Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:02




Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26415
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 18:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Я вас розумію,легше завершувати отак розмову.Ну щож то ваша справа,ви незмінні Ш21.

Тит.3:10 Людини єретика, по першім та другім наставленні, відрікайся,

Смислу не має дальше писати, я вашу думку зрозумів, а ви якщо не можете, читайте ще раз.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26421
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2010, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Я вас розумію,легше завершувати отак розмову.Ну щож то ваша справа,ви незмінні Ш21.
Тит.3:10 Людини єретика, по першім та другім наставленні, відрікайся,
Смислу не має дальше писати, я вашу думку зрозумів, а ви якщо не можете, читайте ще раз.
Дійсно змісту розмовляти з людиною, яка неможе аргументувати свою думку,а лише вдається до примітивних звинувачень,НЕМАЄ.Слова з Тит ви як то часто буває у вас не до нагоди навели.Ваше наставлення є простим обманом та путаниною.Ще раз наводжу вашу думку на письмі- "в той день" це про духовне сказано, я уже відповідав--як ви про це довідались,а може тут мова йде про тілесне??Ви якось Білією можете це підтвердити??
слідуюча ваша думка- "А Єві сатана говорив про фізичну смерть, тому я і говорив що це «перекручена правда».".-Тобто коли змій сказав "вмерти не вмрете",то він мав на увазі що Єва не помре фізично??То це була правда,але перекручена??В чому полягала перекрученість тої правди змія??Повірте Ш21 я шукаю порозуміння.Тому не будьте голослівними,а вказуйте які саме мої слова є брехливими і чому, та які ваші слова є правдивими і чому???Також повторю запитання щодо цієї теми.Може ви одумаєтесь та зрозумієте свою помилку-Що б було з тілесним Адамом якби він не виявив непослуху??Чи вернувся б він до пороху??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26426
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 10:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Що я написав написав!


Iван.19:22




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26443
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2010, 19:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Sh_21 написав:
sss написав:
Я вас розумію,легше завершувати отак розмову.Ну щож то ваша справа,ви незмінні Ш21.
Тит.3:10 Людини єретика, по першім та другім наставленні, відрікайся,
Смислу не має дальше писати, я вашу думку зрозумів, а ви якщо не можете, читайте ще раз.
Дійсно змісту розмовляти з людиною, яка неможе аргументувати свою думку,а лише вдається до примітивних звинувачень,НЕМАЄ.Слова з Тит ви як то часто буває у вас не до нагоди навели.Ваше наставлення є простим обманом та путаниною.Ще раз наводжу вашу думку на письмі- "в той день" це про духовне сказано, я уже відповідав--як ви про це довідались,а може тут мова йде про тілесне??Ви якось Білією можете це підтвердити??
слідуюча ваша думка- "А Єві сатана говорив про фізичну смерть, тому я і говорив що це «перекручена правда».".-Тобто коли змій сказав "вмерти не вмрете",то він мав на увазі що Єва не помре фізично??То це була правда,але перекручена??В чому полягала перекрученість тої правди змія??Повірте Ш21 я шукаю порозуміння.Тому не будьте голослівними,а вказуйте які саме мої слова є брехливими і чому, та які ваші слова є правдивими і чому???Також повторю запитання щодо цієї теми.Може ви одумаєтесь та зрозумієте свою помилку-Що б було з тілесним Адамом якби він не виявив непослуху??Чи вернувся б він до пороху??

вмер би "палюбому"))))), бо все видиме дочасне.....і межі досконалості нема))))))))))
Бо досконалий( по вашому) Адам- це мертвий Адам.
Зупинка в розвитку- це смерть внутрішньої людини.


Если внешний наш человек и тлеет, то внутренний со дня на день обновляется (2 Кор. 4, 16).




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26464
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2010, 19:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нецікавий написав:
sss написав:
Що б було з тілесним Адамом якби він не виявив непослуху??Чи вернувся б він до пороху??
вмер би "палюбому")))))
Згоден з вами. Тільки слово вмер гадаю слід розуміти як смерть тієї зерними, що дає життя.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26468
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2010, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Тільки слово вмер гадаю слід розуміти як смерть тієї зерними, що дає життя.

Не зрозумів ваше повідомлення, можна якось інакше написати.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26609
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 16:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Що я написав написав!
Iван.19:22
Ага ,зрозуміло.Ви самі не розумієте те чого написали.Ну то й так скажіть. :) :)А взагалі зїхав непогано. ;-D ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26611
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 16:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
вмер би "палюбому"))))),).
Ти у цьому впевнений??То навіщо було його створювати та називати -добрим.Та й навіщо було казати " і не доторкайтесь до нього, щоб вам не померти",якщо так чи інакше вони б "палюбому")))) померли??? .Гм??Що там "дух"на цей раз скаже Нецікавий?? :? :?
Цитата:
бо все видиме дочасне.....і межі досконалості нема))))))))))
А ти звідки про це дізнався??Пастор розказав??:)Для чого почав існувати час??аби видеме було дочасним??Також якщо досконалості немає меж то тоді Бог недосконалий до кінця??Так?
Цитата:
Бо досконалий( по вашому) Адам- це мертвий Адам.Зупинка в розвитку- це смерть внутрішньої людини.
Друже ти плутаєш досконалість з зайнятістю.Спробуй помітити це.
Цитата:
Если внешний наш человек и тлеет, то внутренний со дня на день обновляется (2 Кор. 4, 16)
Ти знову усе переплутав,тут мова йде про людську гріховність(внешний наш человек) яка тліє у тих хто слухає Бога ,та про людську духовність яка завдяки ряду чинників стає яскравішою зновуж таки у тих хто є слухняний Божому слову.Не заплутуйся так Нецікавий!!! ;-D ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26612
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Нецікавий написав:
sss написав:
Що б було з тілесним Адамом якби він не виявив непослуху??Чи вернувся б він до пороху??
вмер би "палюбому")))))
Згоден з вами. Тільки слово вмер гадаю слід розуміти як смерть тієї зерними, що дає життя.
Юр,а чому ви погоджуєтесь без пояснень.Чому не відповідаєте-яка мета цього часу,матерії та її злагодженності??Також поясніть що то за " зерними, що дає життя".




