Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:28




Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Християнин і політика
22319
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2010, 10:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Хто які має думки, чи варто йди християнину у політику? Чому питаюся? бо придложили десь на днях. Має бути зїзд партії, але один хороший тут нюанс що в цій партії приорітет християнські ціності, в партії не дивляться на назву конфесії.
Можливо вже тоді щось зміниться у нашій державі на краще. І взагалі чи зможемо щось змінити у нашій державі на краще, як ви думаєте дадуть.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22321
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2010, 11:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Хто які має думки, чи варто йти християнину у політику?

Чи йти в політику: думаю, що не варто. Я б, наприклад, не пішов, бо моя совість не дозволяє цього.
Взагалі, політика - це боротьба за владу, а в нас вона ще й не чесна.
Крім того, подумай добре, чи не відпадеш ти від благодаті, якщо захопишся політикою?
Ми повинні перебувати у Христі і творити Його волю, а не волю іншого пана, навіть якщо нам будуть обіцяти золоті гори. До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? (2Кор.6:14)
Sh_21 написав:
І взагалі чи зможемо щось змінити у нашій державі на краще

Я знаю, що вже краще не буде, а змінити ми нічого не зможемо, навіть наші молитви не допоможуть. Влада належатиме антихристу. А те що зараз збирають християн до партії - свідчить про те, що антихрист буде їх використовувати, щоб мати вплив на церкву.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22323
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2010, 16:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Крім того, подумай добре, чи не відпадеш ти від благодаті, якщо захопишся політикою?

А чому ти так думаєш що відпадаю від благодаті ті що займаються політикою? Коли у Києві був з’їзд християн-підприємців виступав один держслужбовець найвищих посад ( не хочу називати прізвища) я б не сказав що він відпав, просто його звільняли з найвищих посад бо не відпрацьовував систему відкату грошей.

Сонячник написав:
Я знаю, що вже краще не буде, а змінити ми нічого не зможемо, навіть наші молитви не допоможуть. Влада належатиме антихристу. А те що зараз збирають християн до партії - свідчить про те, що антихрист буде їх використовувати, щоб мати вплив на церкву.

Огооооо, грізна заява. За днів апостолів теж влада була не краща влада.
Мені теж важко зрозуміти це місце. Як може бути всяка влада від Бога, а тут ще ти говориш що належить антихристу, але ще не настав час антихриста.
До римлян 13:1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22332
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 10:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
А чому ти так думаєш що відпадаю від благодаті ті що займаються політикою?

Бо не можете Богові служити й мамоні. (Матв.6:24)
Бути християнином і виконувати партійні зобов'язання - це намагання служити двом панам. Якщо будеш віддавати своє серце чомусь іншому, то ти не зможеш перебувати у Христі і постійно сповнятися Духом.
Так, звісно, ти можеш займатися політикою, і при цьому вважати себе християнином, брати участь у церковних справах та поступати морально, але водночас перебувати у спільності з Богом, я думаю, що не зможеш (я вже переконався на собі).
Sh_21 написав:
Мені теж важко зрозуміти це місце. Як може бути всяка влада від Бога, а тут ще ти говориш що належить антихристу, але ще не настав час антихриста.
Є тут тема така: "Немає влади, як не від Бога"
Якщо коротко: Бог допускає таку владу, щоб люди не думали про щастя на землі! :yes:
Молитися за владу потрібно, але самому захоплювати владу нам ніхто не велів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22338
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 11:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
А чому ти так думаєш що відпадаю від благодаті ті що займаються політикою?

Бо не можете Богові служити й мамоні. (Матв.6:24)
Бути християнином і виконувати партійні зобов'язання - це намагання служити двом панам. Якщо будеш віддавати своє серце чомусь іншому, то ти не зможеш перебувати у Христі і постійно сповнятися Духом.
Так, звісно, ти можеш займатися політикою, і при цьому вважати себе християнином, брати участь у церковних справах та поступати морально, але водночас перебувати у спільності з Богом, я думаю, що не зможеш (я вже переконався на собі).

