Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:13




Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23521
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2010, 22:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
В 1567 г. папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций, включающее какие-либо денежные расчеты..

Yur написав:
Уже наводив, самі індульгенцій ніхто не скасовував. (див. вище)].
Подивіться уважно що ви процитували з ВІКІ "папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций".Запретіл -заборонив.Як можна ще зрозуміти ці слова.Пане не йдіть супроти своїх слів.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23522
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
А при чому тут рахунок? Я його не рахував. Церква відносить Павла до первоверховних апостолів. Якщо ж ви маєте на уазі тих 70 (72) котрих теж прийнято називати апостолами, справді про таке сказано в Євангелії. Після того призначив Господь і інших Сімдесят, і послав їх по двох перед Себе до кожного міста та місця, куди Сам мав іти. (Луки 10:1)D
Рахунок при тому бо ви написали що апостолів було 12,а зараз визнали що ви помилялись.Дякую


Yur написав:
Кількість букв написаних опонентом, говорить сама за себе, хто тут болтун :D
Цією кількістю букв я намагаюсь висвітлити вашу помильність.Всього навсьго.На щось більше з вами розраховувати не приходиться.Щось про пап які забороняли поклонніння образам ви ніц не написали.Чому??Вам нічого написати.Бо розумієте свою неправоту.А також скажіть в чому справа що ви тримаєтесь цих двох тем.я у інших вам поставив цікаві запитання.Щось і там спробуйте написати.Мені цікаво.Дякую.Тож незгадуйте більше про лукавців і т.ін.А спробуйте бути конструктивним.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23524
UNREAD_POSTДодано: 01 червня 2010, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
В 1567 г. папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций, включающее какие-либо денежные расчеты..

Yur написав:
Уже наводив, самі індульгенцій ніхто не скасовував. (див. вище)].
Подивіться уважно що ви процитували з ВІКІ "папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций".Запретіл -заборонив.Як можна ще зрозуміти ці слова.Пане не йдіть супроти своїх слів.

Й знову не хочете помічати підкреслених слів. Котрі й вказують, що саме про індульгенції, включающее какие-либо денежные расчеты йдеться.
Індульгенції ж залишаються і тепер, про що також недвозначно сказано
Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г..

sss написав:
Yur написав:
А при чому тут рахунок? Я його не рахував. Церква відносить Павла до первоверховних апостолів. Якщо ж ви маєте на уазі тих 70 (72) котрих теж прийнято називати апостолами, справді про таке сказано в Євангелії. Після того призначив Господь і інших Сімдесят, і послав їх по двох перед Себе до кожного міста та місця, куди Сам мав іти. (Луки 10:1)D
Рахунок при тому бо ви написали що апостолів було 12,а зараз визнали що ви помилялись.Дякую

Ні, пане, помиляєтесь ви, якщо не більше. Я не сказав що апостолів було сімдесят.
Апостолів 12. Я це й далі стверджую. Їх не убуло й не розмножилось. Цього просто не могло статись згідно ж вами поданого посилання Дії 1:21-26.
Якщо вважаєте, що я помиляюсь, назовіть справжню кількість апостолів.

sss написав:
Yur написав:
Кількість букв написаних опонентом, говорить сама за себе, хто тут болтун :D
Цією кількістю букв я намагаюсь висвітлити вашу помильність.Всього навсьго.На щось більше з вами розраховувати не приходиться.Щось про пап які забороняли поклонніння образам ви ніц не написали.Чому??Вам нічого написати.Бо розумієте свою неправоту.А також скажіть в чому справа що ви тримаєтесь цих двох тем.я у інших вам поставив цікаві запитання.Щось і там спробуйте написати.Мені цікаво.Дякую.Тож незгадуйте більше про лукавців і т.ін.А спробуйте бути конструктивним.

