Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:47




Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Спорт
1210
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2006, 00:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Чи може віруюча людина, яка покаялась перед Богом, займатися професійним спортом. (я не маю на увазі фізкультури чи зарядки).




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1211
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2006, 01:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А чому б ні? Якщо людина тим собі заробляла на хліб, але увірувала у Христа, то якщо бажає, думаю, і далі може займатися тим спортом чим і займалася. Думаю, у такому випадку слід вирішувати самому спортсмену. А ще також залежить який спорт...
Біблія стосовно того каже:
Цитата:
20 Нехай кожен лишається в стані такому, в якому покликаний був. 21 Чи покликаний був ти рабом? Не турбуйся про те. Але коли й можеш стати вільним, то використай краще це. 22 Бо покликаний в Господі раб визволенець Господній; так само покликаний і визволенець він раб Христа. 23 Ви дорого куплені, тож не ставайте рабами людей! 24 Браття, кожен із вас, в якім стані покликаний був, хай у тім перед Богом лишається! (1Кор.7:20-24)

Доречі, я знаю віруючих-християн міліціонерів та військових! Звичайно, воно трохи дивно виглядає (якось незвично), але це все залежить від обставин:
Але коли й можеш стати вільним, то використай краще це.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1221
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2006, 06:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю що бути християнином та військовим в СРСР або міліціонером в Україні - це явища несумісні. Але в США, наприклад, навпаки, поліцейський грає позитивну соціальну роль: страж порядка, зразок чесності та справедливості. Знаю навіть таких християн з числа наших емігрантів котрі вчаться в поліцейській академії. В Україні я знаю сестру, яка працювала в податковій інспекції, але після покаяння залишила цю роботу, бо не змогла далі там робити. Я думаю, це залежить від ситуації, наскільки хто себе почуває комфортно в плані совісті. Я думаю, можна бути християнином та спортсменом, якщо ти і там будеш поводити себе чесно і гідно християнину, навіть якщо це бокс.




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1243
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2006, 10:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Спорт - це здоров"я, і в тому що людина ним займається, не бачу нічого поганого.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1254
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2006, 13:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Якщо спортом займатися професійно для заробітку чи для здоров'я, то в тому поганого я теж не бачу. Але з іншої сторони, спорт часто ставить перед спортсменом мету: стати кращим за інших, отримати славу, стати багатим, мати звабливий вигляд, тощо. У такому разі, дуже сумніваюся, що це християнину буде до вподоби... а якщо ні - то християнин у спорті не зможе досягнути вершин - стимулу не буде.
Тому я вважаю, що сам спортсмен повинен сам вирішувати - чи займатися йому спортом чи ні. Особисто я - не займався би спортом!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1262
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2006, 18:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Як вже сказала Вінслет, спорт - це здоровя, тому нічого поганого немає що ми піклуємося про наше здоровя. Інша річ - змагання.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1263
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2006, 23:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Взагалі-то Вінслет досить сильно помилилася. Насправді фізкультура лічить, а спорт - калічить. Повірте, я це знаю, бо я ним займався. Я правда не зайшов аж так далеко в спорті (займався всього 2 роки), бо з Божою допомогою його залишив. В мене також є друзі з кандидатів в майстри спорту, віруючі. Вони також після покаяння його залишили. Зрозумійте, що коли це ще обласний рівень, то там ще є сильні і слабі, а коли це вже всеукраїнський рівень, чи міжнародний, то там всі сильні, і виграє той, хто має більше спортивної злості. Спортсменами рухає жажда слави в цьому світі, а це проти принципів Христа. Я взагалі дивуюсь, як ви кажете, що християнин може бути боксером, адже це противорічить словам Христа: "Коли хто вдарить тебе в ліву щоку, підстав йому праву". Ми повинні стремитись не до слави людської, а до небесної нагороди.
А щодо місця з 1-го послання до Коринтян, то воно зовсім не має на увазі спорт, чи військо. Воно говорить про рабів і вільних. Трактуючи його так, як його трактує Соняшник, можна виправдати жінок легкої поведінки, бандитів і т.п.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1268
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Чого я розглядав спортсменів як представників однієї з професій? По-перше, я спортом професійно не займався, а тому я не можу осудити інших, по-друге, є різний спорт (наприклад, шахи).
Сонячник написав:
Тому я вважаю, що сам спортсмен повинен сам вирішувати - чи займатися йому спортом чи ні. Особисто я - не займався би спортом!

А чому самому - тому що кожен християнин для себе повинен розуміти, що Богу угодне, а що не угодне.
А ще Сонячник написав:
спорт часто ставить перед спортсменом мету: стати кращим за інших, отримати славу, стати багатим, мати звабливий вигляд, тощо. У такому разі, дуже сумніваюся, що це християнину буде до вподоби...

Тарас написав:
...виграє той, хто має більше спортивної злості. Спортсменами рухає жажда слави в цьому світі, а це проти принципів Христа.

А це теж підтвердження тому, що раз воно так є, то християнин просто не зможе цим займатися - і він покине спорт! Що і зробили ти і твої друзі, Тарасе! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1279
UNREAD_POSTДодано: 24 травня 2006, 06:41 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Де складаєм свої скарби, там і серце наше буде... (Своїми слоавми)
Ми, як християни повинні змагатись щоб приближатись до Бога. А професійні спортсмени повинні віддавати більшість свого часу для спорту.




