Джерело
https://forum.jerelo.info/

"ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
https://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=1411
Сторінка 1 з 1

Богуслав [ 11 листопада 2013, 10:14 ]  "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"

Витяг з теми: «Ознаки другого приходу Ісуса Христа.»

(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Ознаки свого другого приходу, нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку, необхідно визначитись, на кого вказує труп і на кого вказують орли.
(Єр.7:33) І стане труп цього народу за стерво небесному птаству та земній звірині, і не буде, хто б їх відстрашив!... (також Єр.16:4)
(Єр.7:34) І спиню в містах Юдиних та на вулицях Єрусалиму голос радісний і голос веселий, голос молодого та голос молодої, бо руїною стане цей Край!
Ісус говорить про труп народу Ізраїля, про народ, який духовно мертвий для Бога, в другій половині часу скорботи, руїною стане їхня доктрина Закону.
(Іс.46:11) Я прикликав орла від сходу, з далекої країни, виконавця визначення Мого. Я сказав, і приведу це до виконання; накреслив наперед, і зроблю.
(Іс.46:12) Послухайте Мене, жорстокі серцем, далекі від правди:
(Іс.46:13) Я наблизив правду Мою, вона не далеко, і спасіння Моє не забариться; і дам Сіону спасіння, Ізраїлю славу Мою.
Дух Божий є виконавець Його задумів, Його постанов і приходить він з далекого краю, з краю духовного. Бог наблизив Свою правду, а вона Ісус Христос, Він дасть Сіону спасіння, а Ізраїлю Свою славу. В час другого приходу Господа, над духовно мертвим Ізраїлем, будуть працювати духи Божі.
(Об.4:5) А від престолу виходили блискавки, і голоси, і громи. А перед престолом горіли сім свічників огняних (в оригіналі світильників вогню), а вони сім духів Божих.

Юліан [ 03 жовтня 2016, 19:28 ]  Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"

Надто складне пояснення. Я чув простіше!
Може в когось є інша думка щодо трактування даного тексту?
Дякую!

Борис [ 03 жовтня 2016, 22:02 ]  Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"

"труп" - антихрист
"орли" - антихристові учні

Богуслав [ 04 жовтня 2016, 11:00 ]  Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"

Юліан написав:
Надто складне пояснення. Я чув простіше!
Може в когось є інша думка щодо трактування даного тексту?
Дякую!

Шановний Юліан, пояснення не складне, коли підтверджене Писанням. Кожен має право на своє розуміння даного тексту, як і написав шановний Борис. Дане трактування входить в одне із декількох десяткив трактувань даного тексту.

Сонячник [ 31 серпня 2017, 00:19 ]  Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"

Борис написав:
"труп" - антихрист
"орли" - антихристові учні
То взагалі недоречне пояснення.

Адже учні запитали Господа, де чекати Його прихід:
Так буде й того дня, як Син Людський з'явиться!...
І казали вони Йому в відповідь: Де, Господи? А Він відказав їм: Де труп, там зберуться й орли...
(Лук.17:30,37)

На мою думку, "труп (тіло)" символізує розп'ятого Христа, а орли - Його учні.
Іншими словами, Господь пояснив, що хто в Його Тілі - той і зустрінеться з Господом, бо Iван.6:56 Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому.

Nurono [ 17 травня 2018, 20:29 ]  Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"

Погоджуюсь з Соняшником. Христос говорить про себе, власне, про час свого приходу. "Як блискавка... буде Свого дня й Син Людський! ... як було за днів Ноєвих... як було за днів Лотових... Так буде й того дня, як Син Людський з'явиться!" (Лук.17:24-30). В часі власного, несподіваного, повернення (другого приходу), Господь наказує учням не чіпатися за тимчасове - земне. Каже: "Хто буде того дня на домі, а речі його будуть у домі, нехай їх забрати не злазить. Хто ж на полі, так само нехай назад не вертається. Пам'ятайте про Лотову дружину!" (Лук.17:31,32) Не оглядайтесь. Бо "хто назад озирається, не надається до Божого Царства!" (Лук.9:62) Тому "двоє будуть - один візьметься, другий полишиться!" (Лук.17:34-36) Тоді Його питають "Де, Господи?" (Лук.17:37) Тобто, куди візьмуться? Господь Ісус відповідає приказкою: "Де труп, там зберуться й орли." (Лук.17:37) Що тут, в даному контексті значить - "Я заберу їх до себе". Про це саме написано в Івана: "Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви". (Iван.14:3)

Борис [ 15 січня 2022, 20:36 ]  Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"

[quote="Богуслав"]Витяг з теми: «Ознаки другого приходу Ісуса Христа.»

(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Ознаки свого другого приходу, нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку
_____________________________________

Це зовсім не ознака.
Так Ісус Христос назвав лже христа - того хто прийде в ім'я своє і його учнів.
Щоб зрозуміти ( мати правильне розуміння) про що йдеться в цьому відрізку Писання, думаю потрібно уважно прочитати вірші з 23-го по 31-й включно. Прочитати невідривно, цебрто не намагатись розшифровувати кожен вірш окремо, не шукати алегорій чи підтексту, а зрозуміти про що йдеться в цьому відрізку. А тут наш Учитель говорить, що коли Він прийде за своєю Церквою (не вдруге, коли Його ноги стануть на Оливній горі - для суду, а саме, щоб забрати Свою Церкву) то потрібно бути готовим до підхоплення на зустріч Йому на хмари...
Бо по пустинях і криївках ходитиме не Він - Христос, а антихрист - труп, в оточенні своїх учнів, - орлів.
Думаю, для того, щоб було менше невірних трактувань слід було перекладаючи вірш 28-й написати по-іншому, а саме - А де труп там зберуться орли...

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин