Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:53




Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5193
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2006, 16:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
Пане Лікарю,
Тисну Вашу руку! :)




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5194
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2006, 16:53 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Mrdoctor написав:
... Олег Маскаев - боксер, християнин....
да навіть сам Кличко, побився й усе, виграв чи програв заспокоївся...

Скоро вони зустрінуться на рингу. І коли християнин Маскаев і християнин Кличко заволають перед працею до Бога про допомогу, бог Mrdoctor буде у скрутному положенні. (1 Тим. 4:8)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5200
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2006, 19:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Пробач але ти говоришь як один з .........
Я б на твоєму місці не висміював Бога!!!! Чи ти знаєшь що Його розум, на відміну від нашого набагато більше мислить всьо на 96% більше.
Чи ти думаєшь, що коли одні люди просять дощу, а інші гарної погоди, (для проведення скажімо табору), то цим заганяють Бога в незручну ситуацію, й Бог незнає що робити?

Чи ти Юра, вирішив посмятись, над вірую Маскаева, так ось друже, незнаючи тебе, а за Маскаева з яким був в таборі чувши його свідоцтво про те як Бог діє в його житті, та з розказів друзів, які дивляться його інтервью на американскомі телебаченні, та його свідчення про Бога, то можу запитати тебе, Хто ти що насміхаєшься з дитини Божої та сили Божої?

Якщо незгідний що спортсмен це професія, то вникни в життя цих людей.. Комусь дано на полі копати, а комусь дано на полі бігати, правда різниця є, в заробітку! Якщо є інша думка то обоснуйте, а не з смішними історіями що Богу робити якщо 2 будуть просити про різне..




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5201
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2006, 19:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
А до чого тут про тілесні вправи (1Тим.4:8), ми зараз говоримо про професійний спорт.

Тепер про тілесні вправи, якщо моя робота цілий день за компом, то мені для здоровя тілесні вправи навіть дуже корисні.

А також навчись спочатку грамотніше писати, а то твоє речення мене робить богом,

Цитата:
бог Mrdoctor буде у скрутному положенні.


дивись головне щоб ти не почав поклонятись мені. Бо оце буде більшим гріхом ніж ти зробишь зарядку зранку, чи ввечері пробіжиш 2 км.




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5204
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2006, 14:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
BikeDude написав:
А ось я однозначно визначаю - не гріх!!

Тут мабуть краще було написати: "Для мене - це не гріх". Тоді було б зрозуміло, що для BikeDude займатися спортом не є гріхом.
Але ж знову все зводиться до закону, знову мислення на рівні закону: однозначно визначаю - не гріх! Це ж - Закон, а закон ще нікого не примирив, бо в кожного свої уявлення і за ці уявлення кожен буде відповідати перед Богом.
Якщо ми вважаємо себе християнами, то ж ми повинні шукати того, що приємне для Господа, а не вишукувати, що то ще не є гріхом, аби виправдати своє зле серце. (Зле серце - це в загальному, а не особисто до когось).




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5217
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2006, 22:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
Taj, ну, загалом згоден - про закон, ласку, тощо, але все ж я вважаю, що твої слова "у кожного свої уявлення" трохи тхнуть релятивізмом.... Тобто, в мене своя правда, в тебе - твоя, а в кожного своя, і всі праві по своєму :)

Я певен, що ти не мала це на увазі, але дехто може так зрозуміти.

Щоб поставити всі крапки над і, скажу, що займатися спортом для пітримання фізичної форми, А ТАКОЖ, обрати спорт своєю професією не є гріхом, як не є гріхом працювати пастором, або вогнеборцем.

Великий спорт пов'язаний із багатьма спокусами (як, власне, й великі досягнення В БУДЬ-ЯКІЙ ІНШІЙ ПРОФЕСІЇ), які можуть призвести до гріха.

Згодні??




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5226
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2006, 01:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Якщо ми вважаємо себе християнами, то ж ми повинні шукати того, що приємне для Господа, а не вишукувати, що то ще не є гріхом, аби виправдати своє зле серце


Цікава думка, християни зі злими серцями, тоді дійсно таким й спорт не потрібен, бо в спорті(який ми проводимо в таборі) можна побачити всі якості людини, як вона себе веде та що в неї в серединні. Тож якщо в християнина зле серце то краще не займайтесь спортом бо тільки будете грішити, краще працюйте над серцем....
А BikeDude бачу у вас не зле серце, бо для вас то не є гріхом.
Зростай й надалі як духовно так й фізично. Нехай твоя земна храмина буде гарною та міцною!!!! :D :D :D




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5238
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2006, 21:15 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Mrdoctor написав:
А до чого тут про тілесні вправи (1Тим.4:8), ми зараз говоримо про професійний спорт..

