Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 01:26




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29252
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
Отож, повторяю своє: ССС, І.Х. дивується вашому питаню: Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця?Отож, І.Х. це Бог, який прийшов до нас у Тілі.
Ага,то ти з таких слів робиш висновок що Ісус є Бог.Сміливо.Швидше тут слід зробити висновок що Ісус це Отець.Хіба ні??Тож чи дійсно так воно є?Ні.Адже........

Я так не говорив. Я сказав що Отець і Син має одну сутність. Отець це не Син, Син це не Отець. А написано що Бог став Тілом/Людиною. Я питався, чи ти віруюш Бог стався Людиною? І "Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця"?

sss написав:
[
Цитата:
Я ж не починав розмову про Маноах, а Юра, то чому ти мені його задаєш.
То що відповіді не знаєш??

Ні, поки що не знаю. Я ніколи не думав над цим. Я ж дав тобі для роздумів ще Мойсея і Ісаю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29253
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 18:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Саме наявність ваших двох варіантів і є абсурдом.
Чому??Я ж цього не придумав,а подав переклади де так написанно.
В усіх офіційних перекладах, куди б я не заглядав, сказано і Бог було Слово. Окрім свідків ніхто не ставить цього під сумнів.

sss написав:
Ну навіщо знову вдаватись до отої пихи,Юрію.Мені все вкладається до голови,але не так як вам.Тому я цікавлюсь тим що робиться у вашій голові.
Пане sss, от подумайте про пиху і все інше, як і за бажання вести конструктивну розмову. Й про те, що заважає цьому. Себе не здуриш.

sss написав:
Питаю ще раз,аби переконатись чи ви пишете правду стосовно-"Церква сприймає цитати з Біблії такими якими вони є і має пояснення до них, на основі тієї ж Біблії".Тож у Суд13:22 написанно -"сказав Маноах до своєї жінки: Ми справді помремо, бо ми бачили Бога"(Суд13:22).Кого тут Маноах називає Богом???І чи вірите ви його словам??Чи той кого Маноах назвав Богом є для вас таким??Не змушуйте мене повторювати вам одне і теж,бо складається таке враження що я говорю до дерева. :)
Тут ніхто нікого до нічого не змушує.

sss написав:
Yur написав:
Християни ж вірять НАПИСАНОМУ.
От я хочу у цьому переконатись,чи так воно є насправді.Маєте чудову можливість це продемонструвати.Суд13:22???Ну і без фокусів ;-D
Коли хочете отримати відповідь, на Суд. 13:22 зокрема, й взагалі прагнете нормальної розмови, облиште клоунаду. Усе залежить від вас ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29258
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
Отож, повторяю своє: ССС, І.Х. дивується вашому питаню: Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця?Отож, І.Х. це Бог, який прийшов до нас у Тілі.
Ага,то ти з таких слів робиш висновок що Ісус є Бог.Сміливо.Швидше тут слід зробити висновок що Ісус це Отець.Хіба ні??Тож чи дійсно так воно є?Ні.Адже........

Я так не говорив. Я сказав що Отець і Син має одну сутність. Отець це не Син, Син це не Отець. А написано що Бог став Тілом/Людиною. Я питався, чи ти віруюш Бог стався Людиною? І "Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця"?
не знаю ти подаєш одне,пишеш друге ,а повторюєш трете.Якщо сприймати буквально на віру слова Ісус "хто бачив мене той бачив Отця",то слід зробити висновок що син це і є Отець.Але Біблія каже що це не так.Син є відображенням Отця,дуже схожим на нього.Тому дивлячись на те яким був Ісус ми розуміємо так само як і люди часів Ісуса,те яким є Отець.Проста зрозуміла та світла істинна.Навіщо з неї робити міфи про спорідненість Ісуса з Отцем як одної особистості Бога??А те що ти пишеш,що написанно що Бог став людиною,є гидкою брехнею.Ніде так не написанно.Тому я не вірю що Бог став людиною.Ну й щодо "хто бачив Ісуса той бачив отця ,я уже пояснив".Тепер ти-віриш в те що Ісус "є образом невидимого Бога",а не самим Богом??Поясни.
sss написав:
Цитата:
Я ж не починав розмову про Маноах, а Юра, то чому ти мені його задаєш.
То що відповіді не знаєш??

