Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 14 травня 2024, 21:44




Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5861
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2006, 19:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
До Юри:

Я не проти розглянути на основі Божого Слова ваші питання, але якщо ми будемо розглядати всіх їх в даній темі, то це просто буде салатом, мішаниною. Виділіть найголовніші для вас з цих питань і відкрийте окремі теми на кожне, там і обговоримо їх.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5876
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2006, 18:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Сонячник, я бачу ти не зрозумів про що я писав в попередньому пості. Прокоментую ще раз з християнським терпінням.
Цитата:
Сонячник: А з Євангельських прикладів ми знаємо, що цей акт був явно означений (як для охрещеного, так і для оточуючих).

Я б не стверджував так категорично. Таких прикладів є лише чотири і вони повязані з особливими обставинами і умовами (дивись мій попередній пост). Це ж підтверджує і цитовані тобою слова апостола Петра(Дії 11:15-17). Суть яких в тому, що євреям-християнам (і апостолу Петру в т.ч.), які мали тверде уявлення про свою богообраність, на початку було важко припустити, що Дух може зійти на поган. Тому Господь дає їм знак через дар мов, і це стає початком євангелської місії серед поган.
В інших пізніших письмових джерелах ранньохристиянської Церкви ми вже не зустрічаєм прикладів-свідчень хрещення Духом із супроводженням говріння на інших мовах. Тому що обставини і умови змінились.
Цитата:
Сонячник: І охрещеному не потрібне свідчення общини по вірі, бо той свідчення має в собі.

Охрещений так само вірить (і хто віруватиме, той і отримає! як ти кажеш) як і община і звичайно має свідчення в собі. (з мого попереднього посту: Я знаю це з того як змінилось моє життя під дією Духа Святого з часу мого хрещення, знаю через ті одкровення в пізнанні Христа які даються мені Духом. А також і з особливих моментів коли, переважно в молитві, відчуваю сповненість Святим Духом.) Також, поцікався історією Церкви Христової і життям відомих християн древності, там ще знайдеш безліч свідчень присутності Духа в собі.
У мене взагалі склалося враження, що в твоїй місцевій Церкві всі одержуть Духа в надзвичайний спосіб (з супроводженням дара мов як це описано в 4-х євангелських прикладах). І ваша Церква веде якесь ізольоване життя, що не знає (чи не розуміє) про сходження Духа Святого в інший спосіб, як це переважно відбувається в усіх місцевих Церквах, ще з апостолських часів. Дивна річ!
Добре, що ти є на форумі і можеш про це почути.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5877
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2006, 18:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Тарас написав:
Svjat я би хотів щоб ми не обминали місця з Писання і не дивились як їх об’яснити з позиції своєї теорії, а подивились на істину прямо.

Хороше побажання. Це ж бажаю і тобі. :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5878
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2006, 19:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
svjat написав:
В інших пізніших письмових джерелах ранньохристиянської Церкви ми вже не зустрічаєм прикладів-свідчень хрещення Духом із супроводженням говріння на інших мовах. Тому що обставини і умови змінились.
Я не знаю, якими джерелами ти користувався, але я знаю, що з апостольських часів до наших днів Господь не змінився і хрестить Духом Святим так само як і у дні апостолів.
А що стосується віри, то вірувати можна лише у те, чого ми сподіваємося! А якщо ми отримали Духа Святого, то вже не віруємо, а точно знаємо, бо Сам Дух Святий свідчить духу нашому, що ми діти Божі.
Тому не обманюймо себе марновірством!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5900
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 06:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
До Свята:
Дякую.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5901
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 06:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
А щодо тієї теми, яку ми зараз обговорюємо, то мені дивно, що чотири місця з Писання для тебе не аргумент, а джерела ранньої церкви вагомий аргумент. До того ж, ми взагалі можемо кожну подію розглядати як унікальну, особливу. Наприклад: з таких самих міркувань я можу припустити, що хрещення в воді було потрібно тільки на той ОСОБЛИВИЙ час, а тепер можна обійтись покропленням. Аналогічних прикладів можна навести багато. Взагалі, все що я не хочу виконувати я можу списати на тамтой час (таких людей я вже зустрічав).




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5916
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 17:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Згоден з Тарасом, так воно і є.
Але насправді місць, які підтверджують, що хрещення Духом Святим супроводжується ознакою говоріння іншими мовами, є значно більше. Я правда не рахував, але ж вся Біблія про те свідчить. Якщо припустити, що Свят правий, то тоді для мене багато інших місць з Біблії стануть незрозумілими.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5925
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Як раз так все сходиться, а у вас не все сходиться...




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5926
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2006, 00:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
В кого в вас? І що означає фраза "не все сходиться"?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5970
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 09:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Як це в кого в вас? Тут хто спілкується? До кого я апелював і хто в цьому питанні з ним згоден?
Фраза "не все сходиться" те і означає. Це я писав у відповідь до останнього допису Сонячника, з нього і зрозуміло що я мав на увазі під цію фразу. Думаю, Сонячник зрозуміє.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5988
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Лайт, це тобі, мабуть, так здається, що щось не сходиться. Я ж говорю навпаки, що у моєму розумінні багато місць з Біблії свідчить про те, що хрещених Духом Святим супроводжує ознака говоріння іншими мовами.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5989
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
То спочатку дай відповідь на те питання, що я і Свят поставили...

Я ж не сперечаюся що багато місць свідчать про те, що хрещених супроводжує ознака мов.
Але місця, які кажуть, що тоді-то супроводжували, говорять лише про те, що це є, так відбувається, нічого не кажуть що це має бути завжди, в усіх.
Але ж ви кажете, що завжди :!:




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
26431
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 17:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
3:4 Никодим Йому каже: Як може людина родитися, бувши старою? Хіба може вона ввійти до утроби своїй матері знову й родитись?
3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
3:6 Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух.



Цікава тема, а так і не закінчина, напевно із тієї причини що змінили тему.

Отож, що є народження " з води й Духа"?

Сонячник, я так зрозумів що народження з води - водне хрещення, а народження з Духа - хрещення Д.С.? Чи може щось за три роки змінилося?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
26436
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 19:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Sh_21 написав:
Братик написав:
3:4 Никодим Йому каже: Як може людина родитися, бувши старою? Хіба може вона ввійти до утроби своїй матері знову й родитись?
3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
3:6 Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух.



Цікава тема, а так і не закінчина, напевно із тієї причини що змінили тему.

Отож, що є народження " з води й Духа"?

Сонячник, я так зрозумів що народження з води - водне хрещення, а народження з Духа - хрещення Д.С.? Чи може щось за три роки змінилося?


Народження від води-- це народження від Слова Божого( слово засудило мене ,що я в гріхах і неправді і омило) ".....Омив банею водною...."(Иисус сказал ей в ответ: если бы ты знала дар Божий и Кто говорит тебе: дай Мне пить, то ты сама просила бы у Него, и Он дал бы тебе воду живую Ин.4:10) , Жаждущий пусть приходит, и желающий пусть берет воду жизни даром…» (Откровение, 22.17) . ..... , після цього Бог хрестив мене Духом Святим , а тепере хрестить огнем.




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
26438
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 19:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Нецікавий написав:
Народження від води-- це народження від Слова Божого( слово засудило мене ,що я в гріхах і неправді і омило)

1.Тоді поясни чому Ісус сказав вода - загадкою, чому просто не сказав " від Писання".
2. Чому одне слово (вода) це символ, а одразу друге слова не символ (Духа), як для мене не логічно ?

Цитата:
".....Омив банею водною...."

А думав це про Голгофу говориться і про кров І.Х.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>