Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 01:24




Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
29362
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2011, 14:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Iван.1:18
Ніхто Бога ніколи не бачив,
Однороджений Син, що в лоні
Отця, Той Сам виявив був.


Мойсей:
Вих.33:20 І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити.

Вих.33:18-23 А він відказав: Покажи мені славу Свою! 19 І Він промовив: Я переведу все добро Своє перед тобою, і покличу Господнім Ім'ям перед тобою. І Я помилую, до кого милостивий, і змилосерджуся, до кого милосердний. 20 І Він
промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити. 21 І промовив Господь: Ось місце при Мені, і ти станеш на скелі. 22 І станеться, коли буде переходити слава Моя, то Я вміщу Тебе в щілині скелі, і закрию тебе рукою Своєю, аж поки Я перейду. 23 А здійму руку Свою, і ти обачиш Мене ззаду, а обличчя Моє не буде видиме.

Вих.34:5 А Господь зійшов у хмарі, і став там із ним, та й покликав Ім'ям Господа.


Яків:
Бут.32:28-30 І промовив до нього: Як твоє ймення? Той відказав: Яків. 29 І сказав: Не Яків буде називатися вже ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з Богом та з людьми, і подужав. 30 І запитав Яків і сказав: Скажи ж Ім'я Своє. А Той відказав: Пощо питаєш про Ймення Моє? І Він поблагословив його там.


Ісая:
Iсая 6 1 Року смерти царя Озії бачив я Господа, що сидів на високому та піднесеному престолі, а кінці одежі Його переповнювали храм. 2 Серафими стояли зверху Його, по шість крил у кожного: двома закривав обличчя своє, і двома закривав ноги свої, а двома літав. 3 І кликав один до одного й говорив: Свят, свят, свят Господь Саваот, уся земля повна слави Його! 4 І захиталися чопи порогів від голосу того, хто кликав, а храм переповнився димом! 5 Тоді я сказав: Горе мені, бо я занапащений! Бо я чоловік нечистоустий, і сиджу посеред народу нечистоустого, а очі мої бачили Царя, Господа Саваота!

Маноах:
Суд.13:22 І сказав Маноах до своєї жінки: Ми справді помремо, бо ми бачили Бога.


Протестант написав:
sss написав:
sss написав:
Розумієш??не про Ісаю,а про Маноаха.Не про те як він лишився живим,а Кого він називає Богом??
Цитата:
Я ж сказав, не знаю. Із цього вірша на перший погляд мова йде про Ізраїльського Бога, бо ситуація така як І Ісаї. Підходить? Дальше що? Ти ж просто так не задаєш запитання, мають бути якісь капкани.
все правильно,видається з "цього вірша на перший погляд мова йде про Ізраїльського Бога",але тут Маноах нерозуміючи цього до кінця Богом називає ангела Божого.Подібну ситуацію я допускаю з Хомою,який під великим здивуванням та враженням не докінця те розуміючи називає Ісуса теж Богом,подібно як це робить божий чоловік Маноах.От і все стає на свої місця з тим Хомою.

Як ти просто підтасовуєш Біблію під своє вчення, Маноах не розуміє, Хома не розуміє, а ССС розуміє, ти точко є унікальним свідком бога, таке бог напевно тільки свідкам відкриває.

Забув сказати.
Тепер зрозуміло до чого ти говорив "До чого тут Ісая". Та ж в Ісая така сама ситуація була, і так само відповідав. То Ісая теж не розуміючи сказав що бачив Бога, Мойсей теж не розуміючи сказав що бачив Бога.
Тут краще вияснити чому вони говорять що бачили Бога, а Івана записано що Бога ніхто не бачив, тільки Син, напевно значить що Ангели теж не бачать Бога.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
34448
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2012, 22:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Це правда, Бога ніколи ніхто не бачив! :? :? :?




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
39207
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2012, 19:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Чи суперечать приведені Протестантом Біблійні уривки? Переконайтесь, що жодних суперечностей нема: http://hyacinthis.blogspot.com/2012/12/ ... _3569.html




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
39252
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2012, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Prawo написав:
Чи суперечать приведені Протестантом Біблійні уривки? Переконайтесь, що жодних суперечностей нема: http://hyacinthis.blogspot.com/2012/12/ ... _3569.html

Цікаве ваше ставлення, а це біблійне чи докторальне вчення?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
39505
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2012, 12:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Prawo написав:
Чи суперечать приведені Протестантом Біблійні уривки? Переконайтесь, що жодних суперечностей нема: http://hyacinthis.blogspot.com/2012/12/ ... _3569.html

Цікаве ваше ставлення, а це біблійне чи докторальне вчення?
Біблійне вчення,ясно,те що походить з Біблії.Цікаво,а доктринальне вчення це яке??
Ну і всеж чи є суперечності у цьому питанню??Так бачили колись люди Бога чи небачили??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
39618
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Біблійне вчення,ясно,те що походить з Біблії.Цікаво,а доктринальне вчення це яке??

