Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 липня 2024, 01:33




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
45703
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2013, 10:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 червня 2024, 07:19
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Витяг з теми: «Ознаки другого приходу Ісуса Христа.»

(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Ознаки свого другого приходу, нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку, необхідно визначитись, на кого вказує труп і на кого вказують орли.
(Єр.7:33) І стане труп цього народу за стерво небесному птаству та земній звірині, і не буде, хто б їх відстрашив!... (також Єр.16:4)
(Єр.7:34) І спиню в містах Юдиних та на вулицях Єрусалиму голос радісний і голос веселий, голос молодого та голос молодої, бо руїною стане цей Край!
Ісус говорить про труп народу Ізраїля, про народ, який духовно мертвий для Бога, в другій половині часу скорботи, руїною стане їхня доктрина Закону.
(Іс.46:11) Я прикликав орла від сходу, з далекої країни, виконавця визначення Мого. Я сказав, і приведу це до виконання; накреслив наперед, і зроблю.
(Іс.46:12) Послухайте Мене, жорстокі серцем, далекі від правди:
(Іс.46:13) Я наблизив правду Мою, вона не далеко, і спасіння Моє не забариться; і дам Сіону спасіння, Ізраїлю славу Мою.
Дух Божий є виконавець Його задумів, Його постанов і приходить він з далекого краю, з краю духовного. Бог наблизив Свою правду, а вона Ісус Христос, Він дасть Сіону спасіння, а Ізраїлю Свою славу. В час другого приходу Господа, над духовно мертвим Ізраїлем, будуть працювати духи Божі.
(Об.4:5) А від престолу виходили блискавки, і голоси, і громи. А перед престолом горіли сім свічників огняних (в оригіналі світильників вогню), а вони сім духів Божих.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48140
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2016, 19:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Надто складне пояснення. Я чув простіше!
Може в когось є інша думка щодо трактування даного тексту?
Дякую!




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48142
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2016, 22:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 липня 2024, 22:41
Написано: 100
Звідки: Україна. Київщина.
"труп" - антихрист
"орли" - антихристові учні




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48144
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2016, 11:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 червня 2024, 07:19
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Юліан написав:
Надто складне пояснення. Я чув простіше!
Може в когось є інша думка щодо трактування даного тексту?
Дякую!

Шановний Юліан, пояснення не складне, коли підтверджене Писанням. Кожен має право на своє розуміння даного тексту, як і написав шановний Борис. Дане трактування входить в одне із декількох десяткив трактувань даного тексту.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48305
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2017, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 липня 2024, 12:18
Написано: 4653
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Борис написав:
"труп" - антихрист
"орли" - антихристові учні
То взагалі недоречне пояснення.

Адже учні запитали Господа, де чекати Його прихід:
Так буде й того дня, як Син Людський з'явиться!...
І казали вони Йому в відповідь: Де, Господи? А Він відказав їм: Де труп, там зберуться й орли...
(Лук.17:30,37)

На мою думку, "труп (тіло)" символізує розп'ятого Христа, а орли - Його учні.
Іншими словами, Господь пояснив, що хто в Його Тілі - той і зустрінеться з Господом, бо Iван.6:56 Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
48428
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2018, 20:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Погоджуюсь з Соняшником. Христос говорить про себе, власне, про час свого приходу. "Як блискавка... буде Свого дня й Син Людський! ... як було за днів Ноєвих... як було за днів Лотових... Так буде й того дня, як Син Людський з'явиться!" (Лук.17:24-30). В часі власного, несподіваного, повернення (другого приходу), Господь наказує учням не чіпатися за тимчасове - земне. Каже: "Хто буде того дня на домі, а речі його будуть у домі, нехай їх забрати не злазить. Хто ж на полі, так само нехай назад не вертається. Пам'ятайте про Лотову дружину!" (Лук.17:31,32) Не оглядайтесь. Бо "хто назад озирається, не надається до Божого Царства!" (Лук.9:62) Тому "двоє будуть - один візьметься, другий полишиться!" (Лук.17:34-36) Тоді Його питають "Де, Господи?" (Лук.17:37) Тобто, куди візьмуться? Господь Ісус відповідає приказкою: "Де труп, там зберуться й орли." (Лук.17:37) Що тут, в даному контексті значить - "Я заберу їх до себе". Про це саме написано в Івана: "Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви". (Iван.14:3)




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49186
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2022, 20:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 липня 2024, 22:41
Написано: 100
Звідки: Україна. Київщина.
[quote="Богуслав"]Витяг з теми: «Ознаки другого приходу Ісуса Христа.»