Не знав, що професійні спортсмени досягають успіхів не тілесними вправами, а духовним досвідом.
Mrdoctor написав:
Тепер про тілесні вправи, якщо моя робота цілий день за компом, то мені для здоровя тілесні вправи навіть дуже корисні.

Саме тому і писав подібне про тілесні вправи апостол, бо знав що здоров"я дає Бог , а не вправи людини.
Mrdoctor написав:

А також навчись спочатку грамотніше писати, а то твоє речення мене робить богом,
Цитата:
бог Mrdoctor буде у скрутному положенні.


Моє речення грамотне, аналізуючи пости у всіх розділах, можна легко прийти до висновку хто всіх вчить, має єдину вірну думку, дещо зверхньо та поблажливо ставиться до іньших. Хіба його не варта назвати богом?
Mrdoctor написав:
дивись головне щоб ти не почав поклонятись мені. Бо оце буде більшим гріхом ніж ти зробишь зарядку зранку, чи ввечері пробіжиш 2 км.

Зарядка і пробіжки не є гріхом, вони не корисні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5250
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 13:02 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Не корисні

Ти говоришь як фахівець? чи вивчав ти в школі анатомію.....хоча знаєшь свнске мясо взагалі заборонено вживати, ти притримуєшься цієї заборони?

Цитата:
Не знав, що професійні спортсмени досягають успіхів не тілесними вправами, а духовним досвідом.

ну ти взагалі багато чого ще незнаєшь...спробуй робити тілесні вправи й досягни результату, слабо? й заміть що різниця мало корисні й взагалі не корисні все ж таки є, але ти спочатку зверни увагу на вірш перед ним......
Цитата:
Моє речення грамотне, аналізуючи пости у всіх розділах, можна легко прийти до висновку хто всіх вчить, має єдину вірну думку, дещо зверхньо та поблажливо ставиться до іньших. Хіба його не варта назвати богом?

Судячи з цього то ти навіть недокінця знайомий з якостями Бога, давай проаналізуємо твої насмішки:
1. (вчить) Твій пастор є Богом, а вчитель в школі, а батьки, ти такоє їх рахуєшь Богом?
2. (має єдину вірну думку) десь я таке писав що тільки те що я говорю є вірне, кожна людина має право на свою думку, яку їй потрібно зуміти доказати, а не набріхувати....
3. ( дещо зверхньо та поблажливо ставиться до іньших) такої риси в Бога не зустрічав, можливо ти не тому "богові" служишь?
4. (Хіба його не варта назвати богом?) Брудне й смішне оправдання своїх помилок, краще визнати й розкаятись, а ніж виправдовувати себе, будь чесний з собою....

Цікаве мислення пити й курити забороненно, бо руйнуєшь свій храм, а ось спортом заборонено(не рекомендується) займатись, хоча він будує твій храм(тіло)




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5257
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 13:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Друзі, в мене є питання: Чи не здається вам, що заняття боксом прямо протирічить Писанню? Невже ви справді цього не бачите?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5269
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 21:33 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Тарас, в якому плані?
Якщо про право щіку, то я думаю тут про відносини йдеться, а не про спорт.




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5274
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2006, 13:03 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
Друзі, в мене є питання: Чи не здається вам, що заняття боксом прямо протирічить Писанню? Невже ви справді цього не бачите?

Мені здається.
Зараз такий етап у християнстві, що для його реанімації дозволено все. Дозволенно бити один одному пику чисто з спортивного інтересу.
При цьому казати що це - від Бога. Вінчати геїв та подібне.
Можна бути християнином - політиком, можна християнином - бізнесменом, можна , наприклад, християнином - начальником тайної поліції, напевно можна і християнином - катом.
А чому б і ні, аби тільки платив членські внески.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5275
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2006, 13:29 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Mrdoctor написав:
Ти говоришь як фахівець? чи вивчав ти в школі анатомію......

В свою чергу , ти у вічності будеш накачаним і спортивним?
Mrdoctor написав:
ну ти взагалі багато чого ще незнаєшь...спробуй робити тілесні вправи й досягни результату, слабо? .....