Tak!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1470
UNREAD_POSTДодано: 26 травня 2006, 17:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Звичайно, коли віруючий хоче займатися спортом, то може це і не дуже добре. Принаймні я так думаю, бо немало треба прикладати зусиль у духовній боротьбі.
Але я маю одного знайомого, який професійно займається спортом, його Тарасом звати. Сам родом з Тернополя, а зараз навчається у Львівському училищі фізичної культури. І він недавно покаявся. Насправді покаявся. Я сам думав, що він напевно залишить спорт, але він же навчається! Але згодом він там показав таке світло, що покаявся ще один спортсмен. :D
В його житті сталася така переміна, що почали і інші його одногрупники цікавитися Богом, Біблією, інколи приходити на зібрання. Мабуть, недаремно ап.Павло радив залишатися у тому стані, в якому був раніше (там мова йде саме про рід занять)
І Тарас дальше продовжував займатися спортом професійно, а Бог показував йому духовну суть цієї боротьби і давав розуміння, як це відбувається духовно.
Справді, він бачив у інших цю "спортивну злість", але з його серця вона десь зникла (це він сам так розказував) - він просто ставився до спорту як до роботи, старанно виконував всі вказівки тренера.
Мабуть, не можна тут однозначно визначити, гріх чи не гріх займатися спортом. Для одного буде гріхом, а іншого Господь буде навчати через спорт.
Дивні дороги Господні...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2550
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2006, 20:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 липня 2006, 22:59
Написано: 52
Звідки: UA-USA
Taj написав:
Мабуть, не можна тут однозначно визначити, гріх чи не гріх займатися спортом. Для одного буде гріхом, а іншого Господь буде навчати через спорт.
Дивні дороги Господні...


Це точно...мені здається, що все залежить від відношення людини до спорту! Якщо для людини спорт це розвага, або спосіб заробляти на хліб, це добре! Але якщо він починає займати головне місце у житті, тоді вже треба думати.... :roll:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4546
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 15:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
А ось я однозначно визначаю - не гріх!!
Професійна спортивна кар'єра нічим не відрізняється від інших видів професійної діяльності в теперішньому суспільстві.

А щодо травматизму - так є й зовсім звичні професії, що набагато небезпечніші за професійний спорт. Та хоча б ті ж шахтарі, чи медсестри з рентгенкабінетів (особливо наших українських, де багато випромінювальних трубок вже по 30 років працюють)...

А ливарники, що в гарячому цеху біля мартенів працюють?? Думаю, що у тенісиста є більше шансів попожити на пенсії, ніж у них :(

Так, спокуса славою, певна річ, у спорті є. Ніхто цього не заперечує. Є й спокуса зробити професію власним куміром, поставити її вище за Бога. Але ви що, насправді вважаєте, що цього немає в інших професіях, особливо, коли людина досягає найвищого успіху в сфері будь-якої своєї професійної діяльності. БУДЬ-ЯКОЇ, зауважте.

А що, коли ви служите Богу, коли ви є пастором і Бог благословляє й розширює ваше служіння, що, такої спокуси немає?? Хіба не може служіння (бодай і зовсім посереднє) вискочити на перше місце, затьмаривши стосунки з Богом??
Отже, виходячи з вашої логіки, цим займатися теж не можна, бо це вводить у спокусу. :lol:




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4548
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Звісно не лише спорт вводить у спокусу, але перш ніж чимось почати займатися, задамося питанням: для чого? з якою метою?
Професійно працювати - для заробітку (бо хто не робить той не їсть, та й в поті чола хліб добуватимеш)... але щоб зайнятися спортом... з якою метою? або для слави, або для того щоб підвищитися у власних очах! Одне й друге - є гріхом (пожадливістю).

Не думаю, що християнин не знайде кращої для себе роботи, аніж спорт. Не всяка робота сприяє християнину залишатися християнином.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4551
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
Сонячник, не лукавте :)
Спорт - це важка й наполеглива праця, в поті чола, в буквальному сенсі слова :)
Отже, якщо в мене кар'єра професійного спортсмена, і це для мене є лише спосіб забезпечення себе та власної родини, моя професія, - це цілком нормально за Вашими словами ;) - ось ми все і з'ясували. :lol:

А починають займатися спортом всі ще тоді, коли це для всіх лише фізкультура, гра і нічого більше ;)




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4724
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 11:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Де складаєм свої скарби, там і серце наше буде... (Своїми слоавми)
Ми, як християни повинні змагатись щоб приближатись до Бога. А професійні спортсмени повинні віддавати більшість свого часу для спорту.

Цитата:
Одне й друге - є гріхом (пожадливістю).

Ви мені нагадуєте тих людей що привели блудницю до Христа, "одна святість"
Чому спорт являється гріхом?
Олег Маскаев - боксер, християнин....
да навіть сам Кличко, побився й усе, виграв чи програв заспокоївся...

Особливо доводи просто смішні, спортсмен не тратить більше часу а ніж ви на роботу та відпочинок, а в нього це все в совокупності....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>