Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 07:01




Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
25971
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2010, 15:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
pika написав:
незгоден думаю що Богу небезразницi наша доля

Ні, не не без різниці, бо в Господа є Свій задум для нашого життя, певне особливе призначення :-o , тому не з будь-яким супутником життя ми це призначення зможемо виконати.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
27247
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2010, 23:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 січня 2011, 14:56
Написано: 72
Віровизнання: християнин
Для того щоб узнати (остаточну) Волю Божу з того приводу, (потрібно звернутися до Бога з тим питанням). Я думаю що можна женитись, (виходити заміж) по любові і необовязково ставити нужду про те до Господа. А як вже, хто женивсь, (чи вийшла заміж), то нуждатися перед Богом на ту тему вже непотрібно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30265
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2011, 23:54 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Порадьте будь ласка і мені: я зустрічаюся з хлопцем. Ми любимо один одного і плануємо одружуватися. Але дууууууууже хочемо знати Божу волю. Якщо все нормально, то ми б хотіли одружитися восени.Але оскільки не знаємо Божої волі - не хочемо починати підготовку і говорити про це більш конкретно. Чи можна молитися про те, щоб Бог якнайшвидше виявив нам Свою волю?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30266
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 00:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Ми любимо один одного і плануємо одружуватися. Але дууууууууже хочемо знати Божу волю... Але оскільки не знаємо Божої волі - не хочемо починати підготовку і говорити про це більш конкретно. Чи можна молитися про те, щоб Бог якнайшвидше виявив нам Свою волю?
:) Якщо ви обоє віруючі, то вітаю вас з цим! Нехай Господь благословить ваш шлюб і подальше спільне життя!

Взагалі, це дуже добре, що ви допевняєтеся волі Божої, але я думаю, що той факт, що ви вже полюбили один одного - це вже є ознакою Божого благословіння! Невже ви думаєте, що покохали один одного без Божого на це плану??? А вам і волосся все на голові пораховано. (Матв.10:30)
Але якщо ще маєте якісь сумніви, то звісно помоліться, щоб Бог благословив ваші наміри і усунув всякі сумніви.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30270
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 18:44 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник, дякую за хороші слова! А Ви як гадаєте: можна просити в Бога, щоб дав відповідь до певного терміну? (Ну воно якось дивно звучить, але все-таки...)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30271
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 20:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
А Ви як гадаєте: можна просити в Бога, щоб дав відповідь до певного терміну? (Ну воно якось дивно звучить, але все-таки...)
Бог не залежить від наших прохань - ніхто не може вимагати у Бога відповіді, та ще й до певного терміну.
Але чому Ви хочете отримати ще якусь відповідь? Чому у вас виникають сумніви? Якщо у вас все благочинно, то й сумнівів не повинно бути. Дівчина вільна виходити заміж, за кого захоче, аби тільки в Господі. (1Кор.7:39)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30272
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 22:36 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Тому що мені було двічі пророцтво від Бога про те, що Він мені приготував людину, але щоб я не поспішала, а дочекалась саме того, хто має бути мій! Після цих пророцтв у мене ні з ким не було серйозних відносин, крім теперішніх. Тому я й хвилююсь, аби "не поспішити".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30273
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2011, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Тому що мені було двічі пророцтво від Бога про те, що Він мені приготував людину, але щоб я не поспішала, а дочекалась саме того, хто має бути мій! Після цих пророцтв у мене ні з ким не було серйозних відносин, крім теперішніх. Тому я й хвилююсь, аби "не поспішити".

Дійсно, поспішати не варто, тому що ми часто здатні при поверхностній взаємності приймати серйозні рішення. В мене теж була взаємне кохання, пропозиція одружитись, але я сумнівалась, не мала миру Божого в серці. Після того як попросила за певний час Бога показати мені ці стосунки такими, якими є наспраді, почалось "прозріння", любов хлопця до мене почала гаснути, він почав придиратись до моїх недоліків....
А у Вас є мир Божий у серці, коли думаєте про весілля? І чи довів Вам ваш обранець свою вірність у труднощах?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30278
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 15:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Взагалі, це дуже добре, що ви допевняєтеся волі Божої, але я думаю, що той факт, що ви вже полюбили один одного - це вже є ознакою Божого благословіння! Невже ви думаєте, що покохали один одного без Божого на це плану???

Підтримую... я до речі так і робив... чудес із неба не шукав.. до пророків не бігав..... а по коханню одружувався.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30279
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
І чи довів Вам ваш обранець свою вірність у труднощах?