Слова нічим не відрізняються, вчення сЄ має походження, а протестантське ґрунтується на Біблії, а не тільки має походження.



sss написав:
Ну і всеж чи є суперечності у цьому питанню??Так бачили колись люди Бога чи небачили??

Та ж написано що І.Х. показав/виявив Бога. Бог стався Людиною.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
39644
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 22:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Біблійне вчення,ясно,те що походить з Біблії.Цікаво,а доктринальне вчення це яке??

Слова нічим не відрізняються, вчення сЄ має походження, а протестантське ґрунтується на Біблії, а не тільки має походження.
:) Ти так гадаєш??Тож,цікаво з чого ти зробив такий висновок.Яке вчення сЄ я не обгрунтував тут на Біблії??
Хіба це сЄ вставляли різні фальшиві слова в текст Біблії(наприклад 1Ів5:7) аби хоч якось виправдати вчення про трійцю??Хіба це свідки Єгови створили переклади де вдались до обману наприклад (1Тим3:16).То хіба не очевидно чиє вчення має походження а чиє ні??Власне з таких жахливих маніпуляцій з Біблією,і походять більшість ваших вчень.Інакше,поясни для чого отак відверто вдаватись до такого обману з вставками не Божого в Боже та неправильними перекладами??Можемо створити тему де будемо подавати оті вставки та неправильні маніпулятивні переклади з яких походить те чи інше вчення.Якщо хочеш,то кивни,я розпочну це в новій темі,аби тут не відходити.Тоді й матимемо змогу переконатись як воно відбувалось насправді.))



sss написав:
Ну і всеж чи є суперечності у цьому питанню??Так бачили колись люди Бога чи небачили??

Цитата:
Та ж написано що І.Х. показав/виявив Бога. Бог стався Людиною.
Тобто,люди таки бачили Бога.А як же тоді слова -"І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити"???.Вони ж однозначно вказують на те що людина не може побачити Бога і залишитись живою.А ті ж люди які бачили Бога-Сина,не померли ж після побаченого.Хіба ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
39709
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2012, 13:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Біблійне вчення,ясно,те що походить з Біблії.Цікаво,а доктринальне вчення це яке??

Слова нічим не відрізняються, вчення сЄ має походження, а протестантське ґрунтується на Біблії, а не тільки має походження.
:) Ти так гадаєш??Тож,цікаво з чого ти зробив такий висновок.Яке вчення сЄ я не обгрунтував тут на Біблії??

Ти за два роки із спілкування ще не зробив висновок? Для чого повторятися.

Цитата:
Хіба це сЄ вставляли різні фальшиві слова в текст Біблії

А скільки ви їх туди всунули, створивши свій переклад.

Цитата:
То хіба не очевидно чиє вчення має походження а чиє ні??Власне з таких жахливих маніпуляцій з Біблією,і походять більшість ваших вчень.Інакше,поясни для чого отак відверто вдаватись до такого обману з вставками не Божого в Боже та неправильними перекладами??

Звісно що видно звідки ваше вчення має походження.

Цитата:
Можемо створити тему де будемо подавати оті вставки та неправильні маніпулятивні переклади з яких походить те чи інше вчення.Якщо хочеш,то кивни,я розпочну це в новій темі,аби тут не відходити.Тоді й матимемо змогу переконатись як воно відбувалось насправді.))

Створити то можна, але все одно до однієї думки не дійдемо. Це із ортодоксалами можна, а із вами ні.


sss написав:
Цитата:
Та ж написано що І.Х. показав/виявив Бога. Бог стався Людиною.
Тобто,люди таки бачили Бога.А як же тоді слова -"І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити"???.Вони ж однозначно вказують на те що людина не може побачити Бога і залишитись живою.А ті ж люди які бачили Бога-Сина,не померли ж після побаченого.Хіба ні??

Писання говорить чітко Бог став Людиною, то яка тут проблема.
Iван.14:9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця?
Iван.1:18 Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.
Iван.6:46 Це не значить, щоб хтось Отця бачив, тільки Той Отця бачив, Хто походить від Бога.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
39865
UNREAD_POSTДодано: 03 січня 2013, 16:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Біблійне вчення,ясно,те що походить з Біблії.Цікаво,а доктринальне вчення це яке??

Слова нічим не відрізняються, вчення сЄ має походження, а протестантське ґрунтується на Біблії, а не тільки має походження.
:) Ти так гадаєш??Тож,цікаво з чого ти зробив такий висновок.Яке вчення сЄ я не обгрунтував тут на Біблії??