Розумію, що хочеться зберегти лице .. Давайте тоді зробимо одне одному крок на зустріч.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23543
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2010, 16:29 
Грамотно все написано, але попрошу не ставте в один ряд Господа нашого і священнослужителів, Бог скрізь і довкола нас, а священнослужителі часто-густо просто не мають жодного морального права представляти Господа...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23555
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 13:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Й знову не хочете помічати підкреслених слів. Котрі й вказують, що саме про індульгенції, включающее какие-либо денежные расчеты йдеться..
Ага то ви хочете погратись.Цитую ще раз.Подивіться уважно що ви процитували з ВІКІ "папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций,включающее какие-либо денежные расчеты ".Запретіл -заборонив-Що??-какие-либо денежные расчеты??Та ні.ЗАБОРОНИВ найперш "любое предоставление индульгенций".Що це таке??-"любое предоставление индульгенций"??. "какие-либо денежные расчеты"-ето то що включаєтся в том числе к любому предоставление индульгенций.Не хитруйте пане.Заборонив любі представлення індулігенцій,та в тому числі грошові розрахунки.Слова -"В тому числі" вказують що нетіки грошові розрахунки ,а й самі індулігенції у любих представленнях
Yur написав:
Ні, пане, помиляєтесь ви, якщо не більше. Я не сказав що апостолів було сімдесят.Апостолів 12. Я це й далі стверджую. Їх не убуло й не розмножилось. Цього просто не могло статись згідно ж вами поданого посилання Дії 1:21-26.Якщо вважаєте, що я помиляюсь, назовіть справжню кількість апостолів..
Та я ніби теж не писав що їх було 70.Чому ви на мене зводите наклеп.Я лише запитав,якщо апостолів 12,то яким по рахунку апостолом є Павло??Та й взагалі чи вважаєте ви його апостолом?якщо ви і далі стверджуєте що їх 12??.Адже він не входить у це число 12.не крутіть як циган,дайте пряму відповідь.


Yur написав:
Розумію, що хочеться зберегти лице .. Давайте тоді зробимо одне одному крок на зустріч.
Давайте.Чекаю відповідей,не лише на удобні запитання,а на поставленні




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23580
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2010, 02:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Й знову не хочете помічати підкреслених слів. Котрі й вказують, що саме про індульгенції, включающее какие-либо денежные расчеты йдеться..
Ага то ви хочете погратись.Цитую ще раз.Подивіться уважно що ви процитували з ВІКІ "папа Пий V запретил любое предоставление индульгенций,включающее какие-либо денежные расчеты ".Запретіл -заборонив-Що??-какие-либо денежные расчеты??Та ні.ЗАБОРОНИВ найперш "любое предоставление индульгенций".Що це таке??-"любое предоставление индульгенций"??. "какие-либо денежные расчеты"-ето то що включаєтся в том числе к любому предоставление индульгенций.Не хитруйте пане.Заборонив любі представлення індулігенцій,та в тому числі грошові розрахунки.Слова -"В тому числі" вказують що нетіки грошові розрахунки ,а й самі індулігенції у любих представленнях

А навіщо тоді писати включающее какие-либо денежные расчеты, якщо по-вашому слово любое означає, в стосунку до усіх індульгенцій. :)
І як тоді бути з фразою: "Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г."
Отже, як мінімум до 1999 року індульгенції таки мали місце.

sss написав:
Yur написав:
Апостолів 12. Я це й далі стверджую. Їх не убуло й не розмножилось. Цього просто не могло статись згідно ж вами поданого посилання Дії 1:21-26.Якщо вважаєте, що я помиляюсь, назовіть справжню кількість апостолів..
Та я ніби теж не писав що їх було 70.

Після того призначив Господь і інших Сімдесят (Луки 10:1)
Слова після того й інших, вказує окрім тих, що уже були призначені.
Себто, якщо слідувати такій логіці, апостолів уже мало б бути 82.
Утім, не лише Апостольство є визначальним у Слові, а й саме Дванадцять й Сімдесять.

sss написав:
Я лише запитав,якщо апостолів 12,то яким по рахунку апостолом є Павло??Та й взагалі чи вважаєте ви його апостолом?якщо ви і далі стверджуєте що їх 12??.Адже він не входить у це число 12.не крутіть як циган,дайте пряму відповідь.

