Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 21 червня 2024, 00:47
Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Великий Вавилон: духовне значення
21761
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 15:22 

Востаннє редаговано Сонячник 30 березня 2010, 19:20 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ми вже обговорювати політичні версії Великого Вавилону, але хотілося б досліджувати Слово Боже через духовну призму.
От мені потрапила проповідь на цю тему, з якою я повністю згідний і хотів би поділитися (переклад з російської):
Цитата:
У книзі Об'явлення йдеться про Вавилон. «1 І прийшов один із семи Анголів, що мають сім чаш, і говорив зо мною, кажучи: Підійди, я покажу тобі засудження великої розпусниці, що сидить над багатьма водами. 2 З нею розпусту чинили земні царі, і вином розпусти її впивались мешканці землі. 3 І в дусі повів він мене на пустиню. І побачив я жінку, що сиділа на червоній звірині, переповненій іменами богозневажними, яка мала сім голів і десять рогів. 4 А жінка була одягнена в порфіру й кармазин, і приоздоблена золотом і дорогоцінним камінням та перлами. У руці своїй мала вона золоту чашу, повну гидоти та нечести розпусти її. 5 А на чолі її було написане ім'я, таємниця: Великий Вавилон, мати розпусти й гидоти землі. 6 І бачив я жінку, п'яну від крови святих і від крови мучеників Ісусових, і, бачивши її, дивувався я дивом великим.» (Об. 17:1-6).
Вавилон у Біблії названий жінкою, і великою блудницею, а також матір'ю розпусти й гидоти землі. Що це за жінка? І що означає чаша, що у неї в руці? Чому вона була упоєна кров'ю святих і свідків Христових?
Вавилон - це неправдива церква, яка видає себе за церкву Ісуса Христа. Вона складається з віруючих, які вступили в завіт з Богом через Ісуса Христа, але відпали від істини. Адже Бог зі світом не вступав в завіт, а тому світ не може бути блудницею. Бог дав кожній людині вільну волю і вільний вибір. Вірити чи не вірити в Христа - вирішувати самій людині. Але якщо людина увірувала у Христа і вступила у завіт з Богом, то тоді вона зобов'язана виконувати умови цього договору. У церкві, що відпала від істини, люди порушують завіт, але самі вони не зізнаються в цьому, а навпаки вселяють своїй пастві, що вони як і раніше в завіті з Богом, і кожну людину, що говорить їм правду Божу, виганяють зі свого середовища чи духовно нищать. Ось чому жінка була упоена кров'ю святих і мучеників Ісусових.
Вавилон - це жінка Ісуса Христа, але яка невірна Господеві, саме тому Вавилон і названий блудницею. Блудниця - це дружина, яка невірна чоловікові. Чоловік є Ісус Христос, а Вавилон це церква, що відступила від істини, але визнає Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем. Господь Ісус Христос є правда, і вірувати в Христа це означає відкинути всяку неправду, а полюбити істину і правду. У Вавилоні все навпаки: люди живуть оманою, вони ненавидять істину і творять неправду, але всім свідчать, що Господь їх любить і спасає їх. Все це є мерзотою в очах Божих. Під стяг Ісуса Христа стають богоненавидники та богохульники і тим самим опоганюється вся справа Ісуса Христа і Його вчення. І Господь посилає своїх пророків докорити блудниці, щоб вона покаялася, але їх там побивають і виганяють, тим самим проливають кров святих Божих.
Золота чаша у руці Вавилону символізує чашу Ісуса Христа, якою укладається Новий Завіт. Чаша в руці Ісуса Христа була наповнена вином і символізувала благодать Божу, яка дарується через кров Ісуса Христа. Вавилон перекручує благодать Божу, роблячи її знаряддям всякої гидоти і нечистоти. Адже благодать Божа дарується людині для того, щоб через неї людина в собі перемігла гріх і звільнилася від гріха. Вавилон же використовує благодать не для перемоги над гріхом, а для виправдання самого гріха. Вавилон внушає своїй пастві, що вони недосконалі і будуть недосконалими до кінця свого життя, а отже немає нічого страшного, у тому, що вони грішать. Головне каятися, а грішити можна, адже всі недосконалі, і тим самим Вавилон узаконює гріх. Вірні християни, які знають дорогу до досконалості і звільнення від гріха, у Вавилоні підносяться як єретики і гордуни, яким треба покаятися. Хоча воля Божа полягає в шляху до досконалості і не на словах, а на конкретних справах. Але про цей путь можуть свідчити тільки досконалі християни, які зросли і звільнилися від гріха. А оскільки у Вавилоні стверджується, що таке звільнення не можливе, то й не може туди