Цитата:
Ні, поки що не знаю. Я ніколи не думав над цим. Я ж дав тобі для роздумів ще Мойсея і Ісаю.
До чого тут Мойсей чи Ісая.Я питаю про Маноаха,а саме кого він називає Богом??Ну й що там за ті атрибути яких нема в Ісуса-не всезнаючий,не всемогутній,тощо??То хіба він Бог так як казав Хома про нього??Хіба Бог не є всезнаючий,всесильний тощо??Юрку підключайся.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29262
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 19:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Саме наявність ваших двох варіантів і є абсурдом.
Чому??Я ж цього не придумав,а подав переклади де так написанно.
В усіх офіційних перекладах, куди б я не заглядав, сказано і Бог було Слово. Окрім свідків ніхто не ставить цього під сумнів.
Ну це не означає,що якщо туди де ви диветесь того нема ,то його нема.Ви просто не туди диветесь.Тому я вам навів там де воно є.Чи можете зеперечити те??
sss написав:
Питаю ще раз,аби переконатись чи ви пишете правду стосовно-"Церква сприймає цитати з Біблії такими якими вони є і має пояснення до них, на основі тієї ж Біблії".Тож у Суд13:22 написанно -"сказав Маноах до своєї жінки: Ми справді помремо, бо ми бачили Бога"(Суд13:22).Кого тут Маноах називає Богом???І чи вірите ви його словам??Чи той кого Маноах назвав Богом є для вас таким??Не змушуйте мене повторювати вам одне і теж,бо складається таке враження що я говорю до дерева. :)
Цитата:
Тут ніхто нікого до нічого не змушує.
Ну то де ваша відповідь,хочаб натяк на неї?? :? Ознакою чого є те що співбесідник уникає відповіді??
sss написав:
Yur написав:
Християни ж вірять НАПИСАНОМУ.
От я хочу у цьому переконатись,чи так воно є насправді.Маєте чудову можливість це продемонструвати.Суд13:22???Ну і без фокусів ;-D
Цитата:
Коли хочете отримати відповідь, на Суд. 13:22 зокрема, й взагалі прагнете нормальної розмови, облиште клоунаду. Усе залежить від вас ..
Що саме є клоунадою Юрію з моєї сторони??Як на мене то ви вдаєтесь до цього способу уникати розмови говорячи про якусь паніку.Це ж смішно.Чого то мені панікувати.Повірте що у цьому питанні я найбільш впевнений,тому і панікувати немає причини.Ви ж уникаючи відповідей,порівнянь,узгоджень свого бачення з іншими місцями Писання,видаєте себе,тобто свою невпевненість,або ж некомпетентість у розумінні цієї простої та світлої істинни.Та ще й приховуєте це кричучи ловіть злодія.То чи є такий вияв,виявом до отої нормальної розмови.Очевидно що ні.І я впевнений,що і цього разу ви облишете цю тему черговим скандалом та образами,виявивши таким чином свою лукавість.Переконайте мене в протилежному.Тож Суд13:22,Чи є для вас той кого Маноах наз Богом,справді Богом??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29264
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 19:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
.Якщо сприймати буквально на віру слова Ісус "хто бачив мене той бачив Отця",то слід зробити висновок що син це і є Отець

Ні, це слід зробити що Син і Отець - Одно. Ти уже близько.
sss написав:
Але Біблія каже що це не так.Син є відображенням Отця,дуже схожим на нього.

Де так записано?
sss написав:
А те що ти пишеш,що написанно що Бог став людиною,є гидкою брехнею.Ніде так не написанно.Тому я не вірю що Бог став людиною.

Iван.1:1 .... і Бог було Слово. і 1:14 І Слово сталося тілом, і перебувало між нами.....
sss написав:
Тепер ти-віриш в те що Ісус "є образом невидимого Бога",а не самим Богом??Поясни.

Де я так писав? Я за колосян 1:15 писав тільки тут viewtopic.php?p=21077#p21077
sss написав:
Ну й що там за ті атрибути яких нема в Ісуса-не всезнаючий,не всемогутній,тощо??

Працюю над тим , спочатку хочу зрозуміти цей вірш Мар.13:32 Про день же той чи про годину не знає ніхто: ні Анголи на небі, ні Син, тільки Отець.. От скажи чому Він каже відносно "ні Син" в третьому лиці, а тут Він говорить Iван.10:30 "Я й Отець Ми одне!". Можливо мова йде як Син Людський.

