Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 вересня 2024, 03:20




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24522
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2010, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"Бог же є лиш один.
Цитата:
Цікаво,а хто ним є?-Той що полюбив світ та послав когось заради спасіння,чи той кого було посланно заради спасіння?(Ів3:16)Адже Той,хто посилає когось є іншим або відмінним від того кого він посилає.Тобто мова йде про двох(Ів3:16),а Бог ви пишете є один.То хто всеж ним є(Богом)-Той хто послав,чи той кого було послано??допоможіть розібратись у цьому??
Michail написав:
"Не обовязково відміний. Якщо вони єдиносущні (єдиноприродні).Бог в Трійці Святій один і єдиний. І це доводять цитати з Біблії, які я навожу в гілці про Божественість Христа
Не обовязково відміний?-але інший??на скількох вказує те що хтось посилає когось-на одного?,тобто сам посилає себе??Бог в трійці??-Є десь такі слова у Писанні??Далі.Якщо Палатінус небажає дати відповідь по цьому, то може ви спробуєте.Отож Палатінус написав-Отець не є Син – Син не є Отець, Син не є Святий Дух – Святий Дух не є Син, Святий Дух не є Отець – Отець не є Святий Дух, але троє є один «Бог*» יהוה אחד! ---То я питаю з надією отримати вичерпну відповідь та зясувати чи так воно є як пише цей пан.------То хто ж тоді такий Отець?Чому Він себе так називає?Хто такий Син?Чому Він себе так називає?Що або хто такий Божий дух??Чому його так названно??Хто такий Бог??Чому Його так названно??Будьте добрі поясніть.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24715
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2010, 13:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
мир вам!
Хто може пояснити, з присутніх тут "свідків", "яка природа в Отця?"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24717
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss, видно що ви активний "свідок" на форумі. Може ви підкажете: яка природа в Отця?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24721
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2010, 00:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
sss, видно що ви активний "свідок" на форумі. Може ви підкажете: яка природа в Отця?
обовязково,після того як ви напишете навіщо вам це??Що то за природа-шо ви маєте на увазі??Ну і кого ви маєте на увазі наз Отець.Обовязково Нороно,я словами не розкидаюсь.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24722
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2010, 08:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"То хто ж тоді такий Отець?Чому Він себе так називає?Хто такий Син?Чому Він себе так називає?Що або хто такий Божий дух??Чому його так названно??Хто такий Бог??Чому Його так названно??Будьте добрі поясніть."

Якщо коротко то так Отець, це Бог. Він народжує сина: значить Син по природі Бог. Від тця (і Сина) походить Дух Святий, також Бог!
Свідчення цьому є в Біблбії і ми це вже обговорювали.
Хто такий Дух Божий? Це Святий Дух, який є особою, і цьому також є свідчення в Біблії.

Зауважу, Ви опросили відповісти на питання. Я відповів.
Є деякі питання, на які ніхто не дасть відповіді, бо повністю пізнати Бога неможливо.

"Дух Божий (Святий)Чому його так названно??Хто такий Бог??Чому Його так названно??"

Не можу відповісти чому так названо, принаймні поки що це ще не відкрилося повністю. Для мене Бог - це Творець і єдиний Спаситель. Дух Святий вже спочатку Біблії згадується якби вирізнено від Отця (коли при творінні Він літав над водами).

Якщо тайну Трійнці до кінця зрозуміти не можна, то нам достатньо Біблійних підтверджень Божественності Ісуса Христа і Духа Святого.

"Ананіє, чому то сатана наповнив твоє серце, щоб обманути СВЯТОГО ДУХА... ТИ ОБМАНУВ НЕ ЛЮДЕЙ, А БОГА"» (Дії. 5,3-4).

Святий Дух – це свідома істота, яка відрізняється чимось від того, що Святе Письмо називає Божою силою.

«І всякому, хто скаже слово проти Сина Чоловічого, воно проститься йому; а тому, хто хулитиме Святого Духа, не проститься» (Лк. 22, 10).

Як думаєте, чому Сам Христос Духу Святому таку пошану робить серед вірників?