увійти святе слово Боже. Усе вчення Вавілона - це огида в очах Божих, тому що воно не може привести до досконалості, та й сама досконалість у Христі там відкидається. А якщо людина не прагне до досконалості, то й звільнитися від гріха ніколи не зможе. Вчителі у Вавилоні - це немовлята і отроки, які відступили від істини. Справжніх духовних батьків і юнаків, які перемогли лукавого, у Вавилоні бути не може. А тому учителя Вавилону, будучи немовлятами та недосконалими викривлюють вчення Ісуса Христа. Та й що вони можуть знати, якщо немає в них духа, а Бог є Дух. А тому вавилонське вчення є бездуховним, заснованим лише на розумінні людському. Справжня ж Божа мудрість не доступна Вавилону, тому що людським розумом не можливо пізнати і зрозуміти мудрість Божу. Божа мудрість - духовна і пізнається духом. Вавилон ненавидить істинне знання і називає істинне знання не потрібним мудруванням, прикриваючись лицемірною любов'ю. Але любов'ю до чого і до кого? А це любов до гріха, до відступників і безбожників.
Вавилону ще характерна багатолюдність. Води, що на них сидить Вавилон, це численні земні народи. Апостол Павло попереджав: «Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували.»(2Тим.4:3) Людина, яка не любить істини і не чинить правди Божої і не перемагає гріх і світ у собі - не може розраховувати на спасіння у Христі Ісусі. Неправда, лицемірство, усякий гріх, нечистота не може перебувати в Христі Ісусі.
Ім'я Вавилон - таємниця. І ця таємниця є таємниця беззаконня, про яку писав апостол Павло. Бог у такий спосіб випробовує віру кожної людини - істинна вона чи ні. У кому живе віра Божа, той нічого не прийме від Вавилону. Справжня віра поведе страждати за істину. Бог віддав землю звірині, бо сини Божі не живуть на землі, а їх проживання на небесах. А тому на землі сини Божі страждають. Але ці страждання ведуть до вічної слави. Сини ж Вавилону люблять славу людську, а тому за правду вони не люблять страждати. Вони дорожать думкою більшості, яка завжди веде до зла.
Вавилон сидить також і на звірі. Звір - це дух антихриста, який протегує Вавилону, ось чому звір був сповнений іменами богозневажними. Тобто вчення антихриста за своєю суттю - це безбожництво і богохульство. Антихрист маскує своє вчення під вчення Ісуса Христа і прикривається Біблією. Але лише на поверхневому знанні Біблії та вибірковому цитуванні місць зі Священного Писання, надаючи їм власне тлумачення, яке розходиться з духом правдивого вчення Ісуса Христа. Вчення Вавилону можна пізнати за способом життя, тих віруючих, які слідують цьому вченню. Спосіб життя у них не відрізняється від більшості людей світу цього. Вони тільки на словах з Христом, але в їхньому житті Бога немає. Їх життя цілком залежить лише від обставин. Поки обставини сприяють, то вони думають, що це Бог їх благословляє. В основному християнство розвинене в західних європейських країнах і в північній Америці. Там високий рівень життя, а тому в цих країнах люди глухі до істини. І саме з цих країн сьогодні йде образ християнства. Але це вже окрема тема. Поки людині добре за тілом, то навряд чи він буде ревнувати про духовне. У Росії серед протестантських церков нав'язується західний спосіб мислення, яке за своєю сутністю є безбожництвом. А відтак і пастора в таких церквах, більше ревнують не про духовне зростання церкви, а про свою кар'єру, яка сприяє їх плотському збагаченню. Те до чого люди прагнуть у світі, прагнуть і ці горе-служителі, які схоплені у тенета диявола. Але це також окрема тема.
Вавилон - це церква, де процвітає гріх та нечисть усяка. Вавилон намагається під свої стяги закликати всіх християн. А тих християн, які не хочуть з ними брати участь у ділах темряви, Вавилон називає сектами. Бо, на землі мало істинних християн, і вони складають на землі нечисленні групи, і можуть уміщатися в квартирах. Вавилон же збирає великі маси людей, по кінотеатрах і великих приміщеннях, які можуть вміщати сотні й тисячі людей. Але Богу не потрібні сірі маси сліпих віруючих. Богу потрібні люди з чистими серцями.
Отже, Вавилон - це християнська церква, яка відступила від Господа, тому вона і названа блудницею. Книга Об'явлення говорить про Божий суд, який обов'язково спіткає цю церкву. І замість спасіння, що в Христі Ісусі, люди там знайдуть свою погибель. І винні перш вони самі, у тому, що взяли удаваний образ Ісуса Христа, і не шукали правди Божої і живого спілкування з Богом, а покладалися на думки людські.