Цитата:
До чого тут Мойсей чи Ісая.Я питаю про Маноаха,а саме кого він називає Богом?
Бо написано вони теж Бога бачили.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29267
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
.Якщо сприймати буквально на віру слова Ісус "хто бачив мене той бачив Отця",то слід зробити висновок що син це і є Отець
Ні, це слід зробити що Син і Отець - Одно. Ти уже близько.
Ну ,ну неумнічай.Вониєдині,так як і учні повинні бути.
sss написав:
Але Біблія каже що це не так.Син є відображенням Отця,дуже схожим на нього.

Цитата:
Де так записано?
Кол 1:15,і в паралельних місцях.
sss написав:
А те що ти пишеш,що написанно що Бог став людиною,є гидкою брехнею.Ніде так не написанно.Тому я не вірю що Бог став людиною.

Цитата:
Iван.1:1 .... і Бог було Слово. і 1:14 І Слово сталося тілом, і перебувало між нами.....
А ти про це.Ну це звісно.Але я сторнник,тих хто перекладає "слово було богом",бо Бог один і він не може бути з іншими Богом,а написанно що "Слово було з Богом".Отож Слово не могло бути з Богом та одночасно бути Богом.Змісту тоді б така писанина немала.
sss написав:
Тепер ти-віриш в те що Ісус "є образом невидимого Бога",а не самим Богом??Поясни.

Цитата:
Де я так писав?
Я тебе просто питаю.
sss написав:
Ну й що там за ті атрибути яких нема в Ісуса-не всезнаючий,не всемогутній,тощо??
Цитата:
Працюю над тим , спочатку хочу зрозуміти цей вірш Мар.13:32 Про день же той чи про годину не знає ніхто: ні Анголи на небі, ні Син, тільки Отець.. От скажи чому Він каже відносно "ні Син" в третьому лиці, а тут Він говорить Iван.10:30 "Я й Отець Ми одне!". Можливо мова йде як Син Людський
Ой тілько не крути.Син це по твоєму той же Бог що Отець,але написанно що Отець знає ,а Син незнає.
Цитата:
До чого тут Мойсей чи Ісая.Я питаю про Маноаха,а саме кого він називає Богом?
Бо написано
Цитата:
вони теж Бога бачили.
Я не проте кого вони бачили питав.А про те кого Маноах називає Богом.Ти вдаєш що нерозумієш?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29268
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
Христос не є Богом,а лише єдиний з Богом,бо Бог є головою Христа,так само як Христос є голова чоловікові,так само як чоловік є головою жінки.Подивись тепер як сама біблія яскраво демонструє той факт що жінка не є чоловіком,бо чоловік є її головою.Чоловік не є Христом,бо Христос є його головою.Очевидно,так само Христос не є Богом,бо Бог є його головою??Заперечиш цю світлу істинну??
Над цим також працюєш??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29273
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
.Якщо сприймати буквально на віру слова Ісус "хто бачив мене той бачив Отця",то слід зробити висновок що син це і є Отець
Ні, це слід зробити що Син і Отець - Одно. Ти уже близько.
Ну ,ну неумнічай.Вониєдині,так як і учні повинні бути.

Я про це уже писав viewtopic.php?p=29198#p29198
Вони це Одно, а християни будуть єдині коли будуть у пробувати у Христі, про це також Ісус говорив в іншому місці
Вiд Iвана 15 1 Я правдива Виноградина, а Отець Мій Виноградар. 2 Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила. 3 Через Слово, що Я вам говорив, ви вже чисті. 4 Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете. 5 Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви. 6 Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять. 7 Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!

sss написав:
sss написав:
Але Біблія каже що це не так.Син є відображенням Отця,дуже схожим на нього.
Цитата:
Де так записано?
Кол 1:15,і в паралельних місцях.

Звісно що так. Бо Бога ніхто не бачив. А І.Х. показав нам Бога Iван.1:18
Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.

sss написав:
sss написав:
А те що ти пишеш,що написанно що Бог став людиною,є гидкою брехнею.Ніде так не написанно.Тому я не вірю що Бог став людиною.