А чим відрізняється звичайна робота від політики, там і там по твоїх словах служать мамоні, а звичайні (працівники) то це як раби від години до години цій мамоні служать.
Перефразую твої слова : "Так, звісно, ти можеш працювати на роботі, прийти до церкви раз в неділю, бо ти змучився, треба ж трохи часу сімї вділити, роботі по дому і так дальше і при цьому вважати себе християнином, брати участь у церковних справах та поступати морально, але водночас перебувати у спільності з Богом, я думаю, що не зможеш."
Не знаю, мені бізнес і перебувати у спільності з Богом не мішають,і думаю політика те ж не може мішати або якась інша справа чи робота, мені мішає гріх, лінивість, не маю бажання і таке подібне.

Сонячник написав:
Молитися за владу потрібно, але самому захоплювати владу нам ніхто не велів.

Ну скажу так: і ніхто не заперечує.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22341
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Ну скажу так: і ніхто не заперечує.

Звісно, нам ніхто не заперечує служити мамоні, але подумай сам: одна справа коли ми робимо лише те, що від нас хоче Господь, а інша: коли ми робимо те, що хоче наше Я. От і перевір своє серце і зроби висновки сам.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22343
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 14:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Sh_21 написав:
Ну скажу так: і ніхто не заперечує.

Звісно, нам ніхто не заперечує служити мамоні, але подумай сам: одна справа коли ми робимо лише те, що від нас хоче Господь, а інша: коли ми робимо те, що хоче наше Я. От і перевір своє серце і зроби висновки сам.

Ну якщо для тебе політика це одні гроші, це твоя проблема. Мене не гроші цікавлять, мене можна сказати злить коли бабка переді мною купляє один огірок і одну помідору, то я на це не можу дивитися спокійно, а ще в пре дачу 95 квартал прекалується з пенсіонерів, що Чернівецький мер пенсіонерів. Це тільки один приклад зі всієї не справедливості у нашій країні.
Всі протестантські країни розвинулися через те що були віруючі при владі.
І звідки ти взяв що Господь не кличе і у політику своїх людей?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22351
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Ну якщо для тебе політика це одні гроші, це твоя проблема...
І звідки ти взяв що Господь не кличе і у політику своїх людей?
Я не казав, що це одні гроші, хоча політика брудна справа...
Але я говорив про інше: важливо навчитися відрізняти голос Божий від поклику своєї плоті.
Якщо ми хочемо знати, чи є на це воля Божа, то запитаймо в молитві Бога, і Господь відповість. Але ніколи не поступаймо за впертістю свого серця.

А щодо себе, то я знаю, що Бог мені не велів йти у політику. А те, що партія називається християнською, говорить лише про одне: політики лише хочуть "виїхати" до влади, використовуючи ім'я Боже. І я думаю, ти з часом сам переконаєшся, що тебе також просто використали. Але це лише моя скромна думка.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
22352
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 20:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А те, що партія називається християнською, говорить лише про одне: політики лише хочуть "виїхати" до влади, використовуючи ім'я Боже. І я думаю, ти з часом сам переконаєшся, що тебе також просто використали. Але це лише моя скромна думка.

От піду подивлюся і розкажу, що то за партія така. :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
37919
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2012, 19:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Протестанте, скажіть, будь ласка, на сьогодні Ви уже у якійсь партії? Чи щось змінилось у Ваших поглядах на владу?