Про Павла я уже казав, Церква відносить його до первоверховних апостолів.
Який він по рахунку, для мене значення не має. Вважаю його Христовим Апостолом, як і те, що 12 Христових Апостолів не убуло й не розмножилось. А те що якісь логічні невідповідності можуть виникати, мене менше всього турбує. Постановив для себе вірити СЛОВУ сліпо й безапеляційно.Така моя позиція.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23604
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2010, 00:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
А навіщо тоді писати включающее какие-либо денежные расчеты, якщо по-вашому слово любое означає, в стосунку до усіх індульгенцій
Юрію ви мабуть неуважно читаєте те що я пишу.
sss написав:
.Заборонив любі представлення індулігенцій,та в тому числі будь-які грошові розрахунки.Слова -"В тому числі" вказують що нетіки грошові розрахунки ,а й самі індулігенції у любих представленнях
Невже ви незрозуміли,що будь які грошові розрахунки,стосувались нетіки індулігенцій.Тому заборонив,індулігенції та в тому числі будь які грошові розрахунки,які стосувались нетіки індул.Що не зрозуміло Юрію??
Цитата:
І як тоді бути з фразою: "Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г."Отже, як мінімум до 1999 року індульгенції таки мали місце.
Так мали.І це тому що подібно як з образами,один папа забороняв інший впроваджував,так і з індул.після того як Пій заборонив,інш через деякий час дозволив.От і все,тому сьогодні мають місце,проте це вже зовсім інші індул.От цікаво,а ви володієте цим документом??Ну і в підсумок цього- це все свідчить що ви написавши що папа у питанні віровчення є непомильний,явно злукавили,або ж сліпо і в це вірите.Можу вам це підтвердити,історією яка сталася з Галілео Галілеєм,та його інцидентом з церквою.Адже він пішов проти віровчення папи,якраз проти того віровчення,яке ви сьогодні самі ж визнаєте правдою.А це озн що папа всеж помиляється,чи нетак.Відкрийте очі або ж не лукавте.


Yur написав:
Після того призначив Господь і інших Сімдесят (Луки 10:1)Слова після того й інших, вказує окрім тих, що уже були призначені.Себто, якщо слідувати такій логіці, апостолів уже мало б бути 82.Утім, не лише Апостольство є визначальним у Слові, а й саме Дванадцять й Сімдесять..
Отож ви визнаєте що всеж апостолів не було лише дванадцять.Дванадцять це лише тих які ходили усюди з ним.Тож непомиляйтесь так.


sss написав:
Я лише запитав,якщо апостолів 12,то яким по рахунку апостолом є Павло??Та й взагалі чи вважаєте ви його апостолом?якщо ви і далі стверджуєте що їх 12??.Адже він не входить у це число 12.не крутіть як циган,дайте пряму відповідь.
Про Павла я уже казав, Церква відносить його до первоверховних апостолів.Який він по рахунку, для мене значення не має. Вважаю його Христовим Апостолом, як і те, що 12 Христових Апостолів не убуло й не розмножилось. А те що якісь логічні невідповідності можуть виникати, мене менше всього турбує. Постановив для себе вірити СЛОВУ сліпо й безапеляційно.Така моя позиція.[/quote]Ну якщо ви добре себе так почуваєте,то наздоровя.Проте у Слові є пересторога для мене,не знаю як для вас:-"це сліпі поводатарі для сліпих. А коли сліпий водить сліпого, обоє до ями впадуть..".Не боітеся бути сліпим та слухатись сліпих.Це обовязково доведе до біди каже ІСУС.Тож не я ,а Слово вас перестерігає.Послухайтесь його




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23630
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 01:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Що не зрозуміло Юрію??

Та зрозуміло, пане "sss", усе зрозуміло. Що соромно, що із середини таліпає, а визнати помилки й перестати доказувати грушки на вербі духу не наберетесь :(




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
23645
UNREAD_POSTДодано: 09 червня 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Та зрозуміло, пане "sss", усе зрозуміло. Що соромно, що із середини таліпає, а визнати помилки й перестати доказувати грушки на вербі духу не наберетесь :(
Це ви про себе так пишете??Думаю це можна знову розцінювати як факт вашої запинки на своєму слові та соромязливість за незнаня своєї історії.Ну щож ви себе і тут видали.Продовжим?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
24964
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2010, 04:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Думаю це можна знову розцінювати як факт вашої запинки на своєму слові та соромязливість за незнаня своєї історії.Ну щож ви себе і тут видали.Продовжим?