Цитата:
Iван.1:1 .... і Бог було Слово. і 1:14 І Слово сталося тілом, і перебувало між нами.....
А ти про це.Ну це звісно.Але я сторнник,тих хто перекладає "слово було богом",бо Бог один і він не може бути з іншими Богом,а написанно що "Слово було з Богом".Отож Слово не могло бути з Богом та одночасно бути Богом.Змісту тоді б така писанина немала.

Тобто ти говорив що є два Бога/божочок?

sss написав:
sss написав:
Ну й що там за ті атрибути яких нема в Ісуса-не всезнаючий,не всемогутній,тощо??
Цитата:
Працюю над тим , спочатку хочу зрозуміти цей вірш Мар.13:32 Про день же той чи про годину не знає ніхто: ні Анголи на небі, ні Син, тільки Отець.. От скажи чому Він каже відносно "ні Син" в третьому лиці, а тут Він говорить Iван.10:30 "Я й Отець Ми одне!". Можливо мова йде як Син Людський
Ой тілько не крути.Син це по твоєму той же Бог що Отець,але написанно що Отець знає ,а Син незнає.

Хто тут крутить. Я спитав чому Ісус пише про себе у третьому лиці?

sss написав:
Цитата:
До чого тут Мойсей чи Ісая.Я питаю про Маноаха,а саме кого він називає Богом?
Бо написано
Цитата:
вони теж Бога бачили.
Я не проте кого вони бачили питав.А про те кого Маноах називає Богом.Ти вдаєш що нерозумієш?
[/quote]
Вдаєш тільки ти, я писав так як я зрозумів був твоє запитання.
"А про те кого Маноах називає Богом." Тепер зрозуміло твоє запитання. Та ж Ісая так само бачив Бога і говорив що помре, чому ти одне відкидаєш місце, а друге ні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29277
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 21:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
В усіх офіційних перекладах, куди б я не заглядав, сказано і Бог було Слово. Окрім свідків ніхто не ставить цього під сумнів.
Ну це не означає,що якщо туди де ви диветесь того нема ,то його нема.Ви просто не туди диветесь.Тому я вам навів там де воно є.Чи можете зеперечити те??
Куди б не дивився, усюди і Бог було Слово. У виданнях на кшталт "вартових башт" можливо й по-іншому.

sss написав:
Що саме є клоунадою Юрію з моєї сторони??Як на мене то ви вдаєтесь до цього способу уникати розмови говорячи про якусь паніку.Це ж смішно.Чого то мені панікувати.Повірте що у цьому питанні я найбільш впевнений,тому і панікувати немає причини.Ви ж уникаючи відповідей,порівнянь,узгоджень свого бачення з іншими місцями Писання,видаєте себе,тобто свою невпевненість,або ж некомпетентість у розумінні цієї простої та світлої істинни.Та ще й приховуєте це кричучи ловіть злодія.То чи є такий вияв,виявом до отої нормальної розмови.Очевидно що ні.І я впевнений,що і цього разу ви облишете цю тему черговим скандалом та образами,виявивши таким чином свою лукавість.
У цих словах й виявляється ваша паніка.
Або взяти оті великобуквенні жирновиділені істеричні надриви з купою-купезною знаків запитання .. Людина, що відчуває у собі впевненість, впевнена у всьому, як і в побудові власних дописів.

sss написав:
Переконайте мене в протилежному.Тож Суд13:22,Чи є для вас той кого Маноах наз Богом,справді Богом??
А що тут переконувати.
Ангел Господній сам вирізняє себе від Господа, бо Манох про це не знав (підкресені слова)

І сказав Маноах до Ангола Господнього: Нехай ми задержимо тебе, і приготовимо для тебе козля.
І сказав Ангол Господній до Маноаха: Якщо ти задержиш мене, я не буду їсти твого хліба. А якщо приготуєш цілопалення для Господа принесеш його. Бо Маноах не знав, що це Ангол Господній.
І сказав Маноах до Господнього Ангола: Яке ім'я твоє? Коли сповниться твоє слово, то ми вшануємо тебе.
І сказав йому Ангол Господній: Чому ти питаєшся про моє ім'я? Воно дивне.
І взяв Маноах козля та жертву хлібну, і на скелі приніс Господеві. І Він учинив чудо, а Маноах та його жінка бачили те.
І сталося, коли полум'я підіймалося з-над жертівника до неба, то Ангол Господній вознісся в полум'ї жертівника. А Маноах та жінка його бачили це, та й попадали обличчям своїм на землю.
І Ангол Господній більш уже не появлявся до Маноаха та до жінки його. Тоді Маноах пізнав, що це Ангол Господній.
І сказав Маноах до своєї жінки: Ми справді помремо, бо ми бачили Бога. (Суддів 13:15-22)


А те, що промовив до жінки, назвавши Ангела Богом, Павло каже про таке:

Бо хоч і існують так звані боги чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів,
та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним. (1-е Кор. 8:5,6)


Що є абсолютно співзвучним зі словами Апостола Томи, котрий називає Господа нашого ісуса Христа Богом.