І тут я можу навести одкровення, яке дав мені Господь в одній такій церкві. Там йшло зібрання і люди співали хвалебну пісню Христу, але їхні серця були заповнені цим світом і всякою нечистотою. Але вони вважали, що якщо вони устами вихваляють Ісуса Христа, то Він їм все простить. А також їх віру на всепрощення Боже підігрівало те, що їх було багато, тисяча осіб, але всі вони на обличчях своїх мали печатку цього світу. Грала весела музика, і вони веселилися. Але раптово я побачив вогняну гієну і як весь цей народ падав туди. Це було дуже страшно. І страшно те, що вони самі цього не бачили і що даремно вони сподіваються на Христа. Вони не спасені, і ні чим не відрізняються від людей цього світу. І що їхні духовні лідери самі не знають Господа, а пасуть їх байками і своїми фантазіями, але не словом Божим. А Христос є Слово Боже. Христос є Спаситель тих людей, які приймуть Його слово і будуть жити відповідно до заповідей Христових.

Я би ще хотів звернути увагу на цей заклик:
І почув я інший голос із неба, який говорив: Вийдіть із нього (з Вавилону), люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його. (Об.18:4)
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21777
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 17:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
І що їхні духовні лідери самі не знають Господа, а пасуть їх байками і своїми фантазіями, але не словом Божим. А Христос є Слово Боже.

Хороша проповідь.
а)Тоді треба розібратися що у Церкві під час проповіді є:
1. БАЙКИ
2. СВОЇ ФАНТАЗІЇ
3. ЧИСТЕ СЛОВО БОЖЕ

б) Як розпізнати чи пастир і проповідники є духовні? (мені просто слово лідер не подобається, не біблійне слово)

Ми основному маємо інші мови і прорукування. От мені після цієї проповіді згадався дар С.Д. - розпізнавання духів, настав час і про нього просити.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21780
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 18:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Як розпізнати чи пастир і проповідники є духовні?
Це ж очевидно. Якщо духовний - то живе по Духу, тобто виконує заповіді Божі... Христос казав:
20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх! 21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. (Матв.7)
А головна мета Вавилону - це запевнити, що віруючі вже спасені, і в той же час можуть грішити, ніби Бог все простить.

Sh_21 написав:
...згадався дар С.Д. - розпізнавання духів, настав час і про нього просити.
А це трошки інше. Це коли хтось пророкує, але не знає, чи має дар від Бога, то тому, хто має дар розпізнавання духів, буде відкрито, що той, хто пророкує, справді має дар від Бога, а не від злого духа, чи навпаки.
Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21783
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 19:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я проглянув статтю поверхово, бо не було часу, але все ж таки, я не думаю, що в Біблії пишеться про духовний Вавілон. Вавілон буде справжній, та навіть не буде, а вже є: навіть символи європейського союзу вавілонські, сам парламент європейський побудований у вигляді недобудованої вавілонської вежі, але про це все я вже писав. Але звісна річ, релігія - це невідємний атрибут Вавілону. І звичайно, нова лжехристиянська церква уже будується. Це не буде католицька церква, це буде нова об"єднана церква, яка буде складатися з усіх деномінацій. А ті, які не увійдуть у вавілонську церкву - будуть вважатися противниками церкви. І всі ці ознаки, що перераховані в цій статті - це і є ознаки цієї лжецеркви. Тобто дана стаття - це про духовну суть нового Вавілону.
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21784
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 19:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
І що їхні духовні лідери самі не знають Господа, а пасуть їх байками і своїми фантазіями, але не словом Божим. А Христос є Слово Боже.