Богослови підкреслюють, що Дух святий є особою, якій властиві риси думаючої і діючої згідно з його статусом істоти, Він володіє розумом, почуттями та волею. Зокрема:
Дух Святий вчить і нагадує (Ів. 14:26),
перебуває зі своїм народом (Ів. 14:17),
пробуває у нас (1 Кор. 3:16),
свідчить про Ісуса (Ів. 15:26),
відкриває людям очі і світові виявить про гріх, і про правду, і про суд" (Ів. 16:8),
чує, говорить, повідомляє, наводить на правду (Ів. 16:13),
говорить через Святе Письмо, промовляє до Филипа (Дії 8:29),
закликає служити (Дії 13:2),
обдаровує різних людей зі своєї волі (1 Кор. 12:8-11),
є нашим заступником (Рим. 8:26),
усе бо досліджує, навіть Божі глибини (1 Кор. 2:10-11).

Якщо лише Христос є нашим єдиним заступником перед тцем, що є істиною Біблійною (всі інші праведники, молитву яких вислуховує Бог, діють через Ісуса Христа), то Дух Святий є заступником (ходатаєм) перед тцем і це Біблійна істина. А

це можливо лише тоді, коли Ісус і Дух Святий - єднісні (по природі Божественній).

"обдаровує різних людей зі своєї волі (1 Кор. 12:8-11),"

Це риса особи!

Та таких доказів у Біблії багато. Просто СЕ їх не бачать.


СЕ не бачать реалій "Святий Дух є діючою силою Бога,"
Нормально, якщо в діючої сили Бога є своя воля, її Христос обявляє як Утішителя.

«Ангел, відповідаючи, сказав їй: "Дух Святий зійде на тебе і сила Всевишнього тебе отінить" » (Лк. 1, 35).

Святе Письмо, як видно з цього вірша, розмежовує Святий Дух і Божу силу. Ну принаймні вирізняє дноо від іншої...

Тому СЕ і не розуміють безсмертя духа людського, бо Дух, це щось вище розуміння.
Та й християни лише приймають вірою те, що написано в Біблії. До розуміння нам далеко... Дуже маленьке, на мою думку, розуміння ми отримаємо в Царстві Небесному.


«Що ж до духовних дарів, то я, брати, не хочу, щоб ви про них не знали... Є і між дарами різниця, але дух той самий; різниця теж і між служінням, але Господь той самий. Різниця є і між ділами, але Бог той самий, який усе в усіх робить. Одному бо дається через Духа слово мудрості... А все це чинить один і той же Дух, що розподіляє кожному, як він хоче» (1 Кор. 12, 1-11).

Бог - є Дух. І тець і Син і Дух Святий - єдиний Дух в трьох духовних особах. Але Син після І приходу має і тіло, після воскресіння - прославлене, одухотворене - тому може перебувати в Царстві Небесному, (бо таке тіло, як у нас тепер, не може посісти Царства Небесного в повноті, лише після воскресіння і прославлення...)...

Якщо і Отець Дух і Дух Святий - Дух, то чим діюча сила по вченню СЕ (Дух) відрізняється від Духа - Отця?


«Зважайте на самих себе й на все стадо, над яким Дух Святий поставив вас єпископами, щоб пасли Церкву Божу» (Дії. 20, 28).

Як при покликанні апостолів не вистарчало самої сили, а мусила бути особа Ісуса Христа, щоб це зробити, так і єпископів не могла настановити сама сила, вітер або подих, – мусила бути особа: Бог -Святий Дух: «Вони пройшли через Фрігію і Галатський край, а Дух Святий заборонив їм звіщати слово в Азії» (Дії. 16, 6).


Все ще називатимемо, шановні СЕ, Духа Святого просто діючою Силою?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24729
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2010, 10:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
обовязково,після того як ви напишете навіщо вам це??
Хочу дещо прояснити.
sss написав:
Що то за природа-шо ви маєте на увазі??
От що то за природа хочу дізнатись від вас. На приклад, є природа людська: "Бо всяка природа звірів і пташок, гадів і морських потвор приборкується, і приборкана буде природою людською..." (Як.3:7)
sss написав:
Ну і кого ви маєте на увазі наз Отець.
"Отче наш, що єси на небесах!.." (Матв.6:9) Кого ж ще?
Пригадаю питання. "Яка природа в Отця?"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24745
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2010, 19:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Nurono написав:
sss написав:
обовязково,після того як ви напишете навіщо вам це??
Хочу дещо прояснити.
sss написав:
Що то за природа-шо ви маєте на увазі??
От що то за природа хочу дізнатись від вас. На приклад, є природа людська: "Бо всяка природа звірів і пташок, гадів і морських потвор приборкується, і приборкана буде природою людською..." (Як.3:7)
sss написав:
Ну і кого ви маєте на увазі наз Отець.
"Отче наш, що єси на небесах!.." (Матв.6:9) Кого ж ще?
Пригадаю питання. "Яка природа в Отця?"