Господь мій і Бог мій! (Івана 20:28)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29290
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
sss написав:
Але Біблія каже що це не так.Син є відображенням Отця,дуже схожим на нього.
Цитата:
Де так записано?
Кол 1:15,і в паралельних місцях.

Звісно що так. Бо Бога ніхто не бачив. А І.Х. показав нам Бога Iван.1:18Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.
Так показати Бога,ще не означає бути Богом.Показати когось може і той хто є на нього дуже схожим,але ним не є.Власне діти часто дуже схожі бувають на батьків.Тому й є вислів у нас до сина-ну ти викапаний Іван.Так само Син був дуже схожим на свого батька Бога,що міг його показати,але ним не бути,що власне ти і підтвердив -Син не є Батьком,то як він міг показати Батька??Саме своєю схожістю,не зовнішньою,а внутрішньою,тобто своїми рисами та ставленням до гріха та до праведності.Зрозумів??
sss написав:
sss написав:
А те що ти пишеш,що написанно що Бог став людиною,є гидкою брехнею.Ніде так не написанно.Тому я не вірю що Бог став людиною.

Цитата:
Iван.1:1 .... і Бог було Слово. і 1:14 І Слово сталося тілом, і перебувало між нами.....
А ти про це.Ну це звісно.Але я сторнник,тих хто перекладає "слово було богом",бо Бог один і він не може бути з іншими Богом,а написанно що "Слово було з Богом".Отож Слово не могло бути з Богом та одночасно бути Богом.Змісту тоді б така писанина немала.
Цитата:
Тобто ти говорив що є два Бога/божочок?
Ні,ти незрозумів.Є один Бог,і є інші яких по праву називали богами.Таким богом є Син,який "Словом з Богом був".Назва бог,нікого не робить тим одним Богом.
Цитата:
Хто тут крутить. Я спитав чому Ісус пише про себе у третьому лиці?
Це виглядає як чергова зачіпка.Ну і що ,що в третьому,але ж мова йде про Сина т обто про того кого ви називаєте Богом.Ну а якщо взяти слова Ісуса-"не мені вирішувати хто сидітиме праворуч а хто ліворуч,",так тут взагалі усі питання зняті про атрибути Бога,які притаманні сину.Адже тут вже Ісус прямо говорить про себе.Отож він не всемогутній.Та й не тіки тут.Часто він говорив що "Син сам від себе нічого не робить".Тож роби висновки як знаєш.але Писання зміненне бути не може!! ;-D
sss написав:
Цитата:
До чого тут Мойсей чи Ісая.Я питаю про Маноаха,а саме кого він називає Богом?
Бо написано
Цитата:
вони теж Бога бачили.
Я не проте кого вони бачили питав.А про те кого Маноах називає Богом.Ти вдаєш що нерозумієш?
Цитата:
Вдаєш тільки ти, я писав так як я зрозумів був твоє запитання. "А про те кого Маноах називає Богом." Тепер зрозуміло твоє запитання. Та ж Ісая так само бачив Бога і говорив що помре, чому ти одне відкидаєш місце, а друге ні?
Ну добре,добре ти не так зрозумів і цього разу.Нехай буде Ісая там бачив Бога іне помер.Я ж питаю про Маноаха.З контексту чітко видно кого він тут називає Богом.То я хочу щоб ви мені написали-КОГО він називає БогомРозумієш??не про Ісаю,а про Маноаха.Не про те як він лишився живим,а Кого він називає Богом??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29291
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну й що там за ті атрибути яких нема в Ісуса-не всезнаючий,не всемогутній,тощо??