Хороша проповідь.
а)Тоді треба розібратися що у Церкві під час проповіді є:
1. БАЙКИ
2. СВОЇ ФАНТАЗІЇ
3. ЧИСТЕ СЛОВО БОЖЕ

б) Як розпізнати чи пастир і проповідники є духовні? (мені просто слово лідер не подобається, не біблійне слово)

Ми основному маємо інші мови і прорукування. От мені після цієї проповіді згадався дар С.Д. - розпізнавання духів, настав час і про нього просити.

Цікаві питання. Якщо проповіді приводять до покаяння, до святості, то навіть "байки" є від Бога. Все залежить від результату, до якого призводять проповіді. Можна і Слово Боже говорити лукаво з метою недоброю. Я думаю проповідники можуть говорити від себе, тобто від плоті, а можуть від Духа Святого. В другому випадку результат буде покаяння, духовний ріст церкви.
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21786
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 21:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Як розпізнати чи пастир і проповідники є духовні?
Це ж очевидно. Якщо духовний - то живе по Духу, тобто виконує заповіді Божі... Христос казав:
20 Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх! 21 Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. (Матв.7)


Можливо і в селі можливо побачити, а в місті.... До Церкви приходять проповідники і прості люди вони всі ангели. Де ти побачиш ті плоди. Очивидно стає коли тільки виключають.
Я думаю це не повно відповідь.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21788
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 21:12 

Востаннє редаговано Протестант 30 березня 2010, 21:59 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
...згадався дар С.Д. - розпізнавання духів, настав час і про нього просити.
А це трошки інше. Це коли хтось пророкує, але не знає, чи має дар від Бога, то тому, хто має дар розпізнавання духів, буде відкрито, що той, хто пророкує, справді має дар від Бога, а не від злого духа, чи навпаки.

Я не думаю що тільки коли пророкують. А ті що проповідують теж мають чийсь дух. Хіба там не потрібно те саме розпізнання? Я думаю що якщо є дар розпізнавання це і коли пророкують і проповідують і інших випадках де потрібно розпізнати ций це дух.
1. Згадайте Ананію і Самфіру взагалі ні те і не друге було, а вони можна так сказати на наш простий людський розум свої пожертвування принесли.
2. Другий випадок з Павло. Не памятаю дослівно Йде взаді за ними жінка і викрикую можна було б сказати для нас святі слова "Ці люди проповідують нам про Бога Всевишнього", а Павло вигнав з неї духа. Ми б її напевно благословили.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21789
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 21:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Я проглянув статтю поверхово, бо не було часу, але все ж таки, я не думаю, що в Біблії пишеться про духовний Вавілон. Вавілон буде справжній, та навіть не буде, а вже є: навіть символи європейського союзу вавілонські, сам парламент європейський побудований у вигляді недобудованої вавілонської вежі, але про це все я вже писав. Але звісна річ, релігія - це невідємний атрибут Вавілону. І звичайно, нова лжехристиянська церква уже будується. Це не буде католицька церква, це буде нова об"єднана церква, яка буде складатися з усіх деномінацій. А ті, які не увійдуть у вавілонську церкву - будуть вважатися противниками церкви. І всі ці ознаки, що перераховані в цій статті - це і є ознаки цієї лжецеркви. Тобто дана стаття - це про духовну суть нового Вавілону.

Треба уважніше прочитати статю, там чітко сказано не про нову церкву чи релігію, а дуже великі намйоки на католицьку. Як ти собі уявляєш щоб всі люди на землі зрадили свою віру, сумніваюся. Треба обєднате і святе і грішне хорошими словами. Там написано що всі народи купаються у її блуді, але рахують себе християнами.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21790
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
І що їхні духовні лідери самі не знають Господа, а пасуть їх байками і своїми фантазіями, але не словом Божим. А Христос є Слово Боже.

Хороша проповідь.
а)Тоді треба розібратися що у Церкві під час проповіді є:
1. БАЙКИ
2. СВОЇ ФАНТАЗІЇ
3. ЧИСТЕ СЛОВО БОЖЕ

б) Як розпізнати чи пастир і проповідники є духовні? (мені просто слово лідер не подобається, не біблійне слово)

Ми основному маємо інші мови і прорукування. От мені після цієї проповіді згадався дар С.Д. - розпізнавання духів, настав час і про нього просити.

Цікаві питання. Якщо проповіді приводять до покаяння, до святості, то навіть "байки" є від Бога. Все залежить від результату, до якого призводять проповіді. Можна і Слово Боже говорити лукаво з метою недоброю. Я думаю проповідники можуть говорити від себе, тобто від плоті, а можуть від Духа Святого. В другому випадку результат буде покаяння, духовний ріст церкви.