А ви гадаете що далі християнам слід продовжувати молитись "Отче Наш"?




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24777
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 22:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Хочу дещо прояснити.
Що саме??Я обовязково допоможу.
sss написав:
Що то за природа-шо ви маєте на увазі??
Nurono написав:
От що то за природа хочу дізнатись від вас. На приклад, є природа людська: "Бо всяка природа звірів і пташок, гадів і морських потвор приборкується, і приборкана буде природою людською..." (Як.3:7)
А читали ці слова у інших перекладах,приміром у Хом-"Усякі роди диких звірів та птахів, гадів та морських потвор були приборкані й приборкуються людським хистом".Або скажімо в перекладі сучасною мовою-"Різноманітних звірів, птахів, плазунів, різні морські створіння людина може приборкати і приборкала".Нороно то я так і не зрозумів -про яку ви природу питаєте??Що то за природа??
sss написав:
Ну і кого ви маєте на увазі наз Отець.
Nurono написав:
"Отче наш, що єси на небесах!.." (Матв.6:9) Кого ж ще?Пригадаю питання. "Яка природа в Отця?"
Дякую вам за те що пигадали питання.Проте я так і не зрозумів з ваших слів-Хто такий Отець для вас??Бо одні називають його Богом,інші кажуть що то якась одна із таємничих іпостасей Бога.То кого ви маєте на увазі на Отцем.Зясуймо це щоб прояснити те що ви хочете прояснити.Наступного разу обовязково пригадайте своє запитання.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24778
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2010, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
А ви гадаете що далі християнам слід продовжувати молитись "Отче Наш"?
А у вас є щодо цього якісь сумніви.Цікаво було б.Також якось незрозумілим виглядає те ,як ви себе назвали-Нецікавий.З ваших повідомлень виглядає зовсім протилежне.Тож чому так??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24780
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2010, 09:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
sss написав:
Що саме??Я обовязково допоможу.
Люди які одні і ті-ж слова розуміють по різному, розмовляють в різних площинах. Щось на зразок цього: "джерело світла" - я можу мати на увазі електролампу, а ви сонце. Непорозуміння, які виникнуть, не сприятимуть конструктивному діалогу. Тож прошу,вас, як людину обізнану в догматах, проявити толерантність і пояснити мені-неофіту аспекти вчення "вартової башти". Друже, сподіваюсь на розуміння..
sss написав:
Нороно то я так і не зрозумів -про яку ви природу питаєте??Що то за природа??
Мій добрий друже, ви переадресовуєте питання мені, але це я його поставив.
sss написав:
А читали ці слова у інших перекладах,приміром у Хом-"Усякі роди диких звірів та птахів, гадів та морських потвор були приборкані й приборкуються людським хистом".Або скажімо в перекладі сучасною мовою-"Різноманітних звірів, птахів, плазунів, різні морські створіння людина може приборкати і приборкала"
Дякую за пораду. В мене є друковані видання біблійних книг мовою оригіналу, тому віддаю перевагу їм. Також маю програмку з підрядковим перекладом та вшитим словником. Можу поділитись. А тут подам уривок з послання апостола Якова.
Приєднання файлів:
Захоплення-2.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24781
