Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 13:50




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Кемп
1010
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2006, 15:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 травня 2007, 18:36
Написано: 38
Звідки: Rivne Ukraine-New Jersey USA
Я хотіла запитати, чи знає хто про кемп, який відбудеться в Липні на Україні? Це xристиянський кемп на десї 2000 молоді. Коли xто має яку інформацію, то будь ласка відпишіть. Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1136
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 15:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не радив би їхтати тобі на той кемп. Я там один раз був.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1142
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 16:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А кемп - це що? Розважальний християнський табір? Я теж бував на таких... більше не хочу :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1143
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 16:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну, звісно, якщо людина дуже балакуча, з непоганими організаторськими здібностями, то їй там буде веселіше, ніж іншим ;) (моя думка) Краще, мені здається, коли народу мало...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1144
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Winslet написав:
Ну, звісно, якщо людина дуже балакуча, з непоганими організаторськими здібностями, то їй там буде веселіше, ніж іншим ;) (моя думка) Краще, мені здається, коли народу мало...

Воно то так, Winslet! Але як Бог дивиться на подібні розваги взагалі?
А чи мало, чи багато народу - думаю, значення нема...

Хоча у тих кемпів є і позитивна сторона: можна поспілкуватися з християнами з різних регіонів, познайомитися... Просто, якщо вже їхати на подібні збіговиська - треба пильнувати за собою і не брати поганого прикладу з інших християн чи пасторів!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1145
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2006, 16:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Треба ще задатись питанням, чого там більше чи доброго чи поганого. Чи те збудування яке я можливо отримаю не зруйнується тут же негативними речами? Скажімо мені важко сприймати таке: на служінні говориться деколи й добре, але зразу ж після того можна бачити такі речі, що задаєшся питанням: чи ці люди взагалі віруючі? Більшість з нас говорити гарні фрази за багато років вже навчились! (з біллю це пишу)




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1395
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Тарасе, Сонячнику, а ви можете сказати, що саме ви бачите поганого у таких таборах, що саме там поганого відбувається?
Бо я ніколи не був.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1399
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 12:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я напишу свої бачення. Мені здається, що там більшість молоді приїзждає не для того, щоб мати християнське спілкування, одержати збудування, а для того, щоб позустрічатись ноччю з братами чи сестрами. Після зібрання скажемо бавляться в третього лишнього з ремнем. Той хто доганяє б’є того кого догнав ремнем.("гра що дуже личить християнам"). На даний момент молодь хоче духовних проявів, але не хоче свято жити для того, щоб вони були, тому дуже багато є лже проявів, штучної "Дії Божої". Проповідники вживають дуже багато анекдотів, що взагалі не по євангелії (вони проповідники чи клоуни або гумористи?). Під час молитов поклдають руки майже всі охочі, не розуміючи можливих наслідків від такої дії.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1421
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 13:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
lightchild написав:
Тарасе, Сонячнику, а ви можете сказати, що саме ви бачите поганого у таких таборах, що саме там поганого відбувається?
Бо я ніколи не був.

Оце все, що Тарас перелічив, та всякої іншої непристойності. Але головна небезпека в тім, що ці табори призначені для розпущення молодих християн. А молоді неутверджені християни, які побувають у таких таборах, де вперше зустрічаються із "християнською вседозволенністю", потім ідуть в світ, а іноді намагаються звести й інших.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1431
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 15:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 травня 2007, 18:36
Написано: 38
Звідки: Rivne Ukraine-New Jersey USA
Моя думка що навіт коли ти в церкви ідеш то не всі ідут щоб послухаті слово Боже, деяка молод іде щоб з друзями зустрітіся а деяка щоб по общатися таксамо на кемп це все залежит від твого духовного стану. Коли ти з Богом в тісному звязку ті на кемпі не будеш по ночам ходити або іграті не христианскі ігрі...це моя димка можливо я не права?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1432
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 16:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
JesusFreak написав:
Коли ти з Богом в тісному звязку ти на кемпі не будеш по ночам ходити або грати не християнські ігри...це моя думка можливо я не права?

Можливо, права. Я сам був не раз на таких кемпах. Але коли ти з Богом у тісному зв'язку, то тобі буде там важко дивитися на те безчестя, яке як правило буває там. Поїхати звичайно можна, але просто треба розуміти, що там мало християн, які знають Бога. В тому числі часто самі організатори та проповідники показують далеко не християнський приклад. Тому якщо ти знаєш Писання і утверджена в Христі, то тобі шкоди воно не принесе. Хочеш - їдь!
Я теж колись дуже хотів побувати на такому християнському відпочинку - мої батьки не радили, але мама сказала так: якщо хочеш, поїдь подивися, щоб сам переконався, що воно таке. Я там побував, побачив все це, більше не хочу.
Хотя мені здається, що сама мета тих кемпів - розбещити неутверджену молодь!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1436
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 17:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 травня 2007, 18:36
Написано: 38
Звідки: Rivne Ukraine-New Jersey USA
Я відлітаю до Украіні В червні з товаришами та мені порадили провести час деякій на кемпі, так я рішіла запитаті в кого які враженя....дуже дякую за пораді. . . колі вернуся обовязково повідомлю як пройшло.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1444
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 18:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До Джізес Фрік:
Чи буваєш ти на християнських кемпах що проводяться щоліта та щозими в Пенсилванії?
По доброму тобі заздрю, що ти їдеш на Україну. Май там гарний час! :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1448
UNREAD_POSTДодано: 25 травня 2006, 20:56 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 травня 2007, 18:36
Написано: 38
Звідки: Rivne Ukraine-New Jersey USA
Наша молод там буває але я ще можливості немала, але надіюс буду мати. А ти з якої церкви в МА?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1469
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 17:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тарас, та й інші дуже точно описали те, що відбувається у цих християнських таборах, які проходять під егідою Паночка, бо я не раз бував на них, все сподівався, що може таки цього разу буде краще. :? Ну, я не хочу сказати, що хтось спеціально це організовує, що молодь ввести у якусь лженауку, єресь (а може і спеціально, хто ж його зна), але на цих, так званих, всеукраїнських зїздах молоді постійно і наполегливо розповсюджують чуже, західне вчення :twisted: .
Були й хороші проповіді, наприклад, Олександра Шевченка, але як виняток. Думаю, що краще його проповіді слухати по касеті, аніж їхати заради цього на той кемп.
Але все це стосується саме всеукраїнських зїздів молоді під егідою Паночка!!!
А на обласному рівні такі табори все ж досить не погано проходять. Наприклад, я чув хороші відгуки про щорічний табір в Карпатах, який організовують баптисти (на рівні Львівської обл), непогані табори теж у Карпатах організовував у Львівській обл. Руслан Максимів. То я думаю, що дуже узагальнювати не варто.

Але ж JesusFreak питалася, де той табір має бути, а ніхто так і не відповів. Може вона і знає, але цього разу всеукраїнський зїзд буде у Житомирській обл, с. Малин з 2 по 10 липня.
Якщо всі пишуть, що вже були і більше не хочуть, то хай таки поїде людина, подивиться. І хай Господь тебе береже!!!
:wink:




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>