Про що хочете продовжити, пане sss, про те що написане чорним по-білому: Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г..
Означає, що індульгенції були заборонені в 1567 році :D
Невже свідки за зворотнім календарем живуть? Не знав. І який же у вас зараз рік. Розкажіть.
А чи може нарешті спроможетесь назвати скільки було Христових Апостолів. То скільки ж, вкажіть цифру.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
25072
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2010, 17:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Думаю це можна знову розцінювати як факт вашої запинки на своєму слові та соромязливість за незнаня своєї історії.Ну щож ви себе і тут видали.Продовжим?

Про що хочете продовжити, пане sss, про те що написане чорним по-білому: Современный порядок предоставления индульгенций регламентируется документом «Руководство по индульгенциям», выпущенном в 1968 г. и дополненном в 1999 г..
Означає, що індульгенції були заборонені в 1567 році :D
Невже свідки за зворотнім календарем живуть? Не знав. І який же у вас зараз рік. Розкажіть.
А чи може нарешті спроможетесь назвати скільки було Христових Апостолів. То скільки ж, вкажіть цифру.
Про індулігенції вже стільки написанно,що щось коментувати немає змісту.а якщо у вас з якихось причин є внутрішня потреба посміятись отут,то наздоровя.Щодо цифри апостолів,то явно що не 12,як ви про це стверджували.А після зауваження,взагалі напутали все і зі всім.Вибачте ,але не буду про це згадувати.Нехай це буде для вас уроком.Не будьте самовпевненими Юрію




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
25153
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 08:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Симон-слухання з івриту. Симеон -також слухання (спільний корінь) Симеон-старозавітне слухання побачивши Ісуса (немовля) вмирае, тоді прийде Симон(Петро) новозавітнє слухання на якому буде збудована церква Божа, а церква Божа це ті які співроспялись Христу.Отож камінь -це слухання, а Слово Боже це покладина на якій стоїть цей камінь, на якому стоїть церква- і це не певна конфесія а співроспяті і вірні , вони у всіх християнських конфесіях є, крім свідків,( бо немаш Духу) .




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
25158
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Нецікавий написав:
.Отож камінь -це слухання, а Слово Боже це покладина на якій стоїть цей камінь, на якому стоїть церква- і це не певна конфесія а співроспяті і вірні , вони у всіх християнських конфесіях є, крім свідків,( бо немаш Духу) .
Но,но Нецікавий.Непоспішайте з таким висовком.Приїдете в гості на хутір з халупами,то розберемся де є ,а де нема. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
25159
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Но,но Нецікавий.Непоспішайте з таким висовком.Приїдете в гості на хутір з халупами,то розберемся де є ,а де нема. :)

Добре, не спекулюйте тим, ви кажете маєте там родичів, а вам постійно пропонують зустрітися у живу, отож, скажіть коли ви там будете, а я Нецікавого і Nurono туда привезу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Церква Христова, віруючі, церковники
25161
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2010, 09:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Но,но Нецікавий.Непоспішайте з таким висовком.Приїдете в гості на хутір з халупами,то розберемся де є ,а де нема. :)

Добре, не спекулюйте тим, ви кажете маєте там родичів, а вам постійно пропонують зустрітися у живу, отож, скажіть коли ви там будете, а я Нецікавого і Nurono туда привезу.
Я туди приїжджаю поночам в пятницю 13.Зможу вас прийняти опівночі.Ласкаво прошу.Прихопіть їз собою чесники та якісь деревяні палки.Особливо це стосується Пана з чудовим коптським імям Нуроно.Бо він гадає що сЄ це слуги Сатани.От і буде можливість у цьому переконатись. :lol: :lol: :lol: :lol:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 82 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>