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2010, 13:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Люди які одні і ті-ж слова розуміють по різному, розмовляють в різних площинах. Щось на зразок цього: "джерело світла" - я можу мати на увазі електролампу, а ви сонце. Непорозуміння, які виникнуть, не сприятимуть конструктивному діалогу. Тож прошу,вас, як людину обізнану в догматах, проявити толерантність і пояснити мені-неофіту аспекти вчення "вартової башти". Друже, сподіваюсь на розуміння.
Мені приємно ,що ви мене вважаєте своїм другом.Як друг дуже хочу вам допомогти.Проте щоб дійсно ми не говорили у різних площинах,тобто ви про єлєктролампу а я про сонце,слід мені вас зрозуміти-Що саме ви хочете прояснити,питаючи про природу Отця.Хто Він??Який Він?З чого скадається?Чи Він тройця?,можливо щось інше?Розумієте друже Нороно,якщо можна ,то і я вас так зватиму??Тож ніяких непорозумінь чи проявів нетолерантності,лише велике бажання вас зрозуміти та допомогти вам як неофіту зрозуміти те що ви хочете зрозуміти.
sss написав:
Нороно то я так і не зрозумів -про яку ви природу питаєте??Що то за природа??
Nurono написав:
Мій добрий друже, ви переадресовуєте питання мені, але це я його поставив
Все вірно,ви поставили запитання,яке мені видалось незрозумілим.Тому я не переадресовую вам запитання,а дружньо перепитую вас, аби зрозуміти його суть.А те що ви зараз пишете у мій адрес,мені про вас дещо говорить.Скажу відверто,мені видається що ви неналаштовані на дружню розмову.Чи могли б розвіяти мої сумніви у цьому??Тож до питання:Що ви маєте наувазі під цим цікавим та одночас таємничим виразом-ПРИРОДА??Адже це і школяреві зрозуміло що суть цього виразу може дуже різнитись.Вам так не видається???
sss написав:
А читали ці слова у інших перекладах,приміром у Хом-"Усякі роди диких звірів та птахів, гадів та морських потвор були приборкані й приборкуються людським хистом".Або скажімо в перекладі сучасною мовою-"Різноманітних звірів, птахів, плазунів, різні морські створіння людина може приборкати і приборкала"
Nurono написав:
Дякую за пораду. В мене є друковані видання біблійних книг мовою оригіналу, тому віддаю перевагу їм. Також маю програмку з підрядковим перекладом та вшитим словником. Можу поділитись. А тут подам уривок з послання апостола Якова.
Приєднання файлів:
Захоплення-2.jpg
І я вам дякую за це посилання.Повірте Нороно воно мені нічого не говорить.Бо ви використовуєте чиюсь субєктивну думку,та при цьму для досягненя якоїсь своєї цілі.Я тут на форумі вже певний час беру участь і переконався у такому явищі до якого вдаються подібні до вас "друзі".Вони теж стверджують що у них є те що у вас,проте вони приходять до різних висновків.Чому??Бо використовують оті друковані видання та програмки з підрядковим перекладом різних авторів.Подібно як ми використовуємо різні переклади Біблії,з яких теж приходимо до різних висновків.Чому??Бо різні перекладачі беруть до уваги різні аспекти.Тому й я вам у противагу навів переклад Як3:7 у Хом та СМ.А в них суть цього уривку перекладена ясно,зрозуміло та без отієї таємничої природи-людина приборкала тварин завдяки соїм здібностям.То дозвольте вам дати дуже скромну пораду-старайтесь ловити суть сказанного,тобто бачити картину,а не окремі деталі,які є таким відмінними у різних перекладах.Тож чи можете мені прояснити оте що я дружньоперепитую??Після цього обовязково пригадайте своє запитання ще раз.З повагою SSS/




