Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:21




Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21899
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 18:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Але повторюю, то на думку автора цієї статті. Це що ти цитуєш, то всього навсього одна з версій розуміння Вавілону і не треба сприймати це як аксіому. У мене, наприклад, багато питань виникло після того, як я прочитав повністю 17 голову. Наприклад, що означають 7 голів і 10 рогів на тварині? На яких 7 гір сидить церква - Вавілон? Чому в Книзі Обявлення пишеться про 7 царів і яке вони відношення мають до Вавілона, якщо це церква? А в 18-му вірші дається конкретне пояснення, що то за жінка: "А жінка, що бачив ти її, то місто велике, що панує воно над царями земними". Відколи церква почала чи почне володарювати над царями земними? Чи царі земні теж мають духовне значення?
Взагалі, якщо читати ці глави, які описують Вавілон без домішків різних учень, то складається враження що йдеться саме про якесь земне царство, тому багато хто раніше вважали що це Америка, хоча не всі ознаки сходилися. А версія про Вавілон-церкву теж цікава, і мабуть це нове утворення держав, яке буде мати всесвітню владу, воно також буде мати свою церкву, теж об"єднану, тому образ блудниці буде підходити до цієї церкви також. А влада ця буде мати духовне наповнення, бо це буде влада антихриста. І якщо Церква Христова представляється як свята і чиста Наречена, то майбутня нова церква антихриста - це велика блудниця.
Я, все ж, схиляюся до версії Вавілона-супердержави, тим більше, що ця супердержава на наших очах утворюється, і її церква також.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21901
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 18:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А бик, то можливо ідеологія комунізму. Бо написано що всі дивувались, що воно було, його не стало, та знов появилось. Було - це ідеологія нового світового порядку Гітлера та Сталіна (з деякими відмінностями, та в цілому це одна ідеологія). Світ засудив цю ідеологію, та ось вона знову зявляється (обєднана Європа).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21903
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 20:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Перемішав купу різних цитат, понаписував багато, а так і не зрозуміло з чим ти не згоден. Ти мені нагадуєш ссс. Я маю на увазі не теплу, а саме мертву, холодну церкву, якою є католицька церква, та інші церкви та релігії, які не беруть участь у духовній боротьбі. А фронт битви якраз перемістився в центр Христової Церкви, якою я все ж таки, попри різноманіття церков, вважаю пятидесятницьку. А ось серед пятидесятницьких церков уже існує поділ на теплі та живі. Вавілон у даній статті якраз і представляється як тепла церква. Тому Вавілон не може бути католицькою церквою, бо католицька церква не є теплою.

Ну я не люблю без порядку. Я все пополичкам розтавив, як можна не зрозуміти.

Поясни мені де є у пятитесятницьких церквах багатолюдність. Води, що на них сидить Вавилон, це численні земні народи..

Ну я ж тобі дав питання поясни що таке "мертва Церква."?

"Вавілон у даній статті якраз і представляється як тепла церква. " Треба таке получається ми секта?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21904
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 20:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
А в 18-му вірші дається конкретне пояснення, що то за жінка: "А жінка, що бачив ти її, то місто велике, що панує воно над царями земними". Відколи церква почала чи почне володарювати над царями земними?

Почитай історію церкви побачиш хто царями і країнами керував, зараз має менше влади, напевно до часу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21909
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 21:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Братик написав:
А бик, то можливо ідеологія комунізму. Бо написано що всі дивувались, що воно було, його не стало, та знов появилось.

ще до розвалу ссср я чув таку саму розгор такшо пожевем може i побачiм


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21981
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2010, 07:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:

Поясни мені де є у пятитесятницьких церквах багатолюдність. Води, що на них сидить Вавилон, це численні земні народи..

Ну я ж тобі дав питання поясни що таке "мертва Церква."?

"Вавілон у даній статті якраз і представляється як тепла церква. " Треба таке получається ми секта?