Це взагалі не показник до весілля, от після нехай доводить і років через п’ять.... десять .... тридцять.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30284
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 16:24 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не можу сказати з 100% - ю впевненістю, що є мир на серці, коли думаю про одруження. Сама не знаю чому. І чомусь весь час було побудження допевнятись саме Божої волі. Хоча мій "хлопець" схиляється до думки, що не дарма ми зустрілися - ну ,тобто, що наші почуття - це і є Божа воля.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30286
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 21:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дитина написав:
Тому що мені було двічі пророцтво від Бога про те, що Він мені приготував людину, але щоб я не поспішала, а дочекалась саме того, хто має бути мій!
Я думаю, що Господь так сказав не тому, щоб ти часом не вийшла заміж за першого зустрічного, а щоб ти не переживала за це і не витрачала час на пошук хлопців, але щоб більше пізнавала Господа. А Господь Сам потурбується за твоє тимчасове життя на землі... От і можливо, що тепер настав той час... Ти ж, мабуть, до того й не поспішала і цього хлопця не шукала аби скоріше вийти заміж?
Дитина написав:
Я не можу сказати з 100% - ю впевненістю, що є мир на серці, коли думаю про одруження. Сама не знаю чому. І чомусь весь час було побудження допевнятись саме Божої волі.
Ну, це не дивно... Я думаю, що кожна дівчина хвилюється перед одруженням. :)

Але якщо все ж таки є сумніви, то призначте піст і моліться Богу за цю справу. Сподіваюсь, Господь вам відповість, щоб повна була ваша радість! :yes:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30287
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2011, 21:24 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 травня 2015, 22:44
Написано: 25
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я думаю, що Господь так сказав не тому, щоб ти часом не вийшла заміж за першого зустрічного, а щоб ти не переживала за це і не витрачала час на пошук хлопців, але щоб більше пізнавала Господа.

Свжа і цікава думка! Дякую!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30297
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2011, 04:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Признач піст та молися за цю справу, як каже Сонячник. Піст допоможе уникнути плотських бажань, а також марних переживань.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як пізнати волю Божу щодо одруження?
30479
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2011, 18:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
Тому у цій темі зробимо наголос на цьому: Чи можна шукати половинку самому, а потім просити Божого благословіння? Чи необхідно просити у Бога, щоб Він Сам післав половинку? Якщо так, то як пізнати волю Божу - чи він(вона) від Бога? А якщо ми просили у Бога, то чи потрібно нам турбуватися з цього приводу? А якщо ми не будемо турбуватися про це, то як ми зможемо знайти свою половинку? ;)

Ось як Бог відповів мені нещодавно на це питання після мого молитовного прохання:
1. Сам Бог встановив шлюб на початку історії людства. Людина не брала участі в його плануванні. Без Божественного одкровення людина не може зрозуміти його, а тим більше випробувати його.
2. Рішення, що людина має одружитися, виходило від Бога, а не від людини.
3. Бог знав, який помічник потрібен чоловікові. Чоловік цього не знав.
4. Бог приготував жінку для чоловіка.
5. Бог явив жінку чоловікові. Чоловікові не треба було йти шукати її.
6. Бог встановив природу їхнього спільного життя. Її кінцевою метою була єдність.
7. Ісус підтвердив первісний Божий план шлюбу, як обов'язковий для всіх, хто стане Його учнями. Він в силі і сьогодні.
Якщо шлюб є частиною Божого плану для вас, тоді ви можете довіряти Йому, що Він втілить в життя кожну деталь і для вас, і для супутника, якого Він вибрав для вас. Він зведе вас з людиною, яка так пасує вам, що разом ви зможете досягти такого шлюбу, який спочатку був задуманий Богом. Він буде на порядок вище найсміливіших мрій світу. Як знайти цю людину? Образ з приказки про голці в стозі сіна з працею відображає складність проблеми. Боже Слово вказує відповідь: бути тим, хто водиться Святим Духом. Тільки Він знає, хто такий і де знаходиться людина, якій Бог визначив бути вашим чоловіком. Тому ви повинні навчитися, як дозволяти Святому Духові вести вас.
Для цього є два основних слова: залежність і чутливість. По-перше, визнайте свою повну залежність від Святого Духа. Якщо Він не направить вас, ви упустите Боже призначення. Розвивайте звичку шукати Його керівництва в кожній ситуації і при кожному рішенні, маленькому або великому. Іноді рішення, які ви вважаєте неважливими, є найбільш важливими і навпаки. Часто це означає просто моментально звернутися до Нього внутрішньої думкою. По-друге, розвивайте чутливість до Святого Духа. Він не старшина роти солдатів. Він не буде кричати вам накази. Його підказки зазвичай ніжні. Він каже "спокійним тихим голосом". Якщо ваше вухо не звернено до цього, ви не почуєте Його.
Дозвольте мені порадити молитися особливої молитвою, якою ми з Рут молимося майже щодня: "Господь, допоможи нам завжди бути в правильному місці в правильний час". Ми молимося так зі знанням, що тільки Святий Дух може зробити це. Іноді Святий Дух скеровує нас драматичними і надприродними способами. В інші часи Він діє через підказки в думках і шепіт. Ми повинні бути відкриті і для того, і для іншого. Якщо ми не відкриті для надприродного, ми ставимо обмеження Божому плану для нашого життя. Можливо, Він запланував щось настільки перевершує наші природні очікування, що це може бути явлено нам тільки надприродно - баченням, наприклад, чи пророцтвом. З іншого боку, якщо ми шукаємо тільки драматичне і надприродне, ми можемо упустити тиху підказку чи шепіт. Не наша справа заздалегідь вирішувати, як буде діяти Святий Дух. Ми повинні бути чутливі до Нього, як би Він не направляв нас…
(З книги Дерека Прінса "Бог - автор шлюбних союзів" http://kingdomjc.com/Books/Prins7/00.htm)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 97 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>