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24782
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 08:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Чомусь ви вороже сприйняли моє звернення словом "друже", надали йому негативного відтінку. Що ж, пробачте.
Що відбувається? Спершу ви переадресовуєте питання, потім зміщуєте акцент на вірш з послання апостола Якова (Як.3:7). Для чого ці маніпуляції? Адже наводячи цей вірш як ілюстрацію, я мав на увазі те, що відомо всім: "Природа людини - те, що є спільного в кожного з нас з всіма людьми; те, що відрізняє нас від всіх інших видів життя". Закономірно, що природа Отця є винятковою, і відмінною від всіх інших.
Можу розраховувати на відповідь?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24783
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 09:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
sss написав:
Нецікавий написав:
А ви гадаете що далі християнам слід продовжувати молитись "Отче Наш"?
А у вас є щодо цього якісь сумніви.Цікаво було б.Також якось незрозумілим виглядає те ,як ви себе назвали-Нецікавий.З ваших повідомлень виглядає зовсім протилежне.Тож чому так??

молитва спочатку э цiлью а потiм засобом для досягнення мети.
молитва ОТЧЕ НАШ була да на для певного перiоду часу.
Царство Боже вже прийшло непримiтно чи нi?
"прости нам борги нашi, як i ми прощаэмо боржникам нашим..."--це по справедливостi чи помилостi.?
"Не введи нас в спокусу"-якщо не введе в спокусу в цей перiод благодатi,то як навчимось спiвстраждати тим хто у спокусi,як навчимось смирятись i любити без випробувань.?
багото людей автоматом моляться Отче Наш не розумiючи змiсту...




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24789
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 12:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Nurono написав:
Чомусь ви вороже сприйняли моє звернення словом "друже", надали йому негативного відтінку. Що ж, пробачте.?
Та ні,нівякому разі я його так не сприйняв.З чого ви зробили такий висновок?.Я навпаки написав вам що мені дуже приємно що ви наз мене своїм другом.Хіба ви моїх слів щодо цього непомітили??Благаю вас недумайте так про мене,я можу дуже пригнітитись.

Nurono написав:
Що відбувається? Спершу ви переадресовуєте питання, потім зміщуєте акцент на вірш з послання апостола Якова (Як.3:7). Для чого ці маніпуляції? Адже наводячи цей вірш як ілюстрацію, я мав на увазі те, що відомо всім: "Природа людини - те, що є спільного в кожного з нас з всіма людьми; те, що відрізняє нас від всіх інших видів життя". Закономірно, що природа Отця є винятковою, і відмінною від всіх інших.Можу розраховувати на відповідь?
Любий друже Нуроно,знову ж таки скажу відверто ви мене розчаровуєте.Я ж вам пояснив суть отієї начебто на ваш погляд переадресації.Хіба ви нечитали отого поясненя яке я вам писав??Щодо зміщення начебто акценту на Як 3:7,насправді то не так.Адже ваша ілюстрація так виглядає лишень у тому перекладі на який ви зіслались.А читаючи інші переклади цих слів та ілюстрація виглядає зовсім іншої,не такою як ви собі уявляєте та хоячете щоб і я так її уявляв.Навіщо так робити?.Зараз ви вже дали зрозуміти що ви маєте на увазі під висловом "природа",хоча й недокінця.Невже було важко це зробити одразу після питання??Тож ви пишете-"прирда людини це те що відрізняє нас від всіх інших видів життя".Добре.Дозвольте знову ж таки через нечітке розуміння цього визначення вас перепитати-Чим природа людини,відрізняється від природи тварини??Яка та природа у людини,а яка у тварини?.Поясніть мені це аби я зміг зорієнтуватись як відповісти вам щодо природи Отця,яка за вашими словами є винятковою.??Повторюю я вас перепитую аби чітко зрозуміти те що ви хочете почути щодо природи Отця?Також ви невідповіли -що саме ви бажаєте прояснити завдяки моїй відповіді??Кого ви маєте на увазі наз Отецем?-Бога чи якусь міфічну іпостась тройці-Бога,як про це твердять сторонники цього міфу??Я надіюсь на ваше розуміння друже Нуроно.І знову вас благатиму не думайте про якісь маніпуляції та вороже ставлення з моєї сторони.Все це заради того аби допомогти вам,на що й ви розраховуєте.З повагою SSS




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
24792
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2010, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
молитва спочатку э цiлью а потiм засобом для досягнення мети.
молитва ОТЧЕ НАШ була да на для певного перiоду часу....
До цього висновку ви приходите з допомогою Писання,чи чогось іншого??
Нецікавий написав:
Царство Боже вже прийшло непримiтно чи нi?
Щоб зясувати це,слід відповісти,а що таке царство Боже?куди воно має прийти??Для чого воно має прийти??Чи відомо вам про це??Зясуйте спочатку це а потім питайте те що ви питали вище про те царство.Тай чомусь ви пропустили оте прохання про Божу волю яка має виконуватись на землі так як на небі??Чи вона виконуєтьсґя на землі так як на небі??Ви часом незнаєте пане Нецікавий??
Нецікавий написав:
багото людей автоматом моляться Отче Наш не розумiючи змiсту...
Отут я з вами цілком погоджуюсь.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>