http://hyacinthis.blogspot.com
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
37929
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2012, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Дивно,що в осередку християн піднімається таке питання та щей дискусія ведеться.Це власне насправді показує,що собою сьогодні представляє отаке хрестиянство.Інакше його не назвеш.Адже християни це ті хто йдуть слідами Христа,тобто його послідовники.Тому у власному житті вони керуються його прикладом чи бодай прикладом отих перших вірних його учнів,котрі сояли коло витоків християнства.Ну й очевидно що ні Христос ні перші учні навіть думки не допускали аби брати участь у політиці.Ппамятаєм,коли Христа хотіли зробити царем,то він навідріз відмовився.Як гадаєте чому?Чи він не міг бути добрим,справедливим правителем??Чому перші християн не намагались прорватись до влади??Чи тому що не могли бути добрими,справедливими,чесними,ефективними менеджерами тої держави??-Хіба не ясно з тих голосних слів Христа-"вони не від світу як і я не від світу".Тому "не обманюйтесь,над Богом не поглузуєш,бо що тільки людина посіє те й вона пожне".І ця істинна є очевидною з того що стається з тими хрестиянами котрі нехтують нею.Не хотілося б щоб і з нашим героєм ,якому кортить побувати серед лав політикантів,сталось щось подібне.На все добре друзі))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38009
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2012, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
sss, це тобі все зрозуміло і ясно. А я скажу тобі відверто, що раніше теж не раз задумувалась над тим, чи варто займати активну позицію стосовно втручання у політичні справи. Але згодом, довідавшись, що про це написано у Божому Слові я змінила свій погляд на владу. Ось можеш прочитати, може тоді будеш лагідніше ставитись до тих, хто має інші погляди ніж ти http://hyacinthis.blogspot.com/2012/11/ ... st_14.html

Тішусь, що ти повернувся на форум. Без тебе дуже тихо :))




http://hyacinthis.blogspot.com
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38013
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2012, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Prawo написав:
Але згодом, довідавшись, що про це написано у Божому Слові я змінила свій погляд на владу. Ось можеш прочитати, може тоді будеш лагідніше ставитись до тих, хто має інші погляди ніж ти...
Цитата:
То хто ж насправді править цим світом – Бог чи Сатана? Відповідь знаходимо у Біблії, бо саме вона називає Сатану «богом цієї системи».
Ах, як же ви Бога не боїтеся, що посилаєтеся на такі безбожні сайти? Чомусь ви, "свідки", завжди плутаєте Біблію з "вартовою баштою"!?
Адже Біблія говорить чітко і зрозуміло:
1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. 3 Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, 4 бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! 5 Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління. 6 Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті.
(Рим.13:1-6)
А як же вам, "свідкам", не соромно перекручувати все з ніг на голову? Читайте Біблію, а ці всі ваші сатанинські тлумачення відкиньте геть як непотреб, бо інакше взагалі заплутаєтесь, і не відрізнятимете чи то ви в Біблії це прочитали, чи у "вартовій башні".




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38027
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2012, 18:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
На відміну від людей, які називають самі себе християнами, справжні християни дотримуються чітких біблійних принципів у всьому а не тільки у тому що їм підходить.
У справжніх християн є особливе ставлення до світу і того, що у світі відбувається. Не буду тут копіпостити, але, кому цікаво, можна ознайомитись з цією інформацією.
Посилання тут http://www.svidetely.org.ua/viewtopic.php?f=76&t=381
а також тут http://www.svidetely.org.ua/viewtopic.php?f=76&t=45
Прошу пробачення, але не бачу сенсу усе передруковувати і перекладати на українську.
Сподіваюсь російською ми теж володіємо.
Біблійні цитати узяті з Синодального перекладу.




www.svidetely.org.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Християнин і політика
38352
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2012, 16:07 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячнику, будь-ласка, читайте уважно. В статті, на яку я дала посилання був уривок з листа до Римлян. Як не соромно, Ви не прочитавши, беретесь судити. Хіба так поводяться християни? Так само там прокоментовано й інші Біблійні уривки, але мабуть Вам не до снаги їх не те що проаналізувати, а хоча б прочитати. Тож перш ніж щось засуджувати, спершу подивіться, чи бува не боретесь проти Бога.

До Чарльза та Ссс, не ображайтесь, дорогі, але Ви обидва для мене наче близнюки. Така собі двійня. Я маю на увазі, що завзяття в праці проголошення Божого Царства Вам не займати, а це дуже підбадьорює.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>