Ти за два роки із спілкування ще не зробив висновок? Для чого повторятися.
Можливо це через те що ти ніяк мене не підвів до цього висновку??

Цитата:
Хіба це сЄ вставляли різні фальшиві слова в текст Біблії
Цитата:
А скільки ви їх туди всунули, створивши свій переклад.
Наприклад??Ну і все ж як бути з тими які вставили християни??

Цитата:
То хіба не очевидно чиє вчення має походження а чиє ні??Власне з таких жахливих маніпуляцій з Біблією,і походять більшість ваших вчень.Інакше,поясни для чого отак відверто вдаватись до такого обману з вставками не Божого в Боже та неправильними перекладами??

Цитата:
Звісно що видно звідки ваше вчення має походження.
Якщо ти бачиш якесь інше походження,то вияви це так як я тобі виявив небіблійне походження ваших вчень.
Цитата:
Можемо створити тему де будемо подавати оті вставки та неправильні маніпулятивні переклади з яких походить те чи інше вчення.Якщо хочеш,то кивни,я розпочну це в новій темі,аби тут не відходити.Тоді й матимемо змогу переконатись як воно відбувалось насправді.))

Цитата:
Створити то можна, але все одно до однієї думки не дійдемо. Це із ортодоксалами можна, а із вами ні.
Ну звісно,вони бо ваші брати в Христ,хоча і єретики :) .Та всеж якщо ми не дійдем до однієї думки,то принаймні буде очевидно хто небажає до цього дійти.Може давай спробуєм??

sss написав:
Цитата:
Та ж написано що І.Х. показав/виявив Бога. Бог стався Людиною.
Тобто,люди таки бачили Бога.А як же тоді слова -"І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити"???.Вони ж однозначно вказують на те що людина не може побачити Бога і залишитись живою.А ті ж люди які бачили Бога-Сина,не померли ж після побаченого.Хіба ні??

Цитата:
Писання говорить чітко Бог став Людиною, то яка тут проблема.
Е,ні,так Писання ніде не говорить.Так говориш ти то твої сторонники включно з Російським православним синодом.
Цитата:
Iван.14:9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця?
Iван.1:18 Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.
Iван.6:46 Це не значить, щоб хтось Отця бачив, тільки Той Отця бачив, Хто походить від Бога.
Та знаю я про це.То чому ж люди які дивлячись на Ісуса ,який є Богом-Сином,а не тільки людиною,не померли??Адже Писання чітко каже що людина не може бачити Бога та залишатись живою.Чи це лишень стосується якоїсь одної частини Бога-Отця чи то Бога-Д.С.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
40047
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2013, 00:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Та знаю я про це.То чому ж люди які дивлячись на Ісуса ,який є Богом-Сином,а не тільки людиною,не померли??Адже Писання чітко каже що людина не може бачити Бога та залишатись живою.Чи це лишень стосується якоїсь одної частини Бога-Отця чи то Бога-Д.С.??
Для того Бог і зійшов на землю у подобі Людини, щоб ми пізнали характер Бога і щоб, увірувавши, наслідували Його життя. І також слід розуміти, що тілесними очима ми справді не можемо побачити духовну природу Отця (наприклад, Юда бачив Ісуса, але не побачив у Ньому Месію). Бога можна побачити лише духовними очима.
Ось наприклад, ще написано так: Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.(Матв.5:8)
А за вашою логікою виходить, що вони такі блаженні, що побачивши Бога, в мить помруть? Та ні, звичайно, бо вони бачитимуть Бога духовними очима, і будуть жити вічно. А плотськими очима ніхто ніколи Бога не бачив і не може бачити, бо ті очі не можуть вмістити Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
40060
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2013, 11:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Та знаю я про це.То чому ж люди які дивлячись на Ісуса ,який є Богом-Сином,а не тільки людиною,не померли??Адже Писання чітко каже що людина не може бачити Бога та залишатись живою.Чи це лишень стосується якоїсь одної частини Бога-Отця чи то Бога-Д.С.??
Для того Бог і зійшов на землю у подобі Людини, щоб ми пізнали характер Бога і щоб, увірувавши, наслідували Його життя.
Почекайте,почекайте,люди на землі бачили Бога,чи лише яким є Бог(характер) завдяки поведінці Христа??

Цитата:
І також слід розуміти, що тілесними очима ми справді не можемо побачити духовну природу Отця (наприклад, Юда бачив Ісуса, але не побачив у Ньому Месію). Бога можна побачити лише духовними очима.Ось наприклад, ще написано так: Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.(Матв.5:8)
Даруйте,але в цьому вірші неговориться про неможливість бачити Бога фіз очима.А про те, що людина побачивши Бога,не може залишитись живою -"І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити"???Тому я нерозумію,як люди бачивши Ісуса,який по вашому є Богом,залишались після цього живими??Невже ви непомічаєте цієї суперечності??
Про духовний зір,яким можна бачити Бога,ми не говоримо.Адже у тих словах не йде мова про духовний зір.

