Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:37




Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22778
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 19:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Отож, мають бути:
1.Істинні ознаки Церкви.
2. І мають бути фальшиві ознаки Церкви, тобто як говорить Писання - блудниця.

Мова скоріше про фальшивих людей. Церква Христова одна, котра тут на землі ще зазнає нападу злих сил.

Звісно що одна. Але чому у об’явлені 2-3 розділ говориться до кожної помісної церкви, або послання апостолів, зокрема Павло пише до помісних Церков. Є значення як Одна Христова церква і є значення як помісні Церкви. Я якраз говорю про друге.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22785
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2010, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Але чому у об’явлені 2-3 розділ говориться до кожної помісної церкви, або послання апостолів, зокрема Павло пише до помісних Церков. Є значення як Одна Христова церква і є значення як помісні Церкви.

В усіх випадках Той же Дух промовляє Церквам. Себто духовна основа Церкви ОДНА. Незрушна й несхитна.
Помісність церков вказує на людський фактор: культурну спадщину, традиції певної спільноти, укладену обрядовість.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22791
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 01:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Себто духовна основа Церкви ОДНА. Незрушна й несхитна.
Помісність церков вказує на людський фактор: культурну спадщину, традиції певної спільноти, укладену обрядовість.
Якщо духовна основа Церкви одна (а так воно справді має бути), то чому ж тоді помісна церква має СВОЇ спадщину, традиції, обрядовість??? Таким чином, якщо відкинути людський фактор - традиції та обрядовість, то залишиться лише те, що від Бога, а отже церкви будуть єдині! Чи не так? То що заважає католиками відкинути людський фактор?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22793
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 02:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Якщо духовна основа Церкви одна (а так воно справді має бути), то чому ж тоді помісна церква має СВОЇ спадщину, традиції, обрядовість??? Таким чином, якщо відкинути людський фактор - традиції та обрядовість, то залишиться лише те, що від Бога, а отже церкви будуть єдині! Чи не так? То що заважає католиками відкинути людський фактор?

Від людського фактору тут на землі нікуди не дітись, як і католикам, так і усім іншим. Й зрештою немає у ньому нічого поганого, коли ДУХОВНА основа єдина.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22799
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 08:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Й зрештою немає у ньому нічого поганого, коли ДУХОВНА основа єдина.

Ми все дальше і дальше у глибину йдемо, якщо найдемо цю основу. І від неї відштовхнутися, тоді можна знайти порозуміння з усіма.

Що є тоді духовна основа, яка вона має бути?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22802
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 10:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
В Новому Заповіті слово "Церква" завжди відноситься до людей, і ніяким чином до будівель.
ЦЕРКВА - ЦЕ ЛЮДИ ОБЄДНАНІ В БОЗІ!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22803
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 15:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Що є тоді духовна основа, яка вона має бути?

Добре запитання.
Застосоване поняття основа уже немов би вказує якою вона повинна бути. Й зрозуміло, що вона не може бути обездуховленою, а саме ДУХОВНОЮ Божою. Бог Є Дух Святий. Тож основою в даному випадку є те на чому присутній Божий Дух.
Звертаючись до Благої Вістки (Матвія 16:17) бачимо, що визнання Петром Ісуса Христа за Бога істиного, не від самого Петра походить, а від Отця, що відкриває Петру.
Себто Петро, це символ незламної віри, ДУХОВНА твердиня (основа), те МІСце на якому Христос будує свою Церкву. НаМІСник Церкви Христової на землі, а не намісник Бога, як це намагаються подати крутії-віровідступники.
Попри своєї богобраности Апостол Петро був простою смертною людиною. Й цілком логічно, що після себе залишає своїх правонаступників. Адже Церква продовжує свій шлях в історії.
Саме тому й кажемо про непомильність у питаннях вірвчення Папи, як тієї духовної основи котра неодмінно присутня в Церкві Христовій й закладена Святою Євангелією:

А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого!
А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її.
І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!
(Матвія 16-19)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22810
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 18:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Тяжко з вами говорити, я просив свої основні думки будувати на Писанні, де це Писання? Ви що хочете сказати що Петро є основа церкви?
Yur написав:
Себто Петро, це символ незламної віри, ДУХОВНА твердиня (основа), те МІСце на якому Христос будує свою Церкву.

От з тим погоджуюсь, а дальше ні. Дійсно Христос будує свою віру на тих християнах, хто має не зламну віру, як камінь.
Yur написав:
НаМІСник Церкви Христової на землі, а не намісник Бога, як це намагаються подати крутії-віровідступники. Попри своєї богобраности Апостол Петро був простою смертною людиною. Й цілком логічно, що після себе залишає своїх правонаступників. Адже Церква продовжує свій шлях в історії.


