Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:01




Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5328
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2006, 10:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Бо людей, які тільки і дбають про своє тіло, не можна називати християнами. Це ж - блюзнірство.

Друже ти путаєшь педалі..велосипеда з мотоциклом...

а те що ти 3 рази їж, та працюєшь для того щоб одягтись та прокормити своє тіло, побудувати житло, та цілий день протурбуватись..
Це ти займаєшь удосконаленням себе чи як?
Чим ти відрізняєшься від спортсмена який тренирується 2-4 години в день, а ти працюєшь 6-8?
Ну хоч не сміши людей.... якщо хто з цих двох людей більше любить тіло це мабудь, таки ти...чи не правду можливо кажу?

Назви причину, а не складай історії чому неможна.
Не бачив спортсмена, який би жалів своє тіло чи дбав якось більше, анекдоти для 2 класу...... Дорослішаєм, починаємо залишати молочко й переходимо до твердої їжі.... доводи!!!




Робіть добро поки можна його робити
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
20472
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2010, 21:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 лютого 2010, 23:19
Написано: 17
У інших країнах, зокрема Німеччині, захоплення спортом це норма у їх суспільстві, вони насторожено дивляться на тих, хто не захоплюється чимось. У нас же люди більш заохочують нічого не робити та нічим не захоплюватись, бо так легше за все. Навіть у церквах уникають нести якусь працю :( спортивних людей треба поважати хоча би за їх характер, за впевненість в собі, за працю над собою. Такі люди після каяття дуже гарні працівники на ниві Божій, відповідальні та терпеливі, більш здатні на нормальну самооцінку, ніж мляві патлаті дітки деяких членів церкви, які вважають себе за церковну "еліту", хоча насправді з себе нічого не являють.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
20478
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2010, 09:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Спорт - це здоров"я. А здоров"я тіла - це добре. А ще спорт - це не лише здоров"я тіла, але й душі. Люди, які займаються спортом - не курять, не п"ють та інтелектуально розвинутіші, бо спорт впливає на мозок. А ще, спорт - це добрі ліки проти лінощів. В Америці люди набагато більше займаються спортом, порівняно з Україною. Тому й смертність в Україні вища, та рівень загального здоров"я нижчий. Але для того, щоб українці почали займатися спортом - потрібне духовне відродження народу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
20481
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2010, 13:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 лютого 2010, 23:19
Написано: 17
Братик написав:
Спорт - це здоров"я. А здоров"я тіла - це добре. А ще спорт - це не лише здоров"я тіла, але й душі. Люди, які займаються спортом - не курять, не п"ють та інтелектуально розвинутіші, бо спорт впливає на мозок. А ще, спорт - це добрі ліки проти лінощів. В Америці люди набагато більше займаються спортом, порівняно з Україною. Тому й смертність в Україні вища, та рівень загального здоров"я нижчий. Але для того, щоб українці почали займатися спортом - потрібне духовне відродження народу.

Треба розрізняти спорт в Америці та тяжку фізичну працю в Україні і різні умови життя. В Україні майже вся зарплатня йде на їжу та оплату комунальних рахунків, а ліки зараз взагалі багато коштують, тому люди живуть від зарплати до зарплати, яку іноді і не платять. В Америці такого нема щоби зарплату не платили, тому і живуть вони краще, і голова в них не болить як прожити та як вижити.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
20517
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 15:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ми говоримо тут про спорт, а не про "тяжку фізичну працю". Бачив я як в Україні "тяжко працюють" по барах та ресторанах. І спортом щоб займатися великих грошей не треба.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
20621
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 17:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Як вже сказала Вінслет, спорт - це здоровя, тому нічого поганого немає що ми піклуємося про наше здоровя. Інша річ - змагання.

Професійний спорт шкідливий для здоровя!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
20622
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 17:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
ЮРА написав:
Тарас написав:
Друзі, в мене є питання: Чи не здається вам, що заняття боксом прямо протирічить Писанню? Невже ви справді цього не бачите?

Мені здається.
Зараз такий етап у християнстві, що для його реанімації дозволено все. Дозволенно бити один одному пику чисто з спортивного інтересу.
При цьому казати що це - від Бога. Вінчати геїв та подібне.
Можна бути християнином - політиком, можна християнином - бізнесменом, можна , наприклад, християнином - начальником тайної поліції, напевно можна і християнином - катом.
А чому б і ні, аби тільки платив членські внески.

Юра я тебе підтримую ,за вийнятком що я рахую: можна християнином - бізнесменом, і нема великого значення чи в Америці чи в Україні, християни мають мати границю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: YuraLviv | 15 лютого 2010, 07:43.
Причина: порушення правил н. 2 і н. 3
ДописДопис був видалений | видалив: YuraLviv | 15 лютого 2010, 07:44.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
20667
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Цікава у Вас люди тема.Особисто я ЗА спорт і за професійний теж.Хоча не всі види спорту мені подобаються.Я не підтримую жорстокі види спорту де б'ються.а особливо бокс...Це для мене жах.Хоча я захоплююсь кінним спортом(ну ще не професійно звичайно) і хотіла б пов'язати з ним своє життя.А загалі спорт на мою думку класна річ.Не бачу нічого поганого в футболі,волейболі,лижному,фігурному катанні,авто-мото спорті і інших.Але теж вважаю,що будь-яке захоплення не повинно ставати на першому місці,бо на першому Господь,а Він ревнивий....




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
20671
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 05:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цілком згоден з Вітром. Кінний спорт - цікавий вид, але мабуть дорогий. Не даром його називають елітним.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Спорт
20695
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 20:39 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 червня 2011, 22:48
Написано: 34
Звідки: Волинь
Віровизнання: п'ятидесятник
Так,згідна.Досить дорогий.А особливо в Великих містах де хороші великі КСШ.КСК чи іподроми.




Найголовніше очима не побачиш,пильне лише серце...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Заняття спортом - це гріх?
27038
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 09:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 січня 2011, 00:44
Написано: 26
Звідки: Україна
Віровизнання: православний
Доброго дня, друзі:)

Мене вже давно мучить запитання: чи гріх займатися спортом ?

Якщо так, то може є якісь виключення, наприклад, підтримка тіла в тонусі?

Власне я займаюся на турніку, віджимаюся та присідаю. Погано що в думках моїх це заняття є не тільки для здоров'я та сили, а й задля краси!

Прокоментуйте, будь-ласка ці слова!




Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Мт 7.12
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заняття спортом - це гріх?
27039
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 11:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Oleksіj написав:
Мене вже давно мучить запитання: чи гріх займатися спортом ?

Це не гріх, а марна трата часу з огляду на вічність.
Ап.Павло до Тимофія писав: ...вправляйся в благочесті. Бо вправа тілесна мало корисна, а благочестя корисне на все, бо має обітницю життя теперішнього та майбутнього. (1Тим.4:7-8)
Життя земне пролетить швидко, а за це коротке життя перш за все потрібно досягнути вінця нетлінного для життя вічного.
Тому коли що робите, усе на Божу славу робіть!(1Кор.10:31) ...зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість! (Рим.13:14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Заняття спортом - це гріх?
27049
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 13:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Гріх є цей спорт і ігри що звязані з азартом.

Я люблю грати у футбол і шахмати, і мене совість не судить.

Цитата:
Мене вже давно мучить запитання:

Павло так сказав Рим.14:23 А хто має сумнів, коли їсть, буде осуджений, бо не робить із віри, а що не від віри, те гріх., може у вашому випадку гріх, а може просто не навчені у цьому питанні :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>