Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:49




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
 
 Тема повідомлення: Мережевий маркетинг - вічна тема=)))
9347
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 01:29 
Гроші потрібні :) Не те, щоби дуже багато, але потрібні :)
Питання: де їх взяти? Просити у батьків - останній варіант. Працювати? З особистих причин так не піде, хоча...
Кого-небудь пограбувати? Ні... я - людина чесна. :)
Потрібні ще варіанти. Підказуйте, будь-які пропозиції будуть розглянуті. :)

::Перекладено на українську. Повідомлення не видалається, адже саме з нього почалося обговорення теми :)::


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9350
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 07:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
А чого це вона вічна тема. Це якраз проблема останнього часу і повязана вона з надмірними пожадливостями, які поневолили людину. Так для чого ж тобі гроші - конкретно. Може не гроші потрібні, а треба просто свої пожадливості вгамувати???




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9352
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 09:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Може, автор цієї теми захотів запропонувати якийсь спосіб заробітку? ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9353
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 11:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Мабуть, так воно і є :)
Звичайний спамер, який закинув гачка, щоби хоч когось підловити. Але і для нас такі "гачки" можуть бути корисними у сенсі ілюстрації методів сучасних "ловців душ". Саме такими способами, збуджуючи в людини пожадливість, заманюють її у численні пастки.
Саме цей прийом використовують всі "лохотронщики", аферисти. Грають на людських слабостях, які Біблія називає пожадливостями.
Цей прийом для залучення нових клієнтів/жертв використовують у численних системах "мережевого маркетингу": Аmway, Neway тощо.
На цьому прийомі грунтуються системи лотерей - як державні, так і приватні. В основі всіх цих пасток лежить бажання людей легко заробити великі гроші.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9354
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 12:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Мені також здається, що це спамер. Якщо так, то відповідати він нам навряд чи буде :)

Але цікаво було б обговорити тему мережевого маркетингу. ;) Мені пропонували зайнятися Amway, причому пропонували віруючі, я не погодилася. По-перше тому, що "зуби заговорювути" - це не моє, по-друге - не знаю стосовно якості продукції, але ціни на продукцію там просто скажені, і по-третє - саме головне, відношення людей до цього мережевого маркетингу. Мені здалося, що вони надто фанатично до цього ставляться. Віруючі, але про цей Amway говорять так, начебто це - найкращий і найправильніший спосіб досягти цілей, покращити своє матеріальне становище...

А ви як гадаєте?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9361
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 16:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не розумію, навіщо обговорювати спам? Спам потрібно витирати. І крім того, якщо є така можливість, заблокувати Ай-Пі адрес спамера щоб він не зміг знову реєструватись.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9364
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 16:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ми зібралися обговорити не спам, а питання, якого торкнувся Тай: мережевого маркетингу і залучення в нього. ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9365
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 17:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Можу детальніше описати маніпулятивні методи мережевого маркетингу. Особливо трагічно, що справді багато віруючих потрапили у цю пастку. А сьогодні вже говорять про психологічну залежність від нього :evil: , про хворобу, яку необхідно лікувати. Самій людині дуже важко звільнитися, бо це - ідеологія, відповідний спосіб життя, який вимагає особливої концентрації, особливих зусиль.
Якщо коротко - це тоталітарна бізнес-секта, яка вимагає від своїх жертв ЗМІНИТИ СПОСІБ ЖИТТЯ, МИСЛЕННЯ заради досягнення МЕТИ :twisted: .
А мета в них одна - досягнути успіху, матеріального достатку. Ця мета повинна охопити усі думки, заполонити серце, нею потрібно жити, постійно про це думати. Лише таким чином можна досягнути успіху.