Нічого логічно дальше немає. Всі християни які будуть мати таку саму віру як Петро і визнавати Христа за Сина Божого (Бога) значить їхня віра походить від Бога.
Яких правонаступників, чому ви все зводити до католицького вчення. Петро папою не був, він навіть єпископом не був, у Римі напевно теж ніколи не був. Він був євангелістом, звіщав людям про Бога.
Дiї 6 1 Тими ж днями, як учнів намножилось, зачали нарікати на євреїв огречені, що в щоденному служінні їхні вдовиці занедбані. 2 Тоді ті Дванадцять покликали багатьох учнів та й сказали: Нам не личить покинути Боже Слово, і служити при столах. 3 Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе сімох мужів доброї слави, повних Духа Святого та мудрости, їх поставимо на службу оцю. 4 А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні слову. 5 І всім людям сподобалося оце слово, і обрали.....

До ефесян 2:19 Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога, 20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос, 21 що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі, 22 що на ньому і ви разом будуєтеся Духом на оселю Божу.

Yur написав:
Саме тому й кажемо про непомильність у питаннях вірвчення Папи, як тієї духовної основи котра неодмінно присутня в Церкві Христовій й закладена Святою Євангелією:

Одну помилку не помильні вже зробили, ми про це говорили, я їх буде дуже багато. Друге де ви бачите у Євангелії титул служителя "папа". Є тільки диякон, пресвітер, єпископ і все.
І перестаньте говорити що він не помильний, він дуже помильний. Будете може тоді говорити коли ми з вами дійдемо до кінця дискусії.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22819
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 21:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Тяжко з вами говорити, я просив свої основні думки будувати на Писанні, де це Писання?

Що ви побачили усупереч Писанню? Яка моя думка, фраза вам про це говорить. Наведіть.

Sh_21 написав:
Ви що хочете сказати що Петро є основа церкви?

Лише те, що НАПИСАНО:
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою (Матвія 16:18)

Sh_21 написав:
Yur написав:
Себто Петро, це символ незламної віри, ДУХОВНА твердиня (основа), те МІСце на якому Христос будує свою Церкву.

От з тим погоджуюсь, а дальше ні. Дійсно Христос будує свою віру на тих християнах, хто має не зламну віру, як камінь.

В Писанні говориться саме про Петра, що є твердинею ВІРИ її цементуючою основою. Усіх християн можна назвати тими камінчиками, яких зцементовує ВІРА в Христа. (Правада про цемент там не сказано, це уже я від себе :) )

Sh_21 написав:
Yur написав:
НаМІСник Церкви Христової на землі, а не намісник Бога, як це намагаються подати крутії-віровідступники. Попри своєї богобраности Апостол Петро був простою смертною людиною. Й цілком логічно, що після себе залишає своїх правонаступників. Адже Церква продовжує свій шлях в історії.

Нічого логічно дальше немає. Всі християни які будуть мати таку саму віру як Петро і визнавати Христа за Сина Божого (Бога) значить їхня віра походить від Бога.

А персмикувати навіщо :( Хіба я сказав, що віра усіх християн не походить від Бога?
Логічним є те, що той смертний, кого призначив Христос бути намісником Його Церкви, повинен мати правонаступників. По тій простій причині, що слова Господа вічні і Церква, на відміну від людини, не вмирає. Намісник же повинен бути.

Sh_21 написав:
Яких правонаступників, чому ви все зводити до католицького вчення. Петро папою не був, він навіть єпископом не був, у Римі напевно теж ніколи не був. Він був євангелістом, звіщав людям про Бога.

Петро був тим, на кому Христос сказав, що побудує Церкву Свою. Й цим усе сказано.
А те що, церква у ті часи не була такою структурою якою є вона зараз і так відомо, й нічого злого у цьому немає.

Sh_21 написав:
Дiї 6 1 Тими ж днями, як учнів намножилось, зачали нарікати на євреїв огречені, що в щоденному служінні їхні вдовиці занедбані. 2 Тоді ті Дванадцять покликали багатьох учнів та й сказали: Нам не личить покинути Боже Слово, і служити при столах. 3 Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе сімох мужів доброї слави, повних Духа Святого та мудрости, їх поставимо на службу оцю. 4 А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні слову. 5 І всім людям сподобалося оце слово, і обрали.....
До ефесян 2:19 Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога, 20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос, 21 що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі, 22 що на ньому і ви разом будуєтеся Духом на оселю Божу.

