не означає бути з ним одною сутністю(Богом),а це вказує на єдність(в думках,намірах,бажаннях тощо) з тим в кому ти перебуваєш ,адже написанно-«щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі».Тож очевидно Отець в Сині а Син в Отці передає думку їхньої єдності подібної до тієї яка повинна існувати між учнями-«щоб усі були одно».
Так і не зрозумів про різні живі істоти. Конкретизую запитання таким чином: що собою представляє жива істота Отець і яке життя демонструє?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30894
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2011, 07:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тож чи будеш шось по темі писати чи знову у заслужений отпуск??

Не роби вигляд що ти не помітив що про воскресіння І.Х. тема окрема viewtopic.php?t=1200




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30898
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2011, 19:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Я не про Божі особи,а про ту хитрість до якої так підступно вдаєтесь.Навіщо викидаєте з тексту слово «ОТЕЦЬ».Якщо Отець і Син є Господом Богом,то так і пишіть що для вас один Господь Бог Отець Ісус Христос.Чи я правильно вас зрозумів??То все є хто є для вас одним паном(Господом)-Ісус чи Отець,адже це як ви кажете дві особи Божі.То яка з них є одним паном(Господом)??
Виключно для ваших одновірців, пане sss, роблю виняток, аби вкотре продемонструвати всю облудність і відверту неспроможність свідківського вчення. - Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
От і чудово.Цього разу ви вже не викидаєте слова Отець з тексту.Тепер все стає зрозумілим-« для нас один Бог»-Хто??—написанно Отець.Ви погоджуєтесь з написанним??Далі «для нас один Господь»-Хто??—написанно Ісус Христос.Так чи ні ??ви невірите написаному.Хіба не ви писали що ,перш ніж шукати пояснень слід вірити написаному.То чому невірите що один Бог це Отець,а один Господь це Ісус??
Цитата:
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
Давайте подивимось і цього разу наскільки ви щирий та чесний.Отож дивимось у Сол3:11-«Сам же Бог і Отець наш, і Господь наш Ісус нехай вирівняє нашу дорогу до вас!».Чудова цитата,де мова знову ж таки йде про «двох» осіб-Отця нашого Бога,та Господа нашого Ісуса.Відомо навіть вам що Отець це не Ісус,а отже Бог(Отець) це не Господь(Ісус),тобо Бог це не Ісус,,а Господь це не Отець.Тому словосполучення Господь Бог тут не зустрічається,ба навіть чітко це місце розділяє Бога нашого Отця від Господа нашого Христа.Ну й звісно що таких місць у Писанні багато.Так-ні Юрку??
Далі-Дії3;22-«Бо Мойсей провіщав: Господь Бог вам Пророка підійме».Як бачимо ці слова провіщав колись Мойсей.Тож Петро цитує Пятикнижжя зоокрема слова з книги Повторення Закону-«Пророка…, Такого, як я, поставить тобі Господь(Йгвг в ориг.), Бог твій, Його будете слухати».Якщо глянути в ті євр Писання то є очевидним що в цьому тексті немає слова Господь(Адонай) Бог,а НАПИСАННО Єгова(ЙГВГ) Бог.Проте вже в перекладах Імя Бога Єгова замінюється на титул Господь,що й подібно робиться у копіях Грецьких Писань(Н.Зв).
Теж саме стосується Бут2:4,де в ориг. Євр Писань написанно Єгова(ЙГВГ) Бог,а не Господь(Адонай) Бог.І це перше місце в Писанні(ориг.,а не перекл.) де зустрічається особисте імя Бога ЄГОВА,яке таким чином вживається в Ст.Зв близько 7000 раз.Проте наші нещирі та нечесні перекладачі це імя у наших перекладах замінили титулом Господь,на що власне вказує зноска в Огієнка до Вих6:3---«в ориг. ІНVН,цебто Jehovah-Господь».Так-ні Юрію??Тож як бачимо словосполучення на яке ви вказуєте Господь Бог,насправді є словосполученням Єгова Бог.А це вказує що одним Богом є Єгова(Отець).Ну а знову ж таки Отець(Єгова) це не Син(Господь),тому Бог це не Син,а Син(Господь)це не БОГ(Отець).Тож нехай ваші однодумці спробують цей факт опровергнути.Тож чекатиму розсудливих спростувань від ваших однодумців.Чи є такі??Що скажете на це??
Цитата:
Також в Євангелії сказао: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
Також написанно щоб усі християни були «Одно»,подібно як Отець і Син.Ну й це зрозуміло навіть вашому брату Михаїлу, якого ви чомусь називаєте віровідступником,Що тут мова йде не про одного Бог Сина і Отця,а про єдність яка подібно існує між учнями Христа.Так-ні?Дайте просту відповідь.Якщо перекрикуватимете,то апелюватиму знову до ваших одновірців,може хтось з них якось це опровергне чи підтвердить.
Цитата:
Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
От от як ви до тройці доходите.Тож де ваша віра в написанне??Чому такими брехливими ходами доходите до такого висновку.Якщо Отець це Господь,а Господь один,і ним у іншому місці названо Ісуса,то виходить що Отець це і є Ісус.Але ж самі розумієте що це не так,бо Отець Сином своїм не є.Це інша особа.І навіть якщо Син говорив що він і Отець одно,то він же немає на увазі що він є Отцем,адже «одно» з отцем та Сином є і християни.Так чи ні??Відповідь буде?? Тож з цих двох осіб,які є єдиними подібно як і учні, хтось з них є Гоподом для нас,а хтось ні,бо є Богом.Тож чи здогадуєтесь хто є хто??

