Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:42




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6069
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2006, 21:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
О тут я згоден... не можна тут визначити однозначно, але думаю, що наша совість нам підкаже. Бо буває, що коли даєш/береш хабаря стає соромно або доводиться це скривати перед начальством, а коли даєш/отримуєш винагороду, то навпаки хочеться тим похвалитися. :)
Тому хабар - це підкуп за яким криється якась неправда.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6494
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2006, 00:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 січня 2010, 13:07
Написано: 47
Звідки: Donets'k
Я думаю, що хабар --- погано!!!
У Бога є шляхи, які позбавляють потреби хабара!!!
Наприклад, ніякий викладач вузу не ризикне взяти хабаря від студента, який все виконав!!! У нього завжди знайдуться двійошники!
Дух БОЖИЙ має знання, як обійти хабар!!!
ХТО дослідив велич ГОСПОДНЮ???
АЛЕ Я НЕ ЗАСУДЖУЮ КОГОСЬ, ХТО ДАВ ХАБАРЯ!!!
Я ЗАСУДЖУЮ ГРІХ!!!




Я знайшов іншу мову, не забуваючи своєї!!!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
22304
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 19:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
А як ви відноситеся до зарплат у конвертів, я думаю що більшість людей так получає? Напевно теж можна назвати це хабарем або обманом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
22354
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Взятки и Библейское отношение к ним?
http://www.cogmtl.net/Articles/104.htm




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
22356
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 22:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
А як ви відноситеся до зарплат у конвертів, я думаю що більшість людей так получає? Напевно теж можна назвати це хабарем або обманом.
Коли мені шеф давав конверт з грошима, то я не питав звідки він взяв ці гроші і за що, а просто подякував йому... і Богу за це.

Коли у Христа запитали: Чи годиться давати податок для кесаря, чи ні? Давати нам, чи не давати?
То Ісус Христос відповів: Віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже! (Мар.12:14,17)

Я думаю, тут треба поступати за сумлінням. Те що держава вимагає, ми змушені заплатити, а якщо не вимагає, то навіщо платити? Хіба ми давали такі зобов'язання? У чому тут обман?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
22359
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2010, 23:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я думаю, тут треба поступати за сумлінням. Те що держава вимагає, ми змушені заплатити, а якщо не вимагає, то навіщо платити? Хіба ми давали такі зобов'язання? У чому тут обман?

Ну як в чому, якщо середня зарплата 2-3 тис., а закривають по мінімальній, і підписуємося під мінімальною. Але як ти говориш, держава не вимагає, вона то знає, бо самі так получають, ну правда не зарплату, а від керівництва.
Получається не можливо у нас повністю чесно працювати, не тому що ми не хочемо, а тому що немає можливостей. Ну правда один вихід є, це оформляти усіх підприємцями, але тут проблема що всіх не можливо так оформити, бо мусять бути основні керівні і інженерні посади у фірмі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
22452
UNREAD_POSTДодано: 20 квітня 2010, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Хабарів ніколи не давала, хоч і вимагали, та завжди Бог являв свою опіку, тому що Він був на моєму боці. Було таке, що одного разу мені "вліпили" задовільно" за бакалаврську роботу нарівні із трієчниками. А все через те, що я поступила згідно своїх принципів й не заплатила, то мені ще й помилок подописували. Але через рік, коли довелося знову захищати цю ж роботу, то рішенням екзаменаційної комісії мою оцінку виправили на "відмінно", хоча це проти університетських правил. Таким чином Бог заступився в мою проблему.
Але бувають питання посерйозніші, ніж оцінка у дипломі. Один знайомий брат не дав хабаря лікарям у пологовому будинку, хоч і мав звідки. Як наслідок його дитя померло через недогляд медперсоналу. Тому в кожній ситуації, де вимагають хабар слід просити, щоб Господь поміг нам бути "мудрими, як змії та простими, як голуби."




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
22585
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2010, 18:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Sh_21 написав:
А як ви відноситеся до зарплат у конвертів, я думаю що більшість людей так получає? Напевно теж можна назвати це хабарем або обманом.