Я поки був занятий теж замітив що у тому переліку немає четвертої речі - людська мудрість або розумна хороша проповідь, уже не говорю що є проповіді прості аби щось сказати. Проповіді зараз не такі як були у 90 роках, бо скоріше я не знаю які були.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21796
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
А правда що всі "Свідки Єгови" вважають християнство і ООН "Великим Вавілоном" ?


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21862
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 03:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
Братик написав:
Я проглянув статтю поверхово, бо не було часу, але все ж таки, я не думаю, що в Біблії пишеться про духовний Вавілон. Вавілон буде справжній, та навіть не буде, а вже є: навіть символи європейського союзу вавілонські, сам парламент європейський побудований у вигляді недобудованої вавілонської вежі, але про це все я вже писав. Але звісна річ, релігія - це невідємний атрибут Вавілону. І звичайно, нова лжехристиянська церква уже будується. Це не буде католицька церква, це буде нова об"єднана церква, яка буде складатися з усіх деномінацій. А ті, які не увійдуть у вавілонську церкву - будуть вважатися противниками церкви. І всі ці ознаки, що перераховані в цій статті - це і є ознаки цієї лжецеркви. Тобто дана стаття - це про духовну суть нового Вавілону.

Треба уважніше прочитати статю, там чітко сказано не про нову церкву чи релігію, а дуже великі намйоки на католицьку. Як ти собі уявляєш щоб всі люди на землі зрадили свою віру, сумніваюся. Треба обєднате і святе і грішне хорошими словами. Там написано що всі народи купаються у її блуді, але рахують себе християнами.

Так, дійсно, виявляється я взагалі не проглянув статті. І ти, мабуть, теж її проглянув поверхово, бо там абсолютно ніякого натяку на католицьку церкву немає, але дуже великий натяк є на нашу пятидесятницбку церкву. Бо для Бога мертві церкви взагалі не мають жодної ваги. А навколо правдивої Божої Церкви завжди точилася боротьба. Раніше з допомогою тюрем сатана хотів викорінити церкву, а тепер шляхом підміни істинної віри. Блудниця, як невірна Наречена Жениха Ісуса Христа - це дуже вдале пояснення цього образу жінки. Раніше я чув версію жінки - Європи. Але, дійсно, у Біблії церква розглядається як Наречена, отже логічно припустити що блудниця - це теж церква, тільки та церква, яка блудить зі світом. Ось він вам екуменічний рух, ось воно об"єднання церков! Дійсно, якщо церкви не служать істинному Богу, то чому не об"єднатися? Бо Церква Христова лише одна. Це та Церква, де віруючі єдині у Христі та мають Христовий характер - такі не розділюються.
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21866
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 09:34 

Востаннє редаговано Протестант 01 квітня 2010, 10:06 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
І ти, мабуть, теж її проглянув поверхово, бо там абсолютно ніякого натяку на католицьку церкву немає, але дуже великий натяк є на нашу пятидесятницбку церкву.

Просто не розумію, значить получаєтьця її ще немає. Це у далекому майбутньому. Бо протестанські церкви немають такої можливості, аж масово впливати на країни.
Добре я вибрав на мій погляд ознаки БЛУДНИЦІ зробіть висновок, хто це може бути, я теж можу помилятися.
Не знаю як можна читати і думати що якась там пятидесятницька чи харазматична чи баптиська має такі можливості і категорії:
1. Вавилон у Біблії названий жінкою, і великою блудницею, а також матір'ю розпусти й гидоти землі. Що це за жінка?
2. І що означає чаша, що у неї в руці?
3. Чому вона була упоєна кров'ю святих і свідків Христових?