(Мт.24:3) Коли ж сидів Він на Оливній горі, то приступили до Нього учні на самоті і спитали: скажи нам, коли це буде і яка ознака Твого приходу і кінця віку?
Ознаки свого другого приходу, нам з вами, подав сам Ісус Христос, тільки необхідно прикласти трохи зусиль і старань, щоб їх зрозуміти, а вони не складні.
(Мт.24:28) Бо де труп, там зберуться орли.
Щоб зрозуміти цю ознаку
_____________________________________

Це зовсім не ознака.
Так Ісус Христос назвав лже христа - того хто прийде в ім'я своє і його учнів.
Щоб зрозуміти ( мати правильне розуміння) про що йдеться в цьому відрізку Писання, думаю потрібно уважно прочитати вірші з 23-го по 31-й включно. Прочитати невідривно, цебрто не намагатись розшифровувати кожен вірш окремо, не шукати алегорій чи підтексту, а зрозуміти про що йдеться в цьому відрізку. А тут наш Учитель говорить, що коли Він прийде за своєю Церквою (не вдруге, коли Його ноги стануть на Оливній горі - для суду, а саме, щоб забрати Свою Церкву) то потрібно бути готовим до підхоплення на зустріч Йому на хмари...
Бо по пустинях і криївках ходитиме не Він - Христос, а антихрист - труп, в оточенні своїх учнів, - орлів.
Думаю, для того, щоб було менше невірних трактувань слід було перекладаючи вірш 28-й написати по-іншому, а саме - А де труп там зберуться орли...




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49302
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2024, 13:20 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
Вчора, 21:57
Написано: 16
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
Цитата:
Щоб зрозуміти ( мати правильне розуміння) про що йдеться в цьому відрізку Писання, думаю потрібно уважно прочитати вірші з 23-го по 31-й включно.

Я би читала з першого вірша. Бо там чітко окреслено часові рамки питань учнів. А питань було два: коли буде зруйновано храм, і коли вдруге прийде Христос до свого народу, себто до євреїв. (До ніякого іншого народу він не посилався Отцем. Та й означення "вдруге" може стосуватися лише тих, до кого було поняття "вперше").
(Мт.1:3)1.І, вийшовши, Ісус попрямував від храму; а Його учні приступили до Нього, щоб показати Йому будови храму. 2 Ісус у відповідь сказав їм: Чи не бачите це все? Щиру правду кажу вам, не лишиться тут камінь на камені, який не буде розвалений. 3 Коли Він сидів на Оливній горі, приступили до Нього учні на самоті, кажучи: Скажи нам, коли це буде, і який знак твого приходу та кінця віку?

З цього бачимо, що мова буде йти про: 1) час руйнування храму, 2) події періоду очікування другого приходу Христа і власне 3) про ознаки другого приходу.

З 4 вірша по 14 Ісус говорить про події 2 періоду. З 15 вірша по 22 - про ознаки зруйнування храму і настання важкого для євреїв часу, коли не буде храму і відповідно присутності Бога, а самі вони будуть відіслані з землі і розсіяні по всіх народах. Це є час для них великої скорботи, такої, якої не було від початку світу дотепер і не буде більше. Обіцяна земля буде спустошена, понівечена, без співу і радості, без людей, мертва пустка. Це і є той труп, куди прилетять орли (в грецькій це слово має ще переклад як стерв'ятники, один з видів орла). Там будуть з"являтися лжепророки та лжехрести, адже ніде інде вони не можуть представитися "істинними легітимними христами", як тільки на легітимній землі Божого народу, бо тільки туди посилався і тільки туди прийде Син Божий. Це знову події 2 періоду.
З 29 по 31 вірш - ознаки другого приходу Христа. І саме, по закінченні того важкого часу - періоду руйнації храму і розсіяння в народах - великої скорботи.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49318
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2024, 17:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 липня 2024, 22:41
Написано: 100
Звідки: Україна. Київщина.
БогунТ написав:
Цитата:
Щоб зрозуміти ( мати правильне розуміння) про що йдеться в цьому відрізку Писання, думаю потрібно уважно прочитати вірші з 23-го по 31-й включно.

Я би читала з першого вірша.