Всезнаючий:
Кол.2:3 в Якому всі скарби премудрости й пізнання заховані.
Iван.21:17 .....Засмутився Петро, що спитав його втретє: Чи кохаєш Мене? І він каже Йому: Ти все відаєш, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе!
Iван.16:30 Тепер відаємо ми, що Ти знаєш усе, і потреби не маєш, щоб Тебе хто питав. Тому віруємо, що Ти вийшов від Бога!

Всемогутній:
Матв.28:18 А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі.
Iс.9:5 Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29292
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 23:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
.....що власне ти і підтвердив -Син не є Батьком,то як він міг показати Батька??Саме своєю схожістю,не зовнішньою,а внутрішньою,тобто своїми рисами та ставленням до гріха та до праведності.Зрозумів??

Та ні, не тільки це. Я ж писав на 54 ст. у двох повідомленнях що у Них сутність одна і однакова.

sss написав:
Ні,ти незрозумів.Є один Бог,і є інші яких по праву називали богами.Таким богом є Син,який "Словом з Богом був".Назва бог,нікого не робить тим одним Богом.

Це означає що І.Х. є окремою особою, бо дальше сказано "Слово було Бог" якраз і підкреслює одну сутність.
sss написав:
Протестант написав:
Хто тут крутить. Я спитав чому Ісус пише про себе у третьому лиці?
Це виглядає як чергова зачіпка.Ну і що ,що в третьому,але ж мова йде про Сина т обто про того кого ви називаєте Богом.Ну а якщо взяти слова Ісуса-"не мені вирішувати хто сидітиме праворуч а хто ліворуч,",так тут взагалі усі питання зняті про атрибути Бога,які притаманні сину.Адже тут вже Ісус прямо говорить про себе.Отож він не всемогутній.Та й не тіки тут.Часто він говорив що "Син сам від себе нічого не робить".Тож роби висновки як знаєш.але Писання зміненне бути не може!!

Бо написано що Він став як раб.
Я ж тобі уже раз говорив, коли наприклад є ТзОВ (тобто Бог), а власників є троє, але кожен має свою волю, свою працю,але не може сам рішати. Тут можливо така сама ситуація. Це Його не робить богом/ божком.
sss написав:
Розумієш??не про Ісаю,а про Маноаха.Не про те як він лишився живим,а Кого він називає Богом??

Я ж сказав, не знаю. Із цього вірша на перший погляд мова йде про Ізраїльського Бога, бо ситуація така як І Ісаї. Підходить? Дальше що? Ти ж просто так не задаєш запитання, мають бути якісь капкани.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29293
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
А те, що промовив до жінки, назвавши Ангела Богом, Павло каже про таке:Бо хоч і існують так звані боги чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів,та для нас один Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним. (1-е Кор. 8:5,6)
Отож Маноах називає ангела не просто богом,як про це каже Павло-"існують боги",а Богом з великої літери.Тож якщо ви тупо(сліпо) вірите словам Хоми про те що Ісус є Богом,то ви повинні тупо(сліпо) поврити словам Маноаха.Ангел Божий це той же Бог,бо так написанно та щей не в одному місці.Про Якова,який боровся з Божим ангелом,теж сказанно "він боровся з самим Богом".Ну й коли до Авраама завітали вгості ангели Божі,то до одного він звернувся по імені "Єгова".А як відомо це імя належить одному Богу.То виходить знову ангел теж є Богом,бо так написанно.Тож тупо(сліпо) і сприймайте,це.Я ж кличучи до розсудку розумію суть цих слів,а не звучність їх. То ви вірите словам Маноаха,Авраама,Якова де вони ангела називали Богом.??
Цитата:
Що є абсолютно співзвучним зі словами Апостола Томи, котрий називає Господа нашого ісуса Христа Богом.Господь мій і Бог мій! (Івана 20:28)
І нетільки,з словами Томи,ще й з тими про кого я згадував.Але це лише у ваших сліпих думках відбувається така співзвучність.Павло ж чітко висловився та недвозначно-"Один Бог-Отець",що вказує що Богом для християн є Отець.Ну і "господь(пан) один Христос",що вказує ,що паном є Христос,бо таке панування Христу дане-"дана мені всяка влада".А хто йому її дав,??Мабуть вже здогадались?-"що і Господом, і Христом учинив Бог Його, Того Ісуса, що Його розп'яли ви!".То чи ви вірите що Бог учинив Ісуса Господом??Повинні вірити.Ну й зрозуміло кожному,що Бога ніхто Господом не учиняє.Це абсурд.Бог сам учиняє інших господами.Тож нічого вдаватись до побрехеньок,сподіваючись що ніхто не засіче.Я для тог тут і є аби виводити таких розумників на чисту водичку.Є якісь заперечення?,то продовжимо.Хочете далі ображати,аби хоч якось зберегти лице я вам сприяти небуду.Бувайте здорові.Спробуйте покликати і ви до розсудку,обовязково відкриється це.Я впевнений.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29297
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То ви вірите словам Маноаха,Авраама,Якова де вони ангела називали Богом.??