Яким чином ці наведені цитати мали б заперечувати призначення Петра бути намісником Церкви Христової на землі. Тут хоч натяк про таке є??
Невже гадаєте, що наявністю цитат і кольором букв доводять свою правоту?

Sh_21 написав:
Yur написав:
Саме тому й кажемо про непомильність у питаннях вірвчення Папи, як тієї духовної основи котра неодмінно присутня в Церкві Христовій й закладена Святою Євангелією:

Одну помилку не помильні вже зробили, ми про це говорили, я їх буде дуже багато.

Не вигадуйте. Жодних помилок у віровченні Церкви немає.

Sh_21 написав:
Друге де ви бачите у Євангелії титул служителя "папа". Є тільки диякон, пресвітер, єпископ і все.

Єпископство від Папи ніхто й не забирає. А те, що свого часу назвали його Папою (від грецького pappas), чим же воно суперечить Євангелії.

Sh_21 написав:
І перестаньте говорити що він не помильний, він дуже помильний. Будете може тоді говорити коли ми з вами дійдемо до кінця дискусії.

Краще візміить себе в руки, перестаньте крутити і пересмикувати. Папа такий самий грішний чоловік як і усі люди. Непомильність його У ВІРОВЧЕННІ.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22820
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 21:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ви що хочете сказати що Петро є основа церкви?

Лише те, що НАПИСАНО:
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою (Матвія 16:18)


Ну і де тут написано що він папа, якщо ви навіть самі сказали що "скеля" або "камінь" це віра у Ісуса як Бога.
То ви це буквально сприймаєте? Да, чому дальше не читаєте.

22 І, набік відвівши Його, Петро став Йому докоряти й казати: Змилуйся, Господи, такого Тобі хай не буде! 23 А Він обернувся й промовив Петрові: Відступися від Мене, сатано, ти спокуса Мені, бо думаєш не про Боже, а про людське!

Ну, якщо все буквально сприймати, що Петро - сатана ;-D




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22822
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
І перестаньте говорити що він не помильний, він дуже помильний. Будете може тоді говорити коли ми з вами дійдемо до кінця дискусії.

Краще візміить себе в руки, перестаньте крутити і пересмикувати. Папа такий самий грішний чоловік як і усі люди. Непомильність його У ВІРОВЧЕННІ.


Та ви що відколи намісник Бога став грішний, Де ви бачили що Бог грішив, чи Христос як мав земне тіло. То грішити Він може, а мати не помильне вчення ні. Да, а де підтвердження ваших слів - Біблією.
Слухайте що говорить Яків, який мав таку саму віру як Петро, який усюда був де Петро.
Якова 3 1 Не багато-хто ставайте, брати мої, учителями, знавши, що більший осуд приймемо. 2 Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло.

Як бачете апостоли теж були помильні в словах, а ваш папа не помильний ;-D . Нагадайте мені, бо поки що не можу знайти, який і що один папа постановив, а другий не помильний скасував?. От поки що скоріше як 1870 року не знайшов від коли папи стали не помильні, да чуть не забув це був Пій 9.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22826
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 22:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Себто Петро, це символ незламної віри, ДУХОВНА твердиня (основа), те МІСце на якому Христос будує свою Церкву.

От з тим погоджуюсь, а дальше ні. Дійсно Христос будує свою віру на тих християнах, хто має не зламну віру, як камінь.

В Писанні говориться саме про Петра, що є твердинею ВІРИ її цементуючою основою. Усіх християн можна назвати тими камінчиками, яких зцементовує ВІРА в Христа. (Правада про цемент там не сказано, це уже я від себе :) )


Да, ви мене шокували цими словами, єрись по всім статям. Ви колись читали хто є Твердиня нашої віри?
Євр.12:2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.


Да і для кого я тут Біблію цитую, цілий розділ запишив щоб не вирвати думки. Добре, буду як ви контест давати.
До ефесян 2:19 Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога, 20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос, 21 що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі, 22 що на ньому і ви разом будуєтеся Духом на оселю Божу.

Sh_21 написав:
2 Тоді ті Дванадцять покликали багатьох учнів та й сказали: Нам не личить покинути Боже Слово, і служити при столах. 3 Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе....
Yur написав:
Яким чином ці наведені цитати мали б заперечувати призначення Петра бути намісником Церкви Христової на землі. Тут хоч натяк про таке є??
Невже гадаєте, що наявністю цитат і кольором букв доводять свою правоту?

