Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:13




Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21493
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 05:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Palatinus написав:
Просто цікаво, а який коментар можна дати цьому.
Представники різних конфесій молилися за єдність християн:
http://ucu.edu.ua/ukr/community/article;4521/
Не маю наміру щось вияснювати, цікаві тільки ваші думки. Якщо можна.

Боєчко там явно не клеється. Не його це парафія!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21497
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 11:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Про яке об"єднання баптистських та пятидесятницьких церков може іти мова, якщо самі пятидесятницькі церкви не можуть бути разом!

От я велекого не прошу, хоч так. Иоан.17:20 Та не лиш за цих молю, але і за тих, які завдяки їхньому слову увірують в мене, 21 щоб усі були одно, як ти, Отче, в мені, а я в тобі, щоб і вони були в нас об'єднані; щоб світ увірував, що ти мене послав.

Братик написав:
Або харизмат зайде до п"ятидесятників та почне там під час молитви плескати в долоні та підскакувати, чи не виженуть його?!

Боже спаси і сохрани щоб таке було у п"ятидесятників!

Братик написав:
Та що там говорити, навіть в приміщення не пустять, якщо він прийде в джинсах, або з довним волоссям.

Ну стоп контроля немає, якщо хтось приходить з не покаяних то його не стрижуть і не передівають. Але коли приходить віруючий з довгим волосся то це не нормально. 1Кор.11:14 Хіба сама природа вас не вчить, що коли чоловік запускає волосся, то це для нього сором....




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
21533
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 18:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну я не кажу що це нормально (танцювати чи в довгому волоссі приходити братам), просто кожен має свою думку, і об"єднання просто не може бути, наприклад з харизматами. Або ось ще такий приклад: навіть якщо дійти консенсусу в питаннях віри, то харизмати люблять одну музику, пятидесятники зовсім іншу. Ти б ходив у церкву, де група прославлення розважає прихожан рок-піснями? Я б не ходив. Або чи ти б ходив у церкву, де забороняють молитися мовами?
Тепер про об"єднання класичних та модерних пятидесятницьких церков... До речі, на цю тему краще говорити в іншому розділі, а то нас можуть не зрозуміти. На жаль, у кожній гарячій церкві знайдуться теплі християни і якщо їх буде багато і вони впливові, то назріє розкол. Але що ми можемо зробити, якщо члени церкви не хочуть більше поклонятися Богу, як це робили герої віри? Тримати їх? Мені здається неможливо уникнути розколу, якщо існує серйозна різниця у віровченні.
Але ми можемо зробити все, щоб тієї різниці не було. І це залежить від всіх нас. Якщо ми будемо триматися Слова Божого, яке є маяком і духовному житті і будемо мати спільність з Богом, то будемо мати й спільність один з одним і питання про музику чи стиль одягу взагалі не будуть виникати.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
22052
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2010, 04:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Об'єднюватися маємо перш за все у Христі. Але вважати за нормальне, коли Церква фактично є розколотою, теж не можна.

Чи станеться таке, що усі конфесії об'єднаються, сказати важко. Очевидно слова Господа і буде отара одна й Один Пастир! направлені в есхатололгічний вимір.

Згідно католицького віровчення:
677 Церква увійде в славу Царства Божого тільки через цю останню Пасху, у якій вона піде за Своїм Господом у Його смерті і Його Воскресінні (Пор. Од. 19, 1-9.). Отже, Царство здійсниться не через історичний тріумф Церкви (Пор. Од. 13, 8.), згідно з поступовим розвитком, а через перемогу Бога над кінцевим наступом зла (Пoр. Од. 20, 7-10.), перемогу, .внаслідок якої з неба зійде Його Наречена (Пор. Од. 21, 2-4.). Тріумф Бога у подоланні зла набере форми Страшного Суду (Пор. Од. 20, 12.) після остаточного космічного потрясіння цього минущого світу (Пор. 2 Пт. 3, 12-13.).
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
22121
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2010, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Должны ли христианские Церкви объединиться?
Цікава статистика
http://www.truechristianity.info/polls/ ... /index.php




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27632
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 22:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Протестант написав:
Як Ви думаєте, чи можливо щоб усі християнські конфесії знов обєдналися, і називалися тільки християнами Дiї.11:26 З Вперше в Антіохії учнів названо християнами., бо Христос сказав:" щоб були одне, як і ми одне. " . Я би хотів щоб усі наші вище духовенство сили за стіл, узяли тільки Біблію і дійшли до єдиної думки.
Але є і друга думка, що це ніколи не буде, бо в християнстві крутяться великі гроші, і це в багатьох на першому місці. А другі діляться через деякі доктрини. Я думаю що Христос не хотів щоб так було.