Це хай пояснить автор статті. Я ж написав, що не згідний з цією версією. Автор під Вавілоном має на увазі саме пятидесятницьку церкву, бо у ведінні, що він бачив як багато молоді на християнській конференції попадали в пекло, це нагадувало з"їзд саме пятидесятницької церкви, а не католицької. Тим більше, ті всі ознаки описаного нового Вавілона відповідають охаризмаченим, або модерним пятидесятницьким церквам.
"Мертва церква" - це холодна церква, тобто складається з духовно мертвих людей, точно так же, як і всі решта релігій світу.
Тепла церква, або теплі християни - це християни, які покаялися свого часу, прийняли Христа, але коріння не маючи - відійшли від віри. В даній статті така церква подається як Вавілон.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
21989
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2010, 10:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Бачиш ти так зрозумів, а я так.
Бо про протестанські церкви я зрозумів що тоже йдуть до того, а не є тим Вавилоном, у нас поки що ніхто ще не купаєтьсяу гріхах.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22016
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2010, 02:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я зрозумів, що автор має на увазі пятидесятницьку церкву, я не розділяю його думку. Це може бути і католицька церква у майбутньому, але я вірю, що це буде нова церква, об"єднана навколо антихриста.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22017
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2010, 02:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
prostak написав:
А правда що всі "Свідки Єгови" вважають християнство і ООН "Великим Вавілоном" ?

Ну чому тільки Свідки Єгова? Так думає дуже багато християн, і ця думка була популярною в другій половині 20-го століття, і залишається актуальною й зараз. Звичайно, ООН - не Вавілон, але цілком можливо, що предтеча Вавілона.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22022
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2010, 19:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
prostak написав:
А правда що всі "Свідки Єгови" вважають християнство і ООН "Великим Вавілоном" ?

Братик написав:
Це може бути і католицька церква у майбутньому, але я вірю, що це буде нова церква, об"єднана навколо антихриста.


Моя думка не зміна лишилася це - католицька Церква, узяв я у діда спеціально книжку І. Барчука 1965 р. він теж так пишить так само як я розумію, дає 4 ознаки:
1. «що сидить над багатьма водами» - її визнають усі народи і люди, племена і язики,тобто вона признана у більшості державах я не думаю що новій релігії завзяті католики і православні повірять і приймуть.
2. «З нею розпусту чинили земні царі, і вином розпусти її впивались мешканці землі.» я думаю для тих хто хоч трохи знає історію церкви знають що не царі і середньовіччі керували країнами, а папа. І самі папи робили великі розпусти. І я дуже радив по цьому пункту прочитати історіюцеркви ви тоді краще зрозумієте.
3. «А жінка була одягнена в порфіру й кармазин, і приоздоблена золотом і дорогоцінним камінням та перлами.» Думка така що так як папа вдягається і все їхнє духовенство так більше ніхто так не вдягається. Тільки один папа має на короні 200 дорогоцінних каменів.
4. «п'яну від крови святих і від крови мучеників Ісусових,» . І знов згадайте історію. В книжці думка така що Рим, Москва убивала із політичних міркувань, а папа із тільки християнських міркувань. Що стільки як папа убив, то скільки ніхто не убивав.
Та як для мене то Барчук пропустив що одну думку "У руці своїй мала вона золоту чашу, повну гидоти та нечести розпусти її " . Ми знаємо що чаша Христова це новий заповіт із людьми. А папа дуже багато перекрутив Писання, можна сказати дав свій заповіт, дав можливість людям грішити, за гріх нікого не карають, не вилучають, гріх стає модним, я спеціально переключав по телевізорі усі канали, то це жах ні одного фільму чи передачі про Пасху навіть на саму Пасху. Люди 100% упевнені що підуть у чистилище і вони там зможуть очиститися від гріхів. І можна багато писати, а ви самі все добре знаєте.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22023
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2010, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Об.17:5 А на чолі її було написане ім'я, таємниця: Великий Вавилон, мати розпусти й гидоти землі.
Підкреслюється ще одна думка, що вона є мати, хто як католицька церква породили нові конфесії. Барчук пише що православна церква це її старша донька. І тепер на мою думку, від католицької церкви утворилися і протестантські церкви і якщо вони почнуть вертатися під лоно католицької церкви то значить вони її діти. Зараз дуже веде переговори про це католицька церква щоб усі верталися під її лоно, тобто вона як мати хоче щоб усі вернулися до неї. І вона не хоче об’єднання і шукати чисту Євангелію, а тільки приєднати до себе інших і щоб вони позрікалися своїх доктрин, а прийняли тільки її, бо тільки їхня доктрина є правильна.
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=8&t=1655 узяв із відси подальші силки.