Якщо на роботі видають готівку чи чек, то тільки у конверті. Зараз на багатьох підприємтвах не видають взагалі нічого на руки, а приходить чек додому, або відразу на банківський рахунок. Але раніше, коли видавали чеки на роботі, то існувало таке правило, що заборонено було показувати свій чек співробітнику, щоб не виникало заздрості. Це у випадках, коли зарплати нараховували різні. У нас величина зарплати залежить тільки від стажу, і це не є секретом, бо всі отримують однакову платню. І це є дуже правильно.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
23702
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2010, 23:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
Чесно перед Богом скажіть: хто здав на права водія, бо я ще не здавав, без грошей???
Про поступлення у ВУЗ.Наприклад, ти мудра людина і по своїх знаннях можеш поступити.Прийде немудрий і заплатить 1000 доларів, щоб поступити.Тебе викинуть зі списку, а його поставлять на твоє місце.Але тобі скажуть: хочеш вчитися, давай 500 доларів.Що ти зробиш, будучи мудрим: даш гроші і будеш вчитися у ВУЗі чи не даш грошей і підеш у ПТУ чи коледж???
Так само Підсніжник написала за дитятко, яке померло.Я вважаю, що це батько винуватий, бо йому не було дороге дитятко його.Йому важливіше був принцип, ніж життя дитини.Краще дати гроші в роддомі і мати дитя, яке служитиме Богу, ніж бути принциповим таким.Якби це стосувалося життя батька, то він б дав всі гроші, лише щоб вижити.А за життя дитини він не заплатив.він знехтував дитятком, а принципи немудрі свої поставив на перше місце.Я вважаю, що він вчинив не як християнин.
"Кесареві кесареве, Богові Боже".
Звичайно ж, якщо ти немудрий і дав гроші, щоб поступити і здаєш сесію на трійки або за гроші, то навіщо тоді було поступати.




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
23985
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 18:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Улюблений Господом написав:
Чесно перед Богом скажіть: хто здав на права водія, бо я ще не здавав, без грошей???
Про поступлення у ВУЗ.Наприклад, ти мудра людина і по своїх знаннях можеш поступити.Прийде немудрий і заплатить 1000 доларів, щоб поступити.Тебе викинуть зі списку, а його поставлять на твоє місце.Але тобі скажуть: хочеш вчитися, давай 500 доларів.Що ти зробиш, будучи мудрим: даш гроші і будеш вчитися у ВУЗі чи не даш грошей і підеш у ПТУ чи коледж???
Так само Підсніжник написала за дитятко, яке померло.Я вважаю, що це батько винуватий, бо йому не було дороге дитятко його.Йому важливіше був принцип, ніж життя дитини.Краще дати гроші в роддомі і мати дитя, яке служитиме Богу, ніж бути принциповим таким.Якби це стосувалося життя батька, то він б дав всі гроші, лише щоб вижити.А за життя дитини він не заплатив.він знехтував дитятком, а принципи немудрі свої поставив на перше місце.Я вважаю, що він вчинив не як християнин.
"Кесареві кесареве, Богові Боже".
Звичайно ж, якщо ти немудрий і дав гроші, щоб поступити і здаєш сесію на трійки або за гроші, то навіщо тоді було поступати.

Думаю нетреба судити батька, але треба мати мудрість написано ЕККЛЕЗІЯСТ, РОЗДІЛ 7
16Не будь справедливим занадто, і не роби себе мудрим над міру: пощо нищити маєш себе?
17Не будь несправедливим занадто, і немудрим не будь: пощо маєш померти в нечасі своїм?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хабарництво
46896
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2014, 11:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
плата за те що зроблено не по закону, закону який придумали люди - є хабарництво.
Треба розглядати мабуть конкретний випадок тоді щось можна сказати, а так можна добавити , а якщо десь закон який придумали люди не зовсім вірний і що тоді робити випадків багато є що закони іноді протирічать Біблії , що тоді робити щоб невиконувати цей закон бо виконанням порушуєшь Боже Слово. Треба (давати хабаря) чи треба виконувати закон який придумали люди та порушувати Слово Боже.....
От таке хабарництво воно як все в цьому світі може бути і погане і ні, є інші думки дуже хотілося знати що робити в таких випадках....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>