Ну навіщож з першого вірша? В цьому розділі Господь залишив багато попереджень, остережень, наказів.
Нашаж тема стосується тільки одного з них.
Тож читаєм:
Мат 24:23-28 Українська, І. Огієнка
"Тоді, як хто скаже до вас: „Ото, Христос тут" чи „Отам“, — не йміть віри. Бо постануть христи́ неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели́ б, коли б можна, і ви́браних. Оце Я наперед вам сказав. А коли скажуть вам: „Ось Він у пустині“ — не виходьте, „Ось Він у криївках“ — не вірте! Бо як бли́скавка та вибігає зо схо́ду, і з'являється аж до за́ходу,  так /ТАК! - одномоментно для всієї землі/ буде і при́хід Сина Людського./щоб забрати Своїх учнів - Церкву/
Бо /А/де труп, /антихрист в ті дні ходитиме по пустиням і криївкам перш ніж сяде в Божому храмі як Бог, і за Бога себе видаватиме/ - там зберуться орли"./учні і послідовники антихриста/
Ну, десь так, просто і конкретно, без всякого туманну і алегорій, а головне невпадати в злісну єресь яка межує з богозневагою - цебто вважати Господа Ісуса Христа за труп а себе за стервятників...




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49319
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2024, 19:50 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
Вчора, 21:57
Написано: 16
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
Борис написав:
Ну навіщож з першого вірша?

Бо контекст ще ніхто не відміняв.
Борис написав:
В цьому розділі Господь залишив багато попереджень, остережень, наказів.
Нашаж тема стосується тільки одного з них.

Але ж період, коли проявиться цей "труп", окреслений в перших віршах розділу. Тому на мій погляд, вони важливі.
Борис написав:
антихрист в ті дні ходитиме по пустиням і криївкам

В приведеному вами перекладі говориться не про антихриста, а про лжехриста і лжепророків, тобто неправдивих. Антихрист - це той, який проти Христа, і таких вже в часи апостолів з'явилося багато. В 1Ів.2:18 про це мова. Лжехристос - це той, який мусить бути за Христа, але видає себе за Нього.

Час "в ті дні" теж розуміємо з окреслиного в перших віршах.
"Ходитиме по пустиням і криївкам" - це по-вашому в яких краях?
Борис написав:
буде і при́хід Сина Людського./щоб забрати Своїх учнів - Церкву/

Для чого прийде Ісус у вказаних вами віршах не сказано. Ви це для себе так розумієте.
Борис написав:
а головне невпадати в злісну єресь яка межує з богозневагою - цебто вважати Господа Ісуса Христа за труп а себе за стервятників...

Це мене теж вразило.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49321
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2024, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 липня 2024, 12:18
Написано: 4653
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вираз Ісуса Христа "Бо де труп, там зберуться орли" міг бути поширеним на той час афоризмом, який перш за все означає неминучість тих подій.

Борис написав:
Бо /А/де труп, /антихрист в ті дні ходитиме по пустиням і криївкам перш ніж сяде в Божому храмі як Бог, і за Бога себе видаватиме/ - там зберуться орли"./учні і послідовники антихриста/

Ну, десь так, просто і конкретно, без всякого туманну і алегорій, а головне невпадати в злісну єресь яка межує з богозневагою - цебто вважати Господа Ісуса Христа за труп а себе за стервятників...

Не бачу у вашій версії ані логіки, ані біблійного підтвердження. Якщо вдаватись до філософії, то обидві версії мають місце. А можна ще що завгодно придумати. От ви собі придумали, що труп - це антихрист, і вам вже інша точка зору видається єрессю.
Тому краще не видумувати нічого того, що не дано від Бога.
До колосян 2:8 (UBIO) Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом
БогунТ написав:
В приведеному вами перекладі говориться не про антихриста, а про лжехриста і лжепророків, тобто неправдивих. Антихрист - це той, який проти Христа, і таких вже в часи апостолів з'явилося багато. В 1Ів.2:18 про це мова. Лжехристос - це той, який мусить бути за Христа, але видає себе за Нього.

Слово Анти має значення "замість". Тобто Антихрист - замість Христа. Лже - це фальшивий. Таким чином, це майже одне й те саме значення має.

Наприклад:
Матвія 2:22 (UBIO) Та прочувши, що царює в Юдеї Архелай, замість Ірода, батька свого, побоявся піти туди він.
Матвія 5:38 (UBIO) Ви чули, що сказано: Око за око, і зуб за зуба.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49322
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2024, 22:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 липня 2024, 22:41
Написано: 100
Звідки: Україна. Київщина.
Сонячник написав:
Вираз Ісуса Христа "Бо де труп, там зберуться орли" міг бути поширеним на той час афоризмом, який перш за все означає неминучість тих подій.