Ну що ж бачу знов граєтеся як каже ваш отець " в котика - мишку". Починаєте знов по кругу ходити. Ну ви ж говорите що Д.С. вам відкрив Писання, а тут так просто написано, що Петро і всі апостоли не були пресвітерами , і папою він не був це уже точно. Їм навіть у голову не приходило панувати над Тілом Христовим, навіть у голову не приходили навідати корону. До речі ви знаєте, правда що на тій короні є число 666 правда?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22829
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
І перестаньте говорити що він не помильний, він дуже помильний. Будете може тоді говорити коли ми з вами дійдемо до кінця дискусії.

Краще візміить себе в руки, перестаньте крутити і пересмикувати. Папа такий самий грішний чоловік як і усі люди. Непомильність його У ВІРОВЧЕННІ.


Sh_21 написав:
Yur написав:
Оправданий -- грішником не є.

Що ви хотіли тим сказати не можу зрозуміти. Якщо ви за фразу «що є оправдані грішники». Це я мав на увазі минулий час. Звісно народжені від Бога не грішать.

Yur написав:
Там де оправданість -- гріху немає, а отже й грішників.


Тоді як на рахунок папи. То він грішник, чи оправданий?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22830
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
В Писанні говориться саме про Петра, що є твердинею ВІРИ її цементуючою основою. Усіх християн можна назвати тими камінчиками, яких зцементовує ВІРА в Христа.

Да, ви мене шокували цими словами, єрись по всім статям. Ви колись читали хто є Твердиня нашої віри?
Євр.12:2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.

Уся біда в тому, що не порозуміння бажаєте, а лиш би заперчити. Й звідси оті ваші ляпсуси один за одним. А може й свідомо крутите :(
Мова про твердиню нашої віри тут, на цій грішній землі.
Себто те НЕБЕСНЕ, що отримуємо від Учителя у виді одкровень, має опиратися на написане й офіційно затверджене. Такий обов'язок лежить на правонаступниках Петра, намісника Церкви Христової на землі.
Що ж не зрозумілого?

Sh_21 написав:
Да і для кого я тут Біблію цитую, цілий розділ запишив щоб не вирвати думки.

Тому що цитуєте, не усвідомлюючи. З одним лиш бажанням заперечити, виставляючи своє власне.

Sh_21 написав:
Добре, буду як ви контест давати.
До ефесян 2:19 Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога, 20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос, 21 що на ньому вся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі, 22 що на ньому і ви разом будуєтеся Духом на оселю Божу.[/b 2 [b]Тоді ті Дванадцять покликали багатьох учнів та й сказали: Нам не личить покинути Боже Слово, і служити при столах. 3 Отож, браття, виглядіть ізпоміж себе....

От тепер ще раз вчитайтесь і вдумайтеся, як наведені вами цитати можуть суперечити тому, що Петро обраний бути намісником Церкви Христової на землі.
Наріжний камінь. Хто є Сам Христос, аж ніяк не заперечує каменя Петра. Перше Небесна основа Церкви, друге основа її земна.

Sh_21 написав:
Ну що ж бачу знов граєтеся як каже ваш отець " в котика - мишку". Починаєте знов по кругу ходити. Ну ви ж говорите що Д.С. вам відкрив Писання, а тут так просто написано, що Петро і всі апостоли не були пресвітерами, і папою він не був це уже точно. Їм навіть у голову не приходило панувати над Тілом Христовим

Справді усе просто написано, що не про панування йдетьтся, а про службу Господеві. Служба Петра -- пастирська.
Паси вівці Мої! (Івана 21:17) тричі промовляє Господь до Петра.

Sh_21 написав:
навіть у голову не приходили навідати корону. До речі ви знаєте, правда що на тій короні є число 666 правда?

А чому називаєте короною, а не головним убором .. Ба навіть якщо пишні шати й корона, хіба це привід заперчувати непомильність папи в питаннях віровчення.
Ви ж зрозумійте, що практично в усіх ваших судженнях, окрім нездорвих емоцій нічого й не залишається. Й ви самі ж це відчуваєте, а зробити над собою зусилля й подолати оту нездорову пиху й говорити просто і відверто ніяк не відважетесь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Призначення Церкви
22832
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 23:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну все, знов філософствуєте. Я завжди відкрито говорю і на вашому сайті не боюся.
Та пора уже визнати що перші християни не мали ніяких пап, тим більше Петра.
Да, те саме що про чистилище. закінчуються у вас катехизм, начинаєте філософствувати. Ні однієї підстави Біблії про папу і про Петра, може ще Біблія говорить про не помильність папи?
Але правду про вас говорить Писання:Євр.4:12
Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.

І не забувавайте ....але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 73 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>