Цитата:
Оно і зараз упевнений, що цей мій допис буде розтиражований на окремі цитати, аби таким чином якомога більше пропоносити про все і ні про що, адже так, пане sss :(
Так та й не так.Ви б хотіли щоб ваша лукава писанина небула проаналізована.Адже так пане Юрію.Проте ваших бажань я не виконуватиму й далі так як ви і сподіваєтесь буду розглядати кожну вашу репліку.Спробуйте і ви так.Ну й і мова моя чітко виявляє оте лукавство лузера,якого чомусь ніхто не зупинить.Мабуть дуже страшним виглядає або ж невартим уваги??
Yur написав:
Так і не зрозумів про різні живі істоти. Конкретизую запитання таким чином: що собою представляє жива істота Отець і яке життя демонструє?
Що тут незрозумілого пане??Отець є живою духовною істотою-«бо Бог є дух(духовна особа)».Живими духами є також приміром ангели чи той же первородний Божий син і усі вони демонструють життя у духовній сфері як духовні істоти,які є невидимими для нас,хоча й іноді дехто з них зявляється у нашому світі(видимими) і часто це відбувається з вказівки Єгови Бога.Сам же Єгова Бог видимо людям незявлявся,бо людина неможе побачити Його і жити.Тому він себе виявив,тобто свій характер через свого сина,який є дуже схожим до Нього,адже є його Образом чи подобою.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30899
UNREAD_POSTДодано: 21 травня 2011, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
--
Протестант написав:
sss написав:
Тож чи будеш шось по темі писати чи знову у заслужений отпуск??
Не роби вигляд що ти не помітив що про воскресіння І.Х. тема окрема viewtopic.php?t=1200
Ну то нашо ти тут про це питав.І взагалі то я не тільки про це писав.Приміром як там з тими питаннями на які ти рік чекав??.Ти задоволений??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30904
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2011, 00:32 

Востаннє редаговано Yur 22 травня 2011, 15:29 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Оно і зараз упевнений, що цей мій допис буде розтиражований на окремі цитати, аби таким чином якомога більше пропоносити про все і ні про що, адже так, пане sss :(
Так та й не так.Ви б хотіли щоб ваша лукава писанина небула проаналізована.
Суть ваших аналізів давно відома -- те, від чого люди носа воротять :D
Тож як уже було сказано: питання розглянуте матеріал засвоєний.

- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)


sss написав:
Також написанно щоб усі християни були «Одно»,подібно як Отець і Син.Ну й це зрозуміло навіть вашому брату Михаїлу, якого ви чомусь називаєте віровідступником,Що тут мова йде не про одного Бог Сина і Отця,а про єдність яка подібно існує між учнями Христа.Так-ні?Дайте просту відповідь.Якщо перекрикуватимете,то апелюватиму знову до ваших одновірців,може хтось з них якось це опровергне чи підтвердить.
Апелювати можете куди завгодно, моя ж відповідь Євангелія: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)


sss написав:
Що тут незрозумілого пане??Отець є живою духовною істотою-«бо Бог є дух(духовна особа)».Живими духами є також приміром ангели чи той же первородний Божий син і усі вони демонструють життя у духовній сфері як духовні істоти,які є невидимими для нас,хоча й іноді дехто з них зявляється у нашому світі(видимими) і часто це відбувається з вказівки Єгови Бога.Сам же Єгова Бог видимо людям незявлявся,бо людина неможе побачити Його і жити.Тому він себе виявив,тобто свій характер через свого сина,який є дуже схожим до Нього,адже є його Образом чи подобою.
Себто, як я зрозумів життя Отця і Сина й ангелів одинакове духовне, а різні вони якраз тому, що Отець, Син й ангели.
Тоді таке питання, чи Отець жив завжди і як Він жив, коли не було НІЧОГО, у чому полягало Його життя. Власне що ви розумієте під словом житя в стосунку до Отця.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30910
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2011, 15:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Оно і зараз упевнений, що цей мій допис буде розтиражований на окремі цитати, аби таким чином якомога більше пропоносити про все і ні про що, адже так, пане sss :(
Так та й не так.Ви б хотіли щоб ваша писанина не була проаналізована.
Тож як уже було сказано: питання розглянуте матеріал засвоєний.
Розумію що вам цього дуже хочеться.Але ж це просто бажання.Спроуйте все ж його втілити у реальність.

Цитата:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
Ну і відомо що отець це не Ісус,тож висновок Бог,це не Господь.
Цитата:
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
Юрію не йміть цьому віри.Бо насправді там написанно Єгова Бог,що вказує на те що Бог є один-Єгова.Він же є Отцем нашим і Отцем Месії.
Цитата:
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
Також написанно що й учні разом з отцем і Сином є одне.
Цитата:
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
Неправильний висновок, який прямо суперечить Писанню.Написанно---«Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа»(2Кор1:3)Просте запитання- хто тут є Господом а хто Богом??Чий Бог і Отець??Очевидно –Господа нашого Ісуса.Так Юрку чи ні??Тож як Господь Бог може бути сам собі Господом?.От вчергове виявленно усю хибність таких міркувань,які направлення на те ,аби будь якою ціною відстояти тройцю.Так-ні?
Цитата:
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)
А й знову вертаєтесь до минулого.Цих слів ваш же одновірець знаний професор у католицькому перекладі не помістив.Чим вказав на відсутність цих слів у Богонадхненому Письмі.Чи невірите написаному??

Цитата:
Спеціально для ваших одновірців вибрано і виділено, й подаватиметься кожного разу для кращого засвоєння.
Дякую що вчергове подали спеціально для моїх одновірців те що писали перше.Очевидно що нічого не залишається таким як ви ,як лишень повторювати одне і теж,навіть після того коли інші довели хибність таких висновків.Моїм одновірцям і це давно відомо.То ви їх не здивували.Тож якщо для вас небо біле,то нічим помочь не зможу.Лише й надалі доводитиму зворотнє,аби ваші одновірці могли краще розгледіти голубий колір небас.