То чому ви 100% стверджуєте на ці місця де це стосується Отця як Бога? Якось ви хитро робите, там де написано Ісус-Бог усі місця у вас неправильні, а де Отця то всі правильні. Якось дивно і :shock:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
29299
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2011, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Отож Маноах називає ангела не просто богом,як про це каже Павло-"існують боги",а Богом з великої літери.Тож якщо ви тупо(сліпо) вірите словам Хоми про те що Ісус є Богом,то ви повинні тупо(сліпо) поврити словам Маноаха.Ангел Божий це той же Бог,бо так написанно та щей не в одному місці.
Розумію ваше бажання співставити одне з іншим, але тут воно аж ніяк не получиться. Саме так, як про це каже Павло, Маноах і говорить. Букви великі/малі тут ні при чому, адже в даному випадку уже знаємо, що це був Ангел. Й про самого Маноаха сказано: Тоді Маноах пізнав, що це Ангол Господній.
Апостол же безпосередньо звертається до Христа Ісуса, називаючи Його Господом Богом своїм.

sss написав:
Про Якова,який боровся з Божим ангелом,теж сказанно "він боровся з самим Богом".Ну й коли до Авраама завітали вгості ангели Божі,то до одного він звернувся по імені "Єгова".А як відомо це імя належить одному Богу.То виходить знову ангел теж є Богом,бо так написанно.Тож тупо(сліпо) і сприймайте,це.
Ну навіщо сповзати і звалювати усе докупи. Розберемося з одним, дійдемо до іншого.

sss написав:
Я ж кличучи до розсудку розумію суть цих слів,а не звучність їх. То ви вірите словам Маноаха,Авраама,Якова де вони ангела називали Богом.??
Звичайно вірю, як уже казав в контексті Павлових слів 1-е Кор. 8:5,6.

sss написав:
Павло ж чітко висловився та недвозначно-"Один Бог-Отець",що вказує що Богом для християн є Отець.Ну і "господь(пан) один Христос",що вказує ,що паном є Христос,бо таке панування Христу дане-"дана мені всяка влада".
Авжеж, Павло висловився чітко і як бачимо, ніякого розділення між Отцем і Христом не робить.

sss написав:
І нетільки,з словами Томи,ще й з тими про кого я згадував.Але це лише у ваших сліпих думках відбувається така співзвучність.Павло ж чітко висловився та недвозначно-"Один Бог-Отець",що вказує що Богом для християн є Отець.Ну і "господь(пан) один Христос",що вказує ,що паном є Христос,бо таке панування Христу дане-"дана мені всяка влада".
Павло ніякого розділення між Отцем і Христом не робить. Це очевидна річ, як би вам не хотілося потрактувати по-своєму.

sss написав:
А хто йому її дав,??Мабуть вже здогадались?-"що і Господом, і Христом учинив Бог Його, Того Ісуса, що Його розп'яли ви!".То чи ви вірите що Бог учинив Ісуса Господом??Повинні вірити.Ну й зрозуміло кожному,що Бога ніхто Господом не учиняє.Це абсурд.Бог сам учиняє інших господами.
Вірю тому що НАПИСАНО, подібних вигадок, що Бог учинив Ісуса Господом в Біблії немає. Ісус Христос Син Божий.

sss написав:
Тож нічого вдаватись до побрехеньок,сподіваючись що ніхто не засіче.Я для тог тут і є аби виводити таких розумників на чисту водичку.Є якісь заперечення?,то продовжимо.Хочете далі ображати,аби хоч якось зберегти лице я вам сприяти небуду.Бувайте здорові.Спробуйте покликати і ви до розсудку,обовязково відкриється це.Я впевнений.
От такі відступи самі за себе й говорять. За відсутности аргументів, зрештою простої логіки, вдаватися до отаких опусів.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>