Борис написав:
Бо /А/де труп, /антихрист в ті дні ходитиме по пустиням і криївкам перш ніж сяде в Божому храмі як Бог, і за Бога себе видаватиме/ - там зберуться орли"./учні і послідовники антихриста/

Ну, десь так, просто і конкретно, без всякого туманну і алегорій, а головне невпадати в злісну єресь яка межує з богозневагою - цебто вважати Господа Ісуса Христа за труп а себе за стервятників...

Не бачу у вашій версії ані логіки, ані біблійного підтвердження. Якщо вдаватись до філософії, то обидві версії мають місце. А можна ще що завгодно придумати. От ви собі придумали, що труп - це антихрист, і вам вже інша точка зору видається єрессю.


Цеж на скільки духовно сліпим потрібно бути, щоб не розуміти таке просте остереження Учителя.
Адже в цьому відрізку (Матф. 24:23-31) Він просто говорить Своїм учнями, що при приході Його за Своєю Церквою, щоб не очікували Його на землі, бо по пустиням і криївкам Він вже ходити не буде! А при голосі архангола і сумі Божій Він зійде з неба на хмарах (1Сол.4:16,17), куди і притягне - підхопить вибраний Своїх "від вітрів чотирьох, від кінців неба аж до кінців його".
Бо по пустиням і криївкам в ті дні ходитиме той хто прийде в ім'я своє (Ів. 5:43)...




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49323
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2024, 16:45 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
Вчора, 21:57
Написано: 16
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Слово Анти має значення "замість". Тобто Антихрист - замість Христа. Лже - це фальшивий. Таким чином, це майже одне й те саме значення має.

Власне, дійсно "майже". Дивлячись на пояснення Івана, розуміємо, що він називає антихристами тих, хто не визнає Ісуса Месією (1Ів.2:18, 22). І разом з тим, ці люди не називали себе Месіями. Вони просто не приймали Ісуса, якого розіп'яли, Месією.

А з лже-, чи псевдо- христами інша ситуація. Вони себе величають Месією, Христом. Бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи: Я Христос. (Мат.24:5)

Тому, щоб не виясняти щоразу у співрозмовника, а який зміст він вкладає в своє розуміння терміну "антихрист", краще використовувати термінологію Писання.
Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних. (Мат.24:24)

Є ще одна проблема. Часто антихристом називають одного із двох звірів, описаних в Об'явленні: одного, що вийшов з моря, або другого, що вийшов із землі. І тут виходить суцільна путанина.
Ви теж когось з них називаєте антихристом?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "ДЕ ТРУП, ТАМ ЗБЕРУТЬСЯ ОРЛИ"
49324
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2024, 09:43 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
Вчора, 21:57
Написано: 16
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: християнин
Борис написав:
Бо /А/де труп, /антихрист в ті дні ходитиме по пустиням і криївкам перш ніж сяде в Божому храмі як Бог, і за Бога себе видаватиме/ - там зберуться орли"./учні і послідовники антихриста/

Прочитаємо ще раз з Писання:
Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних. (Мат.24:24)

Ось ці неправдиві христи і неправдиві пророки повстануть там, де буде "труп". І що характерно, "неправдивих христів" буде не ОДИН. Написано про НИХ в множині. Ви ж апелюєте тільки до ОДНІЄЇ особи, який сяде в храмі Божому, називаючи його антихристом. Це - один мінус вашої версії.

Ну і якщо неправдивих христів буде більше одного, то це говорить про великий період часу, протягом якого вони будуть з'являтися. Це не період одного людського життя, чи покоління. Ви ж берете невеликий проміжок часу життя однієї людини, антихриста. Це вже другий мінус.

Далі. Для КОЖНОГО лжехриста повинно бути справедливим твердження, що він з'явиться там, де буде "труп". Отже, "труп" існує не одне покоління, а знову ж таки довгий час. Значить, цей "труп" не є людською плоттю, бо не може існувати поколіннями. Ви ж "трупом" називаєте живу ОДНУ існуючу людину. Це - третій мінус.

І ще одне. Неправдивий христос повинен з'явитися ТАМ, де буде труп. У вас же виходить, що труп (у вас антихрист) має з'явитися там, де буде, знову ж таки, "труп". Вам необхідний ще один "труп", нонсенс. Це - четвертий мінус.

І ніякими духовними поняттями протягнути все це не виходить.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>