Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 21:52




Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Паси вівці Мої!" (Івана 21:16)
22887
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Про яку єресь говорите? Чи можете навести бодай одну мою фразу у якій є невідповідність до Святого Письма?

Для чого прикидатися. А то виходить ви загіптизовані.

Вихить те що і є. Жодній фразі викладеній тут мною, заперечити не встані. Факт.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Яким чином це може заперечувти, що Христос поставив саме Петра бути Його пастирем? Матвія 16:17-19

Бо сам Петро говорить хто є Пастир.
1Петр.2:25 Ви бо були як ті вівці заблукані, та ви повернулись до Пастиря й Опікуна ваших душ.

Не обманюйте, й не варто опускатися до гидких єресей. Аж ніяк ці Петрові слова не перечать (Матвія 16:17-19).

Sh_21 написав:
Yur написав:
Апостольське приємство у пап й в усіх рукоположених служителів Церкви.

Та ви що, де таке начиталися. Послухайте, як апостола вибирали. То який із ваших пап підпадає цим критеріям, ніякий.

Апостолів Собі вибирав Христос.

Sh_21 написав:
Та я взагалі не потерпаю, то ви. Для чого свою єрись тут писати, тут зібралися для яких авторитет є Слово Боже, ну можливо і не для всіх.

Вказати на бодай одну невідповідність мною написаного до Біблії вам так і НІ РАЗУ не вдалось, говорити по-суті боїтесь, Біблії відверто перечите (Івана 21:25) -- ФАКТ. Від чого очевидно й потерпаєте :(

Sh_21 написав:
Та ви що, не маєте зараз такої влади, бо забрали, а ви світом керували, царями керували, навіть було що без папи царів не можна було ставити.

Ні в кого я нічого не забирав і ніким не керувавав, вам ж краще прийняти Слово Боже й облишти просторікувати на такі теми.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Безбожники ті, що не бажають прийняти Боже Слово.

Абсолютно згідний з вами і також ті хто Його перекручуть.

А якщо згідні, то й перстаньте крутити, вигадувати, фантазувати й усе внормується :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22889
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Те саме що за чистилище, усе спростовано, а ви дальше вибачте за слово дурачком прикидаєтеся.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Паси вівці Мої!" (Івана 21:16)
22892
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 21:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Яким чином це може заперечувти, що Христос поставив саме Петра бути Його пастирем? Матвія 16:17-19

Бо сам Петро говорить хто є Пастир.
1Петр.2:25 Ви бо були як ті вівці заблукані, та ви повернулись до Пастиря й Опікуна ваших душ.

Не обманюйте, й не варто опускатися до гидких єресей. Аж ніяк ці Петрові слова не перечать (Матвія 16:17-19).

Ще одне місце говорить що Петро не був єпископом.
1-е Петра 5 1 Тож благаю між вами пресвітерів, співпресвітер ...... Петро як бачите в стороні, говорить "між вами", а "не між нами", різницю відчуваєте що Петро говорить що він не єпископ, а апостол 1-е Петра 1 1 Петро, апостол Ісуса Христа..... Апостол, а не єпископ говорить він сам за себе.

Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Апостольське приємство у пап й в усіх рукоположених служителів Церкви.

Та ви що, де таке начиталися. Послухайте, як апостола вибирали. То який із ваших пап підпадає цим критеріям, ніякий.

Апостолів Собі вибирав Христос.

То ви не відповіли яким критеріям підпадає папа щоб бути апостолом, правда ніяким?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Паси вівці Мої!" (Івана 21:16)
22905
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 22:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ще одне місце говорить що Петро не був єпископом.
1-е Петра 5 1 Тож благаю між вами пресвітерів, співпресвітер ...... Петро як бачите в стороні, говорить "між вами", а "не між нами", різницю відчуваєте що Петро говорить що він не єпископ, а апостол 1-е Петра 1 1 Петро, апостол Ісуса Христа..... Апостол, а не єпископ говорить він сам за себе.

Хіба тут хтось заперчував, про апостольство Петра.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Апостолів Собі вибирав Христос.

То ви не відповіли яким критеріям підпадає папа щоб бути апостолом, правда ніяким?

Папи Апостолами не є, вони правонаступники Петрові. Кого
Господь поставив бути намісником Церкви Своєї на землі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Паси вівці Мої!" (Івана 21:16)
22907
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 22:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ще одне місце говорить що Петро не був єпископом.
1-е Петра 5 1 Тож благаю між вами пресвітерів, співпресвітер ...... Петро як бачите в стороні, говорить "між вами", а "не між нами", різницю відчуваєте що Петро говорить що він не єпископ, а апостол 1-е Петра 1 1 Петро, апостол Ісуса Христа..... Апостол, а не єпископ говорить він сам за себе.

Хіба тут хтось заперчував, про апостольство Петра.


Ні я заперечує папство. Бо папство пішло не від апостольства, а від єпископства, спочатку називали всіх єпископів " батько", а потім це собі при своїм римський єпископ Григорій 1 (590-604) і від тоді почали називатися всі римські єпископа "папою". Ви читали історію про таке?

Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Апостолів Собі вибирав Христос.

То ви не відповіли яким критеріям підпадає папа щоб бути апостолом, правда ніяким?

Папи Апостолами не є, вони правонаступники Петрові. Кого
Господь поставив бути намісником Церкви Своєї на землі.


Правонаступники чого, де?
Де ви прочитали що Господь поставив Петра бути намісником Церкви Своєї на землі. Якщо папи пішли від єпископів, а ви самі говорите що папа це не апостол. А Петро є апостол, а не єпископ. Умієте подумати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Паси вівці Мої!" (Івана 21:16)
22911
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Хіба тут хтось заперчував, про апостольство Петра.

Ні я заперечує папство. Бо папство пішло не від апостольства, а від єпископства

Так Апостоли й не могли розмножитися, їх дванадцять. Пап значно більше, це ж зрозміло.

Sh_21 написав:
спочатку називали всіх єпископів " батько", а потім це собі при своїм римський єпископ Григорій 1 (590-604) і від тоді почали називатися всі римські єпископа "папою". Ви читали історію про таке?

Та ж не тільки папи себе так називають. До речі етимологія слова "піп" та сама.

Sh_21 написав:
Де ви прочитали що Господь поставив Петра бути намісником Церкви Своєї на землі.

У Матвія 16:17-19.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Паси вівці Мої!" (Івана 21:16)
22916
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну ви даєте, то як Матвія 16:17-19. стосується Петра і його папства, та ви уже самі собі суперечити, ви уже замітили. Ще раз повторяю . Папство пішло від єпископства, а Петро не був єпископом, про все це історія свідчить. Ще раз повторяю запитання :Як Петро міг бути папою, якщо він не був єпископом, бо папство пішло від єпископства?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: "Паси вівці Мої!" (Івана 21:16)
22923
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ну ви даєте, то як Матвія 16:17-19. стосується Петра і його папства, та ви уже самі собі суперечити, ви уже замітили.

Цитата Матвія 16:17-19 дає відповідь нна вище поставлене вами ж запитання
[code]Де ви прочитали що Господь поставив Петра бути намісником Церкви Своєї на землі.[/quote]

Sh_21 написав:
Ще раз повторяю. Папство пішло від єпископства, а Петро не був єпископом, про все це історія свідчить. Ще раз повторяю запитання :Як Петро міг бути папою, якщо він не був єпископом, бо папство пішло від єпископства?

Це не може бути аргументом. Петро був Апостолом Христовим. У цьому більше ніж єпископство, котре бере свій початок від Апостолів.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22927
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ну ви даєте, то як Матвія 16:17-19. стосується Петра і його папства, та ви уже самі собі суперечити, ви уже замітили.

Цитата Матвія 16:17-19 дає відповідь нна вище поставлене вами ж запитання
Де ви прочитали що Господь поставив Петра бути намісником Церкви Своєї на землі.


Звісно, що не дає, бо там про віру говориться і про визнання Петром Христа за Бога. ще раз питаюся. Як папство і Петро пов’язаний,якщо папство пішло від єпископства. А Петро не був єпископом?

Yur написав:
Sh_21 написав:
Ще раз повторяю. Папство пішло від єпископства, а Петро не був єпископом, про все це історія свідчить. Ще раз повторяю запитання :Як Петро міг бути папою, якщо він не був єпископом, бо папство пішло від єпископства?

Це не може бути аргументом. Петро був Апостолом Христовим. У цьому більше ніж єпископство, котре бере свій початок від Апостолів.

Може буде аргументом ще яким, служіння апостола і служіння єпископства це різні речі.
1-е до коринтян 12 28 А інших поставив Бог у Церкві по-перше апостолами, по-друге пророками, по-третє учителями...
Як бачити Бог ставить у Церкві різних людей, для різних служінь.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22931
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
ще раз питаюся. Як папство і Петро пов’язаний,якщо папство пішло від єпископства. А Петро не був єпископом?

Уже говорив, бо й єпископство пішло від Апостолів.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Це не може бути аргументом. Петро був Апостолом Христовим. У цьому більше ніж єпископство, котре бере свій початок від Апостолів.

Може буде аргументом ще яким, служіння апостола і служіння єпископства це різні речі.

Ніхто ж не називає па Апостолами, лиш правонаступниками Петровими.
Людина Петро помер, а Церква Христова живе, тримаючись на його правонаступниках. Згідно Слова Божого, від котрого й сатаніють сектанти-віровідступники усіх мастей.
А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!
(Матвія 16:17-19)


Цитата:
1-е до коринтян 12 28 А інших поставив Бог у Церкві по-перше апостолами, по-друге пророками, по-третє учителями...
Як бачити Бог ставить у Церкві різних людей, для різних служінь.