Вавилон - це неправдива церква, яка видає себе за церкву Ісуса Христа. Вона складається з віруючих, які вступили в завіт з Богом через Ісуса Христа, але відпали від істини.
У церкві, що відпала від істини, люди порушують завіт, але самі вони не зізнаються в цьому, а навпаки вселяють своїй пастві, що вони як і раніше в завіті з Богом, і кожну людину, що говорить їм правду Божу, виганяють зі свого середовища чи духовно нищать. Ось чому жінка була упоена кров'ю святих і мучеників Ісусових.
Вавилон - це жінка Ісуса Христа, але яка невірна Господеві, саме тому Вавилон і названий блудницею.
Вавилон внушає своїй пастві, що вони недосконалі і будуть недосконалими до кінця свого життя, а отже немає нічого страшного, у тому, що вони грішать. Головне каятися, а грішити можна, адже всі недосконалі, і тим самим Вавилон узаконює гріх.
А тому вавилонське вчення є бездуховним, заснованим лише на розумінні людському.
Вавилон ненавидить істинне знання і називає істинне знання не потрібним мудруванням, прикриваючись лицемірною любов'ю. Але любов'ю до чого і до кого? А це любов до гріха, до відступників і безбожників.
Вавилону ще характерна багатолюдність. Води, що на них сидить Вавилон, це численні земні народи.
Сини ж Вавилону люблять славу людську, а тому за правду вони не люблять страждати. Вони дорожать думкою більшості, яка завжди веде до зла.
Вавилон - це церква, де процвітає гріх та нечисть усяка. Вавилон намагається під свої стяги закликати всіх християн. А тих християн, які не хочуть з ними брати участь у ділах темряви, Вавилон називає сектами.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21867
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 10:03 

Востаннє редаговано Протестант 01 квітня 2010, 10:10 (всього 4 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Бо для Бога мертві церкви взагалі не мають жодної ваги?

Тоді як зрозуміти мертві Церкви?
Якщо про вагу йде мова можливо теплі церкви ти хотів сказати
Одкровення Йоана Богослова 3:15 Знаю твої діла, що ні зимний ти, ні гарячий. Якби ти зимний був або гарячий. 16 Тому, що літеплий ти, але ні гарячий, ні зимний, то вивергну тебе з уст моїх.... 20 От, стою при дверях і стукаю: як хто почує голос мій і відчинить двері, увійду до нього і вечерятиму з ним і він зо мною.
Братик написав:
А навколо правдивої Божої Церкви завжди точилася боротьба.

Інтересно хто кого переслідував, убивав, називає сектою?
Читата: У церкві, що відпала від істини, люди порушують завіт, але самі вони не зізнаються в цьому, а навпаки вселяють своїй пастві, що вони як і раніше в завіті з Богом, і кожну людину, що говорить їм правду Божу, виганяють зі свого середовища чи духовно нищать. Ось чому жінка була упоена кров'ю святих і мучеників Ісусових. Раніше з допомогою тюрем сатана хотів викорінити церкву, а тепер шляхом підміни істинної віри.

Братик написав:
Ось він вам екуменічний рух, ось воно об"єднання церков! Дійсно, якщо церкви не служать істинному Богу, то чому не об"єднатися?

екуменічний рух і блудниця це хіба не різні речі? Беру цитату Сонячника.
Сонячник написав:
Ми вже обговорювати політичні версії Великого Вавилону, але хотілося б досліджувати Слово Боже через духовну призму.


Братик написав:
Це та Церква, де віруючі єдині у Христі та мають Христовий характер - такі не розділюються.

ну братик, ти сам собі суперечиш. значить ті що діляться, це уже не Христова Цервка.
І ті що уже розділилися, обєднуватися не можуть. Получається замкнене коло або тупік.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21868
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 10:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Бо Церква Христова лише одна.

Православні говорять що вони, католицька що вони. А Протестантів теж великих конфесій багато є. Де та Одна Церква?
І взагалі як це зрозуміти. Не вже тільки треба сприймати цей вислів духовним обєднанням.
І якщо духовно, то чому більшість з вас вжає що це тільке треба обєднати свою церкву і все. Та як для мене це дуже страшне становище.
Виходить немає цієї одної церкви. А прийде Антихрист обєднає всіх і це будуть винувати ті що зараз не хоче мати єдність, бо люди хочуть жити єдино, от антихрист їм дасть таку можливість.
Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21896
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 18:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Перемішав купу різних цитат, понаписував багато, а так і не зрозуміло з чим ти не згоден. Ти мені нагадуєш ссс. Я маю на увазі не теплу, а саме мертву, холодну церкву, якою є католицька церква, та інші церкви та релігії, які не беруть участь у духовній боротьбі. А фронт битви якраз перемістився в центр Христової Церкви, якою я все ж таки, попри різноманіття церков, вважаю пятидесятницьку. А ось серед пятидесятницьких церков уже існує поділ на теплі та живі. Вавілон у даній статті якраз і представляється як тепла церква. Тому Вавілон не може бути католицькою церквою, бо католицька церква не є теплою.
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>