Цитата:
А за вашою логікою виходить, що вони такі блаженні, що побачивши Бога, в мить помруть?
Дивно,з яких же моїх слів ви зробили такий висновок?
Цитата:
Та ні, звичайно, бо вони бачитимуть Бога духовними очима, і будуть жити вічно..
А як це, бачити Бога духовними очима??
Цитата:
А плотськими очима ніхто ніколи Бога не бачив і не може бачити, бо ті очі не можуть вмістити Бога.
Але я нерозумію з чого ви це взяли що плотські очі не можуть вмістити Бога??Чи десь про це написанно в Біблії??чи то ви самі собі так придумали??Я бачу з написанного --"І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити"???,лише те,що людина не може побачити Бога залишившись живою,а не через те що плотські очі не можуть вмістити Бога??
Тому якось ви не ловите сутті розмови,мабуть.Або я вас просто не розумію.Тому прошу прокоментуйте мені те про що питаю.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
40207
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 вересня 2024, 22:17
Написано: 4660
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Тому я нерозумію,як люди бачивши Ісуса,який по вашому є Богом,залишались після цього живими??Невже ви непомічаєте цієї суперечності??
Так само як і нема суперечностей у словах Ісуса Христа, Який на питання ученика "Господи, покажи нам Отця, і вистачить нам!" відповів: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? (Iван.14:9)
sss написав:
Але я нерозумію з чого ви це взяли що плотські очі не можуть вмістити Бога??Чи десь про це написанно в Біблії??чи то ви самі собі так придумали??Я бачу з написанного --"І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити"???,лише те,що людина не може побачити Бога залишившись живою,а не через те що плотські очі не можуть вмістити Бога??
По-перше, Бог є Дух, а тому тілесними очима можна побачити лише образ Божий, а Ісус Христос мав Божий образ у людському тілі;
по-друге, Бог не є обмеженим якоюсь фізичною оболонкою (як люди у тілі), але Він є всюди присутній;
по-третє, Мойсею, який хотів побачити Божу славу, було сказано, що не може людина побачити Лиця Божого і жити, але: "коли буде переходити слава Моя... ти побачиш Мене ззаду, а обличчя Моє не буде видиме". (Вих.33:23)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ніхто Бога ніколи не бачив Iван.1:18
40249
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 15:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Тому я нерозумію,як люди бачивши Ісуса,який по вашому є Богом,залишались після цього живими??Невже ви непомічаєте цієї суперечності??
Так само як і нема суперечностей у словах Ісуса Христа, Який на питання ученика "Господи, покажи нам Отця, і вистачить нам!" відповів: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? (Iван.14:9)
Знову ви за своє.Очевидно,що й самі ви іноді пишете,що Отець це не Син.Тож люди дивлячись на Сина могли бачити не Отця, а те яким є Отець(характер,поводження,тощо).Тому в даному випадку люди бачили не Бога,а те яким є Бог.Хіба ні??
sss написав:
Але я нерозумію з чого ви це взяли що плотські очі не можуть вмістити Бога??Чи десь про це написанно в Біблії??чи то ви самі собі так придумали??Я бачу з написанного --"І Він промовив: Ти не зможеш побачити лиця Мого, бо людина не може побачити Мене і жити"???,лише те,що людина не може побачити Бога залишившись живою,а не через те що плотські очі не можуть вмістити Бога??
Цитата:
По-перше, Бог є Дух, а тому тілесними очима можна побачити лише образ Божий, а Ісус Христос мав Божий образ у людському тілі;
А що таке Божий образ??І всеж Мойсей таки щось бачив,-"Бога з ззаду"
Цитата:
по-третє, Мойсею, який хотів побачити Божу славу, було сказано, що не може людина побачити Лиця Божого і жити, але: "коли буде переходити слава Моя... ти побачиш Мене ззаду, а обличчя Моє не буде видиме". (Вих.33:23)
А яка різниця,лице чи щось інше.Це лише символічні вирази,аби нам було зрозуміліше.Самі ж писали що Бог є Дух.Тож яке може бути лице в Духа??Якщо б Мойсей в той час побачив Бога,не бачучи лишень його лиця,то б Іван не писав-"ніхто ніколи Бога не бачив".Чи не так??Очевидно що якраз отой вираз "лиця мого",вказує на самого Бога,"якого ніхто ніколи не бачив",адже "людина не може побачити Бога,залишившись живою".Тож якщо Син будучи на землі мав не лише образ Бога,а й був Богом,то всеж люди Бога бачили,проте таки не померали.Чому??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>