Яким чином це може суперчити Матвія 16:17-19.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22932
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Почитав я вашу суперечку з Yur - мені сумно... Sh_21, хіба твої докори - це світло?
Людині можна пояснити, якщо її цікавить правда. Але якщо католик чи свідок не готовий сприйняти правду, то її нав'язування до доброго ніколи не приведе. Істину не потрібно захищати, але потрібно пробувати у ній самому.


Ну все Yur зав’язую я с тобою, бачиш брат із сторони краще бачить. Вибачай, якщо обідив. Справді, ти правди не шукаєш, ще й я біля тебе на грішу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22937
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Людина Петро помер, а Церква Христова живе, тримаючись на його правонаступниках. Згідно Слова Божого, від котрого й сатаніють сектанти-віровідступники усіх мастей.
А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі! (Матвія 16:17-19)
Церква Христова тримається на основі свідчення Петра про Христа. Католицька ж церква побудована не стільки на вченні Петра, як на могилі апостола Петра - а це престол Католицької церкви. Yur, Ви з цим згодні? Ви були у Ватикані? Я був, і бачив цю камяну могилу посеред Базиліки святого Петра.

Але ж справжня Церква Христова будується не на могилі, а на житті апостола Петра.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22939
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ну все Yur зав’язую я с тобою, бачиш брат із сторони краще бачить. Вибачай, якщо обідив. Справді, ти правди не шукаєш, ще й я біля тебе на грішу.

Думаю, хоч зараз дотримаєте власного слова.

Мені ж в опінію людську не розходиться. Уповаю на Слово.

Бо тепер чи я в людей шукаю признання чи в Бога? Чи людям дбаю я догоджати? Бо коли б догоджав я ще людям, я не був би рабом Христовим.(Галатів 1:10)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22960
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 17:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Існують джерела, які дослідили, що за часи привління пап було вбито і закатовано більше людей ніж у всіх війнах які існували на планеті Земля. Хто є "богом" у такій "церкві". Так звані "Христові походи"- це що Христос був їхнім провідником? Ні Антихрист. Інквізиція - це що Христос? Диявольське вчення про чистилище, і тому подібне. Читайте історію католицької "церкви".
Де Ап. Петро а де папа, ви кого порівнюєте? Майте совість.
Волосся дибом стає, коли дізнаєшся, як ваші "непомильні" папи царювали, які "чуда" і звірства коїли.
Це правда, що папа є намісником "бога" на землі, але якого? Думаю, що скоро виявиться.

YUR: Будь щирим з Богом і він тобі відкриється. Хай Боже благословіння буде з тобою!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
22961
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 18:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
РоманІ написав:
Існують джерела, які дослідили, що за часи привління пап було вбито і закатовано більше людей ніж у всіх війнах які існували на планеті Земля. Хто є "богом" у такій "церкві". Так звані "Христові походи"- це що Христос був їхнім провідником? Ні Антихрист. Інквізиція - це що Христос?

Існують різні "джерела", у тому числі й іздатєльства історіі капэсэс. Негативні моменти в історії Церкви нажаль були, й Церква знаходить у собі сили вбачитися за це. Устами папи, доречі.
Окрім того маємо розуміти, що Церква, що є Боже Тіло (есхатологічний вимір), тут на землі є також спільнотою грішних людей.
бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави (Рим.3:23)
Й позбутися отого людського фактору, тут на землі ніколи не зможе. Сама ж Церква й каже про це:

671 Присутнє вже у Його Церкві, Царство Христа ще, однак, не завершилося «з силою і славою великою» (Лк. 21,27; Пор. Мт. 25,31.) приходом Царя на землю. Царство це зазнає ще нападів злих сил (Пор. 2 Сол. 2, 7.), навіть якщо вони були вже в основі переможені Пасхою Христа.

675 Перед приходом Христа Церква має пройти через останнє випробування, яке захитає віру багатьох віруючих (Пор, Лк. 18, 8; Мт. 24, 12.). Переслідування, яке супроводжує її земну мандрівку (Пор, Лк. 21, 12; Iв. 15, 19-20.) ,..
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


РоманІ написав:
Диявольське вчення про чистилище, і тому подібне.

Чи може тут хтось бодай щось протиставити цьому догмтові!!?
Адже два три запитання-відповіді по-суті й опираючись на Святе Письмо, -- й такому мат. Тому й доводиться супротивникам Христової віри виплескувати нездорові емоції й лити мутну водицю. Відвертої ж розмови бояться й уникають.

РоманІ написав:
Читайте історію католицької "церкви".
Волосся дибом стає,як дізнаєшся, як ваші "непомильні" папи царювали.

Про підручники видавництва кпсс я уже говорив. Тепер аби волосся переставало ставати дибки, відкрийти Євангелію, це допомагає.

РоманІ написав:
Це правда, що папа є намісником "бога" на землі, але якого? Думаю, що скоро виявиться.

Уже виявляється крутійство й маніпуляція словами. Папа намісник Церкви Христової на землі.

РоманІ написав:
YUR: Будь щирим з Богом і він тобі відкриється. Хай Боже благословіння буде з тобою!

Взаємно, пане Романе.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>