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26641
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 10:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
вмер би "палюбому"))))),).
Ти у цьому впевнений??То навіщо було його створювати та називати -добрим.Та й навіщо було казати " і не доторкайтесь до нього, щоб вам не померти",якщо так чи інакше вони б "палюбому")))) померли??? .Гм??Що там "дух"на цей раз скаже Нецікавий?? :? :?
Цитата:
бо все видиме дочасне.....і межі досконалості нема))))))))))
А ти звідки про це дізнався??Пастор розказав??:)Для чого почав існувати час??аби видеме було дочасним??Також якщо досконалості немає меж то тоді Бог недосконалий до кінця??Так?
Цитата:
Бо досконалий( по вашому) Адам- це мертвий Адам.Зупинка в розвитку- це смерть внутрішньої людини.
Друже ти плутаєш досконалість з зайнятістю.Спробуй помітити це.
Цитата:
Если внешний наш человек и тлеет, то внутренний со дня на день обновляется (2 Кор. 4, 16)
Ти знову усе переплутав,тут мова йде про людську гріховність(внешний наш человек) яка тліє у тих хто слухає Бога ,та про людську духовність яка завдяки ряду чинників стає яскравішою зновуж таки у тих хто є слухняний Божому слову.Не заплутуйся так Нецікавий!!! ;-D ;-D
ти так пишеш ,бо то б тобі так хотілось, щоб все з ''баштою'' зійшлось. Ти не кажи ''не по слову
'' а кажи не по ''башті''))))гм...людська духовнiсть..? отже є людський дух?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
26643
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2010, 11:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
ти так пишеш ,бо то б тобі так хотілось, щоб все з ''баштою'' зійшлось.?
Наприклад???
Цитата:
Ти не кажи ''не по слову'' а кажи не по ''башті''))))
Ти маєш сумніви у тому що я кажу "не по слову"??До чого тут башта??Де ти її розгледів??
Цитата:
гм...людська духовнiсть..? отже є людський дух?
Ну аякже,Нецікавий.Це що для тебе відкриття??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
34119
UNREAD_POSTДодано: 13 грудня 2011, 09:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
сЄ, про що вам говорить цей вірш Матв.23:33 О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
34129
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2011, 12:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
сЄ, про що вам говорить цей вірш Матв.23:33 О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни?
Щоб тобі прийти до правильного розуміння цього слід найперш зробити детальний аналіз слова геєна.Подивись у різні місця Писання та проаналізуй його значення.Отож--У Християнських Грецьких Писаннях про Геєнну згадується 12 разів. П’ять разів вона прямо пов’язується з вогнем. Перекладачі передають грецький вираз ґе́еннан тоу пиро́с як ‘пекельний вогонь’ (Кул., Дерк.), «вогняне пекло» (Хом.), «геєнна огненна» (Ог.).
З історії євреїв відомо,що за мурами Єрусалима лежала долина Гінном (Геєнна). Деякий час вона була місцем ідолопоклонства, в тому числі жертвоприношення дітей. У першому столітті Геєнна використовувалась для спалювання покидьків з Єрусалима. Також в долину для спалення скидали трупи тварин, а у вогонь для ліпшого горіння додавали сірку. У Геєнну кидали теж тіла страчених злочинців, котрі вважались негідними поховання в пам’ятних гробах. Тому в Матвія 5:29, 30 Ісус говорив про те, що «все тіло» може бути вкинене в Геєнну. Якщо тіло потрапляло у вогонь, який постійно палав, воно згоряло, але якщо воно падало на схил цієї глибокої ущелини, то розкладалось і кишіло невідступною червою (Марка 9:47, 48). До Геєнни не кидали живих людей, отже, вона не була місцем мук у стані свідомості.
У Матвія 10:28 Ісус застеріг своїх слухачів: «Бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні». Що це значить? Зверни увагу, що тут не йде мова про муки у вогні Геєнни; натомість Ісус каже ‘боятися того, хто може занапастити в геєнні’. Згадуючи «душу» окремо, Ісус підкреслив, що Бог може знищити всі перспективи людини на життя, так що для неї вже не буде надії на воскресіння. Отже, «геєнна огненна» означає те саме, що й вираз «озеро, що горить огнем» в Об’явлення 21:8, тобто цілковите знищення, «другу смерть».Шеол же передає значення серті з якої буде повороття.Тому і каже Об- "ад(шеол) дав мертвих".Про геєну так ніде не сказанно,а напаки написанно що туди буде вкинуто і ад і смерть і інш,що ясно свідчить що усе це перестане існувати.Спробуй до цього підійти неупередженно,смиренно та чесно.))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
34138
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2011, 12:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Про геєну так ніде не сказанно,а напаки написанно що туди буде вкинуто і ад і смерть і інш,що ясно свідчить що усе це перестане існувати.
Та не вже??? :shock:
Написано: А дим їхніх мук підійматиметься вічні віки. І не мають спокою день і ніч усі ті, хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено ймення його. (Об.14:11)
І невже ви думаєте, що Христос помилявся, кажучи: І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя. (Матв.25:46)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Смерть - Пекло чи Рай - Воскресіння
34139
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2011, 13:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ССС, а диявол теж буде знищений назавжди, чи він буде мучитися вічно?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 119 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>