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 5&start=15
http://www.radiovaticana.org/rus/Articolo.asp?c=363652
http://www.ostatok.net/katolicizm_prote ... _SSHA.html
http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=1281 паклюжать Лютера , видумали про нього єресь
http://www.christusimperat.org/uk/node/10521




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22042
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2010, 18:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Може бути що це католицька церква, але влада її ще не настільки велика, щоб керувати всіма народами і авторитет її теж не настільки великий, щоб всі народи визнали її як єдину релігію. Можливо це буде в майбутньому. Чому я сумніваюся у цьому, що це католицька церква, то це тому, що наразі юдеї та мусульмани не готові прийняти католицьку віру, тому я припускаю, що це буде нова релігія, яка об"єднає всі релігії світу. Написано, що юдеї приймуть антихриста за месію. Він буде чинити такі ознаки, що його приймуть і мусульмани. Та чи можуть мусульмани та юдеї об"єднатися з католиками? Коли прийде антихрист і всі його приймуть за бога, то він сам мабуть скаже, що всі релігії добрі і всі їх потрібно об"єднати. Можливо ця нова релігія буде створена на базі католицької церкви у Ватикані.
До речі, третій пункт цікавий: «А жінка була одягнена в порфіру й кармазин, і приоздоблена золотом і дорогоцінним камінням та перлами.» І мова тут іде не про корону папи Римського, а про багацтво і оздоблення дорогоцінними камнями католицьких та православних церков. Я був минулого літа у деяких європейських церквах, включно з собором Петра у Ватикані, я бачив яка там розкіш, скільки там золота та перл. Тому цілком навіть може бути...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22103
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2010, 23:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
[quote="Сонячник" І почув я інший голос із неба, який говорив: Вийдіть із нього (з Вавилону), люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його. (Об.18:4)[/quote]
:!: Оце серйозне питання, як не стати спільниками гріхів духовного Вавилону? А щодо того, що мається на увазі під назвою "духовний Вавилон", то не думаю що у Біблії говориться про якусь країну чи конфесію, оскільки критерієм належності чи не належності до духовного Вавилону є духовний стан людей. Іще варто згадати біблійну історію про будівництво Вавилонської башти, які мотиви були у тих, хто будував її? Такі ж мотиви є у теперішніх будівників "духовної Вавилонської башти" - прославити людину, зробити собі ім`я .Быт. 11:4 И сказали они: построим себе город и башню, высотою до небес, и сделаем себе имя, прежде нежели рассеемся по лицу всей земли.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22104
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
І почув я інший голос із неба, який говорив: Вийдіть із нього (з Вавилону), люди мої, щоб не сталися ви спільниками гріхів його, і щоб не потрапили в карання його. (Об.18:4)

Підсніжник написав:
:!: Оце серйозне питання, як не стати спільниками гріхів духовного Вавилону? А щодо того, що мається на увазі під назвою "духовний Вавилон", то не думаю що у Біблії говориться про якусь країну чи конфесію, оскільки критерієм належності чи не належності до духовного Вавилону є духовний стан людей. Іще варто згадати біблійну історію про будівництво Вавилонської башти, які мотиви були у тих, хто будував її? Такі ж мотиви є у теперішніх будівників "духовної Вавилонської башти" - прославити людину, зробити собі ім`я .Быт. 11:4 И сказали они: построим себе город и башню, высотою до небес, и сделаем себе имя, прежде нежели рассеемся по лицу всей земли.

Це не є думкаю що у 17 розділі, говориться про одну людина, а 100% про маштаб усієї землі, одну організацію.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Великий Вавилон: духовне значення
22111
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 07:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
не думаю що у Біблії говориться про якусь країну чи конфесію, оскільки критерієм належності чи не належності до духовного Вавилону є духовний стан людей

Не про якусь країну чи конфесію говориться, але про всесвітнє правління. Люди протягом усієї історії людства противились Богу, тому не про духовний стан людей ідеться, а про конкрений Вавілон, який має прийти перед кінцем світу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>