Мене одного разу запросив один віруючий брат на їхнє зібрання. Я до цього скептично поставився, але розумів, що говорити щось можна лише тоді, якщо самому побачити на власні очі, що там відбувається.
Я виписав собі 10 психологічних маніпулятивних прийомів, які застосовували для промивання людям мізків, якщо знайду цю записку, то детально опишу.
Але одне скажу - від таких "заробітків" треба втікати якнайдалі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9383
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2007, 07:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Прохання удалити перше повідомлення на російській мові, а з ним іще три, бо не відносяться до теми. Зображення




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9490
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2007, 12:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Та все нормально. Перше повідомлення слугує прикладом, як людей зацікавлюють, а тоді заманюють у якусь пастку. Нехай собі буде, просто як ілюстрація до теми.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12566
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2007, 10:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 жовтня 2007, 12:42
Написано: 42
Звідки: Київ
самій довелося зіткнутися з цим впритул....
система дійсно працює...але ж на яких засадах...
Мене взагалі завжди виводили з себе "піраміди" - чомусь я завжди думаю про останній ланцюг...про наївних простих людей, на яких наживаються "вершки" піраміди :(
Ось тому відношусь категорично проти...хоча багато моїх хороших знайомих+християн задіяні у цьому бізнесі....




~Мрієш прожити життя щасливо? - напиши свої плани олівцем, а гумку віддай Богові...~
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13807
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2007, 17:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Об'явився в нас якийсь Інтвей, так в мене склалося таке враження що це як гра - обдурили мене а ти обдури друга. І це зараз в нас дуже процвітає, я думаю то не личить християнам.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13880
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2007, 12:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Unisson написав:
Ось тому відношусь категорично проти...хоча багато моїх хороших знайомих+християн задіяні у цьому бізнесі....
Та який то бізнес - чистий обман, на який ловлять наївних. А цим словом бізнес тілько прикриваються, аби совість так сильно не мучила


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13882
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2007, 13:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так справді, це не чесна гра, яка змушує обдурювати інших, використовуючи таку людську рису як заздрість.
Але правильно зауважила Unisson: піраміда не може розвиватися до безмежності, а отже всі хто залишаться внизу піраміди - будуть обдурені тими хитрунами, які виманили їхні гроші.
Це те саме, що вкрасти гроші у своїх ближніх, а їм сказати: а ти вкради у своїх знайомих.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14354
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2008, 17:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 січня 2008, 13:28
Написано: 5
Сабна написав:
Об'явився в нас якийсь Інтвей, так в мене склалося таке враження що це як гра - обдурили мене а ти обдури друга. І це зараз в нас дуже процвітає, я думаю то не личить християнам.


Мій сусід по кімнаті займається айемвеєм (чи щось таке). Так обману нема ніякого :). Усі засоби, які він продає (зубна паста, пральний порошок...) дійсно діють. Вони екологічніші і економніші (хоч за економічність треба платити чітким і уважним дозуванням). Ті товари дуже дорогі (концентровані, тому і економні).
А "загвоздка" у популярних європейських торгових марках. Тайд у Німеччині і Тайд у нас це зовсім різні речі. Німецький пральний порошок не поступається айемвеємському, ще й дешевший (ціна їх Тайду більша за український, але не набагато). А корпорації звозять в україну БРАК і застарілі технології, адже у нас ніхто за якістю не дивиться. Зустрічаються такі випадки коли просто наш Лотос загортають у Упаковку популярного порошу (ще один спосіб заробляти на покупцях).
Айемвеєй просто бере формулу европейського порошку і продає із 1000% націнкою. Оскільки конкурентів нема, то цю "піраміду" нема за що винити. Немає ніякого обману. Прост ні Проктол анд Гембел, ні Укр споживчспілка і т.д. не вигідно завозити якісні і дешеві товари.
Як тільки держава про це задумається і прийме міри, то ці всякі піраміди вимруть самі.
Не треба винити щось і когось, не вивчивши це принаймні добре. Це дійсно не по християнськи.
До речі, із фармацефтикою те саме. Краще купіть "пустишку" від тих сектантів, аніж індійську отруту, прописану лікарем.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>