Звісно Христос не хоче щоб так було.
У Бога не має нічого не можливого.
Сумнівно, що все вище духовенство сяде за стіл і дійде до єдиної думки. А от окремі християни з різних розділених общин можуть при певній зрілості і бажанні можуть засвідчити єдність віри і подолати розділеність хоча б частково. Преценденти мають місце. Тому, якщо вас це хвилює і ви відчуваєте до цього покликання - дерзайте!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27633
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 22:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Palatinus написав:
Винесене в заголовок, "Один Господь, одна віра, одне хрищення, один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в усіх. (Еф.4:5,6)" чітко і безкомпромісно проголошує: Один Господь - не декілька, одна віра - не декілька, одне хрищення - не декілька... Вище вже сказано про поділення, щоб виявились досвідчені, про сатану, який просив сіяти як пшеницю (ділити аби не було єдності)... наведено біблійне обґрунтування. І справді поділи між віруючими справа рук самих віруючих надхненних сатаною. Господь від початку заповідав єдність між братами: "Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно! (Пс.132:1)"; і знов каже: "По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою. (Iван.13:35)"
А можливо мати любов між собою і жити в розділенні? То варто зважити своє серце - чи дійсно я люблю свого ближнього (в тім числі ворога), чи тільки шукаю в нім недоліки?!

Влучно сказано.
Цитата:
Давайте хоч по разу помолимось за єдність християн в одній вірі. А може хтось і підпишеться на цю справу як постійний молитовник. Це ж вгодне Богові і на це є Його воля.
Любімо один одного, молімось один за одного, благословляймо один одного!

У нас в Києві такі молитовники навіть збираються разом і шукають єдність християн в одній вірі. http://ednistcerkvy.org.ua/index.php?op ... 3&Itemid=2


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27636
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 23:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Я в темі про "хрещення дітей" говорив що в перших століттях були Одна Церква, але всі єпископи були незалежні один від одного. Можливо не варто взагалі робити Одну Церкву у прямому смислі, а Одну в пізнанні Писанні, Одну у Д.С., Одну в доктринах, одну в святому житті, Одну у Христі.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27642
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 00:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
в перших століттях були Одна Церква, але всі єпископи були незалежні один від одного. Можливо не варто взагалі робити Одну Церкву у прямому смислі, а Одну в пізнанні Писанні, Одну у Д.С., Одну в доктринах, одну в святому житті, Одну у Христі.
Зараз також Одна Церква - Христова, вона в Одному Господі, в Одному Слові, в Одному Дусі.
А от конфесій багато, але конфесія - це не Церква.

Церква Христова була, є і буде, бо Христос сказав: ...побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. (Матв.16:18)
А яку церкву можемо робити "ми"? "Ми" можемо побудувати ще одну нову конфесію, але вона не буде Церквою, бо Церква належить Христу, і Христос Голова.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27654
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 01:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згоден




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27671
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 14:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Протестант написав:
Я в темі про "хрещення дітей" говорив що в перших століттях були Одна Церква, але всі єпископи були незалежні один від одного. Можливо не варто взагалі робити Одну Церкву у прямому смислі, а Одну в пізнанні Писанні, Одну у Д.С., Одну в доктринах, одну в святому житті, Одну у Христі.

Якщо "одна церква в прямому смислі" це ви про церковну організаційну структуру чи організаційний союз церков, то дійсно структура є вторинною ознакою церковної єдності. А первиною суттєвою є як ви кажете є "Одну в пізнанні Писанні, Одну у Д.С., Одну в доктринах, одну в святому житті, Одну у Христі." І ця суттєва єдність видимо виражається у євхаристійному спілкуванні між окремими церквами в т.ч. їх єпископами. А ці окремі помісні церкви не обовязково мають належати до однієї обєднавчої структури.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27678
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
svjat написав:
Якщо "одна церква в прямому смислі" це ви про церковну організаційну структуру чи організаційний союз церков, то дійсно структура є вторинною ознакою церковної єдності.

Так у цьому смислі я писав про Церкву.
Якщо не помиляюся то це Константин був обєднав всіх єпископів в всесвітню/соборну/католицьку Церкву.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27686
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 20:01 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Правильніше сказати, що всесвітня/соборна/католицька Церква набула нову структурну організацію при взаємодії з імперською владою. Але по своїй суті Церква залишилась тою самою. Церква це живий організм який розвивається в історії. В залежності від тої чи іншої історичної епохи церковні структури можуть міняться але суть завжди залишається не змінною.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27690
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
svjat написав:
Але по своїй суті Церква залишилась тою самою. .

Тепер я не зрозумів ви про Церкву, чи про це як вона перетворилася у структуру. Бо та Церква що у Писання від тієї що у історії до наших днів відрізняється.

Цитата:
Церква це живий організм який розвивається в історії.

Не зрозумів про розвиток.
svjat написав:
В залежності від тої чи іншої історичної епохи церковні структури можуть міняться але суть завжди залишається не змінною.

Про яку суть іде мова?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Один Господь, одна віра, одне хрещення
27694
UNREAD_POSTДодано: 12 грудня 2010, 22:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Протестант написав:
Цитата:
Церква це живий організм який розвивається в історії.

Не зрозумів про розвиток.
svjat написав:
В залежності від тої чи іншої історичної епохи церковні структури можуть міняться але суть завжди залишається не змінною.

Про яку суть іде мова?

О, ці питання потребуть фундаментальної відповіді. Одним дописом на форумі не вийде.
Суть Церкви коротко визначена формулою: Єдина, Свята, Кафолічна, Апостолська Церква. Щоб розглянути цю формулу докладно можу хіба послатись на якийсь матеріал
URL Єдина Свята Кафолічна Апостолська Церква ч.1
URL Єдина Свята Кафолічна Апостолська Церква ч.2


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 64 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>