Один час спортивний бог був близько китайців, вони досягали феноменальних успіхів. Потім справжній Бог показав, що це за рахунок
заборонених препаратів. Як фахівець, який все знає, можеш сказати мені що великий спорт існує без транквілізаторів, анаболітиків та подібного?
Mrdoctor написав:
Судячи з цього то ти навіть недокінця знайомий з якостями Бога, давай проаналізуємо твої насмішки:
1. (вчить) Твій пастор є Богом, а вчитель в школі, а батьки, ти такоє їх рахуєшь Богом?
2. (має єдину вірну думку) десь я таке писав що тільки те що я говорю є вірне, кожна людина має право на свою думку, яку їй потрібно зуміти доказати, а не набріхувати....
3. ( дещо зверхньо та поблажливо ставиться до іньших) такої риси в Бога не зустрічав, можливо ти не тому "богові" служишь?
4. (Хіба його не варта назвати богом?) Брудне й смішне оправдання своїх помилок, краще визнати й розкаятись, а ніж виправдовувати себе, будь чесний з собою....

1. то ти мені пастор? вчитель в школі? батько?
2. я, маючи свою думку, "набріхую", ти , маючи свою - "доказуеш" і не набріхуєш. Вже давно помітив, що християнці живуть подвійною моралью, подібно: коли хворію я - то це наслідок мойого гріха, а коли хворіє лідер чи вождь - це Бог його випробовує.
3. тому то бог написано відносно тебе з малої літери, і знову ж як моя думка, яку з твоїх слів кожній людині потрібно уміти доказати, що і роблю. Чи знову комусь потрібно , а мені - зась.
4. хочу бачити приклад чесності.
Mrdoctor написав:
Цікаве мислення пити й курити забороненно, бо руйнуєшь свій храм, а ось спортом заборонено(не рекомендується) займатись, хоча він будує твій храм(тіло)

Так цікаво. Слів заборонено (не рекомендується) я здається не вживав, а вже надцятий раз вживаю одні і те слова - не корисно.
Приємно спілкуватися з людиною, яка на всі випадки задає питання чи я вживаю сало. Так вживаю, бо ти так і не привів мені прикладу чому те що заборонено іудею, заборонено і мені, українцю.
Хоча сало вживати - не корисно!!!
Дякую за приємне спілкування.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5277
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2006, 21:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
В свою чергу , ти у вічності будеш накачаним і спортивним?

А памятаєшь, одна группка людей підійшла також до ісуса, вони ніяк не могли зрозуміти чия жінка буде, якщо її мали 7 братів..... От так, само й я скажу тобі.....

А ти спробуй не відповідати запитанням на запитання, а відповідати на те що запитують...

А за сало скажу так, чому тобі українцю не корисно займатись спортом, те що еврей, який ходив пішки(що для нього вже було зарядкою....
Цитата:
великий спорт

а ми що говорили десь про великий спорт?
Хоча б й так, то як кажешь ти транквілізатори та анаболітиків, ти з чимось путаєшь.... або не правильно називаєшь, вони на вітамінах сидять...А чи знаєшь що не вірне харчування бає також холесторол, який показує допінг, навіть те саме сало....
Якраз харчуванння у спортсменів належне, а заборонення вживання чогось неправильного карається законом, причому серйозно...

Цитата:
4. хочу бачити приклад чесності.


на Ісуса дивись!!!

Цитата:
Так вживаю, бо ти так і не привів мені прикладу чому те що заборонено іудею, заборонено і мені, українцю.

Я чому українські християни виборочно виконують заповіді СЗ?
Ти свинину їж, а ось вино вже не пьєш, волос не запускаєшь.... та багато іншого....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5325
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2006, 10:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Mrdoctor написав:
Я б на твоєму місці не висміював Бога!!!! Чи ти знаєшь що Його розум, на відміну від нашого набагато більше мислить всьо на 96% більше
Оце справді мудро сказано. Але би в дзеркало подивитися...
А ЮРА там мав на увазі абсурдність Ваших уявлень про Бога. Я згідний також з ЮРОЮ, що у сучасному християнстві спостерігаються тенденції до вседозволеності. Тому я пропоную ТАКЕ християнство, яке не має нічого спільного з євангелією Христа, називати релігією вседозволеності.
Бо людей, які тільки і дбають про своє тіло, не можна називати християнами. Це ж - блюзнірство.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>