Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:06




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Чи ви підтримуєте ідею об"єднання християн?
1. Так, зі всіма релігіями. 0%  0%  [ 0 ]
2. Так, лише з християнами. 44%  44%  [ 4 ]
3. Так, лише з протистантами. 11%  11%  [ 1 ]
4. Так, лише зі своєю деномінацією (наприклад, 50-ки) 0%  0%  [ 0 ]
5. Ні, хоча б в своїй церкві досягти єдності. 44%  44%  [ 4 ]
Всього голосів : 9
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21775
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 16:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
І той "єпископ" буде схиляти віруючих, щоб слухалися правителя світу. В той же час "єпископ" буде чинити великі ознаки, що віруючі будуть їх вважати ніби це від Бога. І врешті багато віруючих будуть зведені, і поклоняться антихристу. Це очевидно, до того все йде.

Багато я чув що це буде папа римський, він по суті і обєднує зараз церкви. Але тут треба розбиратися, не можна всі і все що обєднуйся змішувати до купи. Треба бачити коли обєднуватися, а коли ні.

Обєднуватися потрібно в дусі, а не тілесно.

ти хочеш сказати що Христос молився тільки за духовну єдність? Помиляєшся! Але такі не здалі часи настали що треба тільки духовно обєднуватися.
Перед тим як читати повідомлення ви диветесь на статистику. Основному всі за обєднання тільки у церкві своїй. Та як для мене нездала статистика. Є всі шанси дальши ділитися і так до безкінчено раз. Один завжди буде мудріший за другого, другий святіший за другого. Люди добрі, а що дає доброго ділення. Тільки більше проблем. Навіть розібратися не годин. Наприклад всі належать до одного союзі, а тому союзі різні церкви, одні плескають, другі благовійні, одні тішуться від сповнення Д.С.,а другі від файної музики, а потім люди говорять про нас не поліпшому, а по гіршому, що всі такі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21781
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 18:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
І що дасть таке об"єднання? Роглянем об"єднання в межах пятидесятницької церкви. Одні хочуть Богу молитися, сповнятися Духом, інші хочуть тарабанити рок музику. Як думаєш до чого приведе таке об"єднання? Якщо до молитви, то їм заважає зараз молитися? Якби таке бажання було, то не відколювалися б. Самим такими стати? Оце до того і приведе об"єднання. Я ще раз кажу, Христос прийшов щоб відділити світло від темряви, праведних від світу, а не примирити чи об"єднати. А в Христі істинні віруючі завжди були і будуть єдиними.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21782
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 19:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 серпня 2012, 00:20
Написано: 87
Звідки: Кременець Тернопільська обл. (USA Kentaky)
Братик написав:
І що дасть таке об"єднання? Роглянем об"єднання в межах пятидесятницької церкви. Одні хочуть Богу молитися, сповнятися Духом, інші хочуть тарабанити рок музику. Як думаєш до чого приведе таке об"єднання? Якщо до молитви, то їм заважає зараз молитися? Якби таке бажання було, то не відколювалися б. Самим такими стати? Оце до того і приведе об"єднання. Я ще раз кажу, Христос прийшов щоб відділити світло від темряви, праведних від світу, а не примирити чи об"єднати. А в Христі істинні віруючі завжди були і будуть єдиними.

Правильно братик
Якова 4:4 дружба зо світом то ворожнеча супроти Бога? Бо хто хоче бути світові приятелем, той ворогом Божим стається




Рятуй узятих на смерть!!! Причти 24:11
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21785
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 20:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Вiд Iвана 17:20 Та не тільки за них Я благаю, а й за тих, що ради їхнього слова ввірують у Мене, 21 щоб були всі одно:
Як ти думаєш скільки це поколінь, невже це тільки батьки дітям передали правильну святу віру і все. Виходить Христос помилився, що так молився.
І не треба сюда світ мішати і християнських рок музикантів вписувати, . Та подивіться кругом себе, я ще не бачив щоб пядитесятники через це ділилися. Основну діляться через те хто святіший і хто правильніший.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
21860
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 02:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти вже приводив цю цитату, і я вже відповідав, чого знову те саме? Причому тут лише кілька поколінь (батьки дітям), зрозуміло ж, що Христос говорив про всі покоління християн, аж до кінця світу. Ці слова і відносяться лише до християн, щоб усі були одно, щоб усі розмірковували однаково в Христі, і щоб усі мали характер Христовий. Але разом з пшеницею виростає і кукіль. Сатана намагається насадити і лжехристиянські церкви. І навіть лжепятидесятницькі церкви, як ми зараз спостерігаємо. Зараз люди не можуть розібрати де є істина, який істинний журнал "Євангельський голос". Тобто Бог хоче, щоб усі були одно, але якщо так не є, то Бог каже вилучіть з поміж вас такого, а якщо більшість такі, то вийдіть з поміж таких.
"Тож вийдіть з-поміж них і відлучіться від них,” – каже Господь (2 Кор. 6,17)




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
22717
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur ваша думка про Екуменічний рух?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
22747
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 15:36 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Саатана завжди на все Боже має свої фальшиві підробки. Екуменізм - якісна підробка справжньої єдності (гр. койнонія) християн. Все ззовні дуже гарно, дружно, всі релігії ніби "люблять", приймають одна одну. Та це не любов Божа, бо вона виливається тільки Духом святим у серця віруючих. а який дух, у крішнаїтів чи буддистів? Ясно, що не Божий




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
22755
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 16:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Та це не любов Божа, бо вона виливається тільки Духом святим у серця віруючих. а який дух, у крішнаїтів чи буддистів? Ясно, що не Божий

Yur католик, а не крішнаїт чи буддист. Звісно про тих навіть мове не хочу вести.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Екуменічний рух
22757
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 17:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Саатана завжди на все Боже має свої фальшиві підробки.
- повністю згоден!
Справжні християни ітак єдині, а штучно об"єднювати - це задум лукавого.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>