sss написав:
Адже так пане Юрію.Проте ваших бажань я не виконуватиму й далі так як ви і сподіваєтесь буду розглядати кожну вашу репліку.
Цитата:
На здоров'ячко :), тож і надалі тицятиму в оті ваші аналізи сугубо для користі ваших же одновірців

sss написав:
Також написанно щоб усі християни були «Одно»,подібно як Отець і Син.Ну й це зрозуміло навіть вашому брату Михаїлу, якого ви чомусь називаєте віровідступником,Що тут мова йде не про одного Бог Сина і Отця,а про єдність яка подібно існує між учнями Христа.Так-ні?Дайте просту відповідь.Якщо перекрикуватимете,то апелюватиму знову до ваших одновірців,може хтось з них якось це опровергне чи підтвердить.
Цитата:
Апелювати можете куди завгодно, моя ж відповідь Євангелія: (Івана 10:30)
Ну якщо ви неспроможні,то я змушений так поступати.

sss написав:
Що тут незрозумілого пане??Отець є живою духовною істотою-«бо Бог є дух(духовна особа)».Живими духами є також приміром ангели чи той же первородний Божий син і усі вони демонструють життя у духовній сфері як духовні істоти,які є невидимими для нас,хоча й іноді дехто з них зявляється у нашому світі(видимими) і часто це відбувається з вказівки Єгови Бога.Сам же Єгова Бог видимо людям незявлявся,бо людина неможе побачити Його і жити.Тому він себе виявив,тобто свій характер через свого сина,який є дуже схожим до Нього,адже є його Образом чи подобою.
Цитата:
Себто, як я зрозумів життя Отця і Сина й ангелів одинакове духовне, а різні вони якраз тому, що Отець, Син й ангели.Тоді таке питання, чи Отець жив завжди і Він як жив, коли не було НІЧОГО, у чому полягало Його життя. Власне що ви розумієте під словом житя в стосунку до Отця.
Так Отець жив завжди,бо є Богом вічним.Коли небуло нічого Він жив так само як і тоді коли зявилось щось,адже він ні від чого і ні від кого незалежний.Ну і все що ми можемо сьогодні довідатись про життя Отця,це те що він Існує вічно і бажає таким існуванням ділитись з Іншими,бо Йому притаманна велика любов.Власне тому й Його названо любовю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
30914
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2011, 22:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Розумію що вам цього дуже хочеться.Але ж це просто бажання.Спроуйте все ж його втілити у реальність.
Цитата:
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
Ну і відомо що отець це не Ісус,тож висновок Бог,це не Господь.
Цитата:
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
Юрію не йміть цьому віри.Бо насправді там написанно Єгова Бог,що вказує на те що Бог є один-Єгова.Він же є Отцем нашим і Отцем Месії.
Цитата:
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
Також написанно що й учні разом з отцем і Сином є одне.
Цитата:
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
Неправильний висновок, який прямо суперечить Писанню.Написанно---«Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа»(2Кор1:3)Просте запитання- хто тут є Господом а хто Богом??Чий Бог і Отець??Очевидно –Господа нашого Ісуса.Так Юрку чи ні??Тож як Господь Бог може бути сам собі Господом?.От вчергове виявленно усю хибність таких лукавих міркувань,які направлення на те ,аби будь якою ціною відстояти тройцю.Так-ні?
Цитата:
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)[/color]
А й знову вертаєтесь до минулого.Цих слів ваш же одновірець знаний професор у католицькому перекладі не помістив.Чим вказав на відсутність цих слів у Богонадхненому Письмі.Чи невірите написаному??
Що ж, даю нагоду вашим одновірцям іще раз пересвідчитися у всій неспроможності свідківського вчення.
- Павло у 1-е Кор. 8:6. говорить, що для нас існує лише один Бог Отець й один Господь Ісус Христос.
- у Писанні не раз присутнє словосполучення Господь Бог (Бут.2-4; 1-е Сол.3:11; Дії 3:22; Об'явл.22:6 й ін.) й вказує, що саме Бог Є Господь.
- Також в Євангелії сказано: Я й Отець Ми одне! (Івана 10:30)
- Тож якщо Бог і Отець наш за визначенням наш Господь, а Господь для нас один Ісус Христос, а Син і Отець Є одне, отже Син і є правдивим нашим Господом Богом.
- Отець не є Сином, Син не є Отцем; Отець і Син Божі особи Триєдиного Бога.
- Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. (1-е Ів. 5:7)

